اورژانس ورودی در Baystate مرکز پزشکی در اسپرینگفیلد ماساچوست نگاه بسیار شبیه به ورود به دیگر ERs: یک نورانی قرمز “اورژانس” علامت نصب شده بر روی یک آجر نمای بالا یک فضای باز که در آن ماشین ها و آمبولانس ها می تواند خالی کردن بیماران است.

تا پایان سال بخشی از آن را یک بار باز کردن فضا بوده است محصور توسط دیوار موقت. دو نوسانی درب منجر به یک ورودی جدید با ثبت نام میز حفاظت شده توسط یک پنجره شیشه ای. فراتر از آن یک سری از اتاقهای منتظر فاصله 6 فوت از هم جدا. دست عفونی نقطه چین دیوار. یک اتاق محفوظ بود برای تست. کارکنان مراقبت های بهداشتی آموزش دیده بودند به سفر جدید راهرو در یک جهت و به منظور کاهش ازدحام. قابل حمل تهویه مطبوع واحد گردش هوا در داخل و خارج.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

جدید موقتی است برای ارزیابی پتانسیل Covid-19 بيمار. با بازسازی, Springfield, ER فقط در چند هفته بیش از سه برابر آن تریاژ ظرفیت به 33 از 10 با یک چشم به سمت نیازهای ویژه بیماری های عفونی.

Pop-up زمینه بیمارستان ها و بیمارستان نیروی دریایی کشتی را دریافت کرده اند توجه زیادی طول Covid-19 بحران است. ما بیمارستان ها به طور کلی لازم نیست که مازاد تخت و تجهیزات حفاظتی به دلیل هزینه. بنابراین بستر پر مراکز کنوانسیون در شهر نیویورک و دیترویت تبدیل شده اند نگران کننده نمادهای آمریکایی کاستی ها در حال آماده شدن برای ویروس. اما در داخل و اطراف بیمارستان فرح برای بیشتر بیماران بیمار تغییرات شده اند زیرکانه—اگر فقط به عنوان جدی است.

کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز به فضای بیشتر برای بررسی بیماران مبتلا به شستن دست و قرار دادن و خارج کردن تجهیزات حفاظت شخصی. آنها نیاز به سرعت جدا Covid-19 بيمار از آن رنج می برند از دیگر آفات—حملات قلبی تنفسی مسائل و استخوان شکسته. آنها باید اجرای, جدید, دقیق بازدید کننده سیاست های که گاهی اوقات نوار بستگان از اتاق های بیماران در حال مرگ. آنها می خواهم به بررسی بیماری های عفونی در بیماران بدون ورود به اتاق که نیاز به تغییر دیگری هنوز محدود دنده محافظ.

“این روشن است که آنها در حال رفتن به درمان بیماران مبتلا به Covid برای یک دوره طولانی از زمان می گوید:” کیت Mullaney یک استراتژیست بازاریابی بهداشت و درمان در شرکت معماری HGA که با این نسخهها کار با بيمارستان. او می گوید: این شرکت با هدف “یک دورۀ دو استراتژی برای بیمارستان به آنها پشت کنید به کسب و کار است.”

در اسپرینگفیلد ، تریاژ مرکز تنها قابل رویت ترین Baystate مرکز پزشکی بیماری همه گیر مرتبط با طراحی ترفند می گوید: کیرستن والس سیستم بیمارستان مدیر از امکانات برنامه ریزی و طراحی است. در یک هفته در خانه تیم مهندسی جایگزین درب های جامد در اتاق بیمار با شیشه آنهایی که کارکنان بهداشتی درمانی می توانید ببینید بيماران بدون خطر قرار گرفتن در معرض ویروس. این بنا شیشه عطسه سپاه پاسداران در پرستار ایستگاه و پذیرایی میز. آن را محدود نوشته به بیمارستان به طوری که بازدید کنندگان هنوز هم مجاز به امکانات مجبور به ثبت نام و پوشیدن ماسک زمانی که آنها می رسند. در آینده والس می گوید: این بیمارستان در نظر بگیرند ساختمان بیشتر غرق و ساخت اتاق های ذخیره سازی بنابراین کارگران باید دسترسی آسان تر به دنده محافظ.

pHGA and the Boldt Company's prefabricated modules can be attached to hospitals to handle Covid19 patients.p

HGA و Boldt شرکت پیش ساخته ماژول می تواند متصل به بیمارستان ها برای رسیدگی به Covid-19 بيمار.

