Hackable سیسکو همراه یک ملخ تهاجم و بیشتر اخبار

هکرها در حال لطیف و ملخ در حال یورش اما اول: یک کارتون در مورد deepfake اخبار.

در اینجا اخبار شما نیاز به دانستن در دو دقیقه یا کمتر.

می خواهید برای دریافت این دو دقیقه خلاصه به عنوان یک ایمیل هر روز هفته? ثبت نام در اینجا!

اخبار امروز

سیسکو نقص قرار می دهد میلیون ها نفر از محل کار دستگاه در معرض خطر

اگر در این دوره از روز کاری خود را, شما با استفاده از چیزهای مانند میز تلفن, دوربین های وب و شبکه سوئیچ شما احتمالا با استفاده از یک Cisco محصول. محققان به تازگی کشف نقص امنیتی در آن دسته از محصولات که تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از دستگاه ها و می تواند مورد سوء استفاده برای نفوذ به شبکه های شرکت های بزرگ: حمله می تواند جمع آوری اطلاعات حساس روشن کردن دستگاه به چشم و گوش در داخل یک سازمان و یا بسته به دستگاه های پایین در دسترس نباشد.

وحشتناک علم در پشت ملخ آفت در آفریقا

تخمین های جدید نشان می دهد که ملخ جمعیت در شرق آفریقا—در حال حاضر شماره در صدها میلیارد—می تواند به افزایش 500 برابر با ژوئن باعث عظیم کمبود مواد غذایی در سراسر این قاره است. محققان می گویند که یک ازدحام پوشش یک کیلومتر مربع می خوردن به مقدار مواد غذایی در یک روز به عنوان 35,000 انسان و هنگامی که ملخ هم یکی دیگر از ترسناک ترین چیزی که اتفاق می افتد: بدن خود را تبدیل از قهوهای مایل به زرد به یک اعتصاب زرد و سیاه و آنها شروع به خوردن گیاهان سمی—و تبدیل شدن به سمی خود را.

سریع واقعیت: 75 درصد

که بخشی از نایک Vapormax کفش است که ساخته شده از بازیافت تولید زباله. این شرکت خود را معرفی کرد دنده برای سال 2020 توکیو المپیک امروز نشان شسته و رفته رنگ و فن آوری ساخته شده از مواد سازگار با محیط زیست.

سیمی توصیه می کند: بهترین طلوع آلارم

دیروز به ما گفت: شما در مورد بهترین تشک برای خوابیدن ، اما شما نمی توانید در رختخواب بمانند برای همیشه لطفا برای: گرفتن یکی از این طلوع آفتاب ساعت زنگ دار برای بیدار شدن از خواب تا فرآیند به عنوان آسان و طبیعی به عنوان امکان پذیر است.

اخبار شما می توانید با استفاده از

از دست رئیس جمهور و دولت از آدرس اتحادیه شب گذشته ؟ سازمان دیده بان آن را در اینجا.

این روزانه خلاصه در دسترس است به عنوان یک خبرنامه. شما می توانید با ثبت نام در اینجا به مطمئن شوید که شما دریافت اخبار تازه تحویل به صندوق پستی خود را هر روز هفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر