توفو و شیر سویا و گوشت چرخ کرده گیاهی. بیشتر و بیشتر دانمارکی ها در حال امید بستن به مکمل و یا به طور کامل جایگزین کردن مصرف خود را از حیوانات مبتنی بر پروتئین گیاهی پروتئین است. آب و هوا ملاحظات بخشی از استدلال خود را.

ما اغلب استفاده از سویا بر اساس پروتئین هنگامی که با تجربه آشپزی گیاهی. اما تحقیقات جدید از دانشگاه کپنهاگ وزارت علوم غذایی نشان می دهد که باقلا نگه داشتن وعده های بزرگ به عنوان یک غیر سویا منبع پروتئین گیاهی. علاوه بر این favas یک جایگزین بهتر برای محیط زیست:

“بسیاری از مصرف کنندگان در حال گریه کردن برای جایگزین سویا یک محصول است که فشار زیادی بر محیط زیست. این ما را وادار به پیدا کردن یک روش پردازش باقلا در چنین راهی است که به ما اجازه می دهد برای تولید متمرکز پودر پروتئین. یکی از مزایای استفاده از باقلا است که آنها می تواند به رشد در اینجا به صورت محلی در دانمارک. این خبر بسیار عالی برای آب و هوا” توضیح می دهد که Iben Lykke Petersen, دستیار استاد در دانشگاه کپنهاگ وزارت علوم غذایی و یکی از محققان در پشت این مطالعه جدید منتشر شده در مجله مواد غذایی.

به مراتب بیشتر آب و هوا دوستانه

باقلا بهتر مناسب برای آب و هوا ملاحظات چرا که می توان آنها را کشت به صورت محلی بر خلاف سویا که در درجه اول رشد در ایالات متحده و آمریکای جنوبی — و پس از آن صادرات به دانمارک.

علاوه بر این مزارع متعدد در برزیل و پاراگوئه را پاک وسیعی از جنگل به ایجاد فضا برای سویا زمینه. این تا به حال به شدت پیامدهای منفی برای حیات وحش, تنوع زیستی و انتشار گاز CO2.

“عامل مهم دیگری است که بر خلاف باقلا بسیاری از سویا اصلاح شده ژنتیکی قادر به تحمل خلاصه, یک علف کش. در این زمینه بسیاری از مصرف کنندگان مهم سویا را پیامدهای زیست محیطی” توضیح می دهد که Iben Lykke پترسن.

روش جدید باعث می شود فاوا پودر که انفجار با پروتئین

برای پیدا کردن یک جایگزین سازگار با محیط زیست مالیات سویا در این مطالعه محققان با آزمایش انواع محصولات کشاورزی و به دنبال آن با بیشترین پتانسیل به عنوان یک پودر پروتئین, در حالی که همچنین قادر به رشد به صورت محلی. در اینجا باقلا عملکرد بهتری نسبت به عدس, گل تاج خروس گندم سیاه و کوینولا.

با استفاده از فوق العاده روش منحصر به فرد شناخته شده به عنوان ‘مرطوب جزء’ محققان موفق به تمرکز لوبیا باقلا پروتئین و از بین بردن موادی که در غیر این صورت مانع از هضم پروتئین. این اجازه می دهد تا مغذی لوبیا باقلا پروتئین بیشتر می شود به آسانی جذب می شود زمانی که مصرف می شود.

“مرطوب به جزء انجام شده است توسط فرز دانه به آرد و سپس با اضافه کردن آب و ترکیب مخلوط به سوپ. پس از آن می شود آن را آسان تر برای ما به مرتب کردن کمتر مواد مفید و تولید محصولات بهینه سازی شده” توضیح می دهد که Iben Lykke پترسن. او می افزاید:

“نتایج ما نشان می دهد که این روش به طور قابل توجهی افزایش محتوای پروتئین. بعلاوه از طریق آزمایش های ما, ما می توانید ببینید که این پروتئین است که تقریبا به عنوان به آسانی هضم می شود به عنوان زمانی که ما شکستن پروتئین از محصولات حیوانی مانند گوشت و تخم مرغ است.”

رقابتی, رنگ, طعم و مزه و بافت.

محتوا و کیفیت تغذیه از یک پروتئین یک چیز است. طعم و مزه است چیز دیگری! در اینجا بیش از حد باقلا می تواند به رقابت با سویا و دیگر گیاهی پروتئین جایگزین. Iben Lykke پترسن توضیح می دهد که زمانی که ژله در حال پردازش صحیح خود پروتئین حفظ خود را به طور طبیعی روشن رنگ همراه با یک خنثی و طعم و بافت خوب.

“تولید کنندگان ترجیح می دهند یک محصول است که بی مزه, دارای رنگ های خنثی و یک شرکت بافت. باقلا بررسی هر یک از این جعبه ها بر خلاف نخود فرنگی که در اغلب بسیار طعم غذا در دهان تلخ” او آمده است.

باقلا در حال رشد در درجه اول در خاورمیانه و چین و اتیوپی اما در حال حاضر در دسترس در کرون سوپر مارکت ها و فروشگاههای مواد غذایی بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de