هکرها ادعا می کنند به ‘Dirty Laundry” در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

به علاوه: ضمانت نظارت iOS صفر-روز پر و بیشتر از این هفته در صدر اخبار امنیت.

ما به بقیه این هفته اخبار امنیت فقط در یک ثانیه اما قبل از همه است که شما نیاز به حک کردن یک تکه کوچک از روز خود را به خواندن سیمی نویسنده ارشد اندی گرینبرگ مشخصات مارکوس Hutchins هکر که متوقف berserking WannaCry ransomware سه سال پیش. بدون اخلال گران! اما شما خوشحال خواهید بود به شما داد آن را بخوانید. (جایزه: آن را در مورد Covid-19.)

در بیشتر موقع اخبار ما به نام چین این هفته برای Covid-19 مربوط به هک که DHS و اف بی آی به طور مشترک گفت: می تواند مختل واکسن تولید می باشد. معلوم نیست چرا سازمان مشخص چین که تقریبا در هر کشور در حال انجام است اما قسمت پرسش که دقیقا چه چیزی در نظر گرفته شده است “در مرزهای” جاسوسی در طول بیماری همه گیر.

اینتل محبوب پورت تاندربولت دارای یک نقص است که می تواند اجازه می دهد یک هکر با دست در دسترسی برای دور زدن یک کامپیوتر قربانی را قفل صفحه نمایش و سرقت تمام اطلاعات خود را. تاثیر آن بر دستگاه های فروخته شده قبل از سال 2019 و از همه مهمتر تنها واقعا اثرات افرادی که ممکن است هدف حمله پیچیده کشور دولت هکرها. است که اکثر مردم است.

در انگلستان به خصوص نادرست 5G تئوری های توطئه منجر به موجی از حملات علیه مخابرات کارگران و دیگران. در آمریکا رای گیری آنلاین دیده است سرچشمه پشتیبانی حتی اگر کارشناسان امنیتی هنوز هم می گویند آن را امن نیست. و صحبت ما شما را از طریق چگونه به کنترل که می بیند چه پست از شما در رسانه های اجتماعی.

و بیشتر وجود دارد. هر جمعه ما دور تا امنیت و حریم خصوصی داستان است که ما نمی شکستن و یا گزارش در عمق اما فکر می کنم شما باید بدانید در مورد. با کلیک بر روی عناوین آنها را بخوانید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد.

قانون شرکت Ransomware هکرها تهدید به نشت تهمت اطلاعات

هفته گذشته ransomware هکرها رخ داد یک شرکت حقوقی است که گسترده افراد مشهور, لیست مشتریان. این گروه شناخته شده به عنوان REvil قفل کردن فایل ها Grubman شایر Meiselas & کیسه ادعا می کرد به سرقت رفته 756 گیگابایت داده و خواستار 21 میلیون دلار باج برای بازگرداندن نظم است. هکرها بیشتر تهدید به نشت فایل های آنها به سرقت برده بود و اگر این شرکت حاضر به پرداخت. که در آن است. که ما به ارمغان می آورد به این هفته که REvil نه تنها دو برابر باج به $42 میلیون اما به بیرون درز آنچه در آن می گوید: در حال 2.4 GB ارزش بانوی دل شکسته اسناد قانونی است. این قسمت بعدی می آید با یک دانه نمک و یا حتی یک تخته سنگ: هکرها همچنین گفت: آنها تا به حال “رازهای” در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که آزادی در یک هفته اگر آنها نمی پرداخت می شود. مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا هرگز GSMS مشتری هر چند آن را کاملا ممکن است و یا حتی احتمال دارد که REvil است بلوف میزند. با توجه به این که GSMS است صبورانه حاضر به پرداخت ما باید بدانند و مطمئن باشید در چند روز یا راه.

سنا رای به تمدید ضمانت نظارت آنلاین

در یک 59-37 رای سنا در این هفته موفق به تصویب یک قانون است که باید مورد نیاز اجرای قانون به حکم قبل از surveilling آنلاین مرور و جستجو داده ها. آن را مورد نیاز 60 به تصویب. آن را کاملا یک معامله انجام می شود و در عین حال; اتاق را تایید اصلاح دیگر که بهبود نظارت از نظارت بر اطلاعات خارجی دادگاه به این معنی که کل لایحه برای رفتن به مجلس نمایندگان و سپس به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ثبت نام قبل از این قانون می شود. این یک نا امید کمبود هر چند به خصوص با توجه به این که برخی از سناتورهای است که می تواند ساخته شده اند تفاوت—از جمله ورمونت برنی ساندرز—را نشان نمی دهد برای رای دادن.

Ransomware بازدید تگزاس سیستم دادگاه

تگزاس مقامات این هفته نشان داد که دولت, دادگاه, سیستم مورد حمله قرار گرفته توسط ransomware. دولت را از دادگاه گفت: دولت در بیانیه ای که آن را به حال معلول تحت تاثیر قرار شاخه های شبکه برای جلوگیری از گسترش بیشتر. ابر مبتنی بر خدمات مانند سند تشکیل پرونده و بررسی نیست نهفته و وزارت امور خارجه می گوید هیچ علاقه ای به پرداخت باج.

یک آسیب پذیری فروشنده بسیاری از iOS سوء استفاده از آن خرید نمی کنه

Zerodium است با نفوذ ترین روز صفر کارگزار وجود دارد. این هفته این شرکت گفت: این امر توقف پذیرش چندین کلاس از سیستم عامل iOS آسیب پذیری برای دو تا سه ماه آینده به بیش از تقاضا در بازار است. وجود دارد مقدار زیادی از دید به چه دقیقا این بدان معناست که دلایل آشکار اما به نظر می رسد در خط با یک سری اخیر با مشخصات بالا مسائل امنیتی که دامنگیر دستگاه های اپل. لطفا توجه داشته باشید اگر: iOS است که هنوز هم مقدار زیادی امن برای تقریبا هر کاربر.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • که اختراع چرخ ؟ و چگونه آنها آن را انجام دهد ؟
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>