مو, آزمایشگاه رشد پوست انسان سلول مدل می تواند پیشرفت ریزش مو پژوهش

جدید مو-جوانه دسته علف و غیره از پوست انسان ساخته در آزمایشگاه ممکن است یک روز کمک به جلوگیری از ریزش مو.

Organoids کوچک هستند, آزمایشگاه رشد همراه گروه بندی و طراحی شده به مدل در دنیای واقعی اندام -در این مورد پوست. مقاله منتشر شده در طبیعت توصیف موهای آفرینش به عنوان اولین مو-عریان پوست انسان organoid ساخته شده با سلول های بنیادی پرتوان یا استاد سلول های در حال حاضر در مراحل اولیه جنینی توسعه که بعدا تبدیل به سلول خاص ،

به هیرسوتیسم organoid توسعه به رهبری کارل Koehler دکتری که قبلا از دانشگاه ایندیانا دانشکده پزشکی و در حال حاضر در بیمارستان کودکان بوستون. یک اورگان بهداشت و علوم, تحصیلات تکمیلی دانشگاه, دانش آموز, بنیامین, Woodruff, کمک, کمک را organoids به عنوان یک پست کارشناسی پژوهش تکنسین در دانشگاه استنفورد و آزمایشگاه Stefan Heller, Ph. D.

“این باعث می شود آن را ممکن است برای تولید موی انسان برای علم بدون نیاز به آن را از یک انسان” توضیح داد: Woodruff که در حال حاضر از اتمام سال اول خود را از تلفن و زیست شناسی رشد تحصیلات تکمیلی در OHSU. “برای اولین بار ما می تواند بیشتر یا کمتر از یک منبع نامحدود از انسان فولیکول های مو برای تحقیقات است.”

داشتن دسترسی به بیشتر مو-رشد پوست می تواند کمک به محققان در درک بهتر رشد مو و توسعه-و شاید حتی با ارائه سرنخ های مورد نیاز به معکوس یک عقب نشینی مو خط.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط اورگان بهداشت و دانشگاه علوم. Original نوشته شده توسط فرانی سفید. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de