غلظت بالاتر از فلز در ماه چاله فراهم می کند بینش جدید به منشاء آن

حیات بر روی زمین ممکن نخواهد بود بدون ماه آن را نگه می دارد و سیاره ما را محور چرخش پایدار که کنترل فصول و تنظیم آب و هوا است. شده است وجود دارد بحث های قابل توجهی بیش از چگونه ماه تشکیل شد. محبوب فرضیه معتقد است که ماه تشکیل شد توسط یک مریخ به اندازه بدن برخورد با زمین پوسته فوقانی است که فقیر در فلزات است. اما تحقیقات جدید نشان می دهد در ماه زیرسطحی است که بیشتر فلز-غنی از آنچه قبلا تصور ارائه بینش های جدید است که می تواند چالش درک ما از این روند.

امروز یک مطالعه منتشر شده در زمین و سیاره علم حروف میریزد نور در ترکیب گرد و غبار موجود در پایین از ماه را از چاله. رهبری Essam Heggy تحقیقات دانشمند مهندسی برق و کامپیوتر در USC Viterbi School of Engineering and co-محقق Mini-RF ابزار پردازنده ناسا Lunar Reconnaissance Orbiter (LRO) به اعضای تیم از مینیاتور فرکانس رادیویی (Mini-RF) ابزار در Lunar Reconnaissance Orbiter (LRO) ماموریت با استفاده از رادار به تصویر و توصیف این غبار است. محققان به این نتیجه رسیدند که ماه را زیرسطحی ممکن است غنی از فلزات (به عنوان مثال آهن و تیتانیم اکسید) از دانشمندان بر این باور بودند.

به گفته محققان این گرد و غبار ریز در پایین این چاله است که در واقع خارج مواد مجبور کردن از زیر سطح ماه در طول شهاب اثرات. وقتی که در مقایسه محتوای فلز در پایین بزرگتر و عمیق تر از چاله به کوچکتر و کم عمق آنهایی که این تیم در بر داشت بالاتر غلظت فلز در چاله های عمیق تر.

چه یک تغییر در ثبت فلزی حضور در زیرسطحی باید با درک ما از ماه ؟ سنتی فرضیه این است که حدود 4.5 میلیارد سال پیش وجود داشت برخورد بین زمین و مریخ به اندازه نیا-سیاره (به نام Theia). اکثر دانشمندان بر این باورند که برخورد شات بخش بزرگی از زمین های فلزی-فقیر پوسته فوقانی به مدار در نهایت تشکیل ماه.

یکی از گیج کننده جنبه ای از این تئوری ماه تشکیل شده است که ماه دارای غلظت بالاتر از اکسیدهای آهن از زمین — یک واقعیت شناخته شده به دانشمندان. این تحقیق خاص منجر به زمینه که در آن فراهم می کند بینش در مورد یک بخش از ماه است که اغلب مورد مطالعه قرار گرفته و فرض وجود دارد که ممکن است وجود داشته باشد و حتی بالاتر غلظت فلز عمیق تر در زیر سطح. ممکن است محققان می گویند که اختلاف بین مقدار آهن در پوسته زمین است و ماه می تواند حتی بیشتر از دانشمندان تصور می کردند که می کشد به سوال زمان درک درستی از چگونه ماه تشکیل شد.

این واقعیت است که ما در ماه می تواند غنی از فلزات از زمین چالش های این مفهوم است که آن بخش از زمین گوشته و پوسته که به ضرب گلوله کشته شدند به مدار. غلظت بیشتری از سپرده های فلزی ممکن است به این معنی که دیگر فرضیه در مورد ماه تشکیل باید مورد بررسی قرار گیرد. ممکن است که در برخورد با تئا تر بود ویرانگر برای ما زود زمین بسیار عمیق تر بخش در حال راه اندازی به مدار یا این که این برخورد می تواند رخ داده است زمانی که زمین هنوز جوان و تحت پوشش یک اقیانوس ماگما. متناوبا, فلز بیشتر می تواند اشاره ای پیچیده سرد کردن اولیه مذاب سطح ماه به عنوان پیشنهاد شده توسط چند تن از دانشمندان.

با توجه به Heggy “با بهبود درک ما از چه مقدار فلز در ماه زیرسطحی در واقع دانشمندان می تواند محدود به ابهامات در مورد چگونه آن تشکیل شده است, چگونه آن را در حال تحول است و چگونه آن را کمک به حفظ habitability بر روی زمین است.” او در ادامه افزود: “ما در منظومه شمسی به تنهایی بیش از 200 قمر — درک نقش بسیار مهم این قمر در شکل گیری و تکامل سیارات آنها مدار می تواند ما را به بینش عمیق تر به چه و که در آن شرایط زندگی در خارج از زمین ممکن است فرم و آنچه در آن ممکن است مانند نگاه.”

وس پترسون از اکتشافات سیاره ای گروه (SRE), Space Exploration بخش (SES) در Johns Hopkins University Applied Physics Laboratory که این پروژه محقق اصلی برای مینی-RF و همکاری نویسنده این مطالعه افزود: “LRO ماموریت و رادار تصویرساز مینی RF در ادامه به تعجب ما را با بینش های جدید به ریشه ها و پیچیدگی نزدیک ترین همسایه ما.”

این تیم قصد دارد برای ادامه انجام اضافی رادار مشاهدات بیشتر دهانه طبقه با مینی-RF آزمایش به منظور بررسی یافته های اولیه از انتشار بررسی است.

این پروژه تحقیقاتی بود که بودجه از طریق دانشگاه کالیفرنیای جنوبی تحت ناسا جایزه NNX15AV76G.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیای جنوبی. Original نوشته شده توسط Ben Paul. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im