در اینجا یکی دیگر از فرصت به وزن در FCC را بی طرفی خالص لغو

کمیسیون ارتباطات فدرال است یک بار دیگر به دنبال اظهار نظر در مورد آن لغو آن از اوباما-دوران net neutrality rules. اما نظر جدید دوره نیست متمرکز معمول مسائل است که زیر بنای خالص بی طرفی بحث مانند مسدود کردن و یا گرفتن گلوگاه محتوا. به جای آن تمرکز خود را در کمتر متوجه جنبه های این سازمان تصمیم گیری با توجه به امنیت عمومی و سازمان نظارت از پهنای باند اینترنت و ارائه دهندگان خدمات.

در سال 2015 به اوباما-دوران FCC طبقهبندی ارائه دهندگان خدمات اینترنت پرسرعت به عنوان “حمل شایع” مانند تلفن سنتی شرکت دادن سازمان گسترده تر قدرت برای تنظیم پهنای باند از ارائه دهندگان. اما در اواخر سال 2017 در حال حاضر جمهوریخواهان کنترل FCC رای به سرنگونی اوباما-دوران قوانین کنار رفتن مقدار که قدرت.

یک ائتلاف از جمله دولت به طور کلی وکیل اینترنت, گروه های صنعت و سازمان های غیر انتفاعی به سرعت در زمینه کت و شلوار استدلال FCC تصمیم غیر قانونی بود. سال گذشته یک دادگاه تجدید نظر فدرال طرفه عمدتا با FCC. اما وجود دارد برخی از هشدارهای. FCC را سفارش اقدام به نادیده گرفتن دولت بی طرفی خالص قوانین اما دادگاه تصمیم گرفت FCC ندارد قدرت به انجام این کار. دادگاه همچنین گفت: FCC تا به حال به اندازه کافی در نظر گرفته چگونه لغو بی طرفی خالص قوانین را تحت تاثیر قرار ایمنی عمومی ابزار قطب مقررات و FCC برنامه ای به نام تاسیسات که یارانه خدمات تلفن و اینترنت برای خانواده های کم درآمد.

به جای آن از جای خود غلت بزنید FCC را سفارش به طور کامل دادگاه به FCC فرصتی برای پرداختن به این مسائل. اما سابق FCC وکیل جی جی Sohn می گوید دادگاه می تواند اعتصاب پایین تر از قوانین جدید اگر آن را می یابد آژانس پاسخ رضایتبخش.

یک نظر جدید دوره در FCC قوانین جدید شناخته شده به عنوان “بازگرداندن آزادی اینترنت سفارش” توسط این کمیسیون اولین گام به سوی تلاش برای برآوردن دادگاه. این احتمال وجود دارد که FCC صندلی Ajit Pai در حال رفتن به یک تغییر از قلب مورد reclassifying پهنای باند. عمومی اطلاع از نظر دوره اعلام شد بی سر و صدا در زیر مرموز عنوان “Wireline رقابت اداره به دنبال به روز کردن رکورد در بازگرداندن آزادی اینترنت و تاسیسات رسیدگی در نور از دی سی مدار موزیلا تصمیم گیری است.”

“ما مشتاقانه منتظر به پرداختن به” مسائل که دادگاه مشخص Pai در بیانیه ای گفت: پس از تجدید نظر حکم دادگاه در سال گذشته است.

اما نظرات را اضافه کنید برای ثبت عمومی است که FCC را برای رسیدگی به بخشی از پرونده است. شما می توانید فایل یک نظر از طریق آژانس نظر آنلاین سیستم با استفاده از اقدام شماره 17-108 یا با کاغذ پیروی از دستورالعمل های موجود در FCC را اعلان عمومی. مهلت است 30 مارس.

“مردم آمریکا باید به بالا بردن صدای خود را و اجازه دهید واشنگتن می دانیم چقدر مهم یک اینترنت باز است” FCC کمیسیون جسیکا Rosenworcel در بیانیه ای گفت: این هفته است.

FCC به طور خاص به دنبال اظهار نظر در مورد چگونه به منظور تحت تاثیر قرار ایمنی عمومی تیر برق و تاسیسات خدمات. برای مثال, این سازمان عمومی متوجه می پرسد که آیا مقامات امنیت عمومی تکیه بر خرده فروشی خدمات بی سیم به عنوان مخالف اختصاص داده شده به شبکه های ارتباطات است.

بی طرفی خالص طرفداران می گویند FCC تصمیم صدمه زدن امنیت عمومی در طول سال 2018 آتش سوزی کالیفرنیا در زمانی که Verizon متوقف شده آتش نشان’ موبایل سرعت اینترنت پس از آنها بیش از حد اطلاعات خود را کلاه.

“این throttling تا به حال تاثیر قابل توجهی در توانایی ما برای ارائه خدمات اضطراری” Santa Clara County fire chief آنتونی Bowden نوشت: در یک اعلامیه در طرح دعوی در دادگاه. “Verizon اعمال این محدودیت ها با وجود اینکه اطلاع داد که throttling شد به طور فعال مانع County Fire توانایی ارائه بحران-پاسخ و ضروری خدمات اضطراری است.” Verizon گفته است که گرفتن گلوگاه یک اشتباه بود و این سیاست نه برای محدود کردن خدمات در مواقع اضطراری.

دادگاه تجدید نظر تصمیم گرفت که تا سال 2018 throttling حادثه رخ داده است که پس از FCC را در سال 2017, رای نباید در نظر گرفته شود به عنوان شواهدی در دست کت و شلوار.

FCC را اوباما-دوران قوانین نیست به صراحت منع دیتا کلاه, اما آنها ممنوع “ناعادلانه و یا غیر منطقی قیمت ها و شیوه است.” شاید مهم تر FCC حال گسترده قدرت برای تنظیم پهنای باند از ارائه دهندگان زمانی که آنها به عنوان طبقه بندی شده حمل شایع است.

FCC را تلاش قبلی برای درخواست نظر از شکست بود. آژانس نظر و سقوط کردن سیستم پس از یک مه 2017 بخش از کمدین جان الیور هفته گذشته امشب تلویزیون نشان می دهد تشویق بینندگان به فایل comments. FCC در ابتدا به سرزنش یک حمله سایبری برای قطع اما FCC را دفتر بازرس کل بعد به این نتیجه رسیدند کسانی که ادعای گمراه کننده بودند. این سیستم همچنین آب گرفتگی با نظرات جعلی با استفاده از نام.


بزرگ تر سیمی داستان
  • سیگنال است که در نهایت آوردن آن پیام های امن به توده ها
  • شاهزاده خانم های plantfluencers و صورتی کنگو کلاهبرداری
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • چگونه یک فضای مهندس ساخته شده خود را دوار تلفن همراه
  • دیدار با کارگران معدن گوگرد خطر زندگی خود را در داخل یک آتشفشان
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر