در اینجا است که واقعا باید مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن در اقتصاد

به علاوه: میراث جان هورتون کانوی مشاوره برای نگه داشتن رهبران صادق و تایوان جدید طرفداران بیس بال.

آن را به من دوباره از خود جدا می کند. تنها راه من می دانم که آن روز جمعه است که این خبرنامه می رود و من هفتگی تحویل مواد غذایی می رسد. تفاوت در این است که با عضویت در خبرنامه وجود دارد توجه داشته باشید که برخی از موارد در دسترس نیست در این زمان.

در حال حاضر این ستون هفتگی برای همه رایگان است برای دسترسی به. به زودی تنها سیمی مشترکین را دریافت متن به عنوان یک خبرنامه. شما می خواهید به نگه داشتن خواندن آن را در صندوق پستی خود را با اشتراک های سیمی (با تخفیف 50%)و در روند گرفتن همه ما شگفت انگیز تکنولوژی پوشش در چاپ و آنلاین.

Image may contain Logo Symbol and Trademark
به نظر ساده

چند “محترم مدیران اقتصاددانان و محققان و رهبران صنعت” بودند مبهوت این هفته برای پیدا کردن که رئیس جمهور بود و علنا اعلام کرد که مشارکت خود را در یکی از چندین “بزرگ اقتصادی آمریکا احیای صنعت” گروه های در نظر گرفته شده برای کمک به kickstart اقتصاد است. ظاهرا برای برخی از این افراد در حالی که خانه بود دقیق در مورد ارائه اخطار اجازه دهید به تنهایی یک فرصت به کاهش است.

هیچ چیز اشتباه است با مشاوره از رهبران کسب و کار هر چند کمیته های مثل این معمولا در انتخاب کردن. اما آیا این گروه واقعا یکی که عملکرد بهترین و نوآورانه ترین پاسخ? اجازه دهید به بررسی لیستی از سربازان که تقسیم شده است توسط بخش صنعت.

اولین رهبر, ذکر شده در, کشاورزی, دسته, یک لابی گر از گرجستان با نام پر از وزوز دووال. من می دانم که آن را کودکانه به سرگرم کننده را از کسی نام اما شروع کردن با یک پسر به نام پر از وزوز نیست دقیقا یک سازنده اعتماد به نفس. به دنبال بیش از سایر دسته بندی ها بیشتر شامل مدیران عامل شرکت های بزرگ اما وجود دارد برخی از کارت های وحشی. در این بخش مواد غذایی به عنوان مثال شامل بسیاری از مواد غذایی سریع مدیران بلکه سرآشپزها مشهور مانند توماس کلر ولفگانگ جن و ژان-جورج Vongerichten. (من عاشق آن است که کسانی که آشپزی آیکون خواهد بود در همان تماس به عنوان رئیس وفل خانه.)

این 15 نفر ذکر شده در فن آوری دسته عبارتند از معمول مدیر عامل مظنون—مارک زوکربرگ, تیم کوک, rahmani, لری الیسون ، دیگر فن آوری ارقام تقسیم شده به صنایع مختلف: آمازون سر جف بزوس در بخش خرده فروشی Elon Musk در میان تولید کنندگان و بارگذاری را دارا Khosrowshahi در حمل و نقل.

آن را توانمند صف اما شاید مدیران عامل شرکت های دولتی هستند و نه بهترین منابع از ایده های نوآورانه. اگر شما در حال رفتن برای نوآوری چرا دور زدن مجموعه اجرایی و مستقیما به خلاق ترین مردم در آن شرکت ؟ همچنین آن دسته از مدیران ممکن است محدود در نظرات خود را با دانش است که آنها در حال صحبت کردن به یک خودخوانده استبدادی که metes از قصاص به کسانی که او را در تضاد. بنابراین فقط در مورد این خبرنامه بازدید غرب گرا در اینجا یک جایگزین لیست از افرادی که ممکن است به کاخ سفید نشان می دهد, “نمودار مسیر رو به جلو به سوی یک آینده بی نظیر آمریکایی رفاه.”

از گوگل Sundar Pichai باید اعزام Jeff Dean, هوش مصنوعی جادوگر است که سران گوگل پروژه مغز. آن مرد آنقدر هوشمند است که با توجه به یک لیست از “جف دین حقایق” خود را در دستگاه خودپرداز پین گذشته چهار رقم از عدد پی.

همانطور که برای Facebook, زوکربرگ می توانید به تماشای بچه ها در حالی که همسر خود را طول می کشد این کنفرانس تماس بگیرید. پریسیلا چان است و پزشکان در حال بعید است به نتیجه گیری کرد که با داشتن تعداد زیادی مردم مرده است خوب معاوضه به صورت عجله کشور بازگشت به کار.

مایکروسافت باید ارسال ویژگی های همکار کریس Wanstrath که به این شرکت زمانی که آن را خریداری GitHub که او به رهبری و cofounded. قطعا در حال اجرا یک جامعه موفق با هکر روح را فراهم مفید پس زمینه برای راه اندازی مجدد سیستم تجارت است.

از VC جهان, من پیشنهاد می کنم Mary Meeker, موسس و شریک در اوراق قرضه سرمایه است که می تواند از طریق انفجار یک عرشه اسلاید است که حتی رهبر ما می تواند درک. (او همچنین یک بار تولید یک تجزیه و تحلیل از ایالات متحده به عنوان یک کسب و کار است.) همچنین به نمایندگی از سرمایه گذاران می تواند جولی هانا VC است که در خدمت به عنوان اجرایی صندلی Kiva. بین المللی microloans که Kiva متخصص در حال حاضر مورد نیاز نزدیک به خانه.

از راه اندازی جهان چند باید به عنوان بسیاری از ایده های سرد به عنوان سابق Y ترکیب رئیس جمهور سام آلتمن. به علاوه او شده است با تجربه جهانی درآمد اولیه پروژه. می تواند از آن در مقیاس ملی?

همچنین … بیل گیتس! چگونه او باد تا در یکی از این کاخ سفید پانل?

البته مهم نیست که چه کسی شنود گذاشته شده است اگر ایده های آنها را نادیده گرفته می شوند. به اعتبار خود را با توجه به گزارش ها در تماس های تلفنی رهبران باید گفت که رئیس جمهور آمریکا بزرگ احیای اقتصادی نیاز به یک سرمایه گذاری بزرگ در تست یک تعهد است که دولت بوده است طفره رفتن برای هفته ها. تا کنون هر چند ما دیده ایم هیچ برنامه ریزی از کاخ سفید است.

اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قصد ندارم به گوش او نیز ممکن است درخواست مشاوره از Zippy این Pinhead.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
سفر در زمان

جان هورتون کانوی درگذشت, هفته گذشته است. هر چند او یک ریاضی دان در دانشگاه کمبریج و پرینستون او بهترین و شناخته شده برای نقش خود در اختراع یک بازی در سال 1968 به عنوان شناخته شده زندگی. بازی که در آن قوانین ساده تعیین کنید که مربع در یک شطرنجی قطعه را اشغال خواهد کرد در یک سری از تکرار بازده تکان دهنده پیچیده نتایج. هنگامی که کامپیوتری آن را تبدیل به یک وسواس در میان کاربران ، در سال 1980 پس از او تا به حال نقل مکان کرد و در کانوی بستری برای من که با حق شما و یک شطرنجی نسبت کهکشانی زندگی می تواند به عنوان پیچیده به عنوان خوب زندگی. “در یک به اندازه کافی بزرگ مقیاس می بینید واقعا زندگی تنظیمات” او به من گفت. “در حال تحول قابل تکثیر squabbling بر سر قلمرو. گرفتن باهوشتر و باهوشتر. نوشتن پایان نامه دکتری. در یک به اندازه کافی بزرگ هیئت مدیره وجود دارد بدون شک در ذهن من این می تواند اتفاق می افتد.” من در مورد نوشت: کانوی در سال 1992 کتاب زندگی مصنوعی:

کانوی در موقعیت دلخواهی: زمانی که در درک ریاضی وسواس او رایگان به اختصاص تمام انرژی خود را برای آن. این بود که هدف او از بچگی در لیورپول هنگامی که مهارت های ریاضی خود را آشکار شد. او کاملا قادر به وضعیتی وخیم کردن پنج هزار رقم عدد پی. همکلاسی های خود را به نام او را “استاد.” او با اعتماد به نفس در تسلط خود را تا زمانی که او در نهایت برنده خود را گرامی انتصاب در کمبریج در اوایل بیست سالگی خود. پس از آن او به طور ناگهانی کشف و ضبط با شک. اگر او صرفا یک مدعی به نبوغ ؟ خوشبختانه شک و تردید خود را به زودی کنار. او ساخته شده یک پیشگامانه کشف ریاضی در نظریه اعداد که آمد به نام کانوی ، از آن پس نه تنها نگرانی خود را از بین رفته بلکه خود را تعهدات. در زمان او در نظر گرفته وضعیت رسوا اما او نیاز به انجام هیچ چیز نیست اما فکر می کنم در مورد موضوع صرفا از اختیار خود را. به عنوان یک نتیجه او می گوید: “من صرف یک مقدار فوق العاده از بازی هم بازی های کودکانه.”

Image may contain Symbol
از من بپرسید یک چیز

جان از کمپل کالیفرنیا می پرسد: “چه شده است بهترین راه برای بازسازی دولت آمریکا نسبت به تفکر/بازیگری بهتر است ؟ من می خواهم دولت به نظر Freakonomics, آدم خرابه همه چیز, CGP خاکستری و جان الیور بخش. است وجود دارد یک شعبه از دولت است که می تواند مانند پادشاهان نگه داشتن دادگاه jesters?”

جان من فکر می کنم شما در واقع درخواست چگونه می تواند ما را در رسیدن به مقامات منتخب به عمل بر اساس دلیل با یک پیشنهاد که تمسخر خود را غیر منطقی و حماقت ممکن است متقاعد کردن (یا شرم) رهبران به بازیگری بهتر است. پاسخ ساده است: رای برای افرادی که فکر و عمل بهتر است! من فکر نمی کنم ما باید به ترکیب jesters به دولت بلکه به عنوان خارج از تحریک آنها حیاتی در حفظ رهبران صادق—بیشتر merrier! علاوه بر جان الیور متولد شده در انگلستان است که فاقد شرایط لازم برای رئيس جمهور اجرا شود.

شما می توانید با ارسال سوالات به [email protected] نوشتن درخواست لوی در خط موضوع.

پایان زمان نیوز

این Rakuten میمون, یک تیم در تایوان حرفه ای لیگ بیس بال, بازی خود را در بازی این هفته با مانکن ها و روبات ها در می ایستد.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
تاریخ و زمان آخرین اما نه کم

کارآفرین و یک بار فیزیکدان Stephen Wolfram بازگشت به علم دعوت عمومی برای کمک به تلاش او می گوید که در حال حاضر به همراه: کشف جهان چگونه واقعا کار می کند.

اپل یک آی فون جدید. این زمان هیچ خطوط در فروشگاه اپل.

و اگر وجود دارد یک داستان شما به عنوان خوانده شده این هفته باید آن را ساندرا جرارد فراموش نشدنی پرتره درخشان tech موسس که از خود ذات است.

که آن را برای یک هفته دیگر. ایمن ماندن خوانندگان!

Image may contain Logo Symbol and Trademark

همین حالا آینده مشترک-تنها نسخه از این ستون. اشتراک سیمی (50 ٪ off برای خوانندگان متن) امروز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • سبکی غیر قابل تحمل از عبور از حیوانات
  • چرا رشد درختان بسیار مهم برای مبارزه با تغییر آب و هوا
  • چگونه خانه خود را ارتقاء صوتی در حالی که شما در حال قرنطینه
  • جاوا اسکریپت چارچوب قرار می دهد که صفحات وب در یک رژیم غذایی
  • به ضرب و شتم coronavirus بالا بردن ارتش از بهبود
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im