چگونه یک “گرما گنبد’ اشکال—و چرا این یکی خیلی خطر ناک

عظیم گرمای شدید موج اقامت بیش از قاره آمریکا. نابسامانی از Covid بیماری همه گیر در حال رفتن به آن را از همه کشنده تر است.

یک طوفان کامل از بحران تشکیل شده است در سراسر ایالات متحده است. بالای سر ما یک “گرما گنبد” از فشار بالا می تواند انفجار 80 درصد از قاره آمریکا با دمای بیش از 90 درجه برای چند هفته آینده. این که در یک تابستان که Covid-19 مستند به دام افتاده مردم داخل خانه های بسیاری بدون تهویه مطبوع—و بیکاری توده ممکن است به این معنی که ساکنان با AC واحد نمی توانیم به آنها را اجرا کنید. عمیق تر هنوز هم گرما و بیماری همه گیر در حال تشدید طولانی و کشنده بی عدالتی است که فقط مرگبارتر این تابستان.

گرما گنبد “است که واقعا فقط مرتب کردن بر اساس یک اصطلاح محاوره ای به صورت مداوم و/یا قوی با فشار بالا سیستم رخ می دهد که در طول فصل گرم با پایان نتیجه بودن مقدار زیادی از گرما می گوید:” آب و هوا دانشمند دانیل Swain از دانشگاه UCLA موسسه محیط زیست و توسعه پایدار.

که فشار هوا فرود از بالا و فشرده آن را به عنوان نزدیک به زمین است. فکر می کنم مورد چقدر بیشتر فشار شما تجربه در سطح دریا از بالای کوه—آنچه را که شما احساس وزن از جو بر روی شانه های خود را. به عنوان هوا فرود و فشرده آن گرم. “پس همان هوایی که شاید 80 درجه چند هزار پا تا شما را به همان درجه—بدون اضافه کردن هر گونه انرژی اضافی به آن را به پایین به سطح بالا-فشار سیستم و می تواند 90, 95, 100 درجه می گوید:” Swain.

در همان زمان فشار سیستم نگه می دارد ابرها از تشکیل با مهار به سمت بالا حرکت عمودی در جو است. به اندازه کافی عجیب, این همان پدیده ای است که تولید دماهای بسیار سرد در زمستان. “اگر شما لازم نیست که به سمت بالا حرکت عمودی شما نمی توانید ابرها و یا طوفان” نوکر می گوید. “پس هنگامی که آن را در حال حاضر سرد و تاریک این بدان معناست که درجه حرارت می تواند واقعا سرد به دلیل روشن شدن آسمان به عنوان چیزهایی تابش در شب. در فصل گرم که عدم ابرها و عدم حرکت رو به بالا در اتمسفر به معنی آن می تواند واقعا داغ از آنجا که شما یک مقدار زیادی از نور خورشید است.”

که گرما می تواند تجمع بیش از چند روز یا چند هفته تبدیل گرما گنبد به یک نوع خود تداوم جوی کلاه بیش از چشم انداز. در یک روز عادی برخی از انرژی خورشید تبخیر آب از خاک به این معنی است که انرژی خورشیدی است که قرار نیست به سمت گرم شدن بیشتر هوا. اما به عنوان گرما گنبد همچنان ادامه دارد در این انفجار دور خاک رطوبت و انرژی خورشیدی در حال حاضر می رود full-شیب به گرمایش هوا.

“بنابراین پس از یک نقطه خاص پس از آن داغ شده است به اندازه کافی برای مدت طولانی به اندازه کافی از آن می شود حتی ساده تر برای به دست آوردن حتی داغتر می گوید:” Swain. “و به همین دلیل این چیزهایی که اغلب می تواند واقعا مداوم زیرا هنگامی که آنها در اطراف برای کمی در حالی که آنها شروع به تغذیه کردن از خود.”

