رژیم غذایی با چربی بالا با استفاده از آنتی بیوتیک مربوط به التهاب روده

سندرم روده تحریک پذیر (IBS) تاثیر می گذارد حدود 11 درصد از مردم در سراسر جهان است. آن است که توسط قسمت تکراری از درد شکم و نفخ و تغییرات در عادات روده. سندرم روده تحریک پذیر مبتلا به التهاب مخاط و تغییرات در روده را میکروبی ترکیب در نظر گرفته شده قبل از IBD.

آنتی بیوتیک مصرف رژیم غذایی با چربی بالا یک عامل خطر

این مطالعه شامل 43 سالم و 49 بیماران مبتلا به سندرم روده تحریک پذیر. محققان اندازه گیری مدفوع calprotectin یک نشانگر برای التهاب روده از شرکت کنندگان است. افزايش سطح مدفوع calprotectin نشان داد که قبل از بيماريهای التهابی روده بیماری است. این مطالعه شناسایی 19 بيماران مبتلا به سندرم روده تحریک پذیر به عنوان pre-IBD.

محققان دریافتند که همه شرکت کنندگان که مصرف رژیم غذایی با چربی بالا و استفاده از آنتی بیوتیک ها در 8.6 برابر خطر بالاتری برای داشتن قبل از IBD از کسانی که در رژیم غذایی کم چرب و بدون سابقه اخیر از آنتی بیوتیک استفاده کنید. شرکت کنندگان با کمترین مصرف حدود 2.8 برابر بیشتر احتمال دارد که قبل از IBD از کسانی که با کمترین مصرف چربی. سابقه اخیر آنتی بیوتیک استفاده به تنهایی و همراه بود با 3.9 برابر بیشتر احتمال داشتن قبل از IBD.

“مطالعه ما نشان داد که یک تاریخچه از آنتی بیوتیک در افراد مصرف یک رژیم غذایی با چربی بالا همراه بود با بزرگترین خطر برای pre-IBD” گفت: Andreas Bäumler استاد پزشکی میکروبیولوژی و ایمونولوژی و سرب نویسنده در مطالعه است. “تا به حال ما نمی کند چه قدر متفاوت زیست محیطی عوامل خطر می synergize به درایو این بیماری است.”

بستن سلول نیروگاه ترویج رشد ميکروبی روده

با استفاده از ماوس مدل این مطالعه همچنین آزمایش اثر رژیم غذایی با چربی بالا و استفاده از آنتی بیوتیک ها روی سلول های مخاط روده. آن را یافت که رژیم غذایی با چربی بالا و آنتی بیوتیک همکاری برای اخلال در کار میتوکندری سلول بستن توانایی خود را برای سوزاندن اکسیژن است. این اختلال باعث کاهش در سلول مصرف اکسیژن و منجر به اکسیژن نشت به روده.

بدن مفید رشد باکتری در محیط فاقد اکسیژن مانند روده بزرگ است. بالاتر سطح اکسیژن در روده ترویج باکتریایی عدم تعادل و التهاب است. با اختلال در روده محیط زیست یک چرخه معیوب از جایگزینی باکتری های خوب با مضر پیش از التهاب میکروب ها هستند که اکسیژن بیشتری متحمل آغاز می شود. این به نوبه خود منجر به التهاب مخاط مربوط به قبل از IBD شرایط.

این مطالعه همچنین مشخص 5-aminosalicylate (مسالازین) دارویی است که ری استارت انرژی کارخانه در مخاط روده به عنوان یک درمان بالقوه برای pre-IBD.

“بهترین روش برای روده سالم است برای خلاص شدن از شر ترجیح روزی از میکروب های مضر,” لی گفت. “مطالعه ما با تاکید بر اهمیت اجتناب از مواد غذایی چربی بالا و سوء استفاده از آنتی بیوتیک ها برای جلوگیری از التهاب روده.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا – دیویس سلامت. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر