این یک قاعده کلی در امنیت سایبر که حساس تر سیستم شما کمتر از شما آن را می خواهم به لمس اینترنت. اما به عنوان ما hunkers را به منظور محدود کردن گسترش Covid-19, امنیت, اقدامات ارائه فنی دشوار به چالش به کار از راه دور برای کارکنان در بحرانی زیرساخت های سازمان های اطلاعاتی و هر جای دیگری با امنیت بالا در شبکه های. در برخی موارد کار از صفحه اصلی گزینه نیست در همه.

شرکت در خصوص اطلاعات حساس و یا عملیات اغلب محدود به کنترل از راه دور اتصالات بخش شبکه به حد یک هکر دسترسی انجام میدهند و حتی گاهی اوقات قطع مهم ترین ماشین آلات از اینترنت در دسترس نباشد. اواخر هفته گذشته دولت ایالات متحده, امنیت و زیرساخت های آژانس امنیت صادر مشاوره به زیرساخت های حیاتی شرکت را به آماده شدن برای کار از راه دور حالات به عنوان Covid-19 گسترش می یابد. که به معنی چک کردن که خود را در شبکه های خصوصی مجازی در حال وصله اجرای احراز هویت چند عاملی و تست کردن دسترسی از راه دور حالات.

اما cybersecurity مشاوران که در واقع کار می کنند با کسانی که ریسک بالا مشتریان از جمله برق آب و برق و نفت و گاز شرکت و شرکت های تولیدی—می گویند که آن را همیشه خیلی ساده است. برای بسیاری از مهم ترین مشتریان و حتی بیشتر از آن برای سازمان های اطلاعاتی از راه دور کار می کنند و امنیت را مخلوط نیست.

“سازمان متوجه می شوند که کار از خانه می تواند بسیار دشوار را به اجرا می گوید:” جو intuit quickbooks uk, که قبلا به رهبری computer emergency response team در بخش انرژی قبل از پیوستن به بحرانی-زیرساخت های متمرکز شرکت امنیتی Dragos. “این باید یک نسبتا خوب از خواب بیدار کردن تماس. شما نیاز به کشف کردن یک راه است که اگر افراد از لحاظ جسمی نمی تواند دسترسی به سیستم های کنترل محیط برای یک سرویس است که می تواند به توقف مانند برق و آب و فاضلاب و یا خدمات مشابه شما اطمینان عملیات مستمر—حتی در مواجهه با یک محیط که در آن شما ممکن است به خطر می اندازند کارکنان خود را زندگی می کند اگر آنها همچنان به رفت و آمد به دفتر.”

برای بسیاری از شبکه های صنعتی با بالاترین استاندارد امنیتی است “air gap” فیزیکی قطع ارتباط بین خلوتگاه درونی از نرم افزار متصل به فیزیکی تجهیزات و کمتر حساس متصل به اینترنت آن سیستم است. اما تعداد بسیار کمی از بخش خصوصی و شرکت های, به غیر از تنظیم بسیار انرژی هسته ای نرم افزار را اجرا واقعی شکاف هوا. بسیاری از شرکت ها به جای تلاش برای محدود کردن ارتباط بین این شبکه ها و به اصطلاح OT یا عملیاتی فناوری شبکه—صنعتی سیستم های کنترل که در آن سازش از رایانه های دیجیتال می تواند عوارض خطرناک مانند هکرها به دسترسی به یک ابزار برقی را قطع کننده مدار یا یک تولید کف روبات.

کسانی که محدود اتصالات ایجاد chokepoints برای کاربران بلکه برای کارگران از راه دور. تفسیر InfoSec موسس و مشاور امنیتی جیک ویلیامز توصیف تولید یک مشتری است که با دقت از هم جدا آن آن و OT سیستم. تنها “پرش جعبه” سرور ” است که شکاف بین حساس و ساخت سیستم های کنترل و غیر حساس آن سیستم های متصل به آنها را. کسانی که پرش جعبه اجرا بسیار محدود نرم افزار برای جلوگیری از آنها را از خدمت به عنوان در جاده ها برای کاربران ، اما آنها نیز تنها حمایت از یک اتصال در یک زمان که بدان معنی است که شرکت مدیران IT خود را پیدا رقابت برای دسترسی به.

“مدیران در حال تداوم هر یک از دیگر به عنوان آنها سعی کنید به کار و ورود در” ویلیامز می گوید. “این پرش جعبه ساخته شده بودند که به منظور تسهیل امن دسترسی از راه دور در مواقع اضطراری نیست ساخته شده است برای حمایت از این وضعیت که در آن هر کس در حال انجام تعمیر و نگهداری روزمره و عملیات از راه دور.”

برای مهم ترین زیرساخت های حیاتی, اما, مانند نیروگاه ها و پالایشگاه های نفت از راه دور کار نیست و فقط منجر به ویژگی های snafus. آن است که اغلب غیر ممکن است برای بسیاری از کارکنان می گوید: Chris Sistrunk یک مشاور امنیتی FireEye برای کسانی که قبلا به عنوان یک مهندس برق قدرت ابزار Entergy. “هیچ راهی وجود دارد به طور کامل از راه دور به اجرای برخی از این گیاهان” Sistrunk می گوید. “شما لازم نیست کار از خانه. ضروری مهندسان و اپراتورهای همیشه وجود دارد خواهد بود 24/7.”

در آن حالات Dragos’ intuit quickbooks uk می گوید: شرکت ها باید به جای آن سعی کنید به منظور محدود کردن بیولوژیکی قرار گرفتن در معرض خود را مهم ترین تیم عملیات برای جلوگیری از آنها را از قرنطینه—که اغلب آسان تر از انجام گفت با توجه به این که آنها به معاشرت با به طور بالقوه آلوده مردم از طی کردن ساعت. “این یک موضوع حساس می گوید:” intuit quickbooks uk. “شما به آنها نیاز دارید در دسترس است و شما می توانید تنها با محدود کردن آنها به یک اندازه باشد—چون ما نه چین–پس چگونه است که تعادل ،

آب و برق در حال حاضر تلاش شده است با تعادل است. ادیسون برق موسسه غیر انتفاعی است که نشان دهنده US برقی آب و برق هشدار داد در ماه فوریه که به عنوان بسیاری از 40 درصد از کارگران سودمند می تواند به خانه بیمار قرنطینه و یا در خانه مراقبت از بیمار و بستگان. و برقی, ابزار اخبار سایت UtilityDive گزارش می دهد که بسیاری از آب و برق در سراسر کشور در حال محدود کردن سفر تغییر به عنوان بسیاری از کارکنان که ممکن است به کار از راه دور برنامه ریزی جلسات به عنوان videoconferences و ramping تا شیوه های بهداشت.

سازمان های اطلاعاتی و بخش های دیگر دولت است که حفظ اطلاعات طبقه بندی شده قفل شده است و دور از اینترنت در حال حاضر حتی starker مشکل است. NSA کارکنان اکیدا ممنوع برای کار از خانه و جامعه اطلاعاتی منابع بگویید سیمی که NSA سیاست تغییر نکرده رغم زمان بیماری همه گیر. کارکنان خواسته شده است به منظور محدود کردن غیر ضروری سفر, اما آنها را دریافت کرده ام و هیچ سازمان گسترده دستورالعمل در مورد چگونه خود را از راه دور کار سیاست ممکن است تغییر به حساب Covid-19 حتی برای کارمندان یا کسانی که با شرایط بهداشتی که ممکن است بیشتر در معرض خطر است. در عوض, آنها خواسته شده است به عمل اجتماعی فاصله و گفت که اگر آنها مجبور به خود قرنطینه با توجه به پتانسیل قرار گرفتن در معرض ویروس آنها را تا دو هفته از مرخصی استحقاقی اداری.

در نتیجه به سادگی ممکن است به مراتب بالاتر از نرخ انتقال ویروسی در میان کارکنان دولت که در طبقه بندی محیط میگه جیک ویلیامز خودش سابق NSA تحلیلگر. او در توصیف زمان خود را در NSA پاسگاه در فورت گوردون در گرجستان به عنوان یک طرح طبقه باز ، کارکنان به ندرت به نام بیمار با توجه به ماموریت خود زمان حساسیت. بسیاری از کار در شیفت چرخشی 24/7 در همان میز. “شما در حال نشستن در یک میز دیگری نشسته در تایپ در سرفه در” ویلیامز می گوید. “من هیچ ایده چه چیزی آنها در حال رفتن به انجام, اما من نمی تواند درک آن را نمی خواهد گسترش مانند آتش سوزی.”

که غیر قابل اجتناب در معرض خطر به عنوان با بسیاری از حرفه های دیگر مانند پزشکی, مواد غذایی, خدمات, خرده فروشی, حمل و نقل, بهسازی, و کارگران کارخانه قرار می دهد و این مشکل در دیدگاه: کار از راه دور برخواهد داشت ممکن است برخی از چالش های جدی برای بسیار امن محل کار. اما برای فدرال کارکنان و قدرت شبکه اپراتورها در حساس ترین سازمان ها از همه—مانند بسیاری دیگر—آن را غیر ممکن لوکس.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه یک بیماری همه گیر? خود را coronavirus سوال پاسخ داده
  • همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس واکسن
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • باهوش ترین (و اشتباهترین) فیلم در شیوع
  • نمی تواند جلوگیری از دست زدن به صورت خود را ؟ علم است و برخی از نظریه ها چرا
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی