یک disinfo عملیات شکست را به سیستم های مدیریت محتوا از اروپا, رسانه ها در یک کمپین به گسترش اطلاعات غلط در مورد ناتو است.

بیش از گذشته چند سال آنلاین دروغ گرفته تکاملی جهش رو به جلو با اینترنت تحقیقات آژانس پمپاژ مصنوعی خشم در رسانه های اجتماعی و هکرها نشت اسناد و مدارک واقعی و ساخته شده به دست کت و شلوار خود را روایت است. اخیرا شرق اروپا مواجه شده است و گسترده کمپین است که خبر جعلی ops به دیگری سطح: نرم مشروع و سایت های خبری به گیاه جعلی داستان و سپس با عجله تقویت آنها در رسانه های اجتماعی قبل از آنها به پایین گرفته شده است.

روز چهارشنبه شرکت امنیتی FireEye گزارش یک دروغ متمرکز گروه آن را خواستار کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد. مبلغان باید ایجاد و اشاعه دروغ پس حداقل در ماه مارس سال 2017 با تمرکز بر تضعیف ناتو و نیروهای نظامی آمریکا در لهستان و بالتیک; آنها ارسال کرده اید جعلی محتوا در همه چیز از رسانه های اجتماعی برای طرفدار روسیه در وب سایت های خبری. در برخی موارد FireEye میگوید: کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد مستقر جسورانه تاکتیک: هک کردن سیستم های مدیریت محتوا از سایت های خبری به ارسال داستان های خود را. آنها سپس انتشار آنها تحت اللفظی جعلی اخبار جعلی, ایمیل, اجتماعی, رسانه ها و حتی, op-eds, مبلغان نوشتن در سایت های دیگر که قبول محتوای تولید شده توسط کاربر.

که نرم کمپین با هدف قرار دادن سایت های رسانه های از لهستان به لیتوانی گسترش نادرست داستان در مورد یک نظامی آمریکایی تجاوز سربازان ناتو گسترش coronavirus ناتو برنامه ریزی کامل-در تهاجم بلاروس ، “آنها در حال گسترش این داستان که ناتو یک خطر است که آنها خشم مردم محلی که آنها آلوده است که آنها سارقان خودرو می گوید:” جان Hultquist مدیر اطلاعاتی در FireEye. “و آنها در حال هل دادن این داستان را با انواع معنی, ترین های جالب که هک کردن وب سایت های رسانه های محلی و کاشت آنها. این داستان داستانی به طور ناگهانی واجد شرایط توسط سایت های که آنها و سپس آنها را در رفتن و گسترش این لینک به داستان است.”

FireEye خود را انجام نمی incident response تجزیه و تحلیل در این حوادث و تصدیق میکند که از آن نمی دانید که دقیقا چگونه هکرها در حال سرقت اطلاعات کاربری که آنها را از دسترسی به سیستم های مدیریت محتوا است که اجازه می دهد تا ارسال و تغییر, اخبار. نه نشانی از آن می دانم که در پشت این رشته از وب سایت به خطر انداخته و یا برای که ماده بزرگتر کمپین دروغ که داستان جعلی هستند.

اما این شرکت تحلیلگران داده اند که سایت های خبری به خطر انداخته و حساب های آنلاین مورد استفاده قرار گیرد به گسترش لینک کلیک کنید برای کسانی ساخته شده که بیشتر سنتی ایجاد اخبار جعلی در رسانه های اجتماعی وبلاگ ها و وب سایت ها با یک ضد آمریکایی و ضد ناتو خم, همه کراوات برگشت به مجموعه ای متفاوت از افراد نشان می دهد یک متحد دروغ تلاش است. FireEye را Hultquist اشاره می کند که مبارزات انتخاباتی به نظر نمی رسد از لحاظ مالی با انگیزه نشان می دهد سیاسی و یا دولت حامی و اشاره می کند که تمرکز بر رانندگی گوه بین ناتو و شهروندان از شرق اروپا نکات در دخالت احتمالی روسیه.

و نه می شود آن را اولین بار است که هکرها روسیه کاشته جعلی اخبار; در سال 2017 ما سازمان های اطلاعاتی به این نتیجه رسیدند که هکرها روسیه نقض قطر دولت خبرگزاری کاشته و یک خبر جعلی داستان طراحی شده شرمسار رهبر کشور و ایجاد شکاف با ما هر چند ما هوش هرگز تایید کرملین دخالت.

“ما نمی توانیم مشخص کراوات آن را به روسیه, در این زمان, اما آن را قطعا در راستای منافع خود” Hultquist می گوید از کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد مبارزات انتخاباتی. “آن را نمی خواهد تعجب به من اگر این جایی است که شواهد ما را.”

screenshots of archived pages
دو داستان نادرست کاشته شده در لیتوانیایی سایت خبری Kas Vyksta Kaune یکی در مورد برنامه ریزی شده ناتو تهاجم بلاروس (چپ) و دیگری در مورد سربازان آلمانی به دلیل بیحرمتی به یک قبرستان یهودی از جمله فتوشاپ تصویر نشان می دهد که یک وسیله نقلیه نظامی با پرچم آلمان. عکس: آرشیو.از طریق Kas Vyksta Kaune
screenshots of archived pages
اخبار نادرست داستان های کاشته شده در بالتیک متمرکز اخبار سایت های بالتیک و البته بالتیک بار ادعا می کنند ما خودروی زرهی زد و کشته شدن یک لیتوانیایی کودک (سمت چپ) و اولین Covid-19 بیمار در لیتوانی است که یک سرباز آمریکایی که قبلا “در بازدید از اماکن عمومی و شرکت در رویدادهای شهرستان با کودک و مشارکت جوانان.”عکس: آرشیو.از طریق دریای بالتیک ، بالتیک بار

در ژوئن 2018, مثلا, زبان انگلیسی, بالتیک, متمرکز, سایت خبری بالتیک دوره چاپ داستان این ادعا که ما مجهز با وسایل نقلیه زره پوش تا به حال برخورد با یک لیتوانیایی کودک بر روی یک دوچرخه, قتل کودک “در نقطه.” همان روز بالتیک دوره ارسال شده اخطار به سایت هایی که “هکرها نوشته شده این اخبار در مورد فرزند مرحوم که جعلی است!!! ما از ما هوشیار لیتوانیایی خوانندگان که گزارش ما در Facebook صفحه در مورد جعلی جدید در سایت. ما به تقویت اقدامات امنیتی.”

چند ماه بعد لیتوانیایی سایت خبری Kas Vyksta Kaune منتشر شده یک داستان بیان کرد که “ناتو برنامه ای برای حمله به بلاروس” نمایش یک نقشه از نحوه نیروهای ناتو در لهستان و کشورهای بالتیک را وارد کشور همسایه. Kas Vyksta Kaune بعدها اذعان کرد که داستان جعلی و کاشته شده توسط کاربران ، کسی تا به حال با استفاده از یک کارمند سابق اعتبار برای به دست آوردن دسترسی به سیستم مدیریت محتوا. سپس در ماه سپتامبر سال گذشته یکی دیگر از داستان جعلی ارسال شده به سایت مورد سربازان ناتو به دلیل بیحرمتی به یک قبرستان یهودی از جمله آنچه FireEye توصیف به عنوان یک کار فتوشاپ تصویر از یک وسیله نقلیه نظامی با پرچم آلمان قابل رویت در پشت گورستان.

اخیرا این داستان جعلی اقدام به بهره برداری ترس از Covid-19. یک داستان ارسال شده به هر دو Kas Vyksta Kaune و زبان انگلیسی-زبان بالتیک بار در ژانویه ادعا کرد که اولین Covid-19 مورد در لیتوانی بود که یک سرباز آمریکایی که در بیمارستان بستری شد و در وضعیت بحرانی اما فقط پس از او “بازدید از اماکن عمومی و شرکت در رویدادهای شهرستان با کودک و مشارکت جوانان” با توجه به بالتیک بار نسخه از داستان است.

در آوریل و مه این سال تمرکز تبدیل نسبت به لهستان: یک داستان جعلی نوشته شده بود در سراسر چندین لهستانی اخبار سایت های که در آن یک مقام آمریکایی تحقیر محلی لهستانی نیروهای آشفته و بی کفایت. در این زمان مبارزات انتخاباتی رفت و حتی فراتر از سایت های خبری. نامه جعلی از یک مقام نظامی ارسال شده به لهستانی آکادمی نظامی سایت تماس در لهستانی نظامی برای توقف مانور نظامی با آمریکا decrying آمریکا “اشغال” از لهستان و تماس با تمرینات یک “آشکار تحریک” از روسیه است. دولت لهستان به سرعت به نام نامه ای به عنوان جعلی.

FireEye را پیدا کردن که همه کسانی که در این عملیات به کارخانه خبر جعلی بودند انجام شده توسط یک گروه می آید بر روی پاشنه از یک گزارش نیویورک تایمز که روسیه اطلاعات نظامی سازمان GRU شده است هماهنگی با انتشار دروغ در سایت های مانند InfoRos, OneWorld.مطبوعات و GlobalResearch.ca. آژانس اطلاعاتی آمریکا صحبت به من گفت که کمپین دروغ که شامل گزارش نادرست که Covid-19 سرچشمه در ایالات متحده به طور خاص کار GRU را “جنگ روانی واحد” شناخته شده به عنوان واحد 54777.

با توجه به GRU نقش در دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 از جمله آن هک-و-نشت عملیات علیه کمیته ملی حزب دموکرات و کلینتون در مبارزات انتخاباتی هر GRU نقش در اخیر بیشتر دروغ می برد ترس است که آنها ممکن است با هدف قرار دادن 2020 انتخابات به عنوان به خوبی. در حالی که FireEye ساخته شده است که چنین ادعا می کند که کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد اخبار سایت به خطر انداخته بودند کار GRU Hultquist استدلال می کند که حوادث در لهستان و بالتیک باید با اینحال به عنوان یک هشدار. حتی اگر غلط داستان کشف سرعت گرفته و آنها می تواند قابل توجه و اثر موقتی در نظر او هشدار می دهد.

“نگرانی من این است که ما می توانیم این نوع مصالحه رسانه تاکتیک در غرب و حتی در انتخابات. آن را کامل مرتب کردن بر اساس تاریخ و زمان آخرین دقیقه تاکتیک” Hultquist می گوید. “هنگامی که جن از بطری می تواند به شما آن را دریافت کند ؟ می تواند شما را به اندازه کافی مردم از درک این است که برخی از قدرت خارجی که تحت فشار قرار دادند این داستان ؟ آن را ممکن است خیلی دیر است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • زندگی اشتباه و رستگار: Covid-19 و آینده خانواده
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • چگونه تایوان بعید دیجیتال وزیر هک همه گیر
  • Linkin Park T-پیراهن تمام خشم در چین
  • چگونه دو فاکتور تأیید هویت خود را نگه می دارد حساب های امن
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی