جاستین haupt ارسال هرگز انتظار می رود که پروژه او می خواهم مشغول به کار در سه سال گذشته به طور ناگهانی تواند وب سایت خود را به سقوط. اما زمانی که haupt ارسال عکس های منتشر شده و شماتیک برای او دستی دوار تلفن همراه دیروز که دقیقا چه اتفاقی افتاده است.

Haupt ارسال, که با این نسخهها کار به عنوان یک ستاره شناسی و نجوم ابزار دقیق مهندس در آزمایشگاه ملی بروکهیون در نیویورک, دقیق چگونه او در زمان مکانیزم چرخشی از Trimline, تلفن, زوج آن را با یک میکروکنترلر و یک Adafruit Fona 3G همراه فرستنده و گیرنده قرار داده و آن همه را به یک 3D-چاپ پوشش و ساخته شده است چیزی است که می تواند جایگزین او روزانه فلیپ تلفن.

صحیح: یک تلنگر تلفن. Haupt ارسال شده است بصورتی پایدار و محکم anti-گوشی های هوشمند به او گفت: سیمی در مصاحبه و او برای مدت زمان طولانی استفاده می شود ال جی, فلیپ تلفن برای پایه تلفن همراه نیاز دارد. اما حتی این احساس بیش از حد, بنابراین haupt ارسال هدف با چرخشی همراه بود دو جانبه: او می خواست به یک تلفن همراه به آن مطلق ملزومات در حالی که به او حتی بیشتر بهانه ای برای مشروع نیست متن پیام دوستان خود. “نقطه نیست می شود نادرست و غلط,” haupt ارسال نوشته در وب سایت خود را. “این نشان می دهد که این امکان وجود دارد که کاملا قابل استفاده تلفن می رود که به دور از داشتن یک صفحه نمایش لمسی به عنوان من می توانم تصور کنید که در برخی از راه در واقع ممکن است بیشتر عملکردی است.”

در مصاحبه ما که ویرایش شده برای وضوح و طول haupt ارسال مذاکرات در مورد محصولات با تکنولوژی به عنوان چیز تازه ای شباهت ها بین تلفن همراه و روند ChapStick, و به همین دلیل او را هیجان زده در مورد فن آوری ما را سریع چرخه انتشار, با وجود آشکار برخی از جنبه های منفی آن است.

لورن گود: اجازه دهید بحث در مورد پس زمینه خود را ، شما می توانید به من بگویید که کمی بیشتر در مورد آنچه شما را در بروخون?

جاستین haupt ارسال: من در بیشتر ابزار توسعه برای کیهان شناسی و نجوم پروژه ها. برای مثال من مشغول به کار در یک زمین بزرگ-بر اساس نظرسنجی تلسکوپ برای انرژی تاریک و ماده تاریک برای 10 سال گذشته; که پیچ در پیچ پایین. من کار بر روی یک رادیو تلسکوپ در حال حاضر و برخی پروژه های دیگر از جمله امکان ناسا ماموریت و اطلاعات کوانتومی آزمایش است نه نجوم-مرتبط اما جالب است پس از من اخذ شده است بیشتر درگیر با آن است. پس از آن شما می دانید اساسا ساختمان تجربی سخت افزار برای این نوع از همه چیز.

LG: چقدر از وقت آزاد خود را صرف در خود تجربی سخت افزار ؟

JH: این بسیار سخت در واقع هر چند من زمان را برای آن. من نیز در تلاش برای شروع یک شرکت, پس از کاهش زمان من در بروخون به 80 درصد به طوری که من می خواهم که یک روز اضافی در هفته به کار بر روی آن است. من خیلی سخت با خودم در مورد مصرف بیش از حد کار خانه با من است.

LG: چه نوع از شرکت شما در حال تلاش برای شروع ؟

JH: شما می دانید, آن را شرم چون خیلی تعجب کردم وقتی این [rotary phone] ویروسی رفت و من قصد نیست برای انجام هر چیزی را که اتفاق می افتد, من فقط با قرار دادن چیزی در وب سایت خود من که فکر نمی کنم کسی تا به حال خوانده و پس از آن این اتفاق افتاده است. من را ساخته اند مطمئن شوید که وب سایت برای شرکت جدید بود. اولین محصول است که اساسا یک نوع از دو کانال الکتریکی موتور کنترل داخلی برای روبات. و پروژه بعدی من خواهد بود امیدوارم واقعی کامل-حجم داخلی ربات چرا که روبات شما می دانم که آنها بسیار جذاب است.

LG: شما بحث کمی در این مورد در وب سایت شما اما چرا شما تصمیم به ایجاد این rotary phone? چه مشکل شد شما به دنبال را حل کند ؟

JH: این خنده دار است من معمولا دوست دارم [داشتن] مشکلات را حل کند … اما این نبود در نظر گرفته شده برای یک محصول و یا یک اختراع و یا هر چیزی شبیه به آن. من فقط فکر می کردم برای یک مدت زمان طولانی است که دوار صفحة آنقدر سرد نمی دارند استفاده در جامعه مدرن و من دوست دارم به خودم برخی از دستگاه است که با استفاده از آن برای ورود اطلاعات. و سپس من فکر کردم آن را نیز ممکن است به یک تلفن. و اگر من میخوام این کار باید آن را چیزی است که من واقعا می تواند استفاده کنید. آن را نمی خواهد فقط به تازگی. این امر می تواند چیزی است که من در واقع می تواند متناسب با در جیب من است که من می خواهم می خواهم به استفاده از را به عنوان اولیه تلفن همراه.

که احتمالا سخت فروش برای بسیاری از افراد زندگی می کنند که با گوشی های هوشمند خود. اما من anti-گوشی های هوشمند با وجود کار در توسعه فن آوری. همه از دوستان من می دانند که من یک تلنگر تلفن و یا تا به حال یک تلنگر تلفن تا به حال که من متن نیست. من نمی. من فقط نمی خواهم که متصل است. من نمی خواهید به برای پاسخگویی به مردم در هر نقطه از روز است. بنابراین این نوع از راه تنزیل رتبه من تلنگر تلفن و حتی بیشتر. و پس از آن اگر مردم می گویند شما اصلا متن ؟ چرا شما متن؟” من فقط می تواند نگه دارید تا گوشی و می گویند این است که چرا!

و همچنین شما می دانید گوشی های هوشمند در حال یک چیز—شما باید این شیک آزار دهنده رابط کاربری لمسی آن درایو من دیوانه می شود. اما پس از آن حتی فلیپ من تلفن می کند چیزهایی است که من نمی بخواهید آن را به انجام, به طور غیر منتظره به دلیل برخی از عجیب و غریب دکمه رو فشار قرار دادند. من می خواستم فیزیکی کلید و یا دکمه های من می تواند فشار برای هر تابع و نه نیاز به حدس می زنم که آیا یا نه آن را در واقع می خواهم به انجام آنچه که من آن را به انجام. شما می دانید زمانی که شما پایین نگه داشتن دکمه قدرت است–آن را تبدیل در حال حاضر ؟ است آن را خاموش? من یک سوئیچ. این یک سوئیچ ضامن است یا در و یا آن را خاموش. که در آن است. من فقط می خواستم برای کنترل فن آوری است. من فکر می کنم مردم خیلی دور رفته acquiescing به استانداردهای برخورد با گوشی های هوشمند.

LG: چه نوع فلیپ تلفن شما شده است با استفاده از ؟

JH: اوه باشه … آیا من آن را با من ؟ این است که آن را تنها من روز سوم با استفاده از روتاری تلفن بیش اصلی من گوشی اما من نگه داشتن من تلنگر تلفن در کیف بغلی من. آن است که ال جی مارک تلنگر تلفن, آن را بر روی T-Mobile pay-as-you-go-طرح اما من حتی نمی دانم شماره مدل.

LG: این برای تلفن های موبایل مانند آنچه شما توصیف یک نوع حسرت تجربه لمسی.

JH: دقیقا. وجود دارد چیزی است که باید گفت برای رابط لمسی واقعی سوئیچ ها و دکمه ها. حتی چیزهای ساده مانند یک رادیو FM است که شماره گیری است بنابراین شما می توانید گوش دادن به ایستگاه های حتی شده است که به جای کلید های الکترونیکی است که تنها به شما اجازه افزایش چپ و راست. من حدس می زنم آن را خوب اما با آن مبادلات و هیچ کس به نظر می رسد به مراقبت و مراقبت از من.

LG: شما چه چیزی را بزرگترین چالش در ساخت این ؟ شما نه تنها با شماره گیری چرخشی بلکه 3D-چاپ محوطه و میکرو کنترلر و تلفن فرستنده و گیرنده و—آن را یک Raspberry Pi?

JH: در واقع این یک Arduino سفارشی هیئت مدیره. اول من می گویند که این شده است بازگشت به سوز پروژه برای مدت زمان طولانی. من برای اولین بار تا به حال این ایده سال پیش. در حال حاضر اگر شما گوگل دوار تلفن همراه چند نفر دیگر آن را انجام داده اند اما هیچ کدام فکر نمی کنم استفاده می شود می تواند به عنوان تلفن اصلی شما. Adafruit برخی از مسائل است که باعث می شود این آسان تر — برای مثال یک تلفن همراه radio توسعه مدیره است که شروع کردم. من این کار را در یک راه بسیار اساسی در میز کار من بدون آن که محصور در تلفن همراه پوشش و ثابت آن را بیش از حد دیوانه است.

rotary smartphone disassembled

تست مدارات در breadboards.

عکس: جاستین Haupt ارسال

اما سخت ترین قسمت در حال حرکت بود از آن بود که حداقل قابل استفاده برای چیزی است که واقعا جمع و جور و سبک به اندازه کافی و براق به اندازه کافی به طوری که من می تواند لغزش آن را به جیب من و واقعا از آن استفاده کنید. و می دانم که آن را قابل اعتماد خواهد بود و باید به اندازه کافی بلند عمر باتری. که در زمان مدتی من فکر می کنم حدود سه سال و تنها در چند گذشته ماه من آن را انتخاب کنید تا دوباره. این هنوز یک کار در حال پیشرفت است.

LG: چه جالب است که شما هنوز هم باید یک e-paper نمایش [گوشی] به طوری که شما می توانید پیام ها و تماس های از دست رفته. که خنده دار است زیرا هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم با تلفن های دوار, شما می توانید از دیدن هر یک از آن. آن را فقط زنگ زد و زنگ زد و اگر شما آن را از دست رفته شما از دست رفته آن است.

JH: راست. نکته اصلی من فکر می کنم این است که من نمی توانم آن را فقط به یک رجعت تازگی چیزی که برای تولید یک تلفن روتاری برای دوران مدرن است. من می خواستم آن را به صورت قابل استفاده و کاربردی گوشی, و شما واقعا نمی توانید انجام دهید که بدون داشتن نوعی از صفحه نمایش در حال حاضر به ویژه به دلیل robocalls. شما می دانید که شما می خواهید تا مطمئن شوید که آن را به یک شماره شما واقعا علاقه مند به قبل از شما آن را انتخاب کنید.

LG: به نظر می رسد مانند یک نکته بسیار مهم را به دلیل وجود دارد بسیاری از دلتنگ تکنولوژی در حال حاضر. موتورولا فقط زنده Razr. البته این جدید, انعطاف پذیر, پلیمر, نمایش, اما آن را یک گوشی تاشو است که flips یک باز و بسته می شود. نینتندو تا زنده NES اصلی در یک شکل جدید. حتی وجود دارد یک برنامه برای آی فون است که در این اواخر تقلید بر چرخ تجربه در آی پاد. شما چه فکر می کنم همه از این می گوید در مورد راه ما به دنبال بازگشت به تکنولوژی از 10, 20, 30 سال پیش درست همانطور که ما در حال هولناک با فناوری جدید?

JH: من فقط فکر کردن در مورد این روز دیگر. حق با شماست در مورد این تجدید حیات از احساس فن آوری است. حتی دوربین های دیجیتال, شما می دانید, دوربین تک لنز دوربین در حال تلطیف در این ’70 و ’80s, فیلم SLR سبک دوربین حجیم تر و جعبه مانند با دکمه های بیشتر. و در برخی از راه های آن را به عنوان یک نوع از نوپرست ذهنیت است. من مانند آن را انجام دهد حتی اگر من نمی شناسایی به عنوان یک نوپرست. و سپس همه چیز مانند موتورولا Razr که من فقط در مورد امروز … من فکر می کنم نقطه از این نكن است که به تازگی برنده است. مردم عاشق تازگی به طوری که آنها در حال حاضر به چشم پوشی و قابلیت های.

برای مثال یک چیز واقعا ساده: ChapStick. آن بوده است در اطراف برای همیشه لطفا برای. پدر و مادرم از آن استفاده می شود. این یک فن آوری چیز. و سپس همه ناگهانی این تخم مرغ به شکل آنهایی که به نظر می رسد و همه شروع به استفاده از آنها. اگر شما در مورد آن فکر یک تخم مرغ به شکل برس بسیار کمتر دقیق و مزاحم به استفاده از کمی مداد یکی. اما گوش رفو آن به نظر می رسد مانند یک تخم مرغ رنگارنگ آن مردم آن را می خواهم! و آن برنده است. با توجه به زمان به اندازه کافی مردم دایره در اطراف دوباره و پس از آن قدیمی تر چوب به شکل تبدیل به آنهایی که به تازگی و پس از آن شما بازگشت به آن. اما هیچ یک از آن است که واقعا بر اساس منطق و یا چگونه قابل استفاده است. این فقط روند. و شما قطعا می بینیم که با گوشی های. منظورم این است که شاید مردم در نهایت آماده برای کشف یک فرم فاکتور برای گوشی های غیر از آنچه که اپل اختراع با آی فون. و شاید چیزهای دیگر بیش از حد. من نمی دانم اگر ما تا کنون ایجاد ثبات و یا اگر ما نگه داشتن نوسان بین سبک های مختلف.

LG: شما چه فکر میکنید در مورد این واقعیت است که از چرخه تولید برای برخی از این محصولات جدید فشرده هستند و نه تنها که اما خرید چرخه فشرده هستند? زمانی که من فکر می کنم به دوار تلفن خانواده به کامپیوتر دستگاه … مردم تا به حال کسانی که برای سال ها.

JH: من متاسفم که ما همیشه باید این تعصب است که دوران کودکی خود را, خود را نوستالژی عمیق ترین است یکی است. بلکه بودن در تکنولوژی و توسعه, تکنولوژی, من تعجب می کنم چگونه آن را ممکن است تحت تاثیر قرار توانایی درک فن آوری است. وقتی که من بزرگ شده, من به راحتی می تواند همه چیز را از هم جدا. آنها سخت به درک اما حداقل چیزی وجود دارد را از هم جدا و شما می توانید ببینید و درک مکانیسم های که وجود دارد مدارات داخل. و در حال حاضر فن آوری است که به طور فزاینده ای مانند سحر و جادو, بنابراین شما واقعا نمی توانید پیاده کردن همه چیز. بنابراین من تعجب می کنم که چگونه نسل بعدی از مهندسین و چگونه آنها را پل شکاف بین بودن به چیزی علاقه مند و قادر به عملی کردن آن است.

از سوی دیگر من خیلی هیجان زده است که انتشار جدول زمانی بسیار فشرده و با چه سرعتی آینده در حال آمدن است. فقط در ده سال گذشته من از دیدن چیزهایی که من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم و من recalibrating خودم انتظار بیشتری چیز است. برای مثال چیزهایی مانند ژن ویرایش و چه biohackers در حال انجام است. و اکتشافات فضایی است که شور و شوق از معدن. و همه از آن. بنابراین از سوی دیگر من خیلی هیجان زده است. من فکر می کنم ما زندگی می کنند در یک زمان شگفت انگیز است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این ragtag تیم ملی که ذخیره 38,000 بازی های فلش از اینترنت فراموشی
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • چگونه برای دریافت بیشتر از گوشی های هوشمند خود را رمزگذاری
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • وهم آور repopulation از منطقه ممنوعه فوکوشیما
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su