کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال تجربه یک خرد کردن فشار روانی در COVID-19 بیماری همه گیر.

Tayfun Coskun/Anadolu Agency via Getty Images

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

هنگامی که واحد مراقبت های ویژه (ICU) پرستار نوریا Burló آربالو برای اولین بار شنیده در مورد شیوع کروناویروس در ووهان چین او هرگز فکر آن را رسیدن به شهر تاراگونا اسپانیا 100 کیلومتری غرب بارسلونا. اما 1 ماه پیش ویروس آمار شهرستان سخت است. در عرض 1 هفته بیمارستان رفت و از داشتن یک مورد از COVID-19 به 14 به طور جدی بیمار بیماران از جمله افراد جوان و بدون هر گونه شرایط اساسی. از ماه مارس 63 اعضای کارکنان بیمارستان آلوده شده اند با کوروناویروس.

ساعت های طولانی در معرض خطر بالای عفونت و خرد کردن عدم قطعیت در مورد چگونگی پیشرفت بیماری همه گیر خواهد شد و خواهد شد که این بیماری بعدی منجر به اضطراب بالا در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی در جان XXIII بیمارستان دانشگاه. “ما در یک وضعیت جنگ,” Burló آربالو می گوید. “شما احساس می کنید مانند شما در یک سنگر.”

او به دور از تنهایی. بررسی جدید پزشکان و پرستاران در کشور چین و ایتالیا و ایالات متحده نشان می دهد آنها در حال تجربه یک مجموعهای از مشکلات روحی و روانی به عنوان COVID-19 همچنان گسترش آن از جمله نرخ بالاتر از استرس, اضطراب, افسردگی و بی خوابی است.

به عنوان مورد تعداد گسترش می یابد—2,475,723 آلوده و 169,151 مرده توسط آخرین count—Roy پرلیس یک روانپزشک در بیمارستان عمومی ماساچوست می گوید: این بار در مراقبت های بهداشتی کارگران افزایش خواهد یافت. “ما باید سعی کنید برای مسطح کردن این منحنی اما پس از آن وجود دارد یک دوم منحنی ما در حال رفتن به مجبور به پهن کردن: سلامت روانی عواقب ناشی از این بیماری همه گیر.”

محاسبه و اندوه

مطالعات گذشته شیوع بیماری آشکار تلفات در کارکنان مراقبت های بهداشتی. در طول سندرم حاد تنفسی (سارس) بیماری همه گیر از سال 2003 89 درصد از 271 مراقبت های بهداشتی کارگران در هنگ کنگ گزارش منفی اثرات روانی از جمله خستگی و ترس از تماس های اجتماعی. و تا 2 سال بعد از شیوع بیماری کاهش یافته و بهداشت کارگران در تورنتو شهر دیگری ضربه سخت توسط آمريکا تا به حال به طور قابل توجهی بالاتر از سطح نرمال از فرسودگی روانی و استرس پس از سانحه.

کسانی که اطلاعات به دست آمده به Srijan Sen, یک روانپزشک در دانشگاه Michigan, Ann Arbor. او شروع به یک پروژه نظارت بر بهداشت روان پزشکی ساکنان در شانگهای قبل از وقوع و متوجه شد که 385 تازه ضرب پزشکان در 12 بيمارستان گزارش متوسط “خلق و خوی نمرات” از 7.5 از یک مقیاس 10. زمانی که ویروس زده او می تواند تاثیر آن: یک ماه پس از آغاز ویروس خود را در ماه مارس از طریق چین که نمره کاهش یافته بود به 6.5 و گزارش خود علائم افسردگی و اضطراب به ضرب گلوله به طور قابل توجهی. که یک کنتراست قوی به سال گذشته گروهی از پزشکان جوان که متوسط خلق و خوی نمره افزایش یافت و به هشت سال نو چینی. آن منتشر نشده نتایج نشان می دهد چین پزشکان روبرو هستند قابل توجه فشار روانی, سن می گوید. “این stark که چگونه بالا میزان اضطراب و افسردگی و پریشانی [هستند] به خصوص در ووهان.”

