HBO و AMC در حال ارائه رایگان جریانهای مردمی داخل

به این روز دوشنبه نسخه ای از مانیتور سیمی سرگرمی اخبار خلاصه اخبار. امروز ما باید برخی از اخبار در مورد Jay-Z و Meek Mill, تعجب آور قانون دوم برای جنوب شرق جشنواره فیلم فجر, و برخی از محتوای رایگان از HBO و AMC. بیایید رفتن.

HBO و AMC در حال ارائه رایگان جریانهای مردمی در خانه گیر کرده

شادی هر کس به دنبال مطالب جدید برای شراب خواری-سازمان دیده بان! HBO و AMC هر دو در حال حاضر ارائه تن از جریان محتوا به صورت رایگان. شروع جمعه HBO شروع به ارائه نزدیک به 500 ساعت برنامه نویسی—از Veep به سوپرانوها به شش فوت زیردر دسترس به صورت رایگان از طریق آن HBO در حال حاضر و HBO Go نرم افزار. (قابل توجه آن است نه ارائه بازی تاج و تخت.) آن را نیز ارائه برخی از 20 برادران وارنر, فیلم, مثل فیلم لگو 2: بخش دوم و Crazy, Stupid, Love. (لیست کامل رایگان برنامه نویسی است که در اینجا.) این حرکت در نظر گرفته شده است به مردمی چیزی به تماشای در حالی که آنها تحت stay-at-home سفارشات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

به طور مشابه, شبکه AMC اعلام کرد که یک کمپین در روز جمعه اجازه می دهد بینندگان برای تماشای نیمه اول از راه رفتن مرده دهم فصل به صورت رایگان در سایت AMC تا زمانی که ممکن است 1. آن را نیز ساخت یک سری از BBC America, مستند رایگان به سازمان دیده بان به عنوان به خوبی به عنوان IFC سریال Spoils of Babylon و بارونس فون طرح نشان می دهد. (نگاه کنید به ترکیب کامل در اینجا.) “ما می خواهیم برای پیوستن به با استعداد ما و پاسخ به این لحظه در بهترین راه است که سرگرمی شرکت می—است که برای سرگرم کردن مردم” سارا بارنت سر AMC شبکه های سرگرمی گروه در بیانیه ای گفت:. “ما همچنین می خواستم به ما مطالب زیادی در دسترس برای بیشتر بینندگان در زمانی که همه ما به دنبال چیزهایی فوق العاده به تماشای.”

این SXSW Film Festival در حال حاضر رهبری به آمازون

به عنوان شما ممکن است متوجه, South By Southwest اتفاق نمی افتد این سال است. اما این بدان معنا نیست که شما نمی قادر خواهد بود برای دیدن این فیلم در نظر گرفته شده برای آن جشنواره صف. هفته گذشته آمازون اعلام کرد که این شرکت در حال کار با سالانه Austin جشنواره به جریان فیلم در اصل قرار است برای بازی در این رویداد را سال است که لغو شد با توجه به کوروناویروس. سازمان نشده اعلام تاریخ رتبهدهی نشده است, اما هنگامی که آنلاین جشنواره فیلم شروع می شود فیلمسازان که انتخاب کردن به فیلم های خود را به نمایش خواهد بود قادر به ارائه آنها را در آمازون نخست به صورت رایگان به مدت 10 روز به طوری که حتی مردمی است که اعضای نخست قادر خواهد بود به تماشای آنها. کسانی که فیلمسازان را نیز دریافت هزینه غربالگری برای فیلم خود را. “ما خوشحال بودند که آمازون نخست تصویری ارائه شده به میزبان آنلاین جشنواره فیلم و شروع به پریدن کرد در این فرصت را برای ارتباط مخاطبان خود را به ما فیلم سازان” SXSW سر فیلم جانت پيرسون در بیانیه ای گفت. “ما با الهام از سازگاری و انعطاف پذیری از فیلم جامعه به عنوان آن را در جستجو برای راه حل های خلاق در این بحران بی سابقه ای.”

Jay-Z and Meek Mill را Org اهدای ماسک به زندان

اصلاحات داد که عدالت کیفری سازمان شرکت تاسیس شده توسط Jay-Z and Meek Mill اعلام کرد بیش از آخر هفته که آن را ارسال 100,000 فولاد ماسک را به زندان و زندانهای سراسر ایالات متحده است. Covid-19 به شمار افزایش خطر ابتلا به زندانیان و correctional facility کارگران و ماسک ها در نظر گرفته شده برای کمک به آنها را جلوگیری از شیوع. با توجه به سازمان 40,000 ماسک را به تنسی وزارت اصلاحات 5,000 خواهد شد رفتن به می سی سی پی امور خارجه زندان در Parchman, 50,000 را به Rikers Island, زندان در شهر نیویورک و اضافی 2,500 را به یک Rikers امکانات پزشکی است. “این بسیار آسیب پذیر جمعیت اصلاح رئیس وکالت افسر جسیکا جکسون گفت: CBS News. “ما واقعا نگران در مورد تعداد افرادی که در داخل و خارج از [امکانات] واقعیت این است که مردم زندگی وجود دارد ممکن است ممکن است نشسته اردک در طول این بیماری همه گیر.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک بار مرغ کشاورز اختراع آینده تبرید
  • Rivian به برقی کامیون ها به توده ها
  • ببر پادشاه بی رحمانه و وحشتناک—پس چرا ما همه از تماشای آن ؟
  • این است آخرالزمان به دنبال تو بود
  • این “سورئال” دیوانگی در داخل آمریکا بزرگترین ماسک ساز
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>