متاسفانه برای کشور ما این است که به احتمال زیاد به آشکار شدن در هفته آینده یا دو. به طور معمول در این زمان از سال بادهای موسمی خواهد بود خیس چشم انداز, اما هیچ گونه طوفان ها در افق. “و پس از آن فوق العاده زمین خشک سطوح در حال رفتن به تقویت گرما و تداوم این گرما گنبد می گوید:” Swain. مرکزی آمریکا و کوه متحده نیز خواهد بود سوزان خصوص به شدت در طول چند هفته آینده—گرما گنبد تمایل به تداوم داخلی, جایی که آنها راحت تر و خشک کردن سطح از وتر مناطق—اگر بیش از سه چهارم از کاهش 48 خواهد بود در زیر گنبد قرار میگیرد ،

این نمی خواهد آخرین گرما گنبد یا شدید ترین یکی است. در گرم شدن سیاره, شرایط رسیده برای این سیستم به تداوم خود را. شدیدتر خشکسالی متوسط تا کنون-خشک کن خاک تا زمانی که آینده گرما گنبد حل و فصل بیش از ما آنها را از ابتدا شروع با بیشتر انرژی خورشیدی گرمایش هوا به جای استفاده از زمین مرطوب. و با تشکر از تغییر آب و هوا و کسانی که درجه حرارت هوا خواهد بود داغتر حتی قبل از حرارت گنبد می رسد.

برای بسیاری از آمریکایی ها آسیب پذیر که اوجی hellscape نیست نزدیک شدن به آن را در حال حاضر در اینجا و آن را برخورد با Covid-19 بیماری همه گیر. خنک کننده مراکز مردمی و بدون تهویه مطبوع می توانید به سرما هستند و توقیف. عمومی, استخر, بیش از حد. و سرگردان مراکز است که قطعا از این سوال. بالا رفتن سرسام آور اخراج می تواند به این معنی است که مردم مجبور می شوند بر روی خیابان به طور کامل در معرض گرما. حتی در میان کسانی که باید یک تهویه هوا در خانه مردم ممکن است شغل خود را از دست به لطف Covid-19 رکود اقتصادی و در حال حاضر نمی توانیم به پرداخت صورتحساب ابزار خود را.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

“در حال حاضر ما می دانستم که قبل از Covid که یک سوم خانواده های آمریکایی تلاش شد به پرداخت صورتحساب های انرژی می گوید:” چاندرا Farley, مدیر فقط انرژی در برنامه مشارکت برای جنوب سهام که به ترویج سیاست ها و نهادی اقداماتی که پیشبرد نژادی و حقوق صاحبان سهام. “ما می دانستیم که مردمی بودند در حال حاضر نگه داشتن خانه های خود را در ناراحت کننده درجه حرارت برای ترس از در حال اجرا تا صورتحساب خود را.”

گرما حمله به خانواده های کم درآمد دو قسم است. برای یکی از این ساکنان صرف یک مقدار بزرگتر کسری از درآمد خود را در صورتحساب های انرژی از غنی انجام یک پدیده شناخته شده به عنوان انرژی بار. و دو کم درآمد محله در واقع داغتر از درآمد بالا آنهایی که در سراسر ایالات متحده با توجه به 2019 مشترک تجزیه و تحلیل توسط رادیو عمومی ملی و دانشگاه مریلند Howard مرکز روزنامه نگاری تحقیقی. که به دلیل حومه نقطه چین با خانه های تک خانواری از هم جدا شده توسط تعداد زیادی از گیاهان سبز فراهم می کند که سایه و سرد می شود هوا را از طریق تبخیر آب از برگ. محله های شهری تمایل به نوبه خود به “جزایر حرارتی,” جذب انرژی خورشید در طول روز و به آرامی انتشار آن را در شب.

“گروه های کم درآمد و جوامع رنگ هستند بیشتر احتمال دارد به واقع در جزایر حرارتی شهر می گوید:” لیندا ال مشاور ارشد در بهداشت عمومی موسسه غیر انتفاعی است که به ترویج عدالت در سلامت. “این مناطق که کمتر درختان کمتر فضای سبز ساختمان های بیشتر و بیشتر آسفالت و بتن. در شب درجه حرارت می تواند تا حد 22 درجه بالاتر از مناطق اطراف آن.”

ساکنان کم درآمد جوامع نیز از لحاظ تاریخی کمتر دسترسی به بیمه درمانی و مراقبت های بهداشتی و حتی قبل از همه گیر رسید. “این نیز جوامع است که بالاتر اساسی پایه شیوع این بیماری است که مردم را بیشتر در معرض شدید گرما بیماری می گوید:” رودلف. “و این همان بیماری است که مردم را بیشتر در معرض شدید Covid نتایج چندان چاقی, دیابت, بیماری تنفسی, بیماری های قلبی عروقی.”

گرمای شدید نیز بدتر آلودگی هوا که در حال حاضر به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم از رنگ Farley یادداشت ها. با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی, سیاه و سفید کودکان چهار برابر بیشتر احتمال دارد به بستری برای آسم از سفید کودکان و 10 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از آن است. و Covid است حداقل در درجه اول یک بیماری تنفسی است. “از تنفسی یک بیماری همه گیر چشم انداز زمانی که ما فکر می کنم در مورد موجود morbidities و پزشکی موجود آسیب پذیری برخی از جوامع ما واقعا می توانید شروع به گرفتن دست خود را در اطراف نامتناسب و گسترده اثرات سلامت این بیماری همه گیر و همه گیر ساختاری نژادپرستی” Farley می گوید.

این گرما گنبد نیز راه اندازی کامل شرایط برای آتش سوزی که می تواند بریزید دود به شهرستانها در غرب ما در خاص—خشک کردن هوای داغ, وسیله فوق العاده خشک قلم مو. آتش سوزی دود رسوب ذرات در ریه ها منجر به التهاب و حتی در افراد سالم است. در یک مطالعه انجام شده بر روی موش آتش سوزی دود کاهش فعالیت ضد میکروبی از سلول های که پاک کردن ریه ها از میکروب های مضر. و رمان coronavirus یکی به طور جدی مضر میکروب.

قرار دادن آن همه با هم و تو یک ترکیب تهدیدی برای سلامت انسان در حال حاضر اتفاق می افتند در سراسر آمریکا به ویژه برای آمریکایی های کم درآمد: Covid-19 است wreaking ویرانی اقتصادی و به دام انداختن مردم در داخل خانه فقط به عنوان یک هفته طولانی گرما گنبد پارک های خود را در سراسر کشور. اما این نیز ممکن است یک فرصت برای آماده سازی بهتر این جوامع برای زندگی در حال داغتر سیاره است. بسته محرک اقتصادی پس از سال 2008 سقوط اقتصادی تزریق 5 میلیارد دلار به Weatherization کمک برنامه های آغاز شده در سال 1976 که جبران مالکان به استخدام پیمانکاران برای بهبود بهتر پنجره ها و عایق. توسط 2012, احیا برنامه تا به حال weatherized یک میلیون خانه.

به آب ما در حال حاضر حتی بیشتر فلج اقتصاد بسته های محرک ممکن است به انجام همان. این ممکن است به شکل تزریق Weatherization برنامه کمک های نقدی در سطح فدرال یا ایالت ممکن است اضافه کردن weatherization به خود Covid-19 محرک تلاش. آن حتی می تواند اتفاق می افتد بیشتر به صورت محلی: برلینگتون ورمونت برقی گروه یک municipally متعلق به ابزار برقی شامل weatherization در آن سبز محرک در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“پس از آن راه به هدف قرار دادن هر دو شغل برای صنعت ساخت و ساز که مشکل از انرژی بار می گوید:” الیزابت Sawin, codirector از آب و هوا تعاملی غیر انتفاعی است که با تمرکز بر تقاطع تغییر آب و هوا و نابرابری. Weatherization تلاش در سال 2008 بسته محرک اقتصادی “همچنین بهبود کیفیت از سهام مسکن به اندازه کافی است که آنها را دیدم چیزهایی مانند بهبود در بستری شدن در بیمارستان یا اتاق اورژانس برای آسم,” او می گوید. “بنابراین من آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال. آن را می شود در منبع مستقیم از تغییر آب و هوا از آنجا که آن را به بهبود بهره وری—تا کمتر گازهای گلخانه ای از ساختمان بخش—در حالی که ارائه این ضروری مثبت زندگی-صرفه جویی در پیشرفت در جامعه است.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • واکسن سازان به نوبه خود به ریزتراشه تکنولوژی به ضرب و شتم شیشه کمبود
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • این مسخره برای درمان مدارس مانند Covid داغ مناطق
  • پس از حذف: چگونه ما باید یاد بگیرند که سن و حرکت گوش دادن و ایجاد
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر