‘مقاوم در برابر حرارت’ مرجان توسعه یافته برای مبارزه با سفید

این تیم شامل محققان از CSIRO استرالیا آژانس ملی علوم استرالیا, موسسه علوم دریایی (هدف) و دانشگاه ملبورن است.

مرجان با افزایش گرما تحمل پتانسیل را دارند که برای کاهش تاثیر صخره های سفید از دریایی موج گرما که در حال تبدیل شدن به شایع تر تحت تغییر آب و هوا.

“صخره های مرجانی در حال ریزش هستند در سراسر جهان” CSIRO زیست شناسی مصنوعی آینده علم پلت فرم (SynBio FSP) علم منجر Dr پاتریک Buerger گفت.

“تغییر آب و هوا را کاهش مرجان پوشش و بازمانده مرجان تحت فشار افزایش می یابد که درجه حرارت آب افزایش و فرکانس و شدت مرجان سفید و حوادث را افزایش دهد.”

این تیم ساخته مرجان مقاوم به حرارت ناشی از سفید توسط بانکها و گرما تحمل آن microalgal همزیستهای — کوچک سلول های جلبک که داخل مرجان بافت.

“ما رمان رویکرد تقویت مقاومت در برابر حرارت از مرجان با دستکاری آن جلبک دریایی است که یک عامل کلیدی در این مرجان را تحمل گرما” دکتر Buerger گفت.

این تیم جدا شده microalgae از مرجان ها و کشت آنها را در متخصص symbiont آزمایشگاه در هدف. با استفاده از یک تکنیک به نام “به کارگردانی تکامل” سپس آنها را در معرض کشت جلبک دریایی به طور فزاینده درجه حرارت گرمتر بیش از یک دوره چهار سال است.

این کمک آنها را برای انطباق و زنده ماندن داغتر شرایط.

“هنگامی که جلبک دریایی بودند دوباره به راه افتادند به مرجان لارو تازه تاسیس مرجانی-جلبکی همزیستی بیشتر حرارت مقاوم نسبت به یکی از اصلی” دکتر Buerger گفت.

این جلبک دریایی به معرض دماهای که قابل مقایسه با اقیانوس درجه حرارت در طول تابستان جاری دریایی موج گرما باعث مرجان سفید در دیواره بزرگ مرجانی است.

محققان سپس پرده برداری از برخی از مکانیسم های مسئول برای افزایش مرجان سفید و تحمل.

“ما دریافتیم که گرما را تحمل microalgae هستند بهتر است در فتوسنتز و بهبود گرما واکنش مرجان حیوانات” استاد مادلین ون Oppen از اهداف و دانشگاه ملبورن گفت:

“این هیجان انگیز یافته ها نشان می دهد که جلبک دریایی و مرجان ها در ارتباط مستقیم با هر یک از دیگر. “

گام بعدی این است که برای آزمایش بیشتر گونه های جلبکی در مستعمرات در سراسر طیف وسیعی از گونه مرجان.

“این دستیابی به موفقیت را فراهم می کند امیدوار کننده و رمان ابزار برای افزایش تحمل گرما از مرجان و یک پیروزی بزرگ برای استرالیا علم” SynBio FSP مدیر دانشیار کلودیا Vickers گفت.

این پژوهش توسط CSIRO در همکاری با اهداف و دانشگاه ملبورن است. آن بودجه توسط CSIRO, Paul G. Allen بنیاد خانواده (U. S. A.) اهداف و دانشگاه ملبورن است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط CSIRO استرالیا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>