استرس حرارتی: آب و هوا قرار دادن جنگل های اروپا تحت فشار پایدار

نه سال پس از آب و هوا ثبت شد به عنوان گرم و خشک به عنوان 2018. یک تحلیل جامع از عواقب ناشی از این خشکسالی و گرما رویداد نشان می دهد که اروپای مرکزی جنگل های پایدار در دراز مدت آسیب می رساند. حتی گونه های درخت در نظر گرفته شده مقاوم در برابر خشکسالی مانند راش و کاج و نقره ای شاه رنج می برد. بین المللی مطالعه کارگردان دانشگاه بازل که در حال انجام یک جنگل آزمایش منحصر به فرد در اروپا است.

تا به حال 2003 بوده است خشک ترین و پرطرفدارترین سال پس از به طور منظم آب و پرونده آغاز شد. این رکورد در حال حاضر شکسته شده است. مقایسه آب و هوا اطلاعات از آلمان و اتریش و سوئیس نشان می دهد که تا سال 2018 شد به طور قابل توجهی گرمتر است. متوسط درجه حرارت در طول دوره پوشش گیاهی 1.2°C بالاتر از سال 2003 ارزش و به عنوان بالا به عنوان 3.3°C بالاتر از متوسط از سال 1961 تا 1990.

بخشی از این تحلیل است که در حال حاضر منتشر شده شامل اندازه گیری های گرفته شده در سوئیس تاج جرثقیل II, سایت پژوهش در بازل که در آن گسترده فیزیولوژیکی تحقیقات انجام شده در درخت سایبان. هدف از این تحقیقات برای درک بهتر چگونگی و زمانی که درختان در حال متاثر از کمبود آب به منظور مقابله با عواقب ناشی از تغییر آب و هوا از طریق اقدامات مدیریت.

هنگامی که درختان مردن از تشنگی

درختان از دست دادن مقدار زیادی از آب خود را از طریق سطوح. اگر خاک همچنین خشک کردن درخت نمی تواند جایگزین این آب نشان داده شده است که با منفی مکش تنش در چوب بافت عروقی. این درست است که درختان می تواند در کاهش مصرف آب, اما اگر خاک مخزن آب استفاده می شود تا آن را در نهایت تنها یک ماده از زمان تا زمانی که سلول کم آبی باعث مرگ یک درخت.

اندازه گیری های فیزیولوژیکی در بازل سایت تحقیقات نشان داده اند این محققان که منفی مکش تنش و کمبود آب در درختان رخ داده است زودتر از معمول است. در خصوص این کمبود بیشتر بود شدید در سراسر آلمان و اتریش و سوئیس از همیشه قبل از اندازه گیری. در طول دوره تابستان خشکسالی شدید مربوط به علائم استرس بنابراین به نظر می رسد در بسیاری از گونه های درخت مهم جنگلداری. برگ های پژمرده سالخورده و ریخته شد قبل از موعد مقرر.

صنوبر و راش بیشتر به شدت تحت تاثیر قرار

میزان واقعی تابستان آشکار شد در سال 2019: بسیاری از درختان دیگر تشکیل شاخه های جدید — آنها تا حدی یا کاملا مرده است. دیگران تا به حال جان سالم به در برد استرس خشکسالی و گرما از سال گذشته اما به طور فزاینده ای در معرض هجوم سوسک پوست یا قارچ. درختان با نیمه مرده سایبان که کاهش توانایی بازیابی از آسیب به خصوص تحت تاثیر قرار.

“قشنگ ترین بود به شدت تحت تاثیر قرار. اما آن را یک شگفتی برای ما که راش نقره صنوبر و کاج نیز آسیب دیده و به این میزان می گوید:” محقق و استاد Ansgar Kahmen. راش در خاص که تا آن زمان طبقه بندی شده به عنوان “درخت از آینده” اگر چه آن قرار است مقاومت به خشکی شده است موضوع را به ستیز بحث 2003 heatwave.

حالات آینده برای مبارزه با گرما و خشکسالی

با توجه به آخرین پیش بینی بارش در اروپا کاهش خواهد یافت تا به یک پنجم توسط 2085 و خشکسالی و گرما و حوادث را بیشتر تکرار می شوند. طراحی مجدد جنگل است لذا ضروری است. “جنگل مخلوط است که اغلب تبلیغ” توضیح می دهد که گیاه بوم Kahmen “و قطعا آن را تا به بسیاری از زیست محیطی و اقتصادی مزایای. اما آیا مخلوط جنگل نیز بیشتر مقاوم در برابر خشکسالی نشده است به وضوح به اثبات رسیده است. ما هنوز هم نیاز به مطالعه است که گونه های درخت هستند خوب است که در آن ترکیبات از جمله از یک چشم انداز جنگلداری. که یک مدت زمان طولانی است.”

یافته دیگر این مطالعه آن است که تنها ممکن است به رکورد اثرات شدید آب و هوا حوادث در جنگل های اروپا به میزان محدود با استفاده از روش های مرسوم و در نتیجه روش جدید تحلیلی مورد نیاز هستند. “آسیب آشکار است. سخت تر است دقیقا کمیت آن و رسم نتیجه گیری درست را برای آینده می گوید:” Kahmen. مشاهده زمین از داده های ماهواره می تواند کمک به پیگیری درخت مرگ و میر در مقیاس کوچکتر. الگوهای فضایی که حاوی مهم محیط زیست و جنگلداری-اطلاعات مربوط را می توان مشتق شده از داده ها از جمله: آن گونه درخت بودند به شدت تحت تاثیر قرار زمانی که و که در آن مکان و آن جان سالم به در برد و بدون آسیب است ؟ “این سیستم در حال حاضر وجود دارد در برخی از مناطق در ایالات متحده, اما مرکزی اروپا هنوز فاقد یک است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه بازل. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر