قلب که درام با هم ضرب و شتم همراه

کار گروهی و همکاری بسیار مهم در زندگی روزمره است. به این ترتیب, آن مهم است که به بررسی راههای که همگام درون یک گروه ممکن است افزایش انسجام و تاثیر عملکرد.

چه نقشی می تواند موسیقی بازی در این تلاش است ؟ در یک مطالعه میان رشته ای امروز منتشر شده در مجله علمی, گزارش , گزارش محققان کشف خود را در حالی که ضربت زنی هم جنبه از اعضای گروه’ عملکرد قلب — به طور خاص در بازه زمانی بین فردی بیت (آبی) — هماهنگ شده است.

این فیزیولوژیکی هماهنگ سازی ثبت شده در طول یک رمان موسیقی ضربت زنی وظیفه بود که به خصوص توسعه برای تحصیل در یک همکاری بین اجتماعی-دانشمندان علوم اعصاب و دانشمندان از گروه موسیقی در اسرائیل Bar-Ilan University.

ضربت زنی درگیر 51-شرکت کنندگان گروه است که در آن آبی داده شد به طور مداوم جمع آوری شده است. از شرکت کنندگان خواسته شد برای مطابقت با ضربت زنی خود را — در فرد ضربت زنی پد در یک مجموعه ای درام الکترونیکی به اشتراک گذاشته شده توسط این گروه — به سرعت که ارائه شد به این گروه از طریق بلندگو. برای نیمی از گروه های سرعت ثابت بود و قابل پیش بینی و در نتیجه منجر به ضربت زنی و خروجی آن در نظر گرفته شده بودند به طور همزمان. برای نیمی دیگر سرعت تغییر به طور مداوم و عملا غیر ممکن است به دنبال به طوری که منجر به ضربت زنی و موسیقی خروجی خواهد بود آسنکرون. وظیفه فعال محققان به دستکاری سطح رفتاری هماهنگ سازی در ضربت زنی بین اعضای گروه و ارزیابی پویایی تغییرات در آبی برای هر یک از شرکت کنندگان در طول آزمایش.

پس از این ساختار ضربت زنی وظیفه شرکت کنندگان خواسته شد به بداهه نوازی ضربت زنی آزادانه با هم. این گروه با بالا فیزیولوژیکی همگام در ساختار وظیفه نشان داد هماهنگی بیشتر در ضربت زنی در بداهه جلسه.

تجزیه و تحلیل داده ها نشان داد که ضربت زنی وظیفه بدستآمده یک ظهور فیزیولوژیکی هماهنگ سازی در گروه فراتر از آنچه انتظار می رود می تواند به طور تصادفی. بیشتر رفتاری هماهنگ سازی و افزایش فیزیولوژیکی هماهنگ سازی در حالی که ضربت زنی هر یک منحصر به فرد پیش بینی افزایش تجربه انسجام گروهی. در نهایت محققان نشان داد که بالاتر فیزیولوژیکی همگام همچنین پیش بینی افزایش عملکرد گروه بعد از آن در گروه های مختلف کار.

“نتایج ما در حال حاضر چند معین رفتاری و فیزیولوژیکی حساب چگونه هماهنگ سازی منجر به شکل گیری گروه پیوند و در نتیجه توانایی به همکاری می گوید:” دکتر Ilanit گوردون های اجتماعی, علوم اعصاب, آزمایشگاه در Bar-Ilan دانشگاه دانشکده روانشناسی و محقق ارشد دانشگاه گندا (Goldschmied) چند رشته ای مغز مرکز تحقیقات که چراغ مطالعه همراه با پروفسور Avi Gilboa و دکتر Shai کوهن بخش موسیقی. “دستکاری در رفتاری میکند و در حال ظهور فیزیولوژیکی هماهنگی در آبی بین اعضای گروه پیش بینی افزایش حس انسجام در میان اعضای گروه است.”

“ما باور داریم که مشترک ساخت موسیقی به منزله امیدوار کننده پلت فرم تجربی برای پیاده سازی زیست محیطی و به طور کامل تعاملی حالات که تصرف غنا و پیچیدگی تعاملات اجتماعی می گوید:” پروفسور Gilboa, از گروه موسیقی که در همكاري مطالعه است. “این نتایج به خصوص قابل توجه با توجه به اهمیت حیاتی از گروه های به عمل هویت و تغییر اجتماعی در جهان ما است.”

این مطالعه توسط یک کمک مالی از اسرائیل و علوم پایه.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Bar-Ilan University. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>