استرس بالا مربوط به کروناویروس جدید عادی برای بسیاری از والدین می گوید: جدید APA بررسی

نزدیک به نیمی از والدین کودکان زیر سن 18 می گویند سطح استرس خود را مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس بالا هستند با مدیریت بچه های خود را’ آموزش آنلاین یک منبع قابل توجهی از استرس برای بسیاری از, بر اساس یک نظرسنجی جدید که توسط انجمن روانشناسی آمریکا.

به عنوان همه گیر جهانی همچنان ادامه دارد و پدر و مادر و حقه بازی مراقبت از کودک کار و تحصیل خواسته های سلامت روانی تلفات در پدر و مادر در حال رشد است, هشدار APA. در همان زمان بسیاری از آمریکایی ها گفت که اقتصاد یا کار است که یک منبع قابل توجهی از استرس را در زندگی خود افزایش یافته است به طور قابل توجهی.

“برای بسیاری از والدین از این احساس می تواند طاقت فرسا به صورت رقابت مطالبات در خانه و محل کار همراه با امکان چالش های مالی در این بحران بی سابقه ای” گفت: Arthur C. Evans جونیور, دکترا, APA, مدیر اجرایی. “کودکان در حال ناظران مشتاق و اغلب توجه و واکنش به استرس یا اضطراب در والدین و مراقبان همسالان و جامعه است. پدر و مادر باید اولویت بندی خود مراقبت کنید و سعی کنید بهترین خود را به مدل سالم, راه های مقابله با استرس و اضطراب است.”

استرس در امریکا 2020 استرس در زمان Coronavirus حجم 1 بود انجام شده توسط هریس نظرسنجی از مارس 24 تا 4 ماه مه سال 2020 و بررسی آنلاین 3,013 سن 18+ که اقامت در ایالات متحده است. این اولین بار است که از حداقل سه ماهانه نظرسنجی APA و هریس نظرسنجی برنامه ریزی برای ارزیابی تاثیر این بیماری همه گیر در استرس.

این بررسی نشان داد که 46 درصد از پدر و مادر خود را می گویند دمای سطح استرس مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس بالا است (بین 8 و 10 در 10 نقطه مقیاس که در آن 1 به معنی “کم و یا هیچ استرس” و 10 به معنی “مقدار زیادی از استرس”). تنها 28 درصد از بزرگسالان که لازم نیست کودکان زیر سن 18 گزارش مشابه سطح از استرس است.

با مدارس بسته شده و بسیاری از والدین از کار از خانه در حالی که هماهنگی فرزندان خود برنامه و 71 درصد از والدین می گویند مدیریت از راه دور/آموزش آنلاین برای کودکان خود را از یک منبع قابل توجهی از استرس است.

پدر و مادر هستند بیشتر از کسانی که بدون کودکان برای گفتن نیازهای اساسی — مانند دسترسی به مواد غذایی و مسکن — یک منبع قابل توجهی از استرس (70 ٪ در مقایسه با 44 درصد). مهم دیگر عوامل استرس زا برای پدر و مادر شامل دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی (66 درصد در مقابل 44%) و از دست رفته عطف مهم مانند مراسم عروسی و مراسم فارغ التحصیلی (63 درصد در مقابل 43 درصد).

به عنوان بیکاری اعداد را به بالاترین رکورد اقتصاد و کار را افزایش داده اند به عنوان عوامل استرس زا برای آمریکایی ها. فعلی بررسی نشان داد که اقتصاد یک منبع قابل توجهی از استرس برای 70 درصد از بزرگسالان در مقایسه با 46 درصد در APA را 2019 استرس در امریکا نظرسنجی. زمان سطح استرس شبیه به این سطح دیده می شود در سال 2008 استرس در امریکا نظرسنجی در طول رکود اقتصادی ، به طور مشابه 7 در 10 شاغل بزرگسالان می گویند کار این است که یک منبع قابل توجهی از استرس در زندگی خود را در مقایسه با 64 درصد در سال 2019 بررسی.

همه گیر مربوط به استرس است که با داشتن یک مخربی بر جوامع از رنگ. مردم از رنگ هستند احتمال بیشتری نسبت به سفید بزرگسالان به گزارش قابل توجهی عوامل استرس زا در زندگی خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس یعنی گرفتن coronavirus (71% در مقابل 59 درصد) اساسی نیاز دارد (61% در مقابل 47 درصد) و دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی (59 ٪ در مقابل 46%). کمی بیش از 2 در 5 هیسپانیک بزرگسالان (41%) می گویند سطح متوسط خود را از استرس مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس در طول ماه گذشته بين 8 و 10. اسپانیایی بزرگسالان نیز به احتمال زیاد به می گویند که آنها به طور مداوم و یا اغلب احساس استرس به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر (37%) در مقايسه با (32 درصد) و سیاه (32%) بومیان آمریکا (31 درصد) و آسیا (28%) و بزرگسالان است.

“سلامت روانی انشعابات coronavirus همه گیر بسیار زیاد و در حال رشد” ایوانز هشدار داد. “ما نیاز به آماده شدن برای دراز مدت پیامدهای جمعی ضربه رو به جمعیت. در سطح فردی این به این معنی به دنبال یکی دیگر از ماندن متصل فعال نگه داشتن و کمک به دنبال زمانی که لازم است.”

برای خواندن استرس در امریکا 2020 استرس در زمان Coronavirus حجم 1 کامل و یا به دانلود گرافیک, بازدید استرس در امریکا اتاق مطبوعات صفحه وب (https://www.apa.org/news/press/releases/stress). APA نیز ارائه می دهد منابع به صورت عمومی در بهداشت روانی در طول زمان از COVID-19 (https://www.apa.org/topics/covid-19 از جمله منابع به خصوص برای پدر و مادر و نژادی عدالت و سلامت و نابرابری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de