در عزاداری. فراتر از ویندوز از دامنه کوه خانه در انسنادا مکزیک خورشید glinted درخشان کردن آبهای اقیانوس آرام, اما او می خواهم کشیده پرده بسته شده است. در اتاق نشیمن خود را حلق آویز بالا مخمل خواب دار چرم مبلمان بودند غریب نقاشی با موضوع غم و اندوه خود را—یک چاق, 4-پا-طولانی گراز دریایی به نام vaquita (به اسپانیایی: “گاو کوچک”). تنها در قسمت بالایی می رسد از خلیج کالیفرنیا که در آن رودخانه کلرادو در دیدار دریا vaquita است, گت, بچه از cetacean قبیله ای تیره نشانه گذاری در اطراف آن چشم و دهان و شهرت برای کمرویی شدید. آن را نیز بیشتر تهدید پستانداران دریایی بر روی زمین است. بیش از 20 سال گذشته این گونه جمعیت کاهش یافته متناوب 98 درصد است. آن را رسما به عنوان ذکر شده به شدت در معرض خطر اما حتی در این مدت احساس می کند مانند یک کتمان حقیقت; امروز وجود دارد شاید ده vaquitas چپ.

Rojas-Bracho یک زیست شناس دریایی شده است در عشق با آبزیان پستانداران برای بسیاری از زندگی خود را. زمانی که او 7 سال از او بازدید سی ورلد و ارائه خدمات خود را به عنوان یک نهنگ قاتل مربی. (“آنها گفتند: هیچ, البته, اما آنها خیلی مهربان” او به یاد می آورد.) او در حال حاضر رئیس کمیته بین المللی برای بهبود Vaquita و یک بت در میان مکزیکی اياد. قد بلند, سفت چسبیده مرد با علمی, عینک, نمک و فلفل ریش بزی و وضع سرد او یک وطن پرست نوعی غرور در porpoises. در میلیون سال یا بیشتر پس از اجداد خود شنا کرد تا به خلیج فارس vaquitas تبدیل شده اند کاملأ پیچیده اقتباس به ویژه cul-de-sac: خود را باله پشتی و باله ها به همان نسبت بزرگتر از دیگر porpoises’ به تخلیه گرما هنگامی که درجه حرارت آب می شکند 90 و انعکاس صدا است بهتر از یک دلفین یا یک خفاش را اجازه می دهد آنها را به رشد در شرایط خیلی کدر که یک غواص فقط 15, پا, پایین, نمی توانید دست خود را. چه بیشتر آنها ، یک ماهیگیر خلیج فارس بود که به اندازه کافی خوش شانس به دیده یک در چند نوبت به من گفت: “شما تقریبا می خواهید به نوازش آن و حیوان خانگی آن است. این چنین بی دفاع حیوانات.”

کسانی که مطالعه vaquita باید رسیدگی ناامیدی هست. اما وقتی که من تعداد بازدید Rojas-Bracho در انسنادا او نبود معمول خود رواقی. چند ماه قبل از آن در پاییز سال 2017, او و همکار دیرین باربارا تیلور یک پستاندار دریایی متخصص ژنتیک در جنوب غربی علوم شیلات در مرکز La Jolla, California, کمک کرده بود, کوه اولین تلاش به vaquitas به اسارت. با بیش از 5 میلیون دلار در کمک های مالی از دولت مکزیک و خارج از اهدا کنندگان آنها تا به حال مونتاژ یک ناوگان از 10 قایق سفارشی ساخته شده شناور بالن یا نهنگ دندان دار قلم آنها به نام ال نیدو (“لانه”) و یک تیم از 90 نفر از نه کشور—آکوستیک کارشناسان spotters, حیوانات کنترل دامپزشکان—همراه با چهار نیروی دریایی ایالات متحده آموزش دیده bottlenose دلفین ها. این پروژه تا به حال در تراژدی به پایان رسید. “من هنوز نمی توانم در مورد آن صحبت کنید بدون اینکه گریه” Rojas-Bracho گفت.

