صفحه اصلی راه اندازی دفتر راهنمای: بهترین دنده برای کار در خانه

آیا شما نیاز به یک مانیتور میز, وب کم, یا جفت هدفون ؟ در اینجا ما نهایی لیست خشکشویی توصیه می شود دنده برای بهبود خانه جدید خود را ،

مدتها قبل از من بود مجبور به ماندن در خانه من صرف بیشتر وقت من … در داخل خانه. من ساخته شده است یک کامپیوتر در کالج (با کمک برخی از دوستان) و از آن پس من میرم ادامه داد: تکمیل خانه من راه اندازی دفتر—تعویض میز و صفحه کلید و مانیتور و بیشتر.

زمانی که بسیاری از دوستان و همکاران مجبور شدند به قرنطینه به دلیل رمان coronavirus همه گیر من متوجه شدم اکثر مردم لازم نیست که یک خانه راه اندازی دفتر مثل من. بنابراین من همکار مردمی ممتاز به اندازه کافی قادر به کار از خانه در طول این بحران در زیر برخی میدارد که ممکن است کار از خانه قابل تحمل تر. اکثر تست شده توسط سیمی دنده و تیم ما توصیه دیگران بر اساس نظرات مشتریان در سراسر خرده فروشان چه سایت های دیگر باید بگویم و تجربه ما با نام تجاری.

به روز شده در آوریل 23: من عوض در برخی از جدید مانیتور و لوازم جانبی و قیمت گذاری به روز شده و لینک به دیگر فروخته شده محصولات در سراسر راهنمای.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. بیشتر بدانید. شما همچنین می توانید پشتیبانی از گزارش ما با خرید 1-سال سیمی اشتراک برای $5 (با تخفیف).

شما نیاز به یک لپ تاپ یا کامپیوتر
Home Office Setup Guide The Best Gear for Working at Home
عکس: سیب

ما در حال حدس زدن شما یک لپ تاپ یا دسکتاپ از نوعی که آیا آن شخصی خود دستگاه و یا یکی از شما از محل کار. اگر نه ما را بررسی کنید, بهترین لپ تاپ, بهترین لپ تاپ های ارزان و بهترین مدلهای macbook راهنماهای. اگر شما چشم دوخته اند دسکتاپ کامپیوتر, توصیه های ما برای ارائه میشود بازی رایانه های شخصی که ممکن است دستی یا شما می توانید خود را برای یک مقدار کمتر.

در اینجا چند از مورد علاقه ما:

 • مک بوک ایر (2020) برای $1,299: اپل, جدیدترین مک بوک بهترین برای اکثر مردم است. دریافت Intel مدل پردازنده Core i5 به مطمئن شوید که شما به اندازه کافی قدرت برای بسیاری از وظایف. برای جزئیات بیشتر بررسی کنید ما بررسی (8/10 سیمی توصیه می کند).

 • خیر ThinkBook 13S for $730: آیا این بهترین ویندوز لپ تاپ وجود دارد خارج وجود دارد, اما این انتخاب ما اگر شما به دنبال چیزی مقرون به صرفه است. سیمی مؤلف اسکات Gilbertson گفت: این بلندگوهای بزرگ و یک صفحه کلید خوب و همچنین به عنوان یک اثر انگشت خوان و یک حریم خصوصی فیزیکی شاتر برای کم.

 • Pixelbook برای $850: اگر شما می توانید انجام تمام کار خود را از طریق یک مرورگر و مرورگر اتفاق می افتد به کروم و سپس شما باید در نظر Chromebook. شما می توانید پیدا کردن مقرون به صرفه تر Chromebooks اما Pixelbook رفتن (به طور خاص مدل پردازنده Core i5) نمی کم در عملکرد.

بزرگ میز
standing desk
عکس: آمازون

یک کاری شروع می شود با یک میز خوب و گاهی اوقات که به معنی کسی است که می تواند تبدیل به یک میز ایستاده به طوری که شما در حال نشستن در تمام طول روز.

 • به طور کامل جارویس میز ایستاده برای $469+: این مورد علاقه ما است ایستاده میز با ارتفاع قابل تنظیم از طریق موتور (و چهار تا ارتفاع ایستگاه از پیش تنظیم) تست شده توسط سیمی بررسی ویرایشگر جفری ون کمپ و برجسته در ما WFH راهنمای هدیه. او را دوست دارد دوستدار محیط زیست بامبو بالا و نیز وجود دارد تن از راه هایی برای سفارشی کردن آن را به میل خود.

 • VertDesk V3 میز ایستاده برای $568+: این میز ایستاده می آید توصیه می شود از سیمی سردبیر ارشد مایکل calore زبان. این حرکت بالا و پایین و نگه می دارد تا 275 پوند بنابراین شما می توانید چندین مانیتور بر روی میز. آن را بی نهایت قابل تنظیم—دیوانه و اضافه کردن یک صفحه کلید سینی نظارت بر بازوی قدرت نوار کاستورهای و بیشتر.

 • بیشتر استاندارد میز کامپیوتر برای $128: این یک بازی ساده میز که می توان با هم در پنج دقیقه در خارج از جعبه. وجود دارد چند گزینه اندازه (من 62-نسخه اینچ مدل مشابه) و در حالی که آن را ندارد با بالاترین کیفیت مواد (با استفاده از ذرات چوب هیئت مدیره برای جدول) آن را به یک قاب محکم به نظر می رسد, مینیمالیستی, و آن مقرون به صرفه است.

آرامش بخش صندلی
Home Office Setup Guide The Best Gear for Working at Home
عکس: RapidX

هیچ کاری کامل و بدون یک صندلی راحت به سهولت به. در اینجا چند دنده تیم تلاش کرده و مانند.

 • کالاهای اساسی Hyken مش وظیفه صندلی برای $230: بررسی ویرایشگر جفری ون کمپ می گوید که او شخصا سعی کردم “تمام صندلی ها در تمام فروشگاه ها” در سال گذشته و این مورد علاقه خود را—و در حال حاضر نشسته در میز خود را. آن reclines است گردن پشتیبانی اگر شما به آن نیاز دارید و مش نگه می دارد تا.

 • کالاهای اساسی Ardfield مش پشت پارچه صندلی 130 دلار: این صندلی (یکی دیگر از توصیه از جفری) ممکن است یک عمر گذشته خود را به عنوان اصلی صندلی اما می آید در انواع رنگ و اغلب نرخهای زیر 100 دلار است.

 • AmazonBasics اواسط پشت میز صندلی اداری برای $72: سیمی نویسنده Louryn Strampe می گوید: این صندلی از آمازون نیست ذهن دمیدن اما آن را ارزان و کار کرد ثانویه کاری در خانه اش. آن را به طور کامل قابل تنظیم ،

 • Ferrino خط بازی و شیوه زندگی صندلی توسط RapidX برای 300$: شریک زندگی من و من شده اند با استفاده از یک جفت از این صندلی برای چهار سال در حال حاضر و آنها برگزار می شود فوق العاده است. آن را راحت چرم مصنوعی احساس می کند با کیفیت بالا و آن reclines بسیار کمی.

یک لپ تاپ ایستاده نیز کمک می کند
Image may contain Electronics Pc Computer Computer Hardware Hardware Keyboard Computer Keyboard and Laptop
عکس: Grovemade

مزایای استفاده از یک لپ تاپ است که شما نمی نیاز به توان محدود به یک میز. و هنگامی که شما از خانه کار می کنند گاهی اوقات یک تغییر از مناظر احساس می کند لازم است. یک پایه کمک خواهد کرد اضافه کردن ثبات در هر کجا که شما هستند.

 • باران طراحی mStand لپ تاپ پایه برای $40: این ساده پایه نیاز به یک سطح محکم مانند یک میز قهوه, اما آن را مقرون به صرفه و جذاب و بسیار امتیاز توسط خریداران در سراسر چندین خرده فروشان. نیز وجود دارد یک برش در پشت که در آن شما می توانید از طریق کابل برای حداکثر سازمان است.

 • Neetto ارتفاع قابل تنظیم لپ تاپ جدول برای $65: این یکی نیست به عنوان زیبا اما از آن می آید توصیه می شود از آستانه و دارای نمرات بالا در آمازون است. قابل تنظیم است ارزان تر و بهتر انتخاب اگر شما اغلب خودتان را بر روی نیمکت تماشای Netflix بکشد Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون در حالی که مشغول به کار است.

 • Grovemade گردو لپ تاپ پایه برای 150$: این لپ تاپ زیبا ایستاده و بله, اما من عاشق هر دقیقه از آن استفاده کنید. آن را بهترین راه حل مناسب برای یک میز و یا جدول به اتاق را برای یک صفحه کلید و ماوس. وجود دارد یک فولاد ضد زنگ جلوگیری به نگه داشتن لپ تاپ خود را از لغزش و پا ساخته شده از چوب پنبه پس از آن حرکت در اطراف.

یک مانیتور می تواند شگفتی انجام
34 inch monitor
عکس: LG

یک مانیتور است که یکی از آن چیزهایی است که به طور چشمگیری بهبود تجربه کار خود را در خانه. آنها در حال فروش در سراسر چندین خرده فروشان در حال حاضر, بنابراین شما ممکن است یک زمان سخت snagging یکی. اینها برخی از گزینه های خوب هنوز در انبار است.

 • Acer SB220Q بی 21.5-Inch Full HD مانیتور برای $90: این ساده 1080p نظارت خواهد انجام این کار برای بسیاری از مردم آن را در مورد به عنوان مقرون به صرفه به عنوان مانیتور کنید. شما باریک ناهنجاری های ایستاده را بسیار را ندارد و شما 1 HDMI و 1 پورت VGA. آن را سازگار با VESA نصب سیستم پس شما نمی توانید آن را بر روی یک بازوی کوه و یا قطع آن را بر روی دیوار.

 • HP 24F 23.8 اینچ Full HD مانیتور برای $180: این یکی دیگر از جامد 1080p نظارت بر قیمت و آن را کاملا شبیه به یکی از بالا. آن را نیز می تواند نصب شده اما آن را فوق العاده نازک و نباید کشد تا فضای زیادی بر روی میز کار خود را.

 • ال جی 24 اینچ Full HD مانیتور برای $180: اگر شما می خواهید به سوار خود را نظارت بر این یکی از LG با پشتیبانی از استاندارد VESA. شما همچنین پورت های بیشتر از جمله یک جک هدفون شما می توانید پلاگین را به یک صفحه نمایش کمی بزرگتر.

 • دل S2719DM 27-Inch HD ips monitor برای 400$: این مانیتور بزرگتر است بسیار باریک مشخصات بالاتر p 1440 پیکسل و حتی پشتیبانی از HDR برای بهتر رنگ ها در برنامه های پشتیبانی شده. شما گیر با دو پورت HDMI اما که باید خوب برای بسیاری از افراد آن را به خوبی امتیاز آنلاین و لپ تاپ Mag داد و آن را نمرات بالا.

 • LG 34 اینچ ultrawide مانیتور برای $377: اگر شما اغلب در مقابل یک مانیتور و خودتان را با ولع مصرف بیشتر فضای صفحه نمایش را در نظر بگیرید یک ultrawide. بررسی ویرایشگر جفری ون کمپ توصیه می کند این مدل از ال جی است که دارای یک 2,560 x 1,080 وضوح HDMI و DisplayPort ورودی و یک پاسخ سریع زمان (دستی اگر شما نیز بازی سریع ء بازیهای رایانهای). مانیتور Ultrawide باز کردن دنیای جدید از چند وظیفه ای به شما اجازه اجرای دو اندازه پنجره مرورگر side-by-side (یا برنامه های دیگر) به همین دلیل است که تعدادی از اعضای دنده تیم باید یکی (از جمله من!).

مانت برای نظارت بر خود
Home Office Setup Guide The Best Gear for Working at Home
عکس: Monoprice

اگر شما در حال کار با محدود میز فضای نظارت بر بازوی کوه است یک راه عالی برای اصلاح برخی از آن را به عقب (به علاوه کمک می کند تا پنهان کردن سیم های مزاحم!).

 • Workstream توسط Monoprice میز کوه برای $50: من با استفاده از این کوه به نگه دارید تا من 34 اینچ ultrawide نظارت و آن را با این نسخهها کار مانند یک افسون. آن را قابل نگه می دارد تا به حدود 20 پوند و بازو بست به میز و نگاه نمی کند شنیع. با استفاده از این VESA نصب استاندارد, بنابراین مطمئن شوید که مانیتور شما آن را پشتیبانی. آن را خارج از بورس در حال حاضر اما Monoprice می گوید بیشتر وارد خواهد شد در ماه مه.

 • به طور کامل جارویس نظارت بر Arm برای $99: این بازوی کوه پشتیبانی همان وزن به عنوان یکی از قبلی است و فقط به عنوان قابل تنظیم است. این VESA سازگار دارای 5 سال گارانتی ارائه می دهد ساخته شده است در مدیریت کابل و آن را برای ساخته شده توسط همان شرکت است که باعث می شود ایستاده میز ما توصیه می کنند بالاتر است. Wirecutter نیز آن را در بالای لیست خود را.

 • AmazonBasics حق بیمه یک مانیتور ایستاده برای $116: من تست کردم خودم اما آمازون کوه یک تن از رأی مثبت و توصیه. آن را با این نسخهها کار با مانیتور که 32 اینچ یا کوچکتر (با استفاده از VESA mount استاندارد) پشتیبانی تا 25 پوند و آن را به طور کامل قابل تنظیم برای انواع زاویه و موقعیت.

شما احتمالا نیاز به یک آداپتور USB
Home Office Setup Guide The Best Gear for Working at Home
عکس: Anker

اگر شما در حال متصل کردن لپ تاپ به مانیتور شانس شما نیاز به پلاگین در چندین موارد دیگر مانند یک صفحه کلید و ماوس کابل شارژ و شاید یک کارت خوان SD. که در آن یک آداپتور در آمده است. دوشاخه آن را به لپ تاپ خود را و اتصال همه چیز به آن است. آن را بسیار ساده تر.

 • Anker PowerExpand+ 7-در-1 USB-C Hub آداپتور برای $40: Anker محصولات قابل اعتماد و ارزان قیمت و این حوض توصیه شده توسط سیمی مشارکت نویسنده بون Ashworth متفاوت است. با اتصال USB-C کابل به پورت در لپ تاپ خود را و سپس شما می توانید پلاگین در دو USB-یک دستگاه به حوض اترنت کابل USB-C شارژر به آب تا لپ تاپ خود را به یک کارت حافظه MicroSD و کارت SD و همچنین به عنوان یک کابل HDMI برای اتصال یک مانیتور.

 • Anker PowerExpand مستقیم 7-در-2 USB-C Hub آداپتور برای $60: Anker یک نسخه جدیدتر به طور خاص برای مک بوک. در آن طول می کشد تا دو USB-C بنادر اما آن را می توانید شارژ لپ تاپ سریع تر ارائه می دهد و صاعقه 3 پشتیبانی بنابراین شما می توانید با اتصال آن به یک مانیتور دوم.

 • Vava USB-C Hub 9-در-1 آداپتور برای $50: این یکی دیگر از خوبی-دارای حوض که شبیه به یکی از Anker, اما آن را به یک USB اضافی-یک پورت و یک جک هدفون.

گیر یک صفحه کلید خوب
Logitech G513
عکس: Logitech

شما نوع در تمام طول روز بنابراین شما نیاز به یک صفحه کلید خوب. همه تنظیمات متفاوت هستند و در حالی که ما در سیمی عشق صفحه کلید مکانیکی ما نیز باید گزینه های دیگر اگر شما می خواهید چیزی کمی بیشتر ظریف است.

 • Logitech K380 صفحه کلید بی سیم برای $40: این است که ساده و ارزان, بلوتوث, صفحه کلید. شما آیا نیاز به دو باتری AAA به قدرت آن ، اگر شما نیاز به یک تعداد پد, پس از اتمام لاجیتک K780 (80 دلار) صفحه کلید بی سیم.

 • Dell استاندارد corded keyboard برای $20: این اساسی است اما خوب در اندازه کامل صفحه کلید سیمی اگر شما می خواهید به نگه داشتن هزینه های پایین به عنوان امکان پذیر است. شما حتی می توانید کنترل حجم صدا.

 • Logitech G513 کربن برای 150$: این سیمی مؤلف جس خاکستری را انتخاب بالا در راهنمای ما به بهترین صفحه کلید. آن را نسبتا آرام و بله, وجود دارد برخی از RGB چراغ های رنگارنگ در اینجا, اما شما می توانید آن را خاموش اگر شما آن را دوست ندارم. من ترجیح می دهم خطی سوئیچ, اما شما می توانید از راهنمای ما برای تفکیک بر آنچه از همه کسانی که از نظر معنی.

 • Ducky یکی 2 مینی صفحه کلید مکانیکی برای $136: اگر شما مانند من هستید و سپس شما مثبت هیپنوتیزم کوچک صفحه کلید مکانیکی. آنها در حال رشد در محبوبیت من قسم می خورم! این یکی از Ducky می آید توصیه می شود توسط سیمی نویسنده بون Ashworth (نه به ذکر است درخشان نمی توانید رای بدهید در مورد آن در سراسر وب). من شخصی کوچک صفحه کلید مکانیکی اگر شما باید بدانید که GK64 از KBDFans با Gateron سیاه و سفید سوئیچ.

پیدا کردن راحت ماوس
computer mouse
عکس: SteelSeries

کار بر روی یک لپ تاپ می تواند احساس تنگ. یک ماوس است که فقط بیشتر ارگونومیک برای استفاده از لای شیار و موس بازی به طور خاص می تواند کمک اگر شما در حال برخورد با برخی از مچ درد.

 • SteelSeries Rival 110 موش طناب دار برای $19: دنده مؤلف جس خاکستری می گوید این ماوس “خیلی بهتر” از قیمت آن پیداست. و این طناب دار بیش از حد, بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد شارژ آن است.

