چگونه یک باربی دوربین پلاروید من کمک به پناهگاه در محل

SpongeBob SquarePants برای اولین بار برای اولین بار. رئیس جمهور بیل کلینتون بود استیضاح و تبرئه شد. و البته پلاروید را منتشر کرد نمادین باربی دوربین! این واقعا یک زمان برای زنده ماندن است. مطمئن شوید که وجود دارد Y2K اما من 5 ساله و خوش غافل از همه درام.

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس جنون این ماه گذشته زمانی که من ترسیده بودم و شروع به پناهگاه در محل, من تو را دیدم یک آگهی برای یک limited-edition كلاسيك باربی دوربین پلاروید با الهام از مدل اصلی از ’99. ساعت بعد خواهر پینگ من با یک لینک به آن را بیش از حد. باربی ما پر از کودکی خواستار شدند.

من نیاز به چیزی برای بلند کردن روح من که خیلی اتفاق افتاده به در آمده روشن و صورتی و سبز و بنفش بسته بندی.

باربی جهان

باربی—که به تازگی تبدیل 61 بود و در سالگرد 60 کاملا رجعت تور تا زمانی که این بیماری همه گیر قرار داده و آن را در مکث—بود بخش عظیمی از اواخر ’90s در اوایل ’00s نوجوانی. به عنوان جوانترین از چهار فرزند و در حدود نیمی از یک دهه در پشت خواهر و برادر من (که همه در سن) من صرف مقدار زیادی از زمان بازی توسط خودم. آنها هرگز عمدا ترک من, اما آنها تا به حال تعداد زیادی از سرد تر-بچه چیزهایی به انجام است. زمانی که من به تنهایی من متکی بود که جعبه Barbies. ما تا به حال کلاسیک Barbies ادویه دختر باربی—حتی یک ساحل باربی که نشسته بر روی یک قفسه در جعبه اصلی آن است. و ما تا به حال یک زمان فوق العاده با هم. من خار (و ضعیف برش) موهای خود را قرار داده و در مد نشان می دهد, آنها را در زمان شنا کردن در وان و از دست داد هر کوچک لعنت کفش آنها همیشه میپوشید.

عشق من برای پلاروید دوربین های دیجیتال و عکاسی) آمد در بزرگسالی پس از من در بر داشت یک سال 1977 پلاروید یک قدم زمین دوربین در یک مغازه عتیقه فروشی. آن را به من خاطر نشان کرد که چقدر سرگرم کننده خود را با صدای بلند شاتر سر و صدا بود و تعجب آور ارضاء می کنید وقتی که عکس مربع چاپ و به آرامی توسعه قبل از اینکه چشم خود را. آن را الهام بخش من برای شروع به جمع آوری دیگر دوربین های فیلم.

بیش از فقط نوستالژی
How a Barbie Polaroid Camera Is Helping Me Shelter in Place
عکس: Medea جوردانو

جدید Polaroid 600 باربی رجعت دوربین ($149) نیست و فقط شبیه یک پلاروید. این نیمه یکی است. دوربین داخلی ساخته شده از اصلی پلاروید الکترونیک است که باید مرمت شده و تست شده توسط Retrospekt محصول-محصول شرکت ترمیم قرار دارد در یک پلاستیک جدید خارجی است که فقط کمی به روز شده از 99 نسخه. بدون باتری های مورد نیاز به عنوان آنها ساخته شده است به هر فیلم بسته است. (در آن طول می کشد هشت بسته از 600 فیلم در رنگ و یا سیاه و سفید.) بر خلاف برخی از دیگر دوربین های فوری امروز منتشر شد, آن را به تولید کامل-حجم عکس های شما به یاد داشته باشید از سال گذشته است.

گرفتن عکس با آن استثنایی صدای شاتر باعث می شود من احساس سرد دختر کوچک من هرگز در روز از اینترنت dialup. اگر من اجازه داده شد به ترک خانه من در حال حاضر من می خواهم به حمل و نقل کردن این دوربین با مناسب آن گردن بند را به همه سرد استخر بزرگسالان احزاب و هیپ میله مستند من دره هادسون نیویورک escapades در سبک. (حداقل این چیزی است که من در حفظ و گفتن خودم.) در عوض, من هستم, مستند من و گربه اره منبت کاری اره مویی پازل, اما هیجان است هنوز هم وجود دارد.

این جدید Polaroid—که قبلا به عنوان شناخته شده Polaroid اصل و غیر ممکن است پروژه—تا به حال مشکل با آن فیلم با کیفیت پس از آن برای اولین بار منتشر شد فوری آن فیلم در سال 2010. ما با اشاره به پیشرفت در فیلم کیفیت در سال 2017, اما به عنوان دنده نویسنده اسکات Gilbertson نوشت: در ماه مارس جدیدتر پلاروید فیلم است که هنوز هم گاهی گرفتار دانه دانه از مناطق و یا لکه هایی که به نظر نمی آید به طور کامل توسعه یافته است. چیزی پیدا نکردم که در این بسته از فیلم من سعی کردم اما من گاه به گاه سر و صدا هر چند این نوع از قرعه کشی برای دوربین های فوری برای من. من برای روز هنگامی که عکس ها فقط اسیر یک لحظه و به نظر نمی آید به عنوان مطرح شده و کامل به عنوان آنچه که شما می بینید در Instagram در هر روز است. این چیزی است که شما از اینجا دریافت کنید.

150 دلار برچسب قیمت ارزان نیست و شما را مجبور به خرید اضافی فیلم, اما برای مشتاق باربی فن (ما در خارج وجود دارد!) این قیمت های کوچک به پرداخت فوری دوز از نوستالژی. این دوربین به نظر می رسد به نگه دارید تا خوب اگر آنها در حال مراقبت از; 1977 مدل من هنوز هم کار می کند. و آنها نگاه بزرگ بر روی صفحه نمایش بیش از حد.

دلتنگ آیتم طراحی دلگرم کننده در پس آنها شما را به یک نسخه ایده آل از گذشته فیلتر کردن کسانی که کمتر از کامل خاطرات. عنوان کردم و متوجه شدم که جهان است که اغلب یک غول سطل زباله آتش آن را به خوبی به یاد داشته باشید این روز زمانی که من بازی با باربی در اتاق خواب من—هیچ اطلاعیه گوشی های هوشمند و یا بی پایان newsfeed بلندی بر سر من.

من به مراتب خوشبخت تر از بسیاری از مردم, اما آن را هنوز هم یک زمان دشوار است. باربی دوربین پلاروید به من یادآوری است که مغز من هنوز هم می تواند تولید دوپامین و سروتونین. حداقل در کوتاه فوری از انفجار.


اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا این است که چگونه این کار می کند. شما همچنین می توانید پشتیبانی ما گزارش و بررسی با خرید 1-سال چاپ + دیجیتال سیمی اشتراک برای $5 (با تخفیف).


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>