اسارت سفر کرده بود خاموش نزدیک به یک قرن از مشکل برای vaquita. مانند ببر, فیل, کرگدن, و pangolins که همه تلو تلو خوردن در آستانه انقراض این گراز دریایی بوده است, محو, به طور غیر مستقیم توسط چین بی پروا اشتها عجیب و غریب و محصولات حیوانی. در 1930s, چینی, ماهیگیران شروع به فرود بزرگ جلب غول پیکر croaker ماهی به نام bahaba. گونه که رشد می کند به 6 فوت طول دارد و وزن آن تا 220 پوند بود باارزش خود را برای شنا کردن مثانه یا شکم یک اندام است که کمک می کند تا بالاست حیوانات. اگر چه عمدتا کلاژن و maws از انواع محبوب مکمل دارویی; آنها به فروش می رسد خشک و آماده را در سوپ. بزرگتر است و ظاهرا بهتر و bahaba را بزرگ است. در اواسط قرن 20 صید بی رویه تا به حال نابود گونه تا شکم معامله گران تبدیل شده به بعد بهترین منبع به همان اندازه غول مکزیکی croaker به نام totoaba. هر زمستان آن شنا کرد شمال به تخم ریزی در سواحل یک خلیج فارس شهر به نام San Felipe, با صدا غذا خوردن در وسط vaquita تنها زیستگاه.

متعاقب آن عجله طلا فاجعه بار بود برای ماهی و گراز دریایی به طور یکسان. در ابتدا totoabas آنقدر فراوان است که آنها را می توان در harpooned از ساحل, butchered برای خود maws—هنگامی که خشک, شبیه عظیم چیپس سیب زمینی با unappetizing پیچک—و از چپ به پوسیدگی. اما به عنوان جمعیت کاهش یافته, ماهیگیر تبدیل به روش های جدید. در نزدیکی رودخانه کلرادو در خور آنها گذاشته gill شبکه آبزی سلاح های کشتار جمعی طراحی شده برای چسبیدن در ستون آب و بدام انداختن عبور طعمه. Vaquitas اند کشنده بدبختی که تقریبا به همان اندازه به عنوان totoabas بنابراین تورهای شد فاجعه برای آنها.

Lorenzo RojasBracho head of the International Committee for the Recovery of the Vaquita at his home in Ensenada Mexico.

لورنزو Rojas-Bracho رئیس کمیته بین المللی برای بهبود Vaquita در Ensenada, مکزیک.

عکس: جیک Naughton

دولت مکزیک ممنوع totoaba ماهیگیری در 1970s اما این کشتار هرگز واقعا متوقف شده است. توسط 2017, Rojas-Bracho و تیلور رو یک تصمیم گیری دشوار است. با vaquitas گیر در بحرانی کاهش, چه چیز دیگری می تواند انجام شود ؟ آنها می خواهم به صحبت در مورد راه اندازی یک پرورش وتولید برنامه برای سال, اما هزینه و پیچیدگی به نظر می رسید هرگز به ارزش خطر است. در حال حاضر هر چند آن زمان برای یک Hail Mary. که تابستان Rojas-Bracho رئیس مکزیک وزیر محیط زیست به او متهور به او را جمع ناوگان.

این تیم تا به حال چهار هفته به جلو و آن را تمام کردن. در اوایل در تلاش vaquitas نشان داد یک استعداد برای لغزش گذشته محققان شبکه و یا فقط ناپدید در دسترس نباشد. سپس با یک هفته باقی مانده و همه چیز تغییر کرده است. “این یک روز زرق و برق دار,” Rojas-Bracho به یاد می آورد, غرق شدن به مبل. “من دور از عمل, اما من می تواند به دنبال از طریق رادیو. آنها گفتند: ما باید vaquita این رفتار بسیار خوبی را در آینده به net. ما آن را کردم در هیئت مدیره آن زن آن را یک حیوان بسیار آرام است.’ “Rojas-Bracho motored به نگاهی. آن را نزدیک او می خواهم تا به حال شده است برای یک زندگی vaquita. “من می توانید ببینید من چشم در چشم او,” او گفت:.

به عنوان مجموعه آفتاب و دریا تاریک این تیم معرفی vaquita به آن خانه موقت, el Nido. در آن شنا کرد و به طور نامنظم با در نظر گرفتن اندازه گیری خود را با محیط جدید. سپس آن را شروع به وفق دهند. Rojas-Bracho نشسته بود روی عرشه در نظر گرفتن آن همه در. او شنیده ام یکی از دامپزشکان می گویند به vaquita “شما در حال انجام و نوزاد” پس او برخاست و رفت به تماس وزیر محیط زیست. در آن زمان او آویزان وضعیت به طور چشمگیری تغییر کرده.

“حیوانات آغاز شده رفتار شدید و سپس آن را تنفس متوقف و آن شروع به نوع سینک,” او گفت:. “پس از آن وجود دارد تصمیم به آن را از آب و انجام CPR برای سه ساعت تا آن درگذشت و دردناک بود. عیسی آن دردناک بود. دیدن بهترین دامپزشکان در جهان در تلاش برای جلوگیری از vaquita از مرگ گفت: “بیا مامانی شما می توانید آن را انجام دهید شما می توانید آن را انجام دهید, این بود …” او آهی کشید بی سر و صدا و برداشته عینک خود را برای پاک کردن چشم خود را.

دانشمندان’ شب وحشتناک نبود ، آنها در زمان vaquita خشکی و انجام کالبد گشايی. Rojas-Bracho خواب نیست. صبح روز بعد توافق همه به کنار گذاشتن اسارت پروژه.

آن را هرگز نباید به این تیلور و Rojas-Bracho فکر می کردم. مردم تا به حال شناخته شده از vaquita را گرفتاری برای چندین دهه و آنها نیز شناخته شده دقیقا چگونه به آن را متوقف کند. حیوانی که باید حفاظت داستان موفقیت—مکزیک در پاسخ به این طاس عقاب یا گاومیش کوهان دار امریکایی—تا به حال به جای تبدیل شدن به یک تمثیل برای سن انقراض است.

هنوز تمام نشده بود از دست داد. در کالبد گشايی تیم تا به حال برداشت چند نمونه بافت متشکل از میلیون ها نفر از زنده vaquita سلول. ذخیره شده در یک ناهار کولر آنها رانده شدند شمالی از طریق بیابان و در سراسر مرز و تحویل به فیلیپ مورن یک جمعیت ژنتیک که دفتر درب بعدی را به تیلور. مورن آورده و آنها را به سان دیگو منجمد باغ وحش یک نوع ژنتیکی امانات برای تهدید و در خطر انقراض و منقرض شده حیوانات.

vaquitathemed art on San Felipe restaurant wall
Vaquita هنری با مضمون بر در و دیوار از لا Vaquita مارینا, رستوران in San Felipe, مکزیک در خلیج کالیفرنیا است.عکس: جیک Naughton

همیشه به نقش توجهی نشد كرد. آنها ممکن است صرف چند دهه مطالعه خاص گیاهی و یا حیوانی و زمان آنها انباشته به اندازه کافی کارشناسی شده داده ها را جامد توصیه های در مورد چگونه به صرفه جویی در آن تخصص آنها است که اغلب با یک شانه را بالا انداختن. سیاسی و یا اقتصادی نیاز دارد معمولا مغلوب ساختن پیشی جستن غیرانسان آنهایی که و بنابراین حفاظت هرگز کاملا نگه می دارد همگام با انقراض. این خبر بد است برای همه گونه ها به خصوص برای کسانی که در حال حاضر به دام افتاده در آنچه که زیست شناسان تماس انقراض در گرداب یک کهکشان مارپیچی از همدیگر تهدیدات است که عبارتند از: شکار, شکار غیر قانونی, بیماری, آلودگی, بلایای طبیعی تخریب زیستگاه و عوامل ژنتیکی. سوالات است که اياد باید از خود بپرسید می تواند ناخوشایند: نحوه تریاژ بسیاری از خطر موجودات? چگونه تصمیم می گیرید چه چیزی زندگی می کند و آنچه می میرد?

که این مشکل در Rojas-Bracho ذهن اولین بار او راه می رفت به تیلور در لا جللا به عنوان یک جوان دانشجوی دکتری در سال 1993. او فقط می خواهم به بررسی DNA میتوکندری از یک زن و شوهر ده vaquita اجساد و پیدا کرده بود به حیرت که هر موجود همان توالی های کلیدی در کنترل منطقه—منطقه شناخته شده برای آن تنوع بالا. این است که بسیار غیر معمول تیلور به من گفت; آن را به عنوان هر چند هر انسانی در جهان به اشتراک گذاشته شده به نام آخرین اسمیت بدون حتی یک هرناندز یا وانگ. زیست شناسان به طور معمول این درمان را به عنوان یک نشانه وخیم. در جمعیت های کوچک یکی از بزرگترین تهدیدها برای بقای طولانی مدت است که پدیده ای به نام همخونی افسردگی است. چپ بدون بسیاری از جفت را انتخاب کنید از حیوانات تا پایان بازتولید با بستگان خود را با این نتیجه که مضر صفات گاهی اوقات تبدیل متمرکز در جمعیت.

به طرز عجیبی هر چند vaquitas نشان داد هیچ علائم ظاهری همخونی و یا بهداشت ضعیف. Rojas-Bracho کاهش یافته بود تیلور را به بپرسید که آیا زمانی که او منتشر شده را مطالعه روزنامه نگاران و نمایندگان مجلس با فرض vaquitas محکوم شدند—بیش از حد پایین انقراض گرداب به ارزش حفاظت از.

شیفته Rojas-Bracho سوال تیلور شروع به تعمق عمیق تر به vaquita DNA با استفاده از شبیه سازی های کامپیوتری به همکار بازگشت به آن تکاملی تاریخ است. چگونه می تواند یک حیوان با کمی تنوع ژنتیکی باید چند تا بد جهش برای نشان دادن برای آن ؟ در نهایت او آمد تا با یک فرضیه: خطرات ناشی از همخونی به طور کلی بیشترین زمانی که یک جمعیت می رود از بزرگ به کوچک در یک دوره بسیار کوتاه از زمان. بخش هایی از استخر ژن به طور ناگهانی دور تخلیه و شما با یک تصادفی مجموعه ای از صفات است. خطرناک و یا حتی کشنده جهش می توانید شروع به نشان دادن بیشتر. راز vaquita آمادگی این بود که جمعیت آن تا به حال شده است برای یک زمان طولانی. انتخاب طبیعی کار کرده بود آهسته آن را سحر و جادو, پاکسازی انواع بد از استخر ژن بیش از هزار سال.

diptych of frozen vaquita samples and philip morin pulling one
جمعیت ژنتیک فیلیپ مورن می کشد یک نمونه از منجمد vaquita DNA در جنوب غربی علوم شیلات در مرکز La Jolla, California.عکس: جیک Naughton
Dr. Philip Morin

مورن در جنوب غربی مرکز علوم شیلات.

عکس: جیک Naughton

در تابستان سال 1997 تیلور و Rojas-Bracho عهده خود vaquita سرشماری در بالای خلیج فارس. آن را مجموعه ای از تن برای دو دهه آینده از پژوهش. هوا مطبوع بر قایق شکسته در 100 درجه حرارت. یک دانشمند ترک خورده و ستون فقرات خود را در یک سقوط. مکزیکی نیروی دریایی سوار کشتی خود را به طور منظم برای بررسی مواد مخدر. سپس طوفان آمد خروش تا خلیج فارس. “اما ما آمد تا با فراوانی برآورد!” تیلور گفت: 567 vaquitas. این اولین بار بود یا او یا Rojas-Bracho تا به حال دیده می شود حیوانات زنده است.

حال سؤال این بود که چرا در شرایطی که همخونی با vaquita جمعیت در حال مرگ بود ، تیلور و Rojas-Bracho حذف تهدیدات احتمالی ، چند دانشمندان در حال سرزنش وجابجا از رودخانه کلرادو است که گاهی اوقات حتی نمی رسیدن به خلیج فارس ندارد. دیگران رو مقصر آلودگی است. هنوز vaquitas شد خوب غذا خوردن و چاق شدن بود از آلاینده ها. در یک جفت از مقالات منتشر شده در سال 1999 تیلور و Rojas-Bracho به این نتیجه رسیدند که gill توری بود که علت اصلی این گونه کاهش است. چپ در صلح گراز دریایی را بهبود می یابند. رد آنچه آنها به نام “فرضیه از عذاب خاص” آنها توصیه می شود تغییرات به ماهیگیری مقررات. “اگر vaquita می رود منقرض شده, از آن خواهد شد برای اولین بار به گونه انجام داده اند توسط gill net و gill net تنهایی” تیلور به من گفت.

چشم باز اعزامی به چین, هفت سال بعد پیش بینی بدترین سناریو برای vaquita. تیلور سفر به رودخانه یانگ تسه به دنبال یک دلفین به نام نبرد. تیم او مواجه می شوند سنگین صنعتی آلودگی سد ماهیگیری overdevelopment و بسیار قایق ترافیک که در آن او را به یاد یک لا آزادراه. چه آنها برخورد نمی شد یک تک ترک کردند و حیوانات بود و به زودی اعلام همه اما منقرض شده است. “30-میلیون-year-old گونه ناپدید شد زمانی که هیچ کس به دنبال” تیلور گفت. او متوجه شد که نیاز به نگه داشتن نزدیک چشم در vaquita. Shrimping اصلی بود شیلات در بالای خلیج فارس در آن زمان و حتی کسانی که در شبکه به قتل شد porpoises در نرخ 8 درصد در سال دادهها نشان داد. “این وحشتناک میزان کاهش است اما هنوز هم به ما هم به رفع چیز و ما واقعا فکر ما بودند رفع چیزهایی که” تیلور گفت.

vaquita skull

یک vaquita جمجمه در جنوب غربی مرکز علوم شیلات.

عکس: جیک Naughton

سپس با تشکر از چین 21 قرن معجزه اقتصادی که افزایش تقاضا برای گران شکم این totoaba عجله طلا در مکزیک از سر گرفته شد. “این فقط به نظر می رسید مانند آن بود که یک شبه” تیلور به من گفت. با توجه به مخفی تحقیقات توسط زمین لیگ بین المللی, یک بازار سیاه زنجیره تامین بر خاست: غیر قانونی totoaba کارتل برخی از آنها آزادانه وابسته مکزیک مواد مخدر-قاچاقچی, قاچاق maws به چین که در آن بزرگ نمونه ممکن است بهانه 80.000 دلار در هر کیلوگرم—پول بیشتر وزن از طلا و یا غیر قانونی مواد مخدر. آنها همه کاره نماد وضعیت; بسیاری از مردم تصمیم به سوار کردن آنها بر روی دیوار خود را به آنها را به عنوان هدیه عروسی خرید آنها را به عنوان وسایل نقلیه سرمایه گذاری و یا حتی تصویب آنها را به عنوان رشوه به مقامات محلی. ماهیگیران که یک بار ساخته شده 600 $در ماه زحمتکش برای میگو زیر آفتاب در حال حاضر می تواند کسب درآمد 5000 دلار و یا بیشتر در یک شب. در ضمن vaquitas شروع مرگ خاموش در نرخ حدود 35 درصد در سال است.

در سال 2011 به عنوان هر چند با گراز دریایی در ذهن مجله گرایش اکولوژی و تکامل منتشر روحیه تبادل بين دو گروه از محققان در معمای در قلب زیست شناسی حفاظت: زمانی که یک گونه است که چرخش پایین انقراض گرداب چگونه می توانم شما تصمیم می گیرید —سرعت و دقت—چه کاری انجام دهید ؟ بحث متمرکز در اصطلاح 50/500 قانون برای اولین بار پیشنهاد در 1980s که می گوید که برای یک گونه برای زنده ماندن در آن باید حداقل 50 پرورش-سن افراد در کوتاه مدت و 500 در دراز مدت. در نظر گرفته شده به عنوان یک نوع بازگشت-از-پاکت محاسبه این قانون تا به حال یک زن و شوهر از محدودیت ها: در آن زمان حساب تنها از ژنتیک و همخونی بدون احتساب تمام تهدیدات دیگر یک گونه ممکن است و آن را با هدف اعمال یک استاندارد جهانی برای موجودات به عنوان های مختلف به عنوان یک گوریل و شاهرخ.

یک گروه از محققان ساخته شده از استرالیا و استرالیایی ها به تازگی پیشنهاد شده است که در دراز مدت تعداد تجدید نظر به سمت بالا به 5000. نبود یک سیستم کامل آنها نوشته بود اما بهتر از هیچ قاعده کلی در همه. “حفاظت از زیست شناسی است که یک بحران نظم و انضباط شبیه به سرطان شناسی که در آن باید عمل به موقع و در بهترین اطلاعات در دسترس” آنها نوشت. به عنوان بحران آب و هوا بدتر شده به طوری که نیاز به تصمیم گیری سریع. گروه دوم شامل عمدتا از محققان آمریکایی بود داشتن هیچ یک از آن. هر یک از گونه های آنها نوشت: سزاوار خود را مورد تجزیه و تحلیل. آن گناه به استفاده از حدس و گمان علمی برای تصمیم گیری که آیا یک حیوان “باید پرتاب از کشتی.”

در سال 2015 در Rojas-Bracho را خواستار سابق رئیس جمهوری مکزیک انریکه پنیا-Nieto ممنوع ترین gill net ماهیگیری در بالای خلیج فارس, زمین شناسی ممنوعیت در یک منطقه که اقتصاد این است که حداقل 80 درصد ماهیگیری-مرتبط است. که چوب آمد با یک هویج را در قالب یک طرح جبران خسارت به پرداخت ماهیگیران محلی به ماهی. مشکل این بود که تمام پول داده شد به محلی ماهیگیری کارفرمایان که متعلق به قایق برگزار شد و این اجازه به آنها برای توزیع. شما احتمالا می توانید حدس بزنید چه اتفاقی افتاد بعد: بسیاری از ماهیگیران نمی توانید هر گونه پول در همه و به دلیل حرفه خود در اصل غیر قانونی به هر حال نگهداری آنها شکار totoabas گاهی تشویق و مجهز—توسط کارفرمایان خود را.

