زنبور عسل می تواند کمک به نظارت بر باروری از دست دادن در حشرات با توجه به تغییر آب و هوا

تحقیقات جدید از دانشگاه بریتیش کلمبیا و دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی می تواند به دانشمندان کمک کند پیگیری چگونه تغییر آب و هوا است که تأثیر پرندگان و زنبورها… زنبور عسل است.

گرما می تواند کشتن سلول های اسپرم در سراسر قلمرو حیوانات, هنوز, وجود دارد, چند راه برای نظارت بر تاثیر گرما بر گرده افشان مانند زنبور عسل که در حال حیاتی برای اکوسیستم و کشاورزی در سراسر جهان است.

در یک مطالعه منتشر شده در طبیعت پایداریمحققان با استفاده از یک تکنیک به نام اسپکترومتری جرمی به تجزیه و تحلیل اسپرم ذخیره شده در زنبور عسل ملکه در بر داشت و پنج پروتئین است که فعال زمانی که ملکه در معرض حرارت شدید.

این پروتئین می تواند به عنوان یک ابزار برای نظارت بر استرس حرارتی در ملکه زنبور عسل به عنوان یک bellwether به صورت گسترده تر حشرات باروری ضرر و زیان ناشی از تغییر آب و هوا.

“فقط مانند کلسترول استفاده می شود به نشان می دهد خطر ابتلا به بیماری های قلبی در انسان این پروتئین ها می تواند نشان دهد که آیا یک ملکه زنبور عسل را تجربه کرده است استرس گرمایی گفت:” منجر نویسنده آلیسون مک آفی یک زیست شیمیدان در مایکل اسمیت Labs در UBC و postdoc در NC State. “اگر ما شروع به دیدن الگوهای شوک حرارتی در حال ظهور در میان زنبورها که زمانی که ما واقعا نیاز به شروع به نگرانی در مورد حشرات دیگر.”

اگر چه زنبور عسل کاملا انعطاف پذیر در مقایسه با دیگر غیر حشرات اجتماعی آنها مفید پروکسی چرا که آنها موفق توسط انسان در سراسر جهان هستند و آسان به نمونه.

محققان به خصوص در ملکه زنبور عسل به دلیل ظرفیت های تولید مثل خود را به طور مستقیم مرتبط با بهره وری از یک مستعمره است. اگر اسپرم های ذخیره شده توسط یک ملکه آسیب دیده است او می تواند “شکست” هنگامی که او دیگر به اندازه کافی اسپرم زنده را به اندازه کافی تولید هواپیماهای بدون سرنشین و زنبور کارگر برای حفظ مستعمره.

“ما می خواستیم برای پیدا کردن آنچه ‘امن’ درجه حرارت برای ملکه زنبور عسل و کشف دو مسیرهای بالقوه برای قرار گرفتن در معرض حرارت: در طول روال حمل و نقل و داخل مستعمرات گفت:” McAfee. “این اطلاعات واقعا مهم است برای زنبورداران که اغلب هیچ راهی برای گفتن آنچه شرط ملکه آنها دریافت هستند. که می تواند واقعا تاثیر دراماتیک خود را با کیفیت و کیفیت خود را در مستعمرات.”

اولین مک آفی تاسیس آنچه در آستانه ملکه “شکست” بود و چقدر گرما آنها می تواند مقاومت در برابر افشای آنها را به طیف وسیعی از درجه حرارت و زمان.

“اطلاعات ما نشان می دهد که درجه حرارت بین 15 تا 38 درجه سانتیگراد امن برای ملکه گفت:” McAfee. “بالاتر از 38 درجه, درصد از اسپرم زنده کاهش یافته است و یا در زیر سطح ما را در شکست کوئینز نسبت به سالم کوئینز است که 11.5 درصد کاهش از حالت عادی 90 درصد است.”

سپس محققان قرار می گیرد درجه حرارت وبلاگ نویس در هفت داخلی ملکه محموله از طریق زمین و هوا. آنها دریافتند که یک بسته را تجربه متوسط سنبله به 38 درجه سانتیگراد در حالی که یکی کاهش یافته و به چهار درجه سانتیگراد است.

“این یافته ها می تواند کمک به ایجاد دستورالعمل های بهتر برای امن ملکه زنبور حمل و نقل و کمک به خریداران و فروشندگان آهنگ با کیفیت ملکه” گفت: همکاری نویسنده لئونارد پرورش, استاد مایکل اسمیت Labs در UBC.

در حالی که کلنی های زنبور عسل به طور کلی فکر خود را به خوبی در تنظیم درجه حرارت داخل کندو محققان می خواستم به می دانم که چقدر دما در واقع نوسان. آنها به ثبت درجه حرارت در سه کهیر در ماه اوت در El Centro, California, زمانی که دمای محیط در سایه در زیر هر کندو رسیده به 45 درجه سانتیگراد است.

آنها دریافتند که در هر سه کهیر درجه حرارت در دو بیرونیترین فریم مشخصی بیش از 40 درجه سانتیگراد به مدت دو تا پنج ساعت در حالی که در دو کهیر دمای بیش از 38 درجه سانتیگراد یک یا دو فریم نزدیک به هسته است.

“این به ما می گوید که یک مستعمره توانایی thermoregulate شروع به شکستن در گرمای شدید و ملکه را می توان در معرض استرس حرارتی حتی در داخل کندو” گفت: همکاری نویسنده جف Tia یک پژوهش مستقل و مشاور سابق وزارت کشاورزی ایالات متحده-ARS دانشمند.

پس از تاسیس این پارامترهای کلیدی محققان همچنان به محدود کردن استفاده از پروتئین امضا برای نظارت بر حرارت تنش میان ملکه زنبور عسل است.

“پروتئین می توانید به راحتی بنابراین ما می خواهید برای کشف کردن چه مدت این امضاها آخرین و چگونه است که ممکن است بر توانایی ما برای تشخیص این گرما رویدادهای استرس گفت:” McAfee. “من همچنین می خواهم برای کشف کردن اگر ما می تواند شناسایی مشابه نشانگر سرد و قرار گرفتن در معرض آفت کش بنابراین ما می توانیم بیشتر مبتنی بر شواهد و مدیریت تصمیم گیری است. اگر ما می توانیم با استفاده از نشانگر به عنوان بخشی از یک گسترده تر biomonitoring برنامه پس از آن که دو بار به عنوان مفید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de