مرجان-خوردن تاج خار, ستاره دریایی است که نابود گرمسیری صخره می توانید در انتظار دروغ به عنوان بی ضرر و جوان گیاه خوار برای بیش از شش سال در حالی که مرجان جمعیت بازیابی از حملات قبلی و یا مرجان سفید, تحقیقات جدید نشان داده است.

رژیم غذایی اطفال ستاره دریایی و جلبک است. نوجوانان باقی می ماند, در این رژیم غذایی گیاهی برای حداقل چهار ماه و اگر فراوانی وجود دارد, مرجان, ستاره های دریایی به طور معمول تبدیل به یک مرجان رژیم غذایی.

تحقیقات منتشر شده امروز در زیست شناسی نامه رهبری توسط Dione Deaker یک دانشجوی دکترا در دانشگاه سیدنی و مشاور استاد ماریا بایرن نشان داده است که نوجوانان ستاره های دریایی به تاخیر می توانید رژیم غذایی خود را تغییر مرجان حداقل 6.5 سال است.

“این پیتر پن اثر بدان معنی است که جمعیت اطفال تاج خار ستاره دریایی می تواند ساخت تا در صخره های دریایی در غیاب مرجان” Ms Deaker گفت. “آنها می تواند تبدیل به یک ارتش در حال انتظار برای مصرف صخره به صخره بهبود می یابند.”

به عنوان بزرگسالان رشد آنها به تقریبا کامل یک متر در قطر و اشتهای سيری مرجان ویرانگر بحرانی زیستگاه های صخره بزرگ مرجانی و در سراسر اقیانوس هند و آرام.

استاد بایرن از سیدنی محیط زیست موسسه گفت: “با وجود معروفیت زیادی بالغ ستاره دریایی و تمایل خود را برای مرجان طعمه های نوجوانان خوردن جلبک. برای شیوع بیماری به وجود می آیند این جلبک خوردن نوجوانان باید انتقال به مرجان شکارچیان.”

چگونه و هنگامی که نوجوانان سوئیچ به مرجان شکارچیان چیزی باقی می ماند یک رمز و راز به اما محققان در تلاش برای درک این فرایند بسیار مهم در مبارزه برای محافظت از زیستگاه های صخره از ستاره های دریایی.

در این مطالعه Ms Deaker و استاد بایرن همراه با همکارانش در ملی علوم و فنون دریایی, مرکز کففس هاربر نشان داد که در پاسخ به مرجان کمبود تاج خار ستاره دریایی باقی می ماند می تواند به عنوان گیاه خوار برای حداقل 6.5 سال است.

تیم پرورش دو گروه از ستاره دریایی در جلبک برای 10 ماه و 6.5 سال است. هر دو گروه رشد به همان اندازه حداکثر — 16 تا 18 نشان داده می شود. با وجود محدود رشد در یک رژیم غذایی گیاهی وجود دارد هیچ تاثیری بر توانایی 6.5 ساله به خوردن مرجان. پس از ارائه مرجان طعمه یک سال و 6.5 ساله و نوجوانان بود همان الگوی رشد.

“جلوگیری از تغییر به یک مرجان رژیم غذایی با توجه به کمبود طعمه ممکن است رخ دهد پس از مرجان سفید و رویدادها” Ms Deaker گفت. “قابل توجه انعطاف پذیری نوجوانان ستاره های دریایی به مرجان کمبود پیچیده توانایی ما به سن آنها و نشان می دهد پتانسیل برای ذخایر نوجوانان به تجمع در ریف به دانه شیوع زمانی که شرایط مطلوب بوجود می آیند.”

این تحقیقات نشان می دهد که ستاره های دریایی مدلسازی نیاز به حساب این احتمال که تمدید گیاه خوار فاز تاج خار ستاره دریایی دارای پتانسیل اجازه تشکیل یک ذخیره جمعیت در زیستگاه های صخره.

استاد بایرن گفت: “یکی دیگر از مهم مفهوم از یافته های ما است که امکان جاری بالغ ستاره دریایی کشتن برنامه های مورد استفاده برای مدیریت تاج خار ستاره دریایی ممکن است در واقع باعث یک مکانیزم بازخورد در starfishes’ انتقال به مرجان درنده به عنوان نوجوانان منتشر می شوند از رقابت.”

محققان می گویند که مسلح با یافته های حاصل از این مطالعه دانشمندان نیاز به مطالعه و بررسی چگونگی اطفال starfish پاسخ در طبیعت به مرجان کمبود برای دیدن اگر آن را باعث رشد جمعیت از این گروه.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه سیدنی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی