هنگامی که الماس شاهزاده چپ بندر یوکوهاما در ژاپن در ژانویه 20 2,666 مسافران در هیئت مدیره آماده بودند به باز کردن از پیچ با سفر به چین و ویتنام و تایوان است. اما دو هفته بعد آنها می خواهم برای پیدا کردن خود را محدود به خود کابین مجاز را تنها برای چند ساعت در هر روز در حالی که 542 همکار خود مسافران و خدمه آزمایش مثبت برای Covid-19 ویروس است که آلوده 75,000 مردم در سراسر جهان است.

در حالی که Covid-19 شیوع آهسته بوده است را نگه دارید در خارج از چین الماس شاهزاده شده است یک نقطه داغ از عفونت است. از تمام موارد تایید شده در خارج از چین بیش از نیمی از آنها را در کشتی کروز. سنگاپور کشور با بالاترین تعداد موارد است فقط 77 تایید عفونت. این است چگونه لذت سفر در شرق آسیا تبدیل به یک میدان نبرد در مبارزه با یک بیماری همه گیر مرگبار.

برای بیش از دو هفته مسافران از الماس شاهزاده را جابجا سه دوره شام برای بسته بندی وعده های غذایی doled سه بار در روز توسط خدمه در ماسک و دستکش تهیه شده توسط یک آشپزخانه موقت در ساحل توسط یک موسسه خیریه است که به طور معمول تامین وعده های غذایی در طول بلایای طبیعی است. کازینو بسته است اما creaky Wi-Fi در دسترس باقی می ماند و آمازون تحویل گزارش ساخت آن را در هیئت مدیره اگر چه الکل شروع به اجرا میدوی از طریق قرنطینه.

در حالی که رسمی قرنطینه تنظیم شده است برای پایان دادن به در فوریه 19, بسیاری از مسافران را بیشتر نیاز به صبر به عنوان چهره آنها بیشتر از دو هفته در انزوا و به هنگام بازگشت به کشورهای خود—و برای کسانی که به اندازه کافی تیره بخت به گرفتن Covid-19, روی لئامت دادن در بیمارستان است.

در فوریه 1, یک مسافر که تا به حال متحرك پنج روز پیش از آن در هنگ کنگ در تشخیص داده شد با Covid-19. کشتی سفر بود متوقف شده در فوریه 4 توسط مقامات بهداشتی برای 24 ساعت برای بررسی سلامت اما شاهزاده Cruises به سرعت لغو کل سفر docking در یوکوهاما به زمان بیشتری برای بررسی مسافران و خدمه. ده مسافر به ترتيب آلوده و گرفته در ساحل برای درمان پزشکی.

دو روز بعد تعدادی از آلوده افزایش یافته بود به 41 اما وزارت بهداشت معتقد بود در آن زمان هیچ آزمایشات بیشتر مورد نیاز بود. باقی مانده از مسافران خواسته شد به قرنطینه در هیئت مدیره با کروز شرکت ارائه دسترسی به اینترنت رایگان تعویض های اضافی و کانال های تلویزیونی ماهواره ای و ارائه آن در اتاق های بدون پنجره یک شانس برای گرفتن یک نفس هوای تازه در عرشه در حال حاضر و پس از آن. مسافران توییتی عکس از گل و شکلات و هدایای دیگر دست توسط کارکنان از جمله بازی ها و کارت برای کودکان.

“ما امیدواریم که این حرکات را بلند ارواح کسانی پردازنده در این زمان دشوار” گفت: رای Caluori, EVP در شاهزاده Cruises در یک نوشته به روز رسانی در زمان. به روز رسانی رسمی به اشتراک گذاشته شد از طریق یادداشت های چاپ و تضعیف تحت کابین درب در حالی که مسافران در سمت چپ با تشکر از شما پیام برای خدمه دوخته به درهای خود را, اما همچنین تبدیل به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاری خود را خستگی و سرخوردگی و اضطراب است.

در فوریه 8, یکی دیگر از شش مورد یافت شد و یک روز بعد بیشتر 66. شاهزاده Cruises گفت: مسافران آن بازپرداخت خواهد شد تمام هزینه های خود را از جمله سفر هوایی به اتهام نیست برای هر چیزی در هیئت مدیره در طول مستند و ارائه رایگان کروز در آینده—باید هر کسی که می خواهید به نگاهی که تا. کروز شرکت نیز ارائه شده به مسافران گزینه خود را به صورت کامل قرنطینه در محل shoreside آمده اما تاکید کرد که آنها تا به حال هیچ پزشکی کارکنان و تمام مواد غذایی خواهد بود به سبک ژاپنی جعبه بنتو; کسانی که پیاده در حال آزمایش این ویروس برای اولین بار.

مدت کوتاهی پس از ایالات متحده اعلام کرد این امر بازگرداندن آمریکا به مسافران; یکی از مسافری که تصمیم گرفتند به باقی می ماند در هیئت مدیره گزارش شنیدن شعارهای “ایالات متحده آمریکا!” و “من از این کشتی” در هنگام عزیمت آمد. عفونت در ادامه به شمع تا با 169 مورد جدید در روز قبل از قرنطینه قرار بود برای پایان دادن به. استرالیا, دکتر, tweeting در مورد پدر و مادر او را قرنطینه در هیئت مدیره گفت: “او مورد آزمایش قرار گرفت و منفی بر حبس اما در حال حاضر مثبت است. سلول کار نمی کند.”

در مجموع 542 نفر آلوده شده اند با این بیماری با وجود این مستند در هیئت مدیره. آیا معنی قرنطینه کار نمی کند? “دلیل اصلی برای قرنطینه برای جلوگیری از به طور بالقوه عفونی مردم و سپس گسترش عفونت بیشتر در سراسر جهان به عنوان آنها در ادامه تعطیلات خود را و یا به خانه بازگشت. در این راستا به نظر می رسد که این قرنطینه تا کنون موفق بوده است می گوید:” پل شکارچی یک استاد پزشکی در دانشگاه ایست آنجلیا در یک بیانیه ارائه شده توسط علم, مرکز رسانه ای.

یکی دیگر از کشتی کروز Westerdam, لنگر انداخت در کامبوج به مسافران اجازه پیاده میشد و تنها پس از آنها می خواهم بی خانه است که یک عفونت خال خال شد. در هیئت مدیره الماس شاهزادهویروس نیست که تا کنون به سفر. “با بالا بودن تعداد موارد گزارش شده در چند روز گذشته به نظر می رسد که اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش در میان مسافران و خدمه پس از قرنطینه تحمیل شد شد بی اثر” شکارچی می گوید.

کسانی که در گیر لوکس کروز بوش نمی خواهید به شنیدن این که—به خصوص انگلیسی ها مانند دیوید و سالی هابیل که با استفاده از YouTube و Facebook به دولت را به منشور تخلیه پرواز; که در حال حاضر آزمایش مثبت برای کوروناویروس. در حال حاضر وزارت امور خارجه بریتانیا گفته است: “با توجه به شرایط پردازنده ما در حال کار به سازماندهی یک پرواز بازگشت به انگلستان برای اتباع بریتانیا در الماس شاهزاده به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

سه راه وجود دارد قرنطینه می تواند شکست خورده اند کسانی که در هیئت مدیره می گوید Bahrat Pankhania بهداشت عمومی مدرس در دانشگاه اکستر. برخی از افراد ممکن است در معرض ویروس قبل از کشتی قفل شده بود—بعد از همه وجود دارد و حداقل یک بیمار مسافر كه متحرك در هنگ کنگ و بیشتر از 10 چند روز بعد. “سپس به آرامی بیش از یک دوره از زمان, آنها آلوده شد,” Pankhania نشان می دهد.

گزینه دوم این است که این ویروس گسترش یافته است با وجود قرنطینه. با توجه به اقدامات احتیاطی مانند مسافران نگه داشتن به کابین کارکنان ارائه وعده های غذایی با پوشیدن ماسک این خواهد بود امیدوارم بعید است اما بسیاری از 1,045 خدمه به اشتراک گذاری اتاق خواب و جداول 14 برای وعده های غذایی—با شاهزاده Cruises تنها درخواست آنها را به ترک صندلی بین آنها 10 روز به دو هفته قرنطینه با توجه به یک گزارش از زمان. یکی از اعضای خدمه که توسعه یک تب گفته شد برای جلوگیری از کار خود و منزوی کردن در کابین خود را—که آنها را با یکی دیگر از اعضای خدمه که به کار ادامه داد. اتاقی است پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

گسترش می تواند تشدید مسافران نه قوانین زیر است. شعارهای “ایالات متحده آمریکا!” گفته آمد از یک زن ایستاده در بالکن, با پوشیدن یک ماسک با وجود صحبت کردن به یک مسافر در مجاور بالکن چند پا دور گزارش یکی دیگر از مسافر, Matthew Smith. “اگر وجود دارد عفونت های ثانویه پردازنده این است که چرا: احمقها که نمی دانید بهتر است او گفت:” در توییتر.

وجود دارد یک سوم مسیر برای عفونت است که در مورد آن Pankhania می گوید سابقه اما همچنان یک نظریه: سیستم تهویه مطبوع لینک کابین. که ایده بررسی شد پس از شیوع سارس با محققان در تلاش برای حساب برای چگونگی گسترش بیماری بین مردم بدون تماس مستقیم در یک هتل. “عفونت رخ داده است که نقل مکان کرد و از پایین ساختمان به دور بخشی از ساختمان از طریق تهویه مطبوع سیستم آلوده کردن مردم بسیار دور از هر یک از دیگر,” او می گوید.

وجود دارد چند هشدارهای پیچیده توسط این واقعیت وجود دارد مقدار زیادی ما هنوز هم نمی دانم در مورد این رمان coronavirus. تا کنون Sars-CoV-2 به نظر می رسد به سفر از طریق قطرات—چه اخراج از صورت خود را هنگامی که شما سرفه یا عطسه—به همین دلیل است که مقامات در حال کار بر روی این فرض که شما نیاز به “تماس نزدیک” به گسترش این ویروس که به معنی بودن در عرض 2 متر از کسی که برای 15 دقیقه. برای مثال یک زن آلوده در زمان پنج دقیقه بارگذاری سفر به بیمارستان اما راننده نباید در خطر است.

و که هنوز هم ممکن است در مورد این سناریو. زیرا کابین کوچک هستند و مسافران در حال صرف تمام وقت خود را در آنها حتی مقدار بسیار کمی از ویروس در اتاق می تواند در برابر قرار گرفتن در معرض طولانی. “مردم cooped در کابین است که بسیار کوچک هستند با بسیاری از حرکت هوا به خصوص اگر شما به تصویب قفل کردن دستورالعمل,” او می گوید. “تنها ارز از هوای تازه است و تهویه مطبوع سیستم های که لزوما مناسب فیلتر.”

در حالی که تخلیه ممکن است خوش آمدید به مسافران Pankhania هشدار می دهد که پر کردن یک هتل با به طور بالقوه آلوده مسافران همان خطرات را به عنوان کشتی—آنها بیش از حد می تواند نقاط ضعف در قرنطینه و همچنین قابلیت تهویه مطبوع. از آنجا که او می گوید که هر کسی در معرض خطر جدی عفونت مانند کسانی که در کشتی که ممکن است در معرض برای مدت زمان طولانی باید با دقت بیشتری تماشا علائم. اگر آنها توسعه آنها نباید اجازه اقامت در این هتل اما باید به بیمارستان منتقل شده برای جلوگیری از آلوده کردن دیگران است. “بودن در این هتل همان است که بر روی یک کشتی می شود, صادق—اتاق است که کمی بزرگتر,” او می گوید.

علت ادامه شیوع در الماس شاهزاده خانم می تواند هر یک از این گزینه ها—یا هر سه در یک بار. یکی که هنوز جواب داده نشده سوال است که چرا مسافران خواهد بود قرنطینه در یک کشتی کروز بدنام به عنوان آنها را برای گسترش بیماری است. داده ها از ما مرکز کنترل بیماری ها نشان می دهد 10 شیوع بیماری در کشتی های کروز در سال گذشته هشت که نورو ویروس. “کشتی های کروز بسیار مستعد ابتلا به شیوع سرماخوردگی و استفراغ ویروس نورو ویروس” یادداشت جان آکسفورد استاد ویروس شناسی در کوئین مری دانشگاه لندن در بیانیه ای از علم مرکز رسانه ای. “همواره این کشتی ها به سر می برند و با بسیاری از مسافران بهداشت سطح می تواند لغزش. در واقع ممکن است آن را غیر ممکن است به درستی قرنطینه مردم در یک کشتی. من مطمئن هستم که مسافران نیاز به قرنطینه می شود و درست زمانی که آنها بازگشت به خانه.”

شاهزاده Cruises این شرکت که صاحب و عمل الماس شاهزادهگفت: آن را به حال هیچ نظر. اندی Harmer, انگلستان و ایرلند مدیر در خطوط کروز انجمن بین المللی—کروز صنعت تجارت بدن وجود دارد گفت: خاص استاندارد و بهداشت برای این کشتی ها از جمله نمایش های بهداشتی برای مسافران و خدمه و همچنین کادر پزشکی در هیئت مدیره. “همه خدمه گسترده آموزش در مورد چگونگی کمک به حفظ کشتی مهمانان و خدمه گیرد. کشتی در حال بازدید این کشتی بهداشت برنامه (VSP) که انجام بهداشت عمومی بازرسی در چگونه به خوبی کشتی های کروز دیدار با استانداردهای بهداشتی در VSP عملیات کتابچه راهنمای کاربر. بعلاوه, CLIA خطوط کروز مجهز و با تجربه در حفظ سلامت نظارت از مسافران و خدمه.”

اما صرف نظر از تلاش های کسانی که در هیئت مدیره و یا دلیل خاص قرنطینه شکست خورده این واقعیت روشن است که آن کار نمی کند به این معنی مقامات باید تغییر رویه Pankhania می گوید. “آنها را کنترل عفونت مهار روش در جای خود و آنها موارد جدید. من تا به حال به می گویند: “این کار نمی کند, من نیاز به فکر می کنم از یک طرح B’,” او می گوید. “من فکر می کنم که کشتی انتقال عفونت و من نمی خواهم به نگه داشتن آنها را در مهار دارد. این اشتباه است.”

این داستان در ابتدا در ظاهر سیمی انگلستان است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • یک آخر هفته در Concours d’Lemons جهان بدترین ماشین نشان می دهد
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im