برای جلوگیری از این بیماری همه گیر آن مهم است بدانید که چگونه ما سیستم ایمنی بدن آنتی بادی های مبارزه با کروناویروس. این چیزی است که علم می تواند به ما بگویید تا کنون.

یکی از ناشناخته های بسیاری در مورد این رمان coronavirus SARS-CoV-2 این است که ما چگونه ممکن است سیستم ایمنی بدن به آن است. هنگامی که شما با ویروس آلوده همراه با دیگر baddies مانند باکتری ها سیستم ایمنی بدن مبارزه با تولید پروتئین ها به نام آنتی بادی است. این چوب در اطراف برای مسافت های طولانی و بدن خود را آماده رتبه بیشتر از آنها را اگر شما در تماس با پاتوژن دوباره.

این است چگونه واکسن کار: با معرفی یک مرده یا ضعیف نسخه از یک ویروس به سیستم ایمنی بدن شما از فوت و فن آن را به تولید آنتی بادی در پاسخ. پس اگر شما را در تماس با ویروس واقعی بدن خود را آماده خواهد شد.

ویروس ها متفاوت است به طور گسترده ای در نظر پاسخ ایمنی آنها استنباط. برای مثال اگر شما آبله مرغان به عنوان یک بچه شما به احتمال زیاد سیستم ایمنی بدن به عفونت مجدد برای بقیه عمر خود را. با سیاه سرفه ایمنی ممکن است گذشته تا 20 سال و برای آنفلوآنزای H1N1 فشار تا 10. با فصلی coronaviruses است که باعث سرماخوردگی ایمنی محو پس از چند ماه به همین دلیل است که شما می توانید انتخاب کنید تا عفونت های جدید سال پس از سال است.

اما وقتی که می آید به SARS-CoV-2 “از آنجا که این عفونت جدید ما مطمئن نیستید که چگونه کسانی که آنتی بادی های آویزان در اطراف” می گوید: دکتر سیما یاسمین, مدیر استنفورد سلامت ارتباطی ابتکار.

ما بهترین شرط بندی شما ممکن است به مقایسه آن را به اصلی کوروناویروس سارس SARS-CoV. در بیماران آلوده به این ویروس در سطح آنتی بادی به اوج خود رسید و بین دو و چهار ماه پس از عفونت و ارائه شده برای حفاظت از دو تا سه سال است. “من فکر می کنم با روشنایی ضعیف تابیدن از امید ممکن است که وجود دارد بسیار شباهت ژنتیکی بین SARS-CoV-2 و SARS-CoV” می افزاید: یاسمین.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

صحبت از ژنتیک ویروس دیگری را در نظر بگیرید به عنوان یک مقایسه HIV است. این ویروس بسیار دشوار است به درمان به دلیل آن جهش ژنتیکی مانند دیوانه به عنوان آن را تکثیر. بدن انسان ممکن است توسعه یک آنتی بادی اما این یکی که تبدیل خواهد شد کمتر موثر به عنوان ویروس تغییر. “برخی از اخبار خوب در coronavirus مقابل این ویروس به نظر نمی رسد به جهش در هر نقطه در نزدیکی به عنوان اغلب به عنوان HIV جهش ژنتیکی می گوید:” یاسمین. “این بدان معناست که آن باقی می ماند و خیلی بیشتر سازگار باشد و این بدان معنی است که ما باید به مراتب کمتر از یک هدف متحرک است.”

کشف بیشتر در مورد چگونه ایمنی به این کروناویروس جدید آثار کلیدی خواهد بود برای مبارزه با این بیماری همه گیر. بیشتر افرادی که تبدیل به ایمنی یا از ضرب و شتم یک عفونت و یا از دریافت واکسن—نزدیک ما به گله ایمنی و یا نقطه ای که در آن اکثر اعضای این جمعیت باید آنتی بادی است. سپس ما شروع به کند و در نهایت متوقف کردن بیماری همه گیر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه آنتی بادی کار می کنند و چگونه آنها ممکن است کمک در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس چک کردن ویدئو ما با یاسمین بالا.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de