بالا در رشته کوه های آلپ غول پتو آهسته یخچال یخ ذوب

با وجود preservationists’ بهترین تلاش های Rhône یخچال ممکن است به مدت طولانی.

برای 150 سال گردشگران شده است سفر به شهر Belvédère بالا در کوه های آلپ سوئیس برای این شانس را به راه رفتن در داخل یک یخچال. در حدود سال 1870 محلی سوئیس خانواده تا به حال این ایده از حفر یک کم عمق 100 متری تونل به سمت Rhône یخچال, یکی از بزرگترین در اروپا. بازدید کنندگان پرداخت می تواند راه رفتن را از طریق یخ زده غار مستقیم از یک افسانه روشن دلربا سایه آبی توسط یخ-فیلتر نور خورشید.

یخچالهای طبیعی حرکت می کند و یخ ذوب می شود به طوری که در آغاز هر تابستان فصل گردشگری تونل باید حک شده دوباره. در دهه های اخیر هر چند گرمایش جهانی را مطرح کرد بیشتر تهدید جدی برای یخچال و همچنین به معروف یخ غار—بین 2011 و سال 2016 یخچال عقب نشینی در حدود 150 متر است. به سرعت ذوب یخ های Carlen خانواده است که موفق به این غار از سال 1988 آمد تا با ایده پوشش خود را بخشی از یخچال های طبیعی با رنگ سفید پشم گوسفند وجانوران دیگر پتو برای منعکس کردن نور خورشید است. یک یخچال کارشناس گفت: یک خبرنگار در سال 2016 که این پتو سرعت ذوب یخ با 50 تا 70 درصد در هر سال بین ماه های ژوئن و سپتامبر.

آلمانی عکاس توماس Wrede شده است عکاسی غار یخ پس از 2017. به او جان تلاش به سرعت ذوب با پتو نماد کار Sisyphean از اصلاح ویرانی محیط زیست گرم شدن کره زمین. “اگر چه پتو به طور مستمر جایگزین پاره خود ظاهر نشان می دهد بزرگ بیهودگی در ارتباط با تلاش برای متوقف کردن تغییرات آب و هوا” Wrede می گوید. (این Carlen خانواده نیست به تنهایی با استفاده از لوله پتو به سرعت ذوب یخ—بسیاری از اروپایی اسکی نیز از آنها استفاده بیش از حد.)

با وجود این خانواده را بهترین تلاش برای دهه گذشته پتو را تحت پوشش یخچال های طبیعی در طول سال—یخ غار تنها ممکن است در اطراف برای چند سال. Rhône یخچال های طبیعی است که به سادگی ذوب بیش از حد سریع است. “تلاش مورد نیاز برای حفظ تمامیت ساختاری از غار یخ است که همیشه در حال افزایش” Wrede می گوید.

Wrede عکاسی سری اسناد و مدارک هر دو خارج از یخچال های طبیعی بخور در خاکستری پتو مانند یک Christo and Jeanne-Claude نصب و راه اندازی و نورانی داخل غار که در آن بازدید کنندگان می توانید ببینید صد ساله یخ سازند. “به عنوان یک هنرمند من علاقه مند هستم در مناظر مصنوعی مانند ساخته شده, طبیعت, پارک,” Wrede می گوید. “من می خواهم به سوال محدودیت های طبیعی و مصنوعی چه چیزی واقعی است و چه صحنه.”

استادی و طبیعت غار و یخچال طبیعی—هر دو تهدید هستند گرمایش جهانی. یخ تونل ممکن است تنها چند سال اما Rhône یخچال را روز نیز شماره گذاری شده است. دانشمندان تخمین می زنند که دو سوم از یخبندان یخ در کوه های آلپ را ذوب توسط 2100.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • چرا انسان کاملا دمدمی مزاجی هنگامی که آنها از دست داده
  • دره سیلیکون تجدید نظر به (خانه) office
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • Covid-19 ترسناک لخته شدن خون نیست که تعجب آور
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im