 • Logitech G305 موس بی سیم برای $60: من با استفاده از این موس بی سیم برای چند ماه و از آن شده است ، آن را فقط به اندازه مناسب احساس خوبی در دست و صاف چرخ اسکرول است. این بی سیم پس از آن را یک باتری AA اما من تنها به تازگی تعویض آن را پس از 3 ماه از استفاده گسترده.

 • SteelSeries “سنسی ده” موش طناب دار برای $70: این مورد علاقه ما است corded mouse در حال حاضر. آن را فوق العاده سبک ارگونومیک و با این نسخهها کار به خوبی برای هر دو چپی و righties وجود دارد به عنوان دکمه در هر دو طرف.

 • Dechanic کنترل ماوس پد برای $9: من رفته از طریق چندین موس پد اما این مورد علاقه من بوده است تا کنون. بافت پارچه احساس می کند واقعا خوب و لاستیک زیرین آن را نگه می دارد در یک مکان. آن را نمی کند تمایل به دریافت بسیار کثیف, اما شما می توانید آن را در ماشین لباسشویی در صورت نیاز. می آید در اندازه های مختلف و رنگ لهجه.

ما چندین موش در راهنمای ما به بهترین ماوس بازی.

هدفون می تواند به شما کمک کند تمرکز
Home Office Setup Guide The Best Gear for Working at Home
عکس: رها کردن

یک جفت هدفون خوب می تونه جهان خارج. ما یک تن از توصیه های از بهترین هدفون بی سیم, بهترین, ارزان, هدفون, بهترین سر و صدا لغو هدفون و بهترین Wirefree Earbuds ، من انتخاب برخی از ما تراکم بالا در اینجا.

 • JBL لحن 210 برای $10: ارزان ندارد به معنی بد و این earbuds یک مثال خوب است. آنها را صدا جامد و بند ناف باقی می ماند ، وجود دارد یک دکمه شما می توانید دکمه برای کنترل پخش موسیقی و یا پاسخ به تماس.

 • Audio-Technica ATH-M20X برای $50: این طناب دار قوطی کمی plasticky اما آنها ساده و قیمت مناسب و تحویل شگفت انگیزی خوب صدا. باس بیش از حد سنگین نمی بنابراین موسیقی صدا و مبهم.

 • Sennheiser HD 6XX برای $195: گاهی اوقات شما نمی توانید بلوک جهان است. شاید شما بچه ها در اتاق بعدی که شما نیاز به نگه داشتن گوش کردن به و یا شما در حال انتظار برای دست کشیدن در درب (نگه داشتن فاصله خود را!). اگر که شما به این راحتی طناب دار هدفون هستند برای خرید. باز طراحی پشت اجازه می دهد تا صدای در اجازه می دهد شما را به شنیدن آنچه که در دنیای واقعی بدون نیاز به بالا بردن جام بالای گوش خود اما موسیقی هنوز برای تلفن های موبایل بزرگ است. Sennheiser HD58X نیز مشابه اما هزینه کمی کمتر (من آنها را!).

 • سونی WH-1000XM3 بی سیم نویز برای $278: در بسیاری از ساخت و ساز مناسب در خارج از آپارتمان در نیویورک و در این هدفون از سونی کمک کرده اند کسل کننده سر و صدا. آنها صدای فوق العاده بلوک کردن بیشتر از محیط اطراف من نه به ذکر است آخرین آنها واقعا مدت زمان طولانی. آنها شارژ از طریق USB-C است و می تواند در وصل با یک جک هدفون 3.5 mm اگر شما می خواهید برای رفتن از طناب دار مسیر. ما به آنها یک 8/10 سیمی توصیه جایزه و آنها در حال حاضر مورد علاقه ما لغو سر و صدا و هدفون بی سیم.

 • 1More شیک wirefree earbuds برای $100: این مورد علاقه ما به طور کامل بی سیم از earbuds. آنها ارائه صدای عالی جامد عمر باتری بهتر و آسایش بیشتر wirefree جوانه در هزینه بسیار پایین تر.

 • اپل AirPods Pro wirefree earbuds برای $249: اگر شما می خواهید بی سیم از earbuds, شانس هستند شما می خواهید اپل AirPods. همین حالا با خرید مجموعه استاندارد. شما می توانید انجام دهید خیلی بهتر از رفتن برای 1More شیک برای کمتر و آنها بهتر است در هر راه. اما اگر شما را به چیزی از اپل خرید AirPods Pro. آنها گران, اما آنها بسیار عالی با قابلیت حذف نویز و راحت مناسب و با کیفیت میکروفون برای تماس های تلفنی بهتر است. شما همچنین می توانید آنها را با استفاده از گوشی های آندروید هر چند با امکانات محدود (8/10 سیمی توصیه می کند). این Beats Powerbeats Pro همچنین صدا خوب است.