چوپان دریا حفاظت از محیط زیست غیر انتفاعی اعزام چندین decommissioned US Coast Guard برش به سن فلیپ به جلو تورهای اما خدمه بودند به صورت دوره ای مورد آزار و حمله و حتی شلیک توسط ماهیگیران در حالی که مکزیک نیروی دریایی ایستاده بود. در San Felipe است تفرجگاه های ماهیگیری رهبران سوخته یک قایق در تمثال. آنها مزین به نام از مخالفان خود را در بدنه مواد مخدر-بنر ،

این vaquita را دشمنان باقی می ماند به عنوان تثبیت شده به عنوان همیشه. در اواخر سال 2018 چند ماه قبل از این سازمان ملل متحد اعلام کرد که یک میلیون و گیاهان و حیوانات و در صورت انقراض این قرن من رفت به سن فلیپ در جستجوی پاسخ برای یک سوال ساده: چگونه بسیاری از ماهیگیران دستگیر شده بود به صورت غیر قانونی gill-توری? خوب لباس پوشیدن و افسر سوم در ایستگاه پلیس محلی—یک استارک کمی ساختمان در حومه شهر—تلفن رئیس خود را و سپس به من گفت ارتش محلی پایه می تواند کمک کند. یک نگهبان در دروازه وجود دارد گفت: من برای رفتن به پایگاه نیروی دریایی که در آن یک فرد رسانه گفت: من به ایمیل general-سوالات صندوق در مکزیکو سیتی. زمانی که من بازگشت به ایستگاه پلیس همان افسر با مهربانی مرا به شهر ساختمان اداری به صحبت کردن با یک نماینده شهرداری—مرد من باید خواسته اند در تمام طول ظاهرا. او به من گفت که بحث به نیروی دریایی است.

در بسیاری از مکالمات با تیلور, او تا به حال تکرار یک نوع سرود: “مردم همیشه به دنبال بهانه ای نیست برای انجام این کار سخت باشه.”

Barbara Taylor

پستانداران دریایی ژنتیک باربارا تیلور در جنوب غربی علوم شیلات در مرکز La Jolla, California.

عکس: جیک Naughton

Barbara Taylor's vaquita paintings

تیلور باعث می شود vaquita نقاشی در اوقات فراغت خود.

عکس: جیک Naughton

پس از تیلور بازگشت از شکست اسارت تلاش فیلیپ مورن آمد به دفتر او در جنوب غربی شیلات مرکز علوم و نشستم. یک vaquita مخمل خواب دار حیوانات غیر روحانی بر روی میز و vaquita پرتره نقطه چین دیوار. آنها همسان سبک از کسانی که در Rojas-Bracho خانه در انسنادا; Taylor نقاشی شده بود همه آنها را خودش. نور جریان از یک تصویر بزرگ پنجره مشرف به اقیانوس آرام فقط در سراسر خیابان اما خلق و خوی در اتاق سنگین بود. “ما بیش از حد طولانی منتظر با vaquita” تیلور گفت: به مورن. “ما باید از اینجا شروع این فرایند هنگامی که وجود دارد 600 چپ.”

Morin اعلام کرد که او تا به حال شنیده ام از سن دیگو منجمد باغ وحش با خبر خوب: تازه vaquita نمونههای عملی و آنها مشغول بودند رو به رشد تعداد زیادی از سلول های. در اجرا به اسارت سفر او و تیلور تا به حال مرتب به vaquita ژنوم نقشه برداری با استفاده از نمونه های از اجساد یافت پوسیدن در ساحل و یا شناور در آب است. ژنتیکی مواد نیمه پوسیده در آن زمان شد شناسه مانند یک چندپاره و فاقد تأثیرگذاری و ناقص توده ای از قطعات پازل. هنوز امیدوار بودند با این کمک خواهد کرد آنها را سالم نگهداری استخر ژن به عنوان آنها در زمان بیشتر vaquitas به اسارت. در حال حاضر با استفاده از سلول های تازه, آنها می خواهم که قادر به جمع آوری آنچه شناخته شده به عنوان یک مرجع ژنوم کامل با کیفیت بالا عکس فوری از تمام گراز دریایی را کروموزوم. آنها در نهایت می تواند کنار هم قرار دادن عکس بر روی پازل جعبه. در عین حال با اسارت دیگر یک گزینه آنها خواسته هر یک از دیگر: چه چیز دیگری می تواند آنها را با آن انجام دهید ؟

پاسخ ممکن است از یک بال رو به رشد محیط زیست شناخته شده به عنوان حفاظت ژنتیک. با استفاده از vaquita DNA داده ها به عنوان یک معیار دانشمندان می سنج که آیا حیوانات دیگر که جمعیت در حال کاهش—حیوانات آنها ممکن است می دانم که کمتر مورد—در معرض خطر هستند همخونی. اگر داده ها نشان می دهد که آیا آن را با vaquita که یک گونه جمعیت پایدار است در طول زمان وجود دارد و کمی تغییرات در آن ژنوم آن را احتمالا در معرض خطر بسیار پایین. اگر, از سوی دیگر, از تنوع ژنتیکی بالا است و سپس این خطر ممکن است بیش از حد.

با بررسی ژنوم در این راه دانشمندان می توانید به سرعت بررسی فوری ترین تهدید یک چهره حیوانی: اگر همخونی نیست بزرگترین مشکل پس شاید شکار غیر قانونی و یا از دست دادن زیستگاه است. آنها همچنین می توانید تعیین کنید که آیا این حیوان باید به اسارت گرفته شده و اگر چه بسياري از افراد به اندازه کافی خواهد بود. ژنومیک می توانید میانبر سال از میدان پژوهش—که با یک میلیون گونه در خط ما قطعا لازم نیست که زمان برای. آن را فاقد سادگی از 50/500 حکومت اما با توجه به الیور رایدر مؤسسین سن دیگو منجمد وحش و حافظ از آنچه که ممکن است روزی بود که تنها زندگی باقی مانده از vaquitas بر روی زمین آن است که در حال حاضر پرداخت سود سهام.

رایدر است که کمی مانند پدرخوانده vaquita ژنتیک. Rojas-Bracho مشغول به کار در DNA میتوکندری در آزمایشگاه; مورن صرف زمان وجود دارد به عنوان یک دانشجوی گراد. رایدر همچنین کمک به احیای کالیفرنیا, شاهرخ و او پیوسته ومیگوید نسبت به احیای تقریبا منقرض شده, شمال, کرگدن سفید. او با اشاره به چند نمونه که در آن دانشمندان با استفاده از ژنتیک برای تعیین اینکه آیا به دخالت. کوه گوریل مثلا چیزی مانند همتایان زمینی به vaquitas. تعداد آنها به مراتب کمتر از غربی زمینهای پست گوریل ها و ژنوم نشان می دهد آنها به مراتب بیشتر و خالص تر از بستگان خود را در عین حال آنها باید به مراتب کمتر مضر جهش. این نشان می دهد که کوه گوریل’ جمعیت هنوز هم می تواند در بهبود و اگر خود را از دیگر عوامل خطر در حال حل شد. همان درست است در اروپا Marsican خرس قهوه ای است. “آنچه که بدان معنی است که ما کمتر به احتمال زیاد به دخالت شتاب—که ما بیشتر ابزار برای ساخت این قضاوت” رایدر توضیح داد. یا نه vaquita جایی روی عرشه کشتی, به عبارت دیگر, آن منجمد سلول می تواند نقاط امن برای گونه های دیگر است.

اما داشتن آن سلول های در دست ناچار برد و دور کردن سوال: چه در مورد فقط ده-extincting این vaquita? ما نمی توانیم سعی ژنتیکی مهندس گراز دریایی به وجود? تیلور سریع به شلیک کردن این ایده. “این است که کامل داستان های علمی تخیلی به احیای گونه” او گفت:. برای یک چیز, تنها کروموزوم او و همکارانش در حال حاضر از یک زن و به پرورش فرزندان آنها می خواهم به یک مرد است. پس از آن وجود دارد پرورش گوساله که ارائه متعدد Gordian گره: بدون مادر چگونه می توانم به شما آموزش آن برای برقراری ارتباط? به شکار ؟ برای فرار از کوسه ها? آن را سخت به اندازه کافی reintroducing زمین حیوانات مثل گرگ یا سیاه و سفید پا بلاگها که تولید لاشبرگ. تصور کنید که انجام آن برای یک پستاندار آبزی است که به تولید یک گوساله هر سال است.

پس از اسارت تلاش تیلور داده بود تا ساخت بالن یا نهنگ دندان دار پرتره. “این در واقع درمان و نقاشی vaquitas است و من خوشحال فرد این روزها” او به من گفت که در تابستان گذشته. اما او به ذکر یک آینده بررسی است که عبارتند از تلاش طریق پولادی به یک بیوپسی از یک مرد است. چرا از من پرسید? چهره او را شکست و به یک لبخند موذی. “داستان های علمی تخیلی” او گفت:.

san felipe coast behind torn fencing

نمایی از خلیج کالیفرنیا از شهر ساحلی San Felipe, مکزیک.

عکس: جیک Naughton

کیلومتری ساحل, San Felipe, در یک صبح روشن در ماه اکتبر گذشته بهترین حیوانات یاب در جهان شد و به دنبال در سراسر آب از طریق 2-پا بلند درجه نظامی, دوربین دوچشمی, نگرانی اسکن برای vaquitas. تیلور و Rojas-Bracho شد روی Narvalیک repurposed گشت و گذار با قایق و در ارتباط رادیویی با نزدیکی دریا چوپان برش. آنها امیدوار به نقطه dorsal fin—12 اینچ-سیاه مثلث در میان یک میلیارد عدد بیانتها و معتنی مثلث آبی کمی.

“اوه خدای من vaquita! Vaquita!” یک نقطه به نام. در پرواز پل چند پا دور, تیلور, پوشیدن خورشید-فلپ کلاه و یک هدست مانند یک مربی فوتبال را بیش از او کوتاه, مو خاکستری با آرامش radioed Rojas-Bracho بر روی پل. هر دو قایق متوقف شده است. “آنها باید نقطه-هشت مایل را تعظیم” تیلور گفت: Sea Shepherd خدمه.

این Narval‘s موتور دیزل ترک غرش. هیچ کس یک کلمه گفت: اگر کسی تا به حال به حرکت آنها tiptoed. عطر دود سیگار مارلبورو پیچید ، قایق را لرزاند به آرامی. پنج دقیقه بعد صدای در رادیو: شرکتکنندگان در این چوپان دریا قایق تا به حال شناسایی دو vaquitas—یک مادر و گوساله! تیلور اعزام یک قایق و در عرض دو دقیقه آن را به آرامی motored کردن با یک عکاس و یک دانشمند مسلح با کمان پولادی. قایق من کاین بی سر و صدا به منطقه اما شکار بی ثمر ثابت. ده دقیقه گذشت و به تدریج همه اذعان کرد که vaquitas به سادگی از بین رفت دوباره.

در پایان این دو هفته بررسی تیلور و Rojas-Bracho تیم خال خال بود نه vaquitas سه که چاق بودند و سالم به دنبال گوساله. مثل همیشه هر چند خبر خوب بود خو بد: ماهیگیران هنوز مشغول به کار در این منطقه گاهی بسیار نزدیک به vaquita رؤیت است. وجود دارد به عنوان بسیاری از شبکه در آب به عنوان همیشه.

اواخر بعد از ظهر زمانی که Narval بود در حوض و خورشید در حال غروب بود بیش ناهموار کویر کوه پشت San Felipe, من پیوست تیلور در پرواز پل. او توضیح داد که او تیم را شناسایی فردی vaquitas با ایجاد بریدگی و زخم آنها در باله پشتی از gill شبکه. زن آنها می خواهم اسیر تا به حال نشانه گذاری. اما یکی دیگر از آنها می خواهم دنبال قبلا طفره رفت شبکه خود را. آنها هرگز گرفتار آن است. “این اولین بار بود فهمیدم که 1 درصد در سمت چپ است و نه تصادفی طبقه بندی,” او گفت: تکیه بر نرده. “این به شما می دهد کمی بیشتر امیدواریم که که آنها می توانید آن را اگر آنها محتاط و نوع آنها آموزش گوساله آنها را به دقت به عنوان به خوبی.”

به عنوان روزنهای از امید رفتن بقای اصلح به نظر می رسد مانند یک ضعف و یک. زمان این ژنتیک در باز کردن داستان vaquita از طریق آن ژنوم گراز دریایی ممکن است در زندگی تنها در یک لوله آزمایش برای همیشه رفته از آب آن را حل و فصل طولانی در پیش است. سپس دوباره زمانی که مردم نمی خواهد انجام این کار سخت باشه گاهی اوقات طبیعت خواهد شد.


آدم بزرگتر است که یک نویسنده در سن دیگو.

این مقاله به نظر می رسد در این موضوع ممکن است. مشترک شدن در حال حاضر.

اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر در mail@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به فرار از غرق زیردریایی
  • واقعیت Covid-19 توسط هدف قرار دادن نوجوانان به ویژه سخت
  • دیزنی+ باید پیشنهاد ستارگان اصلی کاهش—همه آنها
  • چگونه به نگه داشتن خود را, زوم چت خصوصی و امن
  • از طرف ساکت تر از آمادگی برای فاجعه
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im