هیمالیا گرگ در نظر گرفته شده است باستانی گرگ آن را به عنوان تکامل یافته قبل از معاصر grey wolf است که در بخش های بزرگی از آمریکای شمالی و اوراسیا. بسیار کمی شناخته شده در مورد هیمالیا گرگ چون علم و حفاظت از محیط زیست را نادیده گرفته و این در ارتفاع بالا گرگ به عنوان فقط یک گرگ خاکستری تا همین اواخر. به عنوان یک نتیجه تحقیقات کمی انجام شده است در این گرگ و بدون حفاظت از محیط زیست اقدام شده است در محل خطر خاموش, کاهش جمعیت این گرگ. این تحقیقات منتشر شده امروز در این مجله جغرافیای زیستینشان می دهد این گرگ تکاملی منحصر به فرد بر اساس بسیاری از مختلف نشانگرهای ژنتیکی; از جمله سازگاری ژنتیکی برای مقابله با ارتفاع بالا محیط زیست که اقتباسی است که در بر داشت در هر گرگ. هیمالیا wolf بالا گوشتخوار در بالا ارتفاعات که به نگه داشتن برخی از آخرین دست نخورده زیادی مناطق بیابانی در سیاره ما است. حفاظت از هیمالیا گرگ ها بسیار مهم است برای حفظ این اکوسیستم با توجه به این که بالا گوشتخواران کلیدی برای حفظ یک اکوسیستم سالم و متعادل است. این می شود حتی بیشتر مربوطه که با توجه به این که آسیا بالا ارتفاعات نگه داشتن منابع آب برای میلیاردها نفر از مردم در جنوب شرق آسیا است و از منافع جهانی برای حفظ این اکوسیستم و حیات وحش جمعیت سالم است.

بینش به دست آمده در این تحقیقات توسط دانشمندان در دانشگاه آکسفورد بخش جانورشناسی بیشتر اطلاع رسانی توسعه دراز مدت پایدار, حفاظت از برنامه ها برای این گرگ و خود را در ارتفاع بالا اکوسیستم.

محقق Dr جرالدین Werhahn از WildCRU گروه جانورشناسی می گوید: “نتیجه این تحقیقات کاملا شگفت آور است. هنگامی که ما آغاز شده در سال 2014 جای تعجب بود که چگونه کمی شناخته شده بود در مورد این گرگ ساکن نسبتا بزرگ منطقه از سیاره ما است. در آن زمان کمیاب داده ها در دسترس بود که نشان می دهد تفاوت ژنتیکی, اما ما تا به حال هیچ توضیحی برای اینکه چرا این گرگ های مختلف از یک گرگ خاکستری.’

‘در حال حاضر ما می دانیم که این گرگ های مختلف از ژنتیک برای محیط زیست است و ما باید نشانه ای از آنچه که ممکن است دلیل: تست تناسب اندام چالش ناشی از پایین بودن سطح اکسیژن در ارتفاعات بالا. زمانی که ما شروع به این تحقیقات ما فکر کردیم که این گرگ است که تنها در هیمالیا اما در حال حاضر ما می دانیم که آنها در بر داشت در تمام مناطق مرتفع آسیا متشکل از زیستگاه های هیمالیا و فلات تبت. بسیاری هنوز باقی مانده است که باید نشان داد در مورد اکولوژی رفتار و اندازه جمعیت. اما این زمان برای محافظت از آنها را در حال حاضر!’

محققان مشاهده که در آن گرگ ها انتخاب خود را den سایت و پیدا کردم که در نپال هیمالیا wolf pack) با اندازه متوسط پنج حیوانات و از این رو کوچکتر از حد معمول grey wolf بسته. این بینش به گرگ ها ” زندگی اجتماعی همراه با مشاهدات در دام گاو شیوه ها در این ارتفاعات کمک می کند تا برای شناسایی مناطق فوری درگیری بین گاو و گرگ pup پرورش و پیشنهاد کاهش عمل است. محققان مشاهده منحصر به فرد denning رفتار هیمالیا گرگ و نوزادان خود را.

مطالعات استفاده گرگ گم شدن نمونه به صورت ژنتیکی و تحقیقات ژنومی به درک خود را در تاریخچه تکاملی مبتنی بر یک آرایه وسیعی از های مختلف ژنتیکی مناطق. آن نیز استفاده می شود scats برای یک رژیم غذایی مطالعه و بررسی آنچه در شکار گونه های گرگ و دیگر گوشتخواران خورده اند. محققان که طعمه گونه و در آن مقدار خورده بودند توسط گرگ و مقایسه است که به فراوانی از این شکار گونه های در چشم انداز به درک آنچه گرگ تا به حال در دسترس است و آنچه که آنها در واقع گرفته شده است.

محققان دریافتند که هیمالیا گرگ استفاده بیشتر وحشی شکار گونه از دام که با توجه به در دسترس بودن آنها و شناسایی اصلی شکار گونه های هیمالیا گرگ. دام است فصلی اغلب فراوان در زیستگاه های از وحشی شکار گونه که شمار دو مشکل. اولا گرگ روبرو می شوند بیشتر از حد دام از وحشی شکار. دوم دام رقابت با وحشی شکار برای غذا و فضا و اغلب جابجا وحشی شکار گونه است. به عنوان یک نتیجه, گرگ سمت چپ با کمی چاره ای جز کشتن دام است. این یک یافته کلیدی برای توسعه حفاظت از محیط زیست اقدام به هیمالیا گرگ, با راه حل های که برای بازگرداندن و محافظت از وحشی طعمه جمعیت و نسبت به پایدار دام نگهداری از شیوه های.

اصلی حفاظت تهدید به نظر می رسد کشتن گرگ به مقابله به مثل دام depredation و همچنین به عنوان برای فروش قطعات بدن در شکوفایی تجارت غیر قانونی حیات وحش. دام است عمده امرار معاش بسیاری از جوامع محلی در این شرایط سخت در ارتفاع بالا محیط و تلفات دام جدی عواقب مالی برای مردم است. بهبود دام حفاظت و مدیریت پایدار می تواند به کاهش depredation تضاد قابل ملاحظه ای است. تجارت غیر قانونی حیات وحش شامل بسیاری از گونه های حیات وحش موجود در این ارتفاع بالا مناطق با حیوانات قطعات اغلب معامله برای قیمت های بالا. این تجارت غیر قانونی حیات وحش باید به شدت مبارزه از سیاسی به سطح زمین در سراسر کشور به نفع بسیاری از گونه های وحشی.

علاوه بر این یک نظرسنجی اجتماعی مطالعه با جوامع محلی کمک می کند تا به درک آنچه که مردم می خواهند و نیاز به قادر به متعهد به حفاظت از حیات وحش در این مناطق است.

مردم محلی با بیان این آرزو را از نزدیک درگیر در حفاظت از محیط زیست کار می کنند. گروه حفاظت جامعه ثابت کرده اند موفق در هیمالیا مناطق.

این یافته های تحقیقاتی در حال حاضر می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان اطلاعات پایه ای را که قبلا تشخیص هیمالیا گرگ به عنوان یک گرگ تاکسون (به آن علمی (لاتین) نام و نام خانوادگی). این رسمی طبقه بندی شناخت راه را به آن اختصاص یک IUCN وضعیت حفاظت از. این دو محوری در حال حاضر مراحل مورد نیاز برای پیشبرد حفاظت از این گرگ ها و زیستگاه آنها.

با این بنیادی در حال حاضر تحقیقات انجام شده در حال حرکت رو به جلو پژوهش و برنامه ریزی شده است برای کشف رفتاری و بیشتر جنبه های زیست محیطی در اطراف این گرگ در حالی که همچنین خلبانی حفاظت پلان با جوامع محلی به منظور توسعه یک طرح برای هیمالیا گرگ که باید قابل اجرا در سراسر منطقه هیمالیا در دراز مدت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه آکسفورد. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im