مقامات بهداشتی می گویند ” نه تشکر برای تماس با-ردیابی تکنولوژی

شرکت سیلیکون ولی پیشنهاد خودکار وظیفه دشوار شناسایی افراد به طور بالقوه در معرض Covid-19. آنها در حال پیدا کردن چند جویند.

هنگامی که اپل و گوگل اعلام کرد که سه هفته پیش که آنها می خواهم طراحی و توسعه نرم افزار برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس آن را یک معامله بزرگ است. تکنولوژی غول های شدید رقبا. آنها به ندرت به همکاری می نماید. و هم نرم افزار خود را کنترل حدود 3 میلیارد گوشی های هوشمند برابر با تقریبا 40 درصد از جمعیت جهان است.

به نظر می رسید باهوش فرض پیامدهای حریم خصوصی می تواند کار می کرد. این نرم افزار را در سکوت پیگیری از افرادی که می خواهم در نزدیکی کسی که تست مثبت برای این ویروس باعث شده که مخاطبین به آزمایش می شود و قرنطینه در صورت لزوم. ایده این بود که به طور خودکار بخشی از یک روند پر زحمت به نام تماس با ردیابی که مقامات بهداشت عمومی استفاده کنید برای جلوگیری از گسترش یک بیماری عفونی. کامل تماس با ردیابی آنها می گویند بسیار مهم است به اجازه می دهد جهان اقتصاد برای بازگشایی بدون reigniting عفونت نرخ. اما چند سازمان اگر هر گونه که تا کنون انجام شده تماس با ردیابی در مقیاس مورد نیاز خواهد بود که شامل Covid-19.

توسعه دهندگان نرم افزار رنگی به شیر جدید اپل-گوگل قابلیت. ایالت یوتا شتاب کار خود را با بیست, کوچک در شهر نیویورک مبتنی بر رسانه های اجتماعی توسعه دهنده نرم افزار. شهروند توسعه یک نرم افزار ایمنی با 4 میلیون کاربر در سراسر کشور اضافه شدن تماس با ما-ردیابی عملکرد را به برنامه خود را هر چند از آن است که هنوز فعال است. Tech اجرایی Aniq رحمان ایجاد شده صفر و یک گروه از حدود 200 توسعه دهندگان و بازاریابان از جمله یکی از توسعه دهندگان از TraceTogether سنگاپور تماس-ردیابی نرم افزار.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

و چرا که نه ؟ شهرها و ایالات متحده صحبت شد در مورد استخدام ده ها هزار تماس با ردیاب به صورت دستی بازسازی حرکات Covid-19 بيمار. اما روشن نیست چگونه این افراد می تواند به استخدام و آموزش دیده به سرعت به اندازه کافی مفید باشد. اپل-گوگل نرم افزار تا به حال بالقوه برای انجام برخی از همان زحمت کار در کسری از هزینه.

آن کار نمی کند که راه. تا کنون حداقل همه گیر پاسخ تبدیل به یک درس تلخ در همه چیز تکنولوژی نمی توانید انجام دهید و یک مثال از دره سیلیکون افسانه ای نزديك است. متحده مانند نیویورک و کالیفرنیا و ماساچوست و شهرستانها مانند بالتیمور و سان فرانسیسکو نگاه با دقت در برش لبه تماس با ما-راه حل های ردیابی و تا حد زیادی گفت: “نه ممنون” یا “نه در حال حاضر.”

در عوض مقامات بهداشت عمومی در سخت ضربه متحده در حال حرکت به جلو برای استقرار ارتش از مردم محدود با کمک از فن آوری است. ماساچوست بودجه 44 میلیون دلاری به استخدام 1,000 تماس با ردیاب. ایالت نیویورک با کمک های مالی از بلومبرگ Philanthropies هفته گذشته گفت: این طرح به استخدام به عنوان بسیاری از 17,000. کالیفرنیا است که انتظار می رود به زودی اعلام برنامه ای برای استخدام به عنوان بسیاری از 20,000 تماس با ردیاب.

این آنالوگ رویکرد به احتمال زیاد این مدل در سراسر کشور با توجه به زمان سابق و مقامات بهداشتی. هفته گذشته دو نفر از مقامات بهداشت فدرال اسکات Gottlieb و اندی Slavitt پیشنهاد دولت فدرال ایجاد و دستی, تماس با ما-ردیابی برنامه. طرح cosigned 14 سایر پزشکان و محققان و سیاستگذاران امر شامل 12 میلیارد دلار تا 180,000 تماس با ردیاب; $4.5 میلیارد به خانه های آلوده و در معرض مردم در خالی هتل ها و 30 میلیارد دلار برای 18 ماه از درآمد پشتیبانی برای کسانی که به طور داوطلبانه خود جدا. “وجود دارد هیچ گلوله نقره ای در مبارزه با coronavirus” Slavitt رئیس سابق مدیکر و مدیکید NPR گفت. “اما اگر ما می خواهیم برای بازگشت به حالت نرمال وجود ما باید به کشورهای ابزار آنها نیاز به شامل ویروس.”

