غذا خوردن سالم رفتارها در دوران کودکی ممکن است به کاهش خطر ابتلا به چاقی در بزرگسالان و بیماری های قلبی

چگونه کودکان تغذیه می شوند ممکن است فقط به عنوان مهم به عنوان آنچه که آنها در حال تغذیه با توجه به علمی جدید بیانیه از انجمن قلب آمریکا “مراقب تأثیرات رفتارهای غذا خوردن در کودکان” منتشر شده امروز در مجله انجمن قلب آمریکا.

در این بیانیه برای اولین بار از این انجمن متمرکز بر ارائه شواهد مبتنی بر استراتژی برای پدر و مادر و مراقبان برای ایجاد مواد غذایی سالم و محیط زیست برای کودکان است که پشتیبانی از توسعه مثبت خوردن رفتارها و نگهداری از وزن سالم در دوران کودکی موجب کاهش خطرات ناشی از اضافه وزن و چاقی و بیماری های قلبی عروقی بعد از آن در زندگی است.

اگر چه بسیاری از کودکان متولد شده با یک توانایی ذاتی برای جلوگیری از خوردن زمانی که آنها کامل آنها نیز تحت تاثیر قرار به طور کلی فضای عاطفی از جمله مراقب آرزوها و خواسته ها در طول زمان. اگر کودکان احساس کنند تحت فشار به خوردن در پاسخ به پرستار می خواهد آن را ممکن است برای آنها سخت تر به گوش دادن به خود درونی فرد نشانه است که به آنها بگویید که آنها کامل است.

اجازه می دهد کودکان به را انتخاب کنید چه چیزی و به خصوص چقدر به غذا خوردن در یک محیط متشکل از گزینه های سالم تشویق کودکان به منظور توسعه و در نهایت آن را به مالکیت خود تصمیم گیری در مورد مواد غذایی و ممکن است کمک به آنها در توسعه خوردن الگوهای مرتبط به یک وزن سالم برای یک عمر با توجه به نویسندگان این بیانیه.

“پدر و مادر و مراقبان باید در نظر ساختمان مثبت مواد غذایی محیط زیست محور در عادات غذا خوردن سالم به جای تمرکز بر قوانین سفت و سخت در مورد چه چیزی و چگونه یک کودک باید خوردن گفت:” Alexis C. چوب, دکتری, نوشتن, گروه صندلی به صورت علمی بیانیه و دستیار استاد در ایالات متحده وزارت کشاورزی/کشاورزی, خدمات پژوهشی کودکان, تغذیه مرکز تحقیقات و گروه اطفال (بخش تغذیه) در کالج پزشکی بیلور در هوستون.

این بیانیه نشان می دهد که پدر و مادر و مراقبان باید الگوهای مثبت با ایجاد یک محیط است که نشان می دهد و پشتیبانی از انتخاب مواد غذایی سالم به جای یک محیط متمرکز بر کنترل کودکان را انتخاب و یا برجسته کردن وزن بدن است. پدر و مادر و مراقبان باید تشویق کودکان به خوردن غذاهای سالم توسط:

  • ارائه مطابق زمان بندی برای وعده های غذایی;
  • اجازه می دهد کودکان به را انتخاب کنید آنچه که غذاهای آنها می خواهند به خوردن از انتخاب گزینه های سالم;
  • سالم در خدمت و یا غذاهای جدید در کنار غذاهای کودکان در حال حاضر لذت بردن از;
  • به طور منظم غذا خوردن سالم و جدید مواد غذایی در حالی که غذا خوردن با کودک و نشان دادن لذت بردن از مواد غذایی;
  • توجه به کودک کلامی یا غیر کلامی گرسنگی و پری نشانه; و
  • اجتناب از اعمال فشار و کودکان به غذا خوردن بیشتر از آنها می خواهید به خوردن.

چوب اشاره کرد که برخی از والدین و مراقبان ممکن است پیدا کردن آن به چالش کشیدن اجازه می دهد تا کودکان خود را به غذا تصمیم گیری به خصوص اگر کودکان تمایلی به خوردن غذاهای جدید و/یا تبدیل خواران ضربه زننده. این رفتارهای شایع و طبیعی در نظر گرفته شده در اوایل دوران کودکی در سنین 1 تا 5 سال به عنوان کودکان در حال یادگیری در مورد طعم و بافت مواد غذایی جامد. اعمال سفت و سخت قوانین استبدادی در اطراف و با استفاده از تاکتیک های چنین به عنوان پاداش یا مجازات ممکن است احساس مانند تاکتیک های موفق در کوتاه مدت. تحقیقات پشتیبانی نمی کند این رویکرد; بلکه ممکن است در دراز مدت عواقب منفی. خودکامه خوردن محیط زیست اجازه نمی دهد که یک کودک به منظور توسعه مثبت مهارت های تصمیم گیری و می تواند به کاهش احساس خود را کنترل, که مهم توسعه فرآیندهای برای کودکان.

علاوه بر این دیکتاتورانه مرتبط شده است کودکان بیشتر احتمال دارد به خوردن آنها گرسنه نیست و کمتر خوردن مواد غذایی سالم است که به احتمال زیاد بالاتر از کالری است که افزایش خطر ابتلا به اضافه وزن و چاقی و/یا شرایط از خوردن نظم.

از سوی دیگر زیاده رویکرد که در آن یک کودک است که مجاز به خوردن هر آنچه که آنها می خواهند هر زمان که آنها می خواهند را فراهم نمی کند به اندازه کافی در مرزها برای کودکان به منظور توسعه عادات غذا خوردن سالم. تحقیقات همچنین ارتباط این “بی بند و faire” رویکرد به خطر بیشتری از کودکان تبدیل شدن به اضافه وزن یا چاقی است.

تحقیقات نشان میدهد که برخی از استراتژی افزایش می دهد کودکان رژیم غذایی تنوع در اوایل سال اگر آنها “ضربه زننده” یا “داد و بیداد کن” در مورد مواد غذایی است. بارها و بارها به کودکان ارائه طیف گسترده ای از غذاهای سالم باعث افزایش احتمال آنها را قبول آنها به خصوص زمانی که در خدمت با غذاهای آنها ترجیح می دهند. علاوه بر این مراقبان و یا پدر و مادر که با شوق و ذوق خوردن مواد غذایی نیز ممکن است کمک به یک کودک قبول این مواد غذایی است. مدلسازی خوردن غذاهای سالم-توسط مراقبان خواهر و برادر و همسالان — این است که یک استراتژی خوب برای کمک به کودکان به باز به طیف وسیع تری از گزینه های مواد غذایی.

“کودکان رفتارهای غذا خوردن را تحت تاثیر قرار بسیاری از مردم در زندگی خود را بنابراین ما می خواهم تمام خانواده برای نشان دادن عادات غذا خوردن سالم” گفت: چوب.

این مهم است که توجه داشته باشید که نه همه استراتژی برای همه کودکان و پدر و مادر و مراقبان باید احساس استرس بی مورد و یا سرزنش برای کودکان رفتارهای غذا خوردن. “این بسیار روشن است که هر کودک است, یک فرد و متفاوت در گرایش آنها سالم را به تصمیم گیری در مورد مواد غذایی به عنوان آنها رشد می کنند. این است که چرا مهم است به تمرکز بر ایجاد یک محیط است که تشویق می کند مهارت های تصمیم گیری و فراهم می کند قرار گرفتن در معرض انواع سالم, غذاهای مغذی در طول دوران کودکی و نه محل بی توجه کودک تصمیم گیری های فردی” به این نتیجه رسیدند چوب.

مراقبان می تواند یک نیروی قدرتمند در کمک به کودکان توسعه عادات غذا خوردن سالم و در عین حال نقش آنها محدود است توسط عوامل دیگر. نویسندگان این بیانیه را تشویق سیاست هایی که آدرس موانع اجرای این بیانیه توصیه های درون گسترده تر اجتماعی و اقتصادی زمینه از جمله عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت از جمله اجتماعی و اقتصادی در وضعیت ناامنی غذایی و دیگران. در حالی که تلاش های که مراقبان تشویق به ارائه یک, پاسخگو, ساختار, تغذیه, محیط زیست می تواند بخش مهمی از کاهش چاقی و cardiometabolic خطر در سراسر عمر آنها توجه داشته باشید که آنها را بیشتر موثر خواهد بود به عنوان بخشی از یک سطح چند چند جزء استراتژی پیشگیری از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de