حسن نیت ارائه میدهد از HGA/Boldt شرکت

این وضعیت در اسپرینگفیلد نگاه کنید نه به عنوان بلافاصله وخیم به عنوان آن بود زمانی که از بیمارستان شروع به ساخت آن تریاژ منطقه در اواسط ماه مارس. ماساچوست بسته های غیر ضروری کسب و کار در مارس 24 و انتظار ندارد که اوج آن در موارد تا هفته آینده. اما Baystate کارگران هنوز هم احساس می کنم آنها در حال مسابقه با زمان است. “ما در فلات در حال حاضر می گوید:” والس با اشاره به تعداد Covid-19 نفر در این منطقه که رسیده 540 در روز دوشنبه. “من فکر می کنم آن را ضروری است برای ما برای یادگیری در مورد ما باید یکی دیگر از سنبله.”

تجهیز بیمارستان ها به نبرد یک بیماری عفونی است که فقط در مورد نصب بیشتر تخت و یا اضافه کردن هواکش. بیماران آلوده نیاز به جدا شود; هوا نیاز به خارج از اتاق بیمار تا 10 برابر یک ساعت برای جلوگیری از آلودگی متقاطع. ایمن سازی نقاط مورد نیاز برای مخازن اکسیژن هر دو پر و خالی. و هر اتاق نیاز به نزدیکی یک مجهز پرستاران ایستگاه که در آن کارگران می توانند با پر کردن کاغذ بازی صحبت کردن با یکدیگر و دست خود را بشویید.

البته, آن را آسان تر به پیش بینی فضای ایده آل برای بیماری های عفونی بیماران نسبت به ساخت و صندوق یکی در میان از یک بیماری همه گیر. یک راه حل موقت ممکن است ماژول های پیش ساخته مانند آنهایی که ساخته شده توسط شرکت معماری HGA و ساخت و ساز شرکت Boldt. واحد طراحی شده است که قرار است در کنار بیمارستان به عنوان اضافات و یا به عنوان مستقل زمینه بيمارستان. آنها مجهز به تخصصی ایستگاه برای کارگران با خیال راحت قرار داده و حذف تجهیزات حفاظتی; کنترل برای بیمار IV پمپ رسیدن به دالان بنابراین کارگران نظارت می تواند آنها را بدون ورود بيمار به اتاق.

ماه گذشته HGA شنیده عمدتا از سیستم بهداشت و درمان علاقه مند در زمینه بیمارستان یا چادر نگرانی آنها نمی خواهد به اندازه کافی تخت برای بیمار. “در حال حاضر ما به دنبال بیشتر به کیفیت مراقبت از محیط زیست می گوید:” Kurt Spiering یک معمار و یک اصل در شرکت که متخصص در مراقبت های بهداشتی طراحی شده است. این شرکت انتظار دارد به کشتی اول خود را ساخته شده ماژول به یک مشتری در روز دوشنبه.

به عنوان بحران در drags, بهداشت و درمان, طراحان در حال فکر کردن در مورد گسترده تر تغییرات به بیمارستان بیش از حد. در گذشته “جهانی اتاق” با ساخته شده است در انعطاف پذیری برای رسیدگی به بیماران در تمام مراحل مراقبت شده اند دیده می شود به عنوان ناخوشایند برای کارکنان بیمارستان با متخصصان مجبور به اجرای بیش از همه از این مرکز به بیماران خود را ببینید. این فضا نیز تمایل به گران تر برای ساخت. اما این مدل ممکن است نگاه دوم در بهداشت و درمان امکانات تازه نگران تطبیق ناگهانی onslaughts از بیماری های عفونی می گوید: Frank Zilm مدیر موسسه بهداشت و سلامتی طراحی در دانشگاه کانزاس است.

همه گیر نیز ممکن است جرقه علاقه به برنامه ریزی برای آینده, بیمار, موج, آیا آنها مربوط به بیماری های همه گیر جهانی و یا محلی بیشتر بلایای طبیعی مانند زلزله و تیرباران های دسته جمعی. هوی Cai دستیار مدیر این موسسه پیش بینی ما بیمارستان ها ممکن است به تقلید از امکانات خارج از کشور و شناسایی مکان های بالقوه برای سرریز بیماران مانند نزدیکی پارکینگ ساختمان های عمومی و یا مراکز کنوانسیون قبل از آنها حتی شروع به ساخت.

در اسپرینگفیلد چشمگیر افزایش Covid-19 بيمار که بهداشت و درمان کارگران می ترسید نشده, هنوز, وارد, پس, جدید تریاژ مرکز استفاده نمی شود برای ارزیابی و یا آزمون افراد بیمار. در عوض Baystate نظام سلامت است که با استفاده از این فضا برای آموزش کارگران به استفاده از انواع جدیدی از تجهیزات حفاظتی و متناسب با آنها به N95 ماسک. “آن شده است بهره مند شوند اما آن نشده است مورد استفاده برای بیماران می گوید:” والس با مدیر طراحی. او به امید آن باقی می ماند که راه.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de