بررسی یکی دیگر از 1257 مراقبت های بهداشتی کارگران در 34 بیمارستان در سراسر چین یافت می شود که در اوایل ماه فوریه 72 درصد در حال تجربه علائم پریشانی. و در حدود نیمی به حال علائم افسردگی و اضطراب محققان گزارش شده در ماه گذشته در JAMA باز کردن شبکه. بیش از یک سوم بود و بی خوابی است. دلیل اصلی پریشانی فقدان تجهیزات حفاظت شخصی می گوید Shaohua Hu, یک روانپزشک در بیمارستان وابسته به دانشگاه ژجیانگ دانشکده پزشکی که در انجام این مطالعه.

جدید در preprint ارسال شده در سرور medRxiv امروز محققان دریافتند مشابه روان سلامت در سال 1379 مراقبت های بهداشتی کارگران مشغول به کار در خط مقدم در ایتالیا. آنها در گزارش خود استرس پس از سانحه نشانه های اختلال در نیمی از شرکت کنندگان و همچنین به عنوان افسردگی شدید یا اضطراب در حدود 20 ٪ از آنها. کارگران زن در خط مقدم بودند بیشتر تحت تاثیر این مطالعه نشان می دهد و همچنین افرادی که تا به حال یک همکار که درگذشت در بیمارستان بستری شد و یا در قرنطینه.

ترس از خشونت—از بیماران و خانواده های آنان—نیز شایع: سن دانش آموزان گزارش شده است که از جمله ترس افزایش به طور متوسط عامل 2.4 در هر ماه پس از زمان شیوع آغاز شد. در مکزیک, مردم در خیابان انداخته اند سفید و قهوه داغ به چهره و بدن از لباس شخصی پزشکان و پرستاران. به چه دلیل ؟ حمله ترس ابتلا به این بیماری از کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“روح خود را پاره می شود”

“طرز فکر و نگرش ترس قابل لمس است در همکاران می گوید:” Tait Shanafelt یک متخصص و مدیر Stanford Medicine WellMD مرکز یک موسسه اختصاص داده شده به رفاه حرفه ای پزشکی.

او از سازمان هشت گوش دادن جلسات با 69 استنفورد پزشکان, پرستاران, پزشکان, ساکنان و همراهان. آنچه نگران آنها بیشتر آنها گفته شد دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی. همچنین در میان خود را بالا ترس: بودن در معرض ویروس و آلوده کردن دوستان خود و همکاران و خانواده ها است.

نوریا Burló آربالو با همکاران او در جان XXIII بیمارستان دانشگاه در حدود 4 صبح در وسط خود را تغییر.

نوریا Burló آربالو

اضافه کردن به بار ترس است که کارفرمایان خود را نمی خواهد حمایت آنها را از طریق ماه—و احتمالا سال—که مورد نیاز خواهد بود برای جلوگیری از شیوع بیماری است. “این فقط آغاز شده است” Burló آربالو می گوید. در حال حاضر او در بیمارستان رفته از داشتن “مناسب” تجهیزات حفاظتی به ماسک و لباس از کیفیت سوال او می گوید. او و برخی دیگر نگران هستند که اگر به آنها آلوده به کودک خود مراقبت از حقوق و دیگر کارفرما ارائه و پشتیبانی می تواند خشک شدن.

علاوه بر این آنها به صورت روانی هزینه زندگی یا مرگ تصمیمات رانده کمبود تجهیزات و دارو است. “شما شروع به احساس یک مخلوط از ترس و غم و اندوه و ناتوانی جنسی” Burló آربالو می گوید. “من که هستم که تصمیم می گیرید که می شود به زندگی می کنند و می میرند؟” او هرگز تصور نمی کرد که او و همکارانش را به تصمیم می گیرید که می شود یک ونتیلاتور ، “هنگامی که شما ببینید که شما را مجبور به ترک مردم به مرگ به این دلیل که منابع کافی نیست روح خود را پاره می شود,” او می گوید.

او و دیگران نیز احساس برای خانواده های بیماران که قادر به مراجعه کنید. “سخت ترین لحظه ای است که به دیدن یک فرد خداحافظی با خانواده خود را از طریق تبلت یا تلفن همراه بدون دانستن اگر آنها در حال رفتن به آنها را دوباره ببینید,” او می گوید.

مسطح دوم منحنی

مرمت یک پاره روح است آسان نیست, Perlis می گوید. اگر چه روان در مراقبت های بهداشتی در دسترس است در بسیاری از بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی کارکنان ممکن است زمان یا انرژی برای استفاده از چنین خدمات. “Docs همیشه بسیار خوب برای درخواست کمک” پرلیس می گوید. “ما می خواهیم آنها را بپرسید.”

و درمان طول می کشد زمان. “برخی از آن خواهیم دید حق دور [اما] برخی از آن ممکن است آشکار برای ماه ها یا حتی سال ها” پرلیس می گوید.

در کوتاه مدت پرلیس می گوید: درمان ممکن است شامل دارو و یا صحبت درمانی و باید متناسب با فرد است. حوادث مانند 9/11 آموزش داده اند محققان که برخی مداخلات مانند وادار کردن مردم به رفتن بیش از رویدادها و بحث در مورد احساسات خود ممکن است مضر برای برخی از مردم است. گروه درمانی و دیگر مکالمات باید داوطلبانه پرلیس می گوید.

در اوایل این ماه انجمن پزشکی آمریکا منتشر شد مجموعه ای از منابع برای مدیریت سلامت روانی علائم کارگران خط مقدم در طول این بیماری همه گیر. این اصرار به استفاده از یک مراقبه برنامه و در نظر گرفتن معافیت از اخبار و رسانه های اجتماعی. همچنین در رهبران به اولویت بندی کادر پزشکی روانی خوب بودن به اندازه فیزیکی خود ایمنی و ایجاد یک محیط گفتگو باز.

این مهم است که کارگران برای اولین بار اذعان عاطفی و روانی عوارض که بحران در حال شکل گرفتن و برای مدیران خود را به گوش Shanafelt می گوید. این بدان معناست که اطمینان بخش کارگران است که نگرانی های خود را هر زمانی که تصمیم گیری در نیروی انسانی اقدامات و سیاست های پوشش استفاده از تجهیزات حفاظتی. او می افزاید: “هنگامی که همه چیز غیر قابل پیش بینی ترین ترین نامشخص, ترسناک ترین مردم باید بدانند که رهبر خود را با آنها و پاسخ به آنها [و] وجود دارد به نگاه کردن به آنها را بالاتر از همه است.”

هنگامی که این اتفاق نمی افتد کارکنان ممکن است احساس بی پناهی و ترک. کارکنان پزشکی در Burló آربالو محل کار حتی مورد بحث در جریان اعتصاب یک بار بدترین بخشی از این بیماری همه گیر است به تقاضای پشتیبانی بهتر و بودجه. “این بحران نشان می دهد که چگونه با ارزش مراقبت های بهداشتی به کارگران هستند اما نه همیشه ترجمه شده به امنیت شغلی و واقعا خوب کار شرایط” Sen می گوید.

اگر چه Burló آربالو می یابد آن را سخت چند روز به خارج شدن از رختخواب و رفتن به بیمارستان برای شیفت 12 ساعته او می گوید: تجربیات او به عنوان یک پرستار ICU کمک کرده اند او را نگه دارید تا. اما اگر او و یا کسی از خانواده اش می شود COVID-19 که می تواند تغییر کند. “من سعی می کنم که اجازه نمی غم و اندوه حمله به من است. تا کنون من خوب,” او می گوید. “اما من نمی دانم اگر من می تواند در یک ماه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im