‘همیلتون’ در حال آمدن است به دیزنی+ خیلی زود

موسیقی تولید ثبت شده در سال 2016 و قرار است به آمار تئاتر در سال آینده در دسترس خواهد بود به جریان در این تابستان.

سلام و خوش آمدید به یکی دیگر از نسخه از مانیتور سیمی سرگرمی اخبار خلاصه اخبار. امروز قسط ما یک مقدار زیادی از به روز رسانی در مورد همه چیز به سمت صفحه نمایش کوچک—و جای تعجب است که در آینده به یکی از بزرگ. بیایید آغاز شده است.

همیلتون در حال آمدن است به دیزنی+ زودتر از انتظار

نگاه شانس هر کسی که قادر به رفتن به یک کباب پز برای چهارم جولای در این تابستان به نظر می رسد بسیار کم است. که مورد اجازه بدهید به ما نشان می دهد یک جایگزین: تماشای همیلتون در دیزنی+. این نسخه از فیلم ضربه برادوی نشان می دهد—ثبت شده در سال 2016 برنامه ریزی شده بود به آمار تئاتر در اکتبر 2021 اما خانه ماوس اوایل این هفته اعلام شد که آن را وارد در شرکت خدمات جریان در جولای 3.

“با توجه به چالش های فوق العاده ای رو به جهان ما این داستان در مورد رهبری, سرسختی, امید, عشق و قدرت مردم را به اتحاد در برابر نیروهای سختی است و هر دو مربوط و تاثیرگذار” دیزنی رئیس Bob Iger در بیانیه ای گفت. “ما هیجان زده را به این پدیده به دیزنی+ در آستانه روز استقلال و ما درخشان Lin-مانوئل میراندا و این تیم پشت سر همیلتون با تشکر برای اجازه دادن به ما برای انجام این کار بیش از یک سال قبل برنامه ریزی شده است.”

YouTuber لیلی سینگ اواخر شب نشان می دهد خواهد شد فصل دوم

آیا شما لذت بردن از YouTuber لیلی سینگ اواخر شب نشان می دهد در NBC? خوب شما در شانس هستید. کمی دیر با لیلی سینگ است که تمدید برای فصل دوم. فصل اول نشان می دهد ثبت شد قبل از coronavirus همه گیر آغاز شد و هیچ کلمه ای در زمانی که این فصل جدید راه اندازی خواهد شد و یا اگر آن را به سوئیچ بیش به صفحه اصلی-مداخله روش های استفاده شده توسط دیگر اواخر شب میزبان. که گفت: سینگ هیجان زده است که نشان می دهد خواهد بود بازگشت در برخی از نقطه. “میزبانی خود من اواخر شب نشان می دهد و مصاحبه با مهمانان از ملاله یوسف زی به Snoop Dogg شده است سوار سرگرم کننده برای من” سینگ در بیانیه ای گفت. “من یاد گرفتم خیلی طول این سال برای اولین بار از ایجاد این نشان می دهد از ابتدا.” طرفداران به احتمال زیاد می دانید در چند ماه اگر او را به از نو خلق کردن نشان می دهد از ابتدا به دیدار با خواسته های اجتماعی فاصله.

جدید جهش جدید است تاریخ انتشار

هی به یاد داشته باشید جدید جهش? طولانی به تاخیر افتاد X-Men spinoff فیلم, بازیگران بازی تاج و تخت‘ Maisie Williams در حال حاضر دارای یک تاریخ انتشار است. این اصل با تاخیر میان دیزنی-فاکس ادغام شد و سپس برنامه ریزی برای ضربه زدن تئاتر در مارس 3, اما برگزار کردم که تئاتر تعطیل Covid-19-مربوط به مستندات. در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان اینکه آن را به سمت متعدد در اوت 28. علامت گذاری تقویم خود را.

تریلر برای هانا Gadsby را داگلاس است که در اینجا

در مه 26, تقریبا دو سال پس از او طرح میتوانست کمدی جهان با ویژه Nanetteهانا Gadsby است بازگشت به Netflix با نشان دادن بعدی داگلاس. این نشان می دهد وعده به مراتب کمتر از تروما Gadsby تاریخ و زمان آخرین اما فقط به عنوان بسیاری از می خندد. سازمان دیده بان تریلر جدید ویژه زیر کلیک کنید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • که اختراع چرخ ؟ و چگونه آنها آن را انجام دهد ؟
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>