 • JLab Audio JBuddies استودیو بچه های هدفون برای $20: اگر شما بچه ها می توان آن را سخت به نشستن در یک کنفرانس تلفنی با بچه کوسه بازی در پس زمینه. آنها این مقرون به صرفه هدفون. آنها حد صدا به دکتر تایید 85 دسی بل است.

بلندگوهای کامپیوتر نیز کار
Home Office Setup Guide The Best Gear for Working at Home
عکس: Presonus

اگر شما به تنهایی زندگی می کنند و سپس شما لزوما نیاز به هدفون. سخنرانان خواهد اجازه دهید شما را به انفجار آهنگ به عنوان شما استارت کار. این توصیه ها آمده از سیمی را پارکر سالن اصلی ما صوتی مؤلف.

 • Creative Inspire T12 2.0 بلندگو برای $53: در یک واقعا بودجه است ؟ سعی کنید این ارزان سخنرانان از خلاق که جای تعجب باس قدرتمند برای خود قد و قامت کوچک.

 • Presonus Eris E3.5 استودیو مانیتور بلندگو برای $100: این بلندگو را برخی اتاق روی میز خود, اما دلیل خوب است. آنها صدای عالی برای قیمت و باس قدرتمند.

خوب کم کمک می کند تا اگر شما زوم
web camera
عکس: آمازون

وب کم در لپ تاپ شما احتمالا خروجی سیب زمینی با کیفیت. اگر شما در حال مکالمه تصویری اغلب (بسیاری از ما هستند) ممکن است بهتر است به یک اختصاص داده شده است. متاسفانه بسیاری از آنها خارج از بورس در حال حاضر بنابراین شما باید برای بررسی بازگشت به ببینید که زمانی که آنها دوباره در دسترس است.

 • Aukey Full HD وب کم برای $45: نوع کم به آمازون نوار جستجو و شما پیدا کردن یک تن از مارک های ما هرگز از شنیده می شود و آن را سخت به اعتماد که آیا آنها می شود خوب و امن و قابل اعتماد است. ما سعی کرده ایم Aukey محصولات قبل و آنها کار کرده ام و این کم مثبت رتبه بندی در سراسر وب. این خروجی ویدیو 1080p با کیفیت.

 • Logitech C615 وب کم HD برای $26: من با استفاده از این وب کم در حدود یک سال و آن داده نشده است, و من هر گونه مشکل. به نظر می رسد مورخ, اما آن را ارائه می دهد ویدیو 1080p HD با کیفیت و نشانی از یک کار مناسب و معقول افشای چهره من در برابر یک پنجره روشن. متاسفانه هیچ حریم خصوصی وجود ندارد شاتر اما پس از آن می تواند چرخش 360 درجه من به نوبه خود دوربین به سمت یک دیوار وقتی که من انجام می شود با استفاده از آن.

 • Logitech C920S وب کم HD برای $70: این شبکه شما ویدیو 1080p اما بهتر قطعات ميانگين حتی با کیفیت بهتر; شما می توانید زوم و هنوز هم حفظ 1080p با کیفیت و فوکوس اتوماتیک خیلی بهتر است. وجود دارد یک حریم خصوصی شاتر بیش از حد, بنابراین شما می توانید احساس امن از snoopers. آن را نیز خارج از بورس تقریبا در همه جا.

 • Vitade 1080p, وب کم, برای $86: این است که کمی بیش از حد به پرداخت 1080p, وب کم اما صادقانه فقط در مورد یکی از معدود آنلاین در دسترس با توصیه های مثبت. آن را نشانی از یک حلقه نور برای روشن کردن صورت خود را اگر شما در یک محیط تاریک.

 • این کیت نورپردازی نیز مفید است برای $70: آیا شما تصویری-تماس با یک همکار در طرف دیگر از جهان در شب و یا شما فقط می خواهید به نگاه خود را بهترین و جمع و جور این نور می تواند کمک به روشن کردن همه چیز. آن را به یک وب کم اما با این نسخهها کار در کنار یک. این مانت برای سطوح مسطح از طریق یک فنجان مکش و دارای دو دیفیوزر بنابراین شما می توانید مطابقت با رنگ به نور در اطراف شما.

یک میکروفون نیز مفید است برای ویدئو چت
Home Office Setup Guide The Best Gear for Working at Home
عکس: آبی

شما نمی نیاز به یک میکروفون به عنوان یک لپ تاپ یا هدفون بی سیم کافی, اما اگر شما و بعد فورا رفت واز نظر خود را در میکروفون با کیفیت در تماس های ویدئویی و سپس آن را یک سرمایه گذاری صدا.

