تا به حال دانشمندان را بر عهده داشتند که در حدود 80 وجود دارد به اصطلاح باز خواندن فریم (ORFs) در ژنوم ویروس هرپس سیمپلکس 1 (HSV-1). این مکان در ژنوم که در آن اطلاعات در DNA خوانده و ترجمه شده به پروتئین است. اکنون روشن است که وجود دارد مقدار زیادی بیشتر-یعنی 284 ORFs. این ترجمه از صدها رمان ویروسی متن که در حال حاضر نیز شناخته شده است.

این چیزی است که گروه های تحقیقاتی از Julius-Maximilians-Universität (JMU) Würzburg در ایالت بایرن آلمان و سایر موسسات گزارش در مجله Nature Communications.

“یافته های جدید در حال حاضر آن را ممکن است برای مطالعه فردی ژن ویروس بسیار دقیق تر از قبل می گوید:” پروفسور لارس Dölken رئیس JMU صندلی ویروس شناسی. او مسئول این پروژه همراه با فلوریان ارهارد, JMU junior استاد سیستم های ویروس شناسی ،

چندین نهادهای درگیر

این تیم تحقیقاتی با استفاده از یک طیف گسترده ای از آخرین سیستم های زیست شناسی, روش مطالعه است. در علاوه بر این به JMU حداکثر Delbrück مرکز پزشکی مولکولی در برلین, دانشگاه کمبریج در انگلستان و Ludwig-Maximilians-Universität مونیخ درگیر شدند.

این داده ها نه تنها مهم برای درک بهتر از این ویروس خود را. آنها همچنین بتن مفاهیم به عنوان مثال برای توسعه HSV-1-بر اساس oncolytic ویروس ها. این ویروس ها هستند که مورد استفاده در ایمنی درمان برخی از بیماری تومور مانند ملانوم بدخیم.

حقایق در مورد ویروس هرپس سیمپلکس 1

ویروس هرپس سیمپلکس نوع 1 (HSV-1) شناخته شده برای بسیاری از مردم به عنوان علت ناخوشایند خارش زخم های سرد. عفونت با این نوع ویروس همچنین می تواند عواقب جدی داشته باشد. برای مثال HSV-1 می تواند تهدید کننده زندگی پنومونی در بیماران در بخش های مراقبت ويژه. و در افراد سالم می تواند باعث آنسفالیت که اغلب منجر به آسیب دائمی مغزی.

هنگامی که مبتلا به این ویروس از یک فرد را حفظ کنید آن را برای بقیه عمر خود را زندگی: هرپس ویروس ها به طور دائم نستله در سلول های بدن است. وجود دارد آنها معمولا کم رنگ باقی می ماند برای یک مدت زمان طولانی. تنها تحت شرایط خاص مانند ضعف سیستم ایمنی آنها فعال شده دوباره.

پول از شورای تحقیقات اروپا

لارس Dölken تحقیقات هرپس ویروس ها بسیار به شدت. برای موفقیت در این زمینه به او اهدا شد Consolidator اعطای توسط شورای تحقیقات اروپا در سال 2016. این جایزه شد وقف با حدود دو میلیون یورو پول را به سمت مطالعات بر روی ویروس هرپس.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه Würzburg. Original نوشته شده توسط رابرت Emmerich. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de