HIV و TB افزایش خطر مرگ از COVID-19 مطالعه می یابد—اما نه زیاد

مقامات بهداشت بررسی یک لیست از مردم را به آزمایش می شود برای COVID-19 و همچنین اچ آی وی و سل (TB) در مرکز شهر ژوهانسبورگ. آفریقای جنوبی دارای بالاترین HIV و عفونت سل نرخ.

AP Photo/جروم تاخیر

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

کیپ تاون, آفریقای جنوبیبا اچ آی وی زندگی و یا فعال سل (TB) را افزایش می دهد یک فرد احتمال مرگ ناشی از COVID-19, داده های اولیه از آفریقای جنوبی نشان می دهد. این اثر کوچک است در مقایسه با دیگر عوامل خطر شناخته شده مانند سن و دیابت است.

آفریقای جنوبی دارای بالاترین نرخ HIV و عفونت سل. برای ارزیابی تاثیر آنها بر COVID-19 دانشمندان در آفریقای جنوبی کیپ غربی استان تجزیه و تحلیل نتایج برای 12,987 بیماران مبتلا به این بیماری است. پس از تعديل عوامل خطر دیگر در آنها یافت HIV افزایش یک COVID-19 بيمار را از خطر مرگ توسط یک عامل از 2.75 و فعال سل توسط یک عامل از 2.58. (مطالعه عملکرد نیست اطلاعات برای افرادی که هر دو ویروس HIV و TB.)

تعداد کسانی که رنگ پریده در مقایسه با دیگر شناخته شده COVID-19 عوامل خطر. در همان تحلیل به عنوان مثال مردم در 50s شد تقریبا 10 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از کسانی که در زیر سن 40 سالگی. و بیماران دیابتی بين چهار و 13 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از nondiabetics بسته به اینکه چگونه به خوبی قند خون خود را کنترل می شد.

این یافته ها نشان می دهد نه HIV و TB باید در نظر گرفته شود “عمده” عوامل خطر برای COVID-19 می گوید: مریم-ان دیویس یک متخصص بهداشت کار برای کیپ غربی دولت که ارائه داده در یک وبینار در 9 ژوئن. “ما نیازی به نگرانی تا آنجا که ما این را قریب به اتفاق COVID-19 مرگ و میر برای افرادی که با HIV زندگی می کنند و یا سل” دیویس می گوید علمخودی. که تسکین داده که 7 میلیون آفریقای جنوبی—حدود 12 درصد از جمعیت در حال فکر به زندگی با اچ آی وی و در سال 2018 بیش از 170 آفریقای جنوبی درگذشت از سل در هر روز است.

مطالعه کنترل شده برای برخی از شناخته شده COVID-19 عوامل خطر از جمله سن و بیماریهای مانند فشار خون بالا—اما نه همه. برای مثال محققان می تواند حکومت نه از این که آلوده به اچ آی وی افراد در این مطالعه نیز چاق تر از جمعیت عمومی که قرار دادن آنها در افزایش خطر نیز هست. اما رابرت ویلکینسون HIV و TB محقق که انشعابات وقت خود را میان اینجا و لندن معتقد است که بعید است. “این می تواند باشد که اکثریت قریب به اتفاق افراد مبتلا به HIV افرادی که در حال مرگ هستند و همچنین چاقی, اما من شک و تردید در مورد این که” او می گوید.

چگونه HIV و TB ممکن است ارتباط برقرار کردن با COVID-19 است که درک ضعیف. HIV خطر انداخته سیستم ایمنی حمل و بیشتر مستعد ابتلا به سل و احتمالا COVID-19. و سل می تواند آسیب ریه ها شاید خروج افراد بیشتر در معرض شدید COVID-19. اما اکثر مطالعات به روز شده است بیش از حد کوچک به صورت قطعی. در ماه مارس دانشمندان چینی منتشر preprint نشان می دهد TB افزایش حساسیت شدید COVID-19. اما منتقدان گفت: حجم نمونه خیلی کوچک بود قابل اعتماد باشد. مقاله منتشر شده در بالینی بیماری های عفونی در 14 مارس که نگاه در 47 بيمار HIV مثبت بستری با COVID-19 در ایتالیا یافت HIV بود و نه یک عامل خطر برای بیماری شدید یا مرگ.

کریستینا Gervasoni این متخصص بیماری های عفونی از لوئیجی سککو بیمارستان دانشگاه که رهبری این مطالعه می گوید: او نمی تواند توضیح دهد که اختلاف بین یافته ها و داده های جدید. (ایتالیایی گروه در حال حاضر به 85 نفر با HIV Gervasoni می گوید و محققان هنوز نمی بینم و افزايش خطر است.) آفریقای جنوبی جمعیت ممکن است در راه های مختلفی از ایتالیایی بیماران از جمله اساسی مشکلات پزشکی و وضعیت اجتماعی و اقتصادی و دسترسی به مراقبت های بهداشتی ،

سلیم Abdool کریم, مدیر مرکز ایدز برنامه های پژوهش در آفریقای جنوبی می گوید: داده های اطمینان بخش هستند. او نگران بالا سل و HIV نرخ به معنای جمعیت کشور ممکن است “نابود.” آن را تعجب آور نیست که کشورهای دیگر نیست قادر به تشخیص چنین کوچک افزایش خطر مرگ, کریم می گوید: با توجه به نرخ پایین تر از عفونت HIV. “هنگامی که شما چیزی است که شما به طور کلی نمی دیدن آن جمعیت که در آن بیماری شایع است,” او می گوید.

مطالعه “می دهد یک ایده عالی به عنوان به که در معرض خطر است و ما باید سرمایه گذاری در حفاظت از منابع” می افزاید: فرانسوا ونتر HIV محقق در دانشگاه Witwatersrand, ژوهانسبورگ. “این واقعا به نظر می رسد شبیه به جاهای دیگر—که اگر شما مبتلا به دیابت یا فشار خون و یا شما مسن تر هستند, شما باید بسیار بیشتر مراقب باشید و ما باید قیف منابع برای محافظت از مردم که می خواهم.”

یک پازل است که چرا افرادی که HIV کنترل می شد با داروهای ضد ویروسی شد به احتمال زیاد به مرگ به زندگی مردم با کنترل نشده HIV. که غیر منتظره دیویس می گوید: چون مردم با کنترل نشده HIV باید سیستم ایمنی بدن است و ممکن است به کرایه بدتر با COVID-19. این یافته می تواند به “قطعی اطلاعات” ویلکینسون می گوید. اما آن را نیز می تواند پشتیبانی سوء ظن است که اختلال در سلول های T سلول های ایمنی هستند که در معرض خطر در افراد HIV مثبت بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در درمان ممکن است بدتر COVID-19. “است که می تواند یک توضیح,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im