هنگ کنگ امنیت قانون قرار می دهد فناوری بزرگ در چهار راه

به عنوان چین اعمال قدرت بیشتر در سراسر شهرستان با شرکت هایی مانند Facebook و گوگل را متوقف کرده اند توزیع بیش از داده ها—در حال حاضر است.

جدید ملی امنیت قانون تبدیل دلار هنگ کنگ به یک میدان جنگ برای ایالات متحده و چین را افزایش جنگ بیش از کنترل جهانی اینترنت است. آیا هنگ کنگ در نهایت به سقوط پشت بزرگ چین, دیوار آتش بستگی به شدت پکن اجرا مقررات و چگونه حاضر تکنولوژی سیستم عامل ایستادگی در برابر حزب کمونیست فشار—به خصوص زمانی که منافع کسب و کار خود در معرض خطر هستند. برخی از تکنولوژی غول های مانند گوگل و Facebook در حال حاضر متوقف پذیرش درخواست برای داده ها از هنگ کنگ مقامات. دیگران مانند چینی متعلق به Infinite تصمیم به خروج از منطقه در دسترس نباشد.

قانون جدید اعمال شد توسط حزب کمونیست چین با ورودی کمی از محلی هنگ کنگ مقامات و رفت به اثر در شب 30 ژوئن. آن را ایجاد یک گسترده دستگاه امنیتی با قدرت به سرکوب طیف وسیعی از اقدامات سیاسی از جمله تجزیه طلبی و براندازی قدرت دولت است. های حقوق مدنی در سراسر جهان به سرعت تقبیح اندازه گیری و بیش از هفته گذشته فعالان و محققان و دیگر گروه های آسیب پذیر شروع به تقلا برای محافظت از خود را از بالقوه آن عواقب قانونی.

در روز دوشنبه دلار هنگ کنگ تازه تاسیس امنیت ملی کمیته منتشر قوانین روشن چگونه بخشهایی از این قانون اجرا خواهد شد. “پلیس می توانید درخواست آنلاین پلت فرم ارائه دهندگان خدمات به دست اطلاعات در مورد کاربران خود و یا حذف محتوا از دولت بداند به خطر انداختن’ امنیت ملی می گوید:” جنی وانگ استراتژیک مشاور در حقوق بشر پایه و اساس است. “این یک تهدید برای آزادی اینترنت و گمنامی است که هنگ کنگ به معترضان متکی در سال گذشته به سازماندهی و تبادل افکار.”

اگر شرکت هایی مانند گوگل و Facebook حاضر به رعایت آنها می تواند جریمه هزار دلار و کارکنان محلی ممکن است به زندان فرستاده می شود تا شش ماه. این قوانین همچنین به طور خاص گسترش فراتر از هنگ کنگ مرز: برای مثال Facebook می تواند مجبور به تولید اطلاعات در مورد یک کاربر در ما اگر هنگ کنگ مقامات تلقی پست های خود را یک تهدید برای امنیت ملی است. “صرف نظر از اینکه چگونه اغلب چنین درخواست ساخته می شوند و حتی امکان چنین مجازات های خشن برای حفاظت از اطلاعات کاربر را ترک خواهد کرد کسب و کار خارجی در فوق العاده موقعیت دشوار” جرمی Daum یک محقق ارشد در دانشکده حقوق دانشگاه ییل است پل Tsai و چین در مرکز پکن در توییتر نوشت. “آنها ممکن است به خوبی می شود در سمت چپ با هیچ چاره ای جز ترک [هنگ کنگ] که ممکن است هدف.”

پس از اجرای قوانین منتشر شد شرکت ها از جمله گوگل زوم مایکروسافت و تلگراف گفت: همه آنها را به طور موقت توقف پذیرش درخواست برای داده های کاربر از هنگ کنگ دولت است. “زوم پشتیبانی رایگان و تبادل افکار و ایده های” یک سخنگوی این شرکت گفت: در یک ایمیل و اضافه کرد که آن را به طور فعال نظارت بر وضعیت در هنگ کنگ. نمایندگان از مایکروسافت و گوگل گفت: این شرکتها در حال حاضر در حال بررسی این قانون و تا به حال متوقف پذیرش درخواست کاربر از شهرستان. Facebook نه پاسخ به یک درخواست برای نظر اما در بیانیه ای داده می شود به نیویورک تایمز گفت که توقف داده های کاربر درخواست در حال بررسی بیشتر ارزیابی از قانون “از جمله رسمی حقوق بشر به علت سعی و کوشش و رایزنی های بین المللی از کارشناسان حقوق بشر.” اپل که متکی بر بازار چین برای بخش قابل توجهی از آن در فروش و میزبان iCloud سرور در کشور نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“ما اعتقاد داریم که مکث در پذیرش درخواست داده است محتاطانه حرکت می گوید:” رامان Jit سینگ Chima, آسیا, سیاست مدیر و ارشد بین المللی وکیل در حقوق دیجیتال گروه دسترسی در حال حاضر. او می گوید شرکت های فن آوری نیاز به زمان برای باز کردن امنیت ملی قانون و قدرت آن را می دهد مقامات در هنگ کنگ و همچنین به عنوان “چگونه است که رفتن به تاثیر توانایی شرکت خود را—و تعداد فزاینده ای از شرکت های دیگر—احترام به حقوق بشر در عملیات خود را وجود دارد.”