آن را فوق العاده پیچیده به درک چرا فن با داشتن یک زمان سخت شدن کشش. سنتی تماس با ردیابی شده است honed بیش از چند دهه از پاسخ به شیوع بیماری. مقامات بپرسید بیماران که در آن آنها بوده است و آنها بوده است در نزدیکی آنها سپس نشان می دهد این افراد آزمایش برای بیماری و مطمئن شوید که آنها قرنطینه در صورت لزوم. به سرعت شناسایی و پیوند افراد حامل ویروس می تواند سرعت گسترش یک بیماری مسری. “این کار با ساختن یک انسان پیوند بین دو نفر” بیمار و تماس با تحقیقی می گوید: تام فریدن رئیس سابق آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و بخش شهر نیویورک از سلامت و بهداشت روانی است. “به این معنی در واقع صحبت کردن به کسی و پاسخ دادن به سوالات خود را پرداختن به نیازها و نگرانی های, و, ساختمان, کسب و حفظ اعتماد و محرمانه.”

در تئوری گوگل-اپل تکنولوژی و رویکردهای مشابه می تواند به طور خودکار و تا حد زیادی سرعت فرآیند شناسایی تماس با ما. اما بهداشت عمومی افسران به طور معمول MDs و دکترا که خیره شدن سرد به دنبال نرم افزار به خصوص اگر زمین می آید از مردم بدون پس زمینه بهداشت عمومی. آنها ناراحت کننده استقرار تکنولوژی تست نشده در طول یک بیماری همه گیر که اشکالات می تواند هزینه زندگی. “کسانی از ما که مشغول به کار در بهداشت عمومی در دهه های نوع انقباض غیر ارادی ماهیچه هنگامی که ما می شنویم” آه از آن آسان خواهد بود. هر کسی می تواند آن را انجام دهد ” یا “ما می تواند جایگزین است که با استفاده از این دستگاه شما در حال تکان دادن در اطراف” فریدن می گوید.

همچنین بیش از حد شور و شوق زیادی در مورد تکنولوژی احساس می کند به لحاظ سیاسی خطرناک است در حال حاضر. Covid-19 در حال حاضر کشیده شهرستان و کارکنان دولت فوق العاده نازک بنابراین ساده ترین پاسخ به تکنولوژی در زمین است برای به تاخیر انداختن تصمیم گیری و یا به اتخاذ آن در گام های کودک. تماس با ما-ردیابی برنامه های در حال ایجاد و مدیریت توسط سیاستمداران و بوروکراتها. اما این دیگر جهانی خوب برای یک سیاستمدار محبوبیت بیش از حد نزدیک و مرتبط با the titans of Silicon Valley.

در حال حاضر مقامات بهداشتی طرح محدود تر برای استفاده از تکنولوژی از جمله تضمین این که مرکز تماس کارگران می تواند دسترسی به تماس گیرنده’ فایل پس از احراز هويت و یا استقرار اتوماتیک سیستم پیام کوتاه برای در تماس ماندن با کسانی که در قرنطینه و حفظ زبانه ها در علائم خود را. پشتیبانی تماس با ردیاب با کامپیوتر قرص می تواند ساده و سرعت تجزیه و تحلیل داده ها.

در کوتاه مدت ترین فن آوری های تهاجمی دولت قصد دارد تنها به ارائه نرم افزار استخراج داده های مکان از یک بیمار گوشی های هوشمند ساخت آن را آسان تر برای بازسازی جدول زمانی. اکثر گوشی های هوشمند به طور خودکار ضبط که در آن آنها بوده است مگر اینکه یک کاربر غیر فعال از ویژگی های. برخی از ایالت ها با توجه به برنامه های که آن را آسان برای دسترسی به این اطلاعات آن را بررسی و به طور بالقوه ارسال آن به مخاطب تحقیقی. دانستن که در آن بوده ایم می تواند به ما کمک کند به یاد داشته باشید که ما شده ایم با.

