چگونه هوش مصنوعی ردیابی شیوع کروناویروس

با کروناویروس در حال رشد بیشتر مرگبار در چین, هوش مصنوعی محققان در حال استفاده از ماشین-یادگیری تکنیک های رسانه های اجتماعی وب سایت ها و دیگر اطلاعات به صورت نشانه های ظریف است که این بیماری ممکن است گسترش جاهای دیگر.

ویروس جدید پدید آمده در ووهان چین در ماه دسامبر راه اندازی یک اورژانس بهداشت جهانی. آن نامشخص باقی مانده است چگونه مرگبار یا مسری ویروس است و چگونه به طور گسترده ای آن را ممکن است در حال حاضر گسترش یافته است. عفونت و مرگ و میر در ادامه به افزایش است. بیش از 31,000 مردم در حال حاضر قرارداد این بیماری در چین و 630 نفر فوت کرده اند با توجه به آمار منتشر شده توسط مقامات جمعه وجود دارد.

John Brownstein, رئیس افسر نوآوری در دانشکده پزشکی هاروارد و متخصص در معدن رسانه های اجتماعی اطلاعات سلامت روند بخشی از یک تیم بین المللی با استفاده از یادگیری ماشین به شانه را از طریق رسانه های اجتماعی پست های, گزارش های خبری, اطلاعات رسمی از بهداشت عمومی کانال ها و اطلاعات ارائه شده توسط پزشکان برای علائم هشدار دهنده ویروس است که مصرف در کشورهای خارج از چین است.

این برنامه است که به دنبال رسانه های اجتماعی پست های که ذکر علائم خاص مانند مشکلات تنفسی و تب از یک منطقه جغرافیایی که در آن پزشکان گزارش داده اند که موارد بالقوه است. پردازش زبان طبیعی استفاده شده است به تجزیه این متن ارسال شده در اجتماعی, رسانه ها, برای مثال, برای تمایز بین کسی که بحث در مورد اخبار و کسی شکایت در مورد چگونه آنها احساس. یک شرکت به نام BlueDot با استفاده از یک شبیه رویکرد منفی رسانه های اجتماعی منابع—به نقطه coronavirus در اواخر ماه دسامبر و قبل از مقامات چینی اذعان اضطراری است.

“ما در حال حرکت به نظارت و تلاش در ما” Brownstein می گوید. این مهم است برای تعیین جایی که این ویروس ممکن است سطح اگر مقامات به تخصیص منابع و جلوگیری از گسترش آن موثر است. “ما در حال تلاش برای درک آنچه اتفاق می افتد در جمعيت بزرگ,” او می گوید.

میزان عفونت های جدید کند شده است کمی در روزهای اخیر از 3,900 موارد جدید در روز چهارشنبه به 3,700 موارد در روز پنج شنبه به 3.200 موارد در روز جمعه با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. هنوز مشخص نیست اگر گسترش است واقعا کاهش و یا اگر عفونت های جدید به سادگی تبدیل شدن سخت تر به آهنگ.

تا کنون کشورهای دیگر گزارش کرده اند به مراتب کمتر از موارد coronavirus. اما هنوز هم وجود دارد نگرانی گسترده در مورد این ویروس در حال گسترش است. به ما تحمیل ممنوعیت سفر در چین حتی اگر کارشناسان سوال اثربخشی و اخلاق چنین حرکت می کند. محققان در دانشگاه جانز هاپکینز ایجاد یک تجسم از ویروس پیشرفت در سراسر جهان بر اساس آمار رسمی و مورد تأیید.

کارشناسان بهداشت و آیا دسترسی به چنین مقادیر اجتماعی, وب و داده تلفن همراه را هنگامی که به دنبال به آهنگ قبلی شیوع بیماری هایی مانند سندرم حاد تنفسی (سارس). اما پیدا کردن نشانه هایی از این ویروس جدید در گسترده سوپ از حدس و گمان و شایعه و مطالب در مورد عادی سرد و آنفولانزا علائم یک چالش بزرگ. “این مدل باید باز آموزی به فکر می کنم در مورد نظر مردم استفاده خواهد کرد و کمی علامت های مختلف مجموعه” Brownstein می گوید.

حتی پس از این رویکرد ثابت کرده است که قادر به لکه بینی coronavirus سوزن در انبار کاه از داده های بزرگ. Brownstein می گوید همکاران ردیابی چینی رسانه های اجتماعی و منابع خبری هشدار داده شد به خوشه ای از گزارش در مورد یک شبه آنفولانزا شیوع در دسامبر 30. این بود که با این که اما آن را در زمان زمان برای تایید به شدت از این وضعیت است.

فراتر از شناسایی جدید موارد Brownstein می گوید: این روش می تواند کمک کارشناسان یاد بگیرند که چگونه این ویروس عمل می کنند. ممکن است برای تعیین سن و جنسیت و محل سکونت از کسانی که بیشتر در معرض خطر با سرعت بیشتری نسبت به استفاده از رسمی پزشکی منابع.

الساندرو Vespignani یک استاد در دانشگاه است که دارای تخصص در مدلسازی انتقال در جمعیت های بزرگ می گوید: از آن خواهد شد به خصوص به چالش کشیدن برای شناسایی نمونه جدید از coronavirus از رسانه های اجتماعی پست های حتی با استفاده از پیشرفته ترین هوش مصنوعی ابزار به دلیل ویژگی های آن هنوز هم نمی به طور کامل روشن است. “این چیزی جدید است. ما لازم نیست که داده های تاریخی” Vespignani می گوید. “وجود دارد تعداد بسیار کمی از موارد در ