حملات قلبی و نارسایی قلبی و سکته مغزی: COVID-19 خطرناک قلبی و عروقی عوارض

COVID-19 جدی می شود عوارض قلبی عروقی شامل نارسایی قلبی, حملات قلبی و لخته شدن خون که می تواند منجر به سکته مغزی, طب اورژانس, پزشکان گزارش در یک مقاله علمی. آنها همچنین هشدار می دهند که COVID-19 درمان می تواند ارتباط برقرار کردن با داروهای مورد استفاده برای مدیریت بیماران موجود شرایط قلبی عروقی.

مقاله جدید از UVA و بهداشت ویلیام برادی MD و همکاران با هدف خدمت به عنوان یک راهنمای برای اورژانس-پزشکی پزشکان درمان بیماران که ممکن است داشته باشد و یا شناخته شده به COVID-19. نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید که بسیار مورد توجه واقع شده است ريوی (تنفس) عوارض COVID-19 اما کمتر شده است گفت: در مورد عوارض قلبی عروقی است که می تواند منجر به مرگ و یا پایدار اختلال.

“در نوشتن این مقاله, ما امیدواریم که برای افزایش اورژانس پزشکان دانش و آگاهی از این پاتوژن و تاثیر آن بر سیستم قلبی و عروقی گفت:” بردی از UVA بخش اورژانس پزشکی است. “همانطور که ما روبرو می شوند بیشتر و بیشتر بیماران مبتلا به COVID-19-بیماری های مرتبط با ما در حال افزایش درک ما از تاثیر آن بر بدن به طور کلی و سیستم قلبی عروقی در خاص است. میزان یادگیری در این منطقه است بطرز شگفت انگیزی سریع. اطلاعات در ادامه به تغییر هفتگی اگر نه روزانه.”

COVID-19 و نارسایی قلبی

نارسایی قلبی یک نگرانی خاص در بيماران مبتلا به COVID-19. یک مطالعه مقاله نویسندگان توجه داشت که تقریبا یک چهارم از COVID-19 بيمار — 24% — رنج می بردند حاد نارسایی قلبی زمانی که آنها برای اولین بار مبتلا به کوروناویروس. (این به این معنا نیست که 24 درصد از تمام COVID-19 بیماران دچار نارسایی قلبی است. نویسندگان دولت است که هنوز معلوم نیست اگر نارسایی قلبی در نتیجه COVID-19 به طور خاص و یا اگر ویروس بود بدتر شدن نارسایی قلبی تشخیص داده نشده.)

از بیماران مبتلا به نارسایی قلبی نزدیک به نیمی بودند شناخته شده به فشار خون بالا یا بیماری های قلبی عروقی.

سکته مغزی و دیگر نگرانی

این مقاله همچنین اشاره می کند که COVID-19 و بیماری های دیگر است که باعث التهاب شديد در سراسر بدن افزایش خطر که چرب پلاک ساخته شده است تا در رگ های خونی را, پارگی, منجر به حملات قلبی و سکته مغزی. آنفلوانزا و برخی از ویروس های دیگر همراه شده است با افزایش خطر پارگی پلاک در اولین هفته پس از بیماری تشخیص داده شد وضعیت نویسندگان در بررسی خود از دسترس COVID-19 ادبیات پزشکی.

در نهایت نویسندگان توصیف تداخلات دارویی بالقوه در COVID-19 بيمار. برای مثال بسیار شایع مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین می تواند با داروها تداخل طراحی شده برای تنظیم ریتم قلب در علاوه بر این به باعث آسیب قلبی و وخیم تر شدن کاردیومیوپاتی. Remdesivir یک ضد ویروس است که تنها COVID-19 درمان مجاز توسط FDA می تواند باعث فشار خون و ریتم غیر طبیعی قلب. این مهم برای پزشکان به این فعل و انفعالات در ذهن در هنگام درمان بیماران مبتلا به COVID-19 نویسندگان توجه داشته باشید.

“همانطور که ما به دست آوردن تجربه بیشتر با این پاتوژن ما متوجه است که تاثير سوء آن فراتر از سیستم تنفسی” بردی گفت. “ما همچنان به یادگیری بیشتر در مورد COVID-19 و بهینه ترین استفاده از مدیریت آن بسیاری از سخنرانیها.”

یافته های منتشر شده

مقاله منتشر شده از سوی مجله آمریکایی طب اورژانس. در علاوه بر این به بردی آن نوشته شده بود توسط بریت بلند, MD, از مرکز پزشکی ارتش بروک; Alex Koyfman, MD, از دانشگاه تگزاس جنوب غربی مرکز پزشکی; و مایکل Gottlieb, MD, از مرکز پزشکی دانشگاه راش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>