دانشگاه هاروارد انسان شناسی استاد بازنشسته در میان اتهامات آزار و اذیت جنسی

برجسته آند محقق گری Urton خواهد بازنشسته از دانشگاه هاروارد در میان اتهامات که او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت دانش آموزان سابق در طول 18 سال او یک عضو هیئت علمی. در ایمیلی به تاریخ 10 جولای به همکاران خود در انسان شناسی بخش Urton نوشت که او تصمیم به بازنشستگی از اوت.

ایمیل می آید به عنوان دانشگاه هاروارد را به عنوان IX دفتر بررسی شکایت از آزار و اذیت جنسی ظ توسط حداقل دو نفر از دانش آموزان در برابر Urton یک انسان شناسی باستان شناس که ریاست این گروه انسان شناسی از سال 2012 تا سال 2019.

یکی شاکی جید Guedes در مصاحبه ای گفت که اگر Urton بازنشسته به او داده نمی شود وضعیت بازنشسته و یا مزایای دیگر است که اجازه می دهد او را در محوطه دانشگاه. “او باید منافع است که اجازه می دهد او را به ارتباط برقرار کردن با دانش آموزان است. مردم نیاز به محافظت از این نوع از چیزی که می گوید:” Guedes در حال حاضر یک انسان شناس در دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو و Scripps موسسه اقیانوس شناسی.

Urton نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. اما در نامه خود به همکاران خود نوشت: “در حالی که آن است که مناسب نیست برای من برای به اشتراک گذاشتن کنار من از این اتهامات با شما در این زمان من به سادگی از آنها بخواهید که شما به یاد داشته باشید که وجود دارد دو طرف به هر داستان. من طرف است نه اشتراک گذاشته شده است.”

یکی سابق دانشجوی دکتری Urton, کری Brezine در حال حاضر یک تحلیلگر داده های دانشگاه Michigan, Ann Arbor, ادعایی است که او تا به حال یک امر با Urton در حالی که او در پایان نامه خود را مشاور و منشی در گروه انسان شناسی; او گفت که این امر آسیب دیده و او را از لحاظ عاطفی و حرفه ای. Guedes گفته است که در حالی که او یک دانشجوی دکتری در سال 2012 Urton پیشنهاد “tête-à-tête” به بحث در مورد تحقیق کند. سپس Guedes کردم یک ایمیل از Urton: “من تعجب می کنم اگر شما علاقه مند خواهد بود در چیزی بیشتر صمیمی? … چه می شود اگر من یک اتاق هتل و پس از آن ما به یک بطری شراب و صرف یک بعد از ظهر در مکالمه و اکتشاف?” در اوایل سال جاری او نوشته شده که سال 2012 ایمیل در توییتر.

امروز پس از شنیدن Urton برنامه برای بازنشستگی, دانشگاه تافتز پزشکی شناس کیمبرلی Theidon به نام “یک تحقیق کامل از اتهامات متعدد علیه [Urton].” Theidon ادعا در طرح دعوی در دادگاه در سال 2015 است که او را تکذیب تصرف در انسان شناسی در دانشگاه هاروارد در سال 2013 در حالی که Urton بود و صندلی, به دلیل تبعیض جنسیتی و در اقدامی تلافی جویانه برای او وکالت برای دانش آموزان ادعا آزار و اذیت جنسی. در ماه ژانویه ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای این مدار برای اولین بار در بوستون در برابر حکومت اوr. اما Theidon می گوید: “مهر و موم شده سوابق از طرح دعوی در دادگاه باید بدون سیل داشتند. من امیدوارم که وجود دارد ممکن است در عین حال یک حسابداری کامل.”

در استشهاد واصل در سال 2016 به بعد علاوه بر این به Theidon را طرح دعوی در دادگاه ناشناس Harvard Extension School student نوشت که در سال 2011 Urton بود propositioned او و که او تا به حال تا به حال امور با او است. او گفت: علم او بر این باور Theidon ترویجی برای زنان دیگر ادعا آزار و اذیت تحت تاثیر قرار داده بود چگونه Urton به کار گرفته Theidon تصدی مورد.

دانشگاه هاروارد دانشکده هنر و علوم سخنگوی راشل سر نوشت در ایمیل که Urton بازنشستگی را تغییر نخواهد دانشکده هنر و علوم را نقد رفتار خود و یا بالقوه آینده اقدام در برابر او. او با اشاره به مورد آمریکای لاتین محقق Jorge دمینگوز که رد شد وضعیت بازنشسته زمانی که او بازنشسته از دانشگاه هاروارد.

دانشگاه هاروارد قرار داده Urton در پرداخت مرخصی اداری در 2 ژوئن همان روز مردم شناسی بخش حذف Urton از موقعیت خود به عنوان مدیر مطالعات کارشناسی.

در 4 ژوئن 25 اعضای هیات علمی در انسان شناسی بخش ارسال Urton نامه خواستار او را به استعفا. و در 22 ژوئن 53 فارغ التحصیلان بخش از جمله دانشمندان و استادان از بیش از 40 دانشگاه در نامه ای به دانشگاه هاروارد جمهور لارنس Bacow شکایت که گروه اجرا شد توسط “پیر پسر’ club” که “ایجاد یک محیط است که تحمل جنسیتی مبتنی بر آزار و اذیت” و درگیر در یک “الگوی سوء رفتار جنسی جنسیتی و زن ستیزی.”

نزدیک به 400 نفر از دانش آموزان نیز با امضای یک طومار خواستار آن است که Urton جدا شدن از این گروه و همچنین دو نفر دیگر از اعضای هیات علمی متهم آزار جنسی در یک بررسی توسط دانشگاه هاروارد زرشکیکه به آزار و اذیت اتهامات به نور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر