هالیوود در مورد بازگشایی شده است. آن می تواند بهتر از قبل

زمانی که تلویزیون و تولید فیلم شروع مجدد این صنعت دارای یک فرصت برای رفع آن-تثبیت نابرابری و سرمایه گذاری در سیاه و سفید و قهوه ای و هنرمندان.

مانیتور یک ستون هفتگی اختصاص داده شده به همه چیز اتفاق می افتد در سیمی جهان فرهنگ از فیلم به memes, تلویزیون به توییتر.

فرهنگ و سرگرمی در حال تغییر هستند; بنابراین این ستون. این مانیتور که شما استفاده می شود. به جای اخبار خلاصه اخبار این فضا در حال حاضر خواهد شد یک هفتگی مقاله نگاهی به وضعیت رسانه ها—فیلم tv, تلویزیون موسیقی, Twitter, Instagram, Infinite شما-نام-آن است. (هی آن استفاده می شود یک سری ویدئو. هر چیزی قدرت دارد که به تکامل است.) که یک بی دست و پا راه برای شروع اما این جدایی به موضوع این هفته قسط. شما ببینید هالیوود بازگشایی—فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom هفته گذشته اعلام کرد که فیلم و تلویزیون تولید می توانند رزومه هفته آینده در 12 ژوئن همان روز دولت را در سینما ممکن است شروع به باز کردن درهای خود را—و در انجام این کار این فرصت را به هر صنعت می کند تا مجددا از آن Covid-19 مستند بهتر از آن بود.

وجود دارد هزاران راه های هالیوود می تواند به پرورش و برخی از آنها در حال حاضر در حال حرکت است. هفته گذشته به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند جاروب در سراسر آمریکا پس از مرگ جورج فلوید, تولید کننده استفانی Allain (Boyz n the Hood, در این سال اسکار تلویزیونی) گذاشته یک طرح در هالیوود گزارشگر در چه صنعت و کشور می تواند به مبارزه با نژاد پرستی. او گفت: زمان برای مدیران به صندوق بیشتر سیاه و قهوه ای نویسندگان و مدیران تولید و مدیران اجرایی. “افرادی که در پشت میز نشسته,” او گفت: “باید نماینده مردمی که در حال خرید بلیط … ما باید واقعا جدی در مورد تغییر جهان است. آن را فقط می تواند سیاه و سفید و قهوه ای مردمی گفت: همان چیزی که بارها و بارها. آن زمان برای سفید متحدان به گام انجام کاری و به دنبال از طریق.”

در حال حاضر جهان است که نیاز به یک راه اندازی مجدد. به عنوان مردم بی شماری از اسپایک لی به سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri شده اند گفت: دهه خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید عظیم ساختاری مشکل و نه حل به سادگی توسط شرکت بیانیه در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. اقدامات باید به دنبال کلمات در رسانه ها و فراتر از آن. (برای مثال از آنچه که نیست را فراموش شرکت ها باید بیشتر از هیچ نگاه NFL است که به درستی به نام در توییتر برای صدور یک بیانیه از کمیسر راجر Goodell گرفت و گفت که یک “نیاز فوری برای اقدام” در پلیس آمریکا حتی اگر لیگ ایستادن نیست پشت Kaepernick زمانی که او kneeled در طول سرود ملی به منظور جلب توجه به این موضوع است.)

در هالیوود به طور خاص وجود دارد در حال حاضر یک طرح برای بازی در پرداختن به مسائل با اجرای قانون: جهش. این هفته اعلام کرد توسط فیلمساز Ava DuVernay اجرای قانون پاسخگویی پروژه تلاش DuVernay شرکت آرایه به صندوق فیلم و تئاتر و ادبیات و دیگر رسانه ها با تمرکز بر خشونت های پلیس. جهش میله میله برای دو سال اجرا شود که بودجه حداقل 25 پروژه به دنبال پلیس در پاسخگویی. “ما در حال درخواست برای روایت تغییر و ما در حال ایجاد روایت تغییر در اطراف پلیس, سوء استفاده, سوء رفتار و قتل مردم سیاه و سفید,” DuVernay گفت: این هفته در الن. “ما در حال تغییر لنز است که داستان.” و در سطح شرکت Comcast در این هفته اعلام کرد که این شرکت اهدا خواهد شد $100 میلیون دلار برای مبارزه با “بی عدالتی و نابرابری در برابر هر نژاد و قومیت و جنسیت و هویت و گرایش جنسی و یا توانایی.” این پول را به تلاش در این شرکت که صاحب NBCUniversal میان اشخاص دیگر و به عدالت اجتماعی سازمان. در یک پست وبلاگ Comcast مدیر عامل برایان رابرتز گفت: این شرکت کار خواهد کرد به “ساخت برنامه های تخصیص منابع و همکاری با ملی و سازمان های محلی به تغییر معنی دار. هر یک از شرکت های ما ایجاد خواهد شد پایدار در برنامه های کسب و کار خود و فعالانه بود درخواست ایده از کارکنان به طوری که ما می توانیم ساخت این تلاش ها با هم.”

خارج از شرکت و شرکت ابتکارات افراد در سرگرمی نیز صحبت کردن به عنوان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش رشد کرده است بیش از دو هفته گذشته به سازماندهی تظاهرات در تمام 50 ایالت. جنگ ستارگان بازیگر John Boyega, خطاب تجمع در لندن گفت: “سیاه زندگی همیشه اهمیت. ما همواره مهم بوده است. ما همیشه به معنای چیزی است. ما همواره موفق بوده است. و در حال حاضر زمان است.” در طول سخنرانی او گفت که او مطمئن بود که “اگر من قصد دارم به یک حرفه ای پس از این” اما پس از آن نمرات از فیلمسازان از Jordan Peele به آینه سیاه و سفید خالق چارلی Brooker اندود شده تا به ارائه پشتیبانی می کند. در ضمن لیدی گاگا و Lizzo هر دو به بیش از خود Instagram سیستم عامل به صدای در جنبش برای تغییر و دیگران بی شماری شده اند فعال در رسانه های اجتماعی آوردن با توجه به جنبش برای عدالت نژادی در سراسر جهان است. (توجه داشته باشید جانبی: J. K. Rowling تصمیم آخر هفته گذشته بود زمان خوبی برای به اشتراک گذاشتن نظرات مردم تغییر جنسیت—نظرات هری پاتر دانیل رادکلیف ستاره بی درنگ شات پایین و اضافه میکند: “روشن است که ما نیاز به انجام بیشتر برای حمایت از تغییر جنسیت و nonbinary مردم باطل هویت خود را و باعث آسیب بیشتر است.”) اگر به مدت طولانی تغییر نمی آید به صنعت سرگرمی در حال حاضر ممکن است هرگز. هی آنها لغو پلیس و زمان بر باد رفته از HBO حداکثر … این امکان وجود دارد.

با این حال شاید هیچ گروهی از پل معترضان خود شده اند به عنوان سازمان یافته به عنوان K-pop ستان. فقط به عنوان در سراسر کشور تظاهرات بودند, شروع, اداره پلیس دالاس ارسال یک صدای جیر جیر درخواست شهروندان برای ارائه تصویری از “فعالیت غیر قانونی” در تظاهرات. برای خنثی کردن تلاش های خود را برای جمع آوری داده ها در تظاهرات طرفداران شروع به جاری شدن سیل در این بخش برنامه با ویدئوها از K-pop گروههای نمایشی. سپس طرفداران K-pop رو به کار غرق کردن نتایج برای سفید supremacist هشتگهای با پیام های در مورد موسیقی و انیمیشن. سرانجام در اوایل این هفته BTS ستان موفق به گرفتن پاپ گروه 1 میلیون دلار کمک مالی به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به جنبش های خیریه در طول یک روز نشان دادن قدرت واقعی از پاپ.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این همه هرج و مرج ممکن است شما با دادن “بحران خستگی”
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • پایان handshakes—برای انسان و روبات
  • سیاست شمارش چیزهایی است که در مورد به منفجر شدن
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>