 • آبی گلوله برفی یخ برای $50: آبی میکروفن قابل توجه برای خود را با کیفیت و قابلیت اطمینان است. من شده است با استفاده از یک آبی یتی برای بیش از پنج سال است که بیش از آنچه که اکثر مردم نیاز است. دریافت ارزان تر با گلوله برف زدن به جای. آن را به یک تفاوت چشمگیر بیش از ساخته شده است در میکروفون و آن را به یک پلاگین و بازی, راه حل بدون نرم افزار خاص مورد نیاز است.

 • SteelSeries Arctis 1 هدست سیمی برای $45: به جای گرفتن یک میکروفون اختصاصی شما می توانید یک هدست مثل این یکی با (قابل جدا شدن) ساخته شده در میکروفن توصیه شده توسط دنده اعضای تیم جفری ون کمپ و جس خاکستری. می آید در نسخه های بی سیم بیش از حد (8/10 سیمی توصیه می کند).

دیگر ابزارهای مفید
Home Office Setup Guide The Best Gear for Working at Home
عکس: برادر

این موارد متفرقه دیگر لازم نیست اما ممکن است کمک به گردش کار خود را.

 • UT سیم 18 قطعه D-بال بند ناف سازمان برای $10: من نفرت دیدن سیم پهن در مورد من استفاده از این برای نگه داشتن همه آنها را مرتب و سازمان یافته است. چسب آبرومندانه و آن را نشانی از یک کار بهتر از نگه داشتن سیم در محل نسبت به مارک های دیگر من سعی کردم.

 • برادر HL-L239ODW بی سیم تک رنگ پرینتر برای $150: اگر شما اغلب در چاپ اسناد و مدارک در اینجا یک صفحه اصلی گزینه است. این برادر چاپ سیاه و سفید, فقط متصل به Wi-Fi خود را بنابراین شما می توانید به صورت بی سیم و از آن می تواند اسکن و کپی کنید. اگر شما نیاز به چاپ در رنگ به نظر می رسد مانند یک جایگزین خوب

 • Tripp Lite TLP74RB 7-خروجی خروش محافظ برای $19: پس شما به احتمال زیاد با متصل کردن دستگاه های بیشتر از همیشه در صفحه اصلی آن یک ایده خوب برای دریافت یک محافظ خروش. این ساده یکی از Tripp Lite به اندازه کافی باید. Tripp Lite ارائه می دهد تا $25,000 بیمه عمر برای هر گونه آسیب به تجهیزات خود را از خروش است. اگر رهبری می رود به این معنی که آن زمان به جای آن و Tripp Lite شما را به یکی از جدید به صورت رایگان.

 • پس از آن فلکس نوشتن سطح تخته سفید برای $46: اگر شما مانند من هستید و نیاز به یک مکان فیزیکی به نوشتن ایده های خود را (و شما دست خود را تخته سفید) چوب این ورق به دیوار خود را. آن زمان من کمتر از پنج دقیقه برای نصب و آسان برای پاک کردن پاک کردن خشک و یا نشانگر دائمی با مقداری آب و یک پارچه. فقط با استفاده از یک خط کش به آن را قطع و یا شما را تا پایان با یک کج تخته سفید مثل من.

 • Muji بسته 5 برای نوت بوک $13: شما همچنین می توانید فقط با استفاده از یک نوت بوک را به نوشتن این ایده ها پایین. این آنهایی که از Muji ساده و مقرون به صرفه و با کیفیت بالا.

 • Delter قهوه را فشار دهید برای $35: اگر شما استفاده می شود برای گرفتن یک فنجان جو در راه خود را به دفتر (یا دفتر) در هر روز و سپس شما می خواهید برای دریافت همان ثابت در صفحه اصلی. ما چندین گزینه های ما در بهترین اسپرسو و کاپوچینو ماشین آلات و قابل حمل بهترین قهوه راهنماهای و Delter است که در میان مورد علاقه ما است. بهترین بخش ؟ پس از همه خود انزوا ضربات بیش از, شما می توانید آن را هر کجا که شما بروید. شما می توانید تازه دانه های قهوه به خود را درب تحویل از طریق یک سرویس مانند اطلس قهوه باشگاه و فراموش نکنید که یک چرخ! ما مثل این یکی.

 • Malm 2-کشو قفسه سینه از Ikea برای $50: به عنوان یک دنده مؤلف من نیاز به یک مقدار زیادی از فضای ذخیره سازی. من با استفاده از میز من در دفتر به ذخیره مقدار زیادی از دنده اما در خانه من این ساده دو کشو و قفسه سینه برای کار من مربوط به همه چیز است. آن را آسان برای ساخت ، اگر یک کشو است که بیش از حد در نظر بگیرید یک میز سازمان مانند این یکی.

 • Anker PowerWave دوم شارژر بی سیم برای $40: شما می توانید گوشی خود را با صدای تلپ پایین در این شارژ بی سیم ایستاده, بنابراین شما هنوز هم می توانید ببینید صفحه نمایش به عنوان شما کار می کنند در حالی که گوشی آب میوه ،

چند نکات نهایی

مطمئن شوید که به شما در تنظیم مرز روشنی برای زمانی که شما شروع و متوقف کردن کار. لباس پوشیدن در صبح بنابراین شما می توانید احساس می کنید آماده برای کار مطمئن شوید که تلویزیون خاموش است به طوری که شما را پریشان و هنگامی که شما انجام می شود برای روز کامپیوتر را خاموش اگر شما می توانید (و یا نزدیک تمام کار های مربوط به زبانه). شما حتی می توانید غیر فعال کردن اطلاعیه ها پس از 5 p. m. در برنامه های مانند شل. سیمی دیجیتال مدیر برایان بارت راهنمایی های بیشتر شما می توانید اطلاعات در مورد چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را.

بودن در خانه در تمام طول روز می تواند خسته کننده. یکی از چیزهایی است که ممکن است کمک به شما را تزئین فضای کاری جدید به شهوت و میل خود را که آیا آن را با اضافه کردن گیاهان (شما می توانید آنها را خرید آنلاین از مکان هایی مانند طوفان یا گرداب شدید و یا گرفتن sky movies پاپ مجسمه از تلویزیون مورد علاقه خود را و شخصیت های فیلم. شاید سعی کنید شمع معطر? نگه داشتن همه چیز سازمان یافته کمک می کند.

اگر چشم خود را احساس می کنید خسته از آنجا که شما بوده ام به دنبال در روی صفحه نمایش کامپیوتر در تمام طول روز احساس نمی مانند شما به ریخت و پاش در آبی-نور فیلتر ، علم بر این که آیا آنها در کار نیست و کاملا صدا. به جای پیروی از انجمن بینایی آمریکا را 20-20-20 حکومت برای جلوگیری از دیجیتال فشار چشم. هر 20 دقیقه شما باید 20 ثانیه استراحت به نگاه چیزی تا 20 فوت دور. شما همچنین می توانید سعی کنید نرم افزار ابزار برای کاهش میزان نور آبی ساطع شده از صفحه نمایش در شب برای دیدن اگر که کمک می کند تا شما خواب. ویندوز, مک, آندروید و iOS دستگاه—حتی برخی از خوانندگان کتاب—این ویژگی را دارند.

نشسته در تمام طول روز خوب است برای سلامتی شما است. بلند شدن و راه رفتن در اطراف ، تنظیم یک تایمر هر 30 دقیقه به انجام برخی از امتداد یا راه رفتن در اطراف. Apple Watch یا Samsung Galaxy سازمان دیده بان می تواند ارائه دهد تا اتوماتیک هشدار در زمانی که شما بوده ام بی تحرک بیش از حد طولانی. چیزی مانند Cubii Pro در حالی که گران قیمت ممکن است یک راه خوب برای به دست آوردن پاها در حال حرکت است.

ایمن ماندن

مطمئن شوید برای بررسی از ما بسیاری دیگر از راهنمایی که ممکن است کمک کند در طول این بیماری همه گیر. حتی اگر قرنطینه تاثیر نمی گذارد همه در همان راه ما را راهنمایی در مورد چگونه به مطمئن شوید که شما نگردند تا در حق چیزهای بسیاری از پناهگاه در محل سفارشات در سراسر کشور, چگونه برای تمیز کردن همه چیز, چه کاری انجام دهید اگر شما فکر می کنم شما باید Covid-19 چگونه به یک حرفه ای در استفاده از زوم, راه هایی برای ماندن اجتماعی در حالی که در خانه بازی را به آموزش بچه های خود را و بیشتر.


بزرگ تر سیمی داستان
 • چگونه یک محکوم گراز دریایی ممکن است صرفه جویی در سایر حیوانات از انقراض
 • کشف جنگ سرد را شجاعانه ترین کمپین دروغ
 • نهایی قرنطینه self-care guide
 • هر کسی یک ستاره streamer با این نرم افزار منبع باز
 • ماسک صورت بحث علمی نشان می دهد دو برابر استاندارد
 • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>