در دراز مدت با مقررات اعمال شده توسط چین در محل بسیاری از تکنولوژی سیستم عامل ممکن است پیدا کردن آن را غیرقابل دفاع به اقامت در هنگ کنگ است. “این یک فرصت است برای آنها را به ایستادگی با کاربران خود و حفاظت از حقوق خود در برابر استبداد می گوید:” وانگ از حقوق بشر پایه و اساس است. اما در انجام tech شرکت های در معرض خطر احتمال آنها ممکن است مسدود شده در شهرستان ها و یا کارکنان خود را دستگیر کردند. در چین بسیاری از غربی وب سایت ها و خدمات در حال حاضر غیر قابل دسترس با توجه به سانسور دولتی.

گوگل زوم Microsoft و Facebook نه پاسخ به سوالات در مورد زمانی که آنها ممکن است رزومه پذیرش اطلاعات درخواست از هنگ کنگ. در گذشته ما شرکت های فن آوری کاهش یافته است بخش قابل توجهی از درخواست آنها دریافت شده از شهرستان مقامات با توجه به خود را شفافیت گزارش—تصمیم گیری آنها می تواند برای تحت جدید امنیت ملی قانون است. در شش ماه گذشته از سال 2019 گوگل دریافت 48 درخواست از هنگ کنگ و تولید اطلاعات در پاسخ به 77 درصد است. در طول همان دوره زمانی Facebook تحویل داده ها در کمتر از نیمی از 236 درخواست آن را دریافت کرده است. تکنولوژی سیستم عامل به طور کلی می گویند که آنها تنها پاسخ به اطلاعات درخواست اگر آنها رعایت همه قوانین از جمله الزامات است که مقامات دست آوردن حکم دادگاه.

یک شرکت رسانه های اجتماعی در حال حاضر از هنگ کنگ به طور کامل. “در پرتو وقایع اخیر ما تصمیم به توقف عملیات Infinite برنامه در هنگ کنگ” سخنگوی Infinite در بیانیه ای گفت. این شرکت که متعلق به چینی غول تکنولوژی ByteDance نمی دادن تا حد آن می گوید کسب و کار خود را در شهر کوچک است و بی سود. ByteDance همچنین در حال حاضر عمل Douyin محبوب خواهر برنامه Infinite که فقط در چین موجود است.

Infinite را در موضع قوی در هنگ کنگ ممکن است بیشتر به نشان دادن استقلال خود را به نمایندگان کنگره آمریکا که مطرح کرده اند خود را نگرانی های امنیتی بیش از نرم افزار قابلیت اتصال به دولت چین. در طول یک فاکس نیوز مصاحبه در اوایل این هفته وزیر امور خارجه مایک Pomepo گفت: ما به دنبال ممنوعیت چینی برنامه “به خصوص Infinite.” در پاسخ به این انتقادات Infinite بارها رد کرده است که حزب کمونیست چین برخوردار هر گونه نفوذ بر سیاست های خود کار کرده است و به فاصله خود از پکن است. ترک هنگ کنگ ممکن است کمک Infinite برای جلوگیری از بیشتر موشکافی اما خروج نیز می تواند منادی از آنچه اتفاق می افتد به بسیاری از تکنولوژی سیستم عامل است که در حال حاضر در حال کار وجود دارد.

اما آن را نیز ممکن است که مقامات پکن را انتخاب کنید به تنها انتخابی اجرای جدید امنیت ملی قانون و تا حد زیادی اجازه می دهد tech سیستم عامل به کار در این منطقه با کوچک موضوع است. این مقررات شامل مبهم ویژگی های پیش بینی احتیاطی که می گوید: ارائه دهندگان خدمات ممکن است معاف برای عدم تطابق با قانون اگر “تکنولوژی لازم” بود “نه منطقی در دسترس است.” مشخص نیست که چگونه به طور گسترده استثنا ممکن است تفسیر شود. و پس از آن وجود دارد که روابط عمومی ملاحظات. “برای چین به از دست دادن تمام این شرکت ها خواهد بود یک ضربه سنگین به دولت تصویر های بین المللی و دولت چین در مورد مراقبت از ظاهر بسیار می گوید:” وانگ.

سمت چپ حلق آویز در تعادل هستند و میلیون ها نفر از افرادی که تماس هنگ کنگ که در آن جدید امنیت ملی قانون است که در حال حاضر با داشتن یک اثر سرما. چند تن از تظاهر کنندگان گزارش در حال حاضر دستگیر شده و برای نقض اندازه گیری از جمله 15 سال. بلومبرگ گزارش داد که محبوبیت از حریم خصوصی متمرکز برنامه پیام رسانی سیگنال های سر به فلک کشیده در این شهر و مردم عجله برای از بین بردن هر گونه متهم اطلاعات خود را از پروفایل های رسانه های اجتماعی. اما همه مخالفت ناپدید شده است و برخی از معترضین به سادگی تعویض کردن تاکتیک های خود را. “محبوب اعتراض شعار ‘آزادی هنگ کنگ انقلاب ما بار’ (光復香港, 時代革命) بوده است تلقی می شود خرابکارانه و غیر قانونی تحت قانون جدید است. اما Hongkongers باقی مانده اند انعطاف پذیر می گوید:” وانگ. “آخرین اعتراض ‘علامت های’ به ظهور یک تکه کاغذ خالی.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • این کارت روابط اعتباری خود را به رسانه های اجتماعی خود را آمار
  • Passionflix و مشک عاشقانه
  • زندگی اشتباه و رستگار: Covid-19 و آینده خانواده
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im