65-inch TV یکپارچه سیاه آینه منشعب یک قدرت تاریک. آن را می سازد خود را مرکز ثقل در هر اتاق. مبلمان می شود بدون توضیح زاویه دار نسبت به آن مردم خود را خیره حتی زمانی که آن را خاموش کشیده به وصف فضل. من معنی آنها نیز فقط واقعا بزرگ است. بزرگتر از من همیشه فکر می کنم آنها در حال رفتن به.

هنگامی که شما را به 75 اینچ و 85 اینچ قلمرو تلویزیون قیمت به موشک وار رفتن. استفاده می شود که درست از 65 اینچ دسته اما هر سال قیمت پایین فقط یک کمی بیشتر. در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های نسبتا ارزان قیمت از شرکت های مانند TCL Vizio و Hisense. به خصوص یکی خوب یکی Hisense H9F یک 65-inch 4K, تلویزیون, HDR, پشتیبانی, و آن را اجرا کنید در حدود 800 دلار است. که بد نیست برای یک تلویزیون است که تبدیل اتاق نشیمن خود را به یک سینمای خانگی اما چند وجود دارد هشدارهای.

آهسته اما پیوسته

Unboxing هر 65 اینچ تلویزیون نوع درد و Hisense H9F از این قاعده مستثنی است—این دو فرد affair—اما پس از شما در تلویزیون از آن مقوا, زندان, بقیه راه اندازی بدون درد است. ایستاده و متصل به مرکز پایه با برخی از پیچ محکم و پایدار را فراهم می کند و پشتیبانی قابل اعتماد برای تلویزیون. من هرگز احساس مانند گربه من که قرار بود به فشار یا کشش بیش از آن—با وجود بهترین تلاش های.

این H9F اجرا می شود آندروید تلویزیون تا مراحل نصب بسیار آشنا است که از یک تلفن آندروید. ثبت نام شما به شبکه Wi-Fi, ورود به حساب کاربری گوگل خود را و آن را بیشتر و یا کمتر از آن. منوها کمی آهسته و همیشه پاسخ به سرعت به عنوان آنها ممکن است در پایان بالاتر ، من تست های گران قیمت تر سونی براویا OLED در همان زمان به عنوان H9F و در حالی که تفاوت بین منو پاسخ بسیار ناچیز برای این H9F اغلب گرفتار و یک دوم یا دو به پاسخ حتی زمانی که من شکار از طریق منوهای مختلف.

صحبت از شکار, فروشگاه Google Play است که فقط به عنوان آسان برای استفاده به عنوان آن را در اندیشه های دیگر تلویزیون. فقط فهرست و یا جستجو برای خدمات جریان شما مشترک, دانلود برنامه, و شما به راحتی می توانید دوباره ترتیب آنها را بر روی صفحه نمایش و رابط کاربری است. علاوه بر این به دلیل آن است که یک اندیشه تلویزیون H9F دو برابر به عنوان یک Chromecast بنابراین شما می توانید بازیگران ویدئوها و دیگر محتوای مستقیم از لپ تاپ خود را با تلفن خود, قرص, و آنچه-باید-شما تنها با یک کلیک. آن را فوق العاده آسان برای بارگذاری یک ویدیو یوتیوب و یا حتی یک لیست پخش از Spotify خود را بدون نیاز به استفاده از صفحه کلید روی صفحه نمایش به زحمت تایپ کردن نام کاربری و رمز عبور.

حتی اگر شما در حال حاضر به سیستم وارد شده باشد به تمام خدمات خود را به جستجو برای محتوای تلویزیون است که همیشه یک درد است. من خودم با استفاده از بازیگران از ویژگی های بسیاری. شما همچنین می توانید با استفاده از کنترل از راه دور صوتی از ویژگی های به ترجمه گفتار به متن به جای استفاده از یک صفحه کلید, اما آن را همیشه نمی گرفتن هر کلمه. همان می رود برای گوگل دستیار ادغام. Hisense H9F کنترل از راه دور است که هیچ جایگزینی برای یک مستقل گوگل دستیار بلندگو مانند لانه مینی.

رنگ های غنی

این H9F یک انتخاب برای شب فیلم. آن چنان گسترده آن را پر می کند و از همه مهمتر کیفیت تصویر عالی است. رنگ ها زنده و سرسبز و دقیق و بدون خونریزی به یکی دیگر. رنگ تفسیر است ظریف و غنی—حتی تغییرات جزئی بین رنگ های مشابه به راحتی قابل تشخیص. هنگامی که شما را خاموش حرکت صاف (و شما قطعا باید خاموش حرکت صاف, من به شما التماس) تصویر با کیفیت است در تاریخ همتراز با همین قیمت (اما کوچکتر) Vizio P-Series.

صفحه نمایش با کیفیت است که رویه تیز و روشن حتی در نور روز اما نه آنقدر در نور مستقیم خورشید. برجسته جزئیات و سایه ها غنی هستند و تیره بدون از دست دادن جزئیات و یا تعریف به خصوص در HDR محتوای آن ارائه شده است زیبایی است. این H9F پشتیبانی از Dolby Vision و HDR 10 که بدان معنی است که شما دریافت بیشتر از رنگ های دقیق به محتوای خالق را دید.

با وجود نقاط قوت آن شما خواهد شد برخی از نور از دیدن شکوفه هنگامی که وجود دارد یک تیره پس زمینه سیاه و سفید با روشن عناصر موجود در پیش زمینه. زمینه ستاره مثلا در باز کردن خزیدن از Star Wars: The Last جدی (شرم آنها هرگز عاقبت) به نظر می رسد باید کمی هاله اطراف آنها را. این یک dealbreaker هر وسیله و از آن منحرف نمی شود اما از آن است که در حال حاضر و واقعا تنها راه این است که به مرحله که بیش از 1000 $قیمت نقطه و یا مرحله راه بیش از آن را دریافت و یک OLED.

آن را روشن H9F است که یک صفحه نمایش با نقاط کوانتومی است که باعث می شود قیمت پایین آن حتی بیشتر چشمگیر است. اگر شما نا آشنا با نقاط کوانتومی اساسا یک لایه نانو نیمه هادی ها است که آن را آسان تر برای تلویزیون تولید غنی و دقیق و مفصل رنگ بدون ساخت تلویزیون که بسیار ضخیم تر. در H9F این نقاط کوانتومی واقعا قرار دادن این تلویزیون پیش از آن مشابه قیمت رقبا.

گرفته شده به عنوان یک کل Hisense H9F است این گزینه برای افرادی که به دنبال خرید یک 65 اینچ تلویزیون بدون صرف 65 اینچ تلویزیون پول است. کیفیت تصویر عالی در تلویزیون به خودی خود جذاب است و انجام نگرفته است. محرومیت آهسته منوها خیلی خوب 4K TV.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de