فریدن خود کمک راهنمای برخی از این برنامه توسعه است. او مدیر اجرایی حل برای صرفه جویی در زندگی می کند که با این نسخهها کار در سطح جهانی اپیدمیولوژیک مسائل و بخشی از سلامت دیگر غیر انتفاعی حیاتی استراتژی. آنها در حال کمک به ایالت نیویورک ساخت سه موبایل برنامه های آن استفاده خواهد شد در تماس با آن-ردیابی کردند. اما فریدن می گوید: برنامه های منعکس کننده فلسفه که کمتر بیشتر است. یکی آن را آسان تر برای تماس ردیاب برای مطابقت با Covid-19 نتایج آزمون صحیح بیماران. یکی دیگر از آن را آسان تر برای بیماران به صورت الکترونیکی ارسال تماس با ردیاب شماره تلفن مربوطه برای جلوگیری از اشتباهات رونویسی و یک سوم آن را آسان تر برای اتصال بيماران مبتلا به خدمات اجتماعی سازمان. هدف فریدن می گوید این است که به جای تماس با ردیاب اما برای کمک به آنها در رسیدن به مردم دیر و آنها را جدا سریعتر.

طرفداران استفاده از فن آوری بیشتر در تماس با ردیابی گاهی اوقات نقطه به تجارب خارج از کشور برای تماس های پشتیبانی برای تکنولوژی بالا رويکرد ما. حفاری عمیق تر به آنچه که واقعا در رفتن در مکان های مانند چین و کره جنوبی و سنگاپور و جاهای دیگر کمتر است قطعی و یا دشوار است برای پیوند به ما را سختگیرانه تر در مورد آزادی و حریم خصوصی شخصی است.

در چین که در آن رمان کروناویروس اولین ظهور, تلاش برای مهار گوشی های هوشمند شده اند وسیع و گسترده با چند کنترل حریم خصوصی. آشکار ترین برنامه هایی که اجرا در داخل در همه جا حاضر گوشی های هوشمند برنامه های WeChat و Alipay تولید کدهای QR است که منعکس کننده یک فرد گزارش علائم و حرکات. مقامات اسکن کدهای برای تعیین این که چه کسی باید اجازه داده شود به ساختمان یا فضاهای عمومی و چه کسی باید دستور به قرنطینه خود را.

کره جنوبی دیگر قرار است داستان موفقیت است استفاده از تکنولوژی در راه است که بعید است به پرواز در ایالات متحده است. اتوماسیون فرایند که توسط آن مقامات جمع آوری داده ها در یک فرد حرکات از منابع از جمله تلفن های خود را نیز کاهش زمان مورد نیاز برای جمع آوری داده ها از 24 ساعت به 10 دقیقه. اما کره جنوبی نیز صادر شده هشدار متن حاوی وقاحت ناشناس اطلاعات در مورد افراد مبتلا به Covid-19 و آن مستقر شده یک برنامه است که هشدار مقامات اگر کسی دستگیر میشوند از قرنطینه—اقدامات فراتر از هر چیزی در نظر گرفته شده در ایالات متحده است.

سنگاپور اولین کشوری بود که به منظور توسعه یک تماس-ردیابی طرح است که با استفاده از سیگنال های بلوتوث از گوشی های هوشمند برای شناسایی تماس بین افراد شبیه به اپل-گوگل رویکرد است. تا کنون, اما دولت می گوید تنها 1.4 میلیون نفر از ملت 4.3 میلیون گوشی هوشمند کاربران را امضا کرده اند به استفاده از برنامه. که نمی جلوگیری از سنبله اخیر در موارد; سنگاپور نیز برای عموم به اشتراک گذاشته شده اطلاعات نمایش حرکات Covid-19 بيمار.

فریدن اشاره می کند که در پشت بسیاری از این برنامه های در حال ارتش سنتی تماس با ردیاب پس از آن روشن نیست—حداقل برای او—که نزدیکی ردیابی آن را به عنوان نامیده می شود, حتی با این نسخهها کار. “شما به عنوان خوانده شده بسیاری از چیزهای غلط در توییتر و جاهای دیگر در مورد ‘این چیزی است که آسیا را انجام داد.’ این درست نیست. چین انجام داده سنتی تماس با ردیابی در 730,000 مردم است. “

در ایالات متحده, Utah تماس-سیستم ردیابی باعث می شود بیشتر استفاده گسترده از فن آوری است. در ماه مارس دولت راه اندازی بیست برای ساخت یک برنامه در حال حاضر به نام سالم با هم. هدف آن بیشتر سرعت اتصال تماس ردیاب با افرادی که Covid-19 مثبت و کمک آلوده با استفاده از گوشی های هوشمند خود را برای ساخت یک هفته جدول زمانی از آنها بوده است ، “هنگامی که شما این برنامه, این آهنگ که در آن شما بروید” فرماندار گری هربرت گفت: در معرفی این برنامه. “اگر کسی COVID-19 آن می توانید به عقب برگردید و ببینید چه کسی شما ضربه به.”

حدود 40,000 Utahns دانلود کرده برنامه کمی بیش از 1 درصد از جمعیت این ایالت. که یک راه طولانی از بیش از 60 درصد تصویب بسیاری از اپيدميولوژيستها فکر می کنم لازم است برای تماس با-برنامه ردیابی موثر باشد. اما آن را مفید خواهد بود مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم استفاده از آن می گوید: یوتا وزارت بهداشت سخنگوی تام Hudachko. “برنامه ما است که نمی تواند ارسال خودکار اطلاعیه به مردم, بنابراین مهم نیست که ما به چه اشباع است.” او گفت: اطلاعات برنامه تولید است فرستاده شده به دولت از 1200 تماس با ردیاب. آنها سپس می توانید تصمیم بگیرید که آیا به تماس به طور بالقوه آلوده مردم و اصرار آنها را به آزمایش می شود و یا برای هشدار دادن به کسب و کار است که این میزبانی یک فرد که تست مثبت است.

یوتا و توسعه دهنده نرم افزار بیست و امیدوار به استفاده از اپل-گوگل تکنولوژی به ازدواج با بلوتوث اطلاعات در مورد گوشی های دیگر در این نزدیکی هست با محل نشان داده که در آن فرد مبتلا در تلفن شده بود. اما اپل و گوگل حساس به نگرانی هایی است که هدف آنها جمع آوری اطلاعات خود را روز دوشنبه گفت که آنها نمی خواهد اجازه می دهد برنامه های ساخته شده در فن آوری به انجام این کار است.

اپل-گوگل تغییر ممکن است به این معنی که تماس-ردیابی برنامه های کاربردی مانند شهروند و بیست را اثبات مفید در محل کار برای نظارت بر تماس های آلوده کارکنان. بیست مدیر عامل شرکت دیزل Peltz و شهروند مدیر عامل اندرو قاب گفت: آنها فیلدینگ تماس از کارفرمایان علاقه مند به تماس خود را-ردیابی فن آوری است. مدیران شرکت های بزرگ لازم نیست که به نگرانی در مورد گرفتن رای مانند سیاستمداران و آنها می توانند دستور کارکنان انجام کارهایی مانند دانلود یک تماس-ردیابی برنامه—که دولت نمی تواند.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در [email protected]

نات ترنر مدیر عامل شرکت Flatiron شهر نیویورک-بهداشت و درمان مبتنی بر فن آوری شرکت با 1000 کارکنان گفت: او به خصوص گرفته شده توسط پیچیدگی شهروند در برنامه است که در درجه اول مورد استفاده برای ردیابی اطلاعات در مورد جنایات. زمانی که Flatiron, بازگشایی دفاتر خود ترنر می گوید او قصد دارد به بررسی کارکنان درجه حرارت و ممکن است به صورت دوره ای تست آنها را برای نشانه هایی از ویروس. “اما هیچ راهی وجود دارد شما می توانید ویروس-آزمون کارکنان در هر زمان آنها را از طریق درب راه رفتن. بنابراین الزامی به استفاده از یک تماس-ردیابی برنامه مثل شهروند است که احتمالا رفتن به بخشی از جعبه ابزار ما,” او گفت:. “اگر من می تواند اطلاع از 30 نفر پرسنل شاغل به کار در همان اتاق کنفرانس که آنها در معرض Covid-19 و من می دانیم که از طریق تلفن همراه مجاورت داده که بسیار با ارزش برای من به عنوان یک کارفرما.”

شهروند بر خلاف بسیاری دیگر از تکنولوژی بازیکنان در تماس با ردیابی بازی کرده است یکی دیگر از گزینه: از آن است که به اندازه کافی بزرگ نصب پایه در بسیاری از شهرستانها—2 میلیون در شهر نیویورک 1 میلیون در لوس آنجلس است که با توجه به روشن کردن تماس-قابلیت ردیابی آن را در حال حاضر ساخته شده است اجازه می دهد تا به کاربران برای انتخاب کردن در و دیدن جایی که از آن می رود.

این ریسک. اگر کاربران دمدمی مزاجی, اگر طرفداران حفظ حریم خصوصی اعتراض و یا اگر مقامات شهرستان صحبت کردن در برابر آن است که می تواند آسیب شهروند را با نام تجاری. اما مدیران شده اند وجود دارد تلاش برای یک ماه به کشش با ایالات و شهرستانها—با کمی برای نشان دادن آن. اگر کاربران مانند تماس با ما-ردیابی قابلیت های آن می تواند ایجاد پوشش سیاسی برای بیشتر شهرها و ایالات متحده آن را در آغوش.

قاب شهروند مدیر عامل شرکت می گوید: پذیرش از شهرها و ایالات متحده شده است خسته کننده و فروتنی. اما مانند هر دره سیلیکون کارآفرین او همچنان مصمم. “دولت است که به وضوح متمرکز دستی تماس های ردیابی در حال حاضر که حق گام اول” او گفت:. “ما متعهد به همکاری با هر کس به ایستادن موثر و ایمن سیستم با این حال مدت آن طول می کشد.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت مستند زندگی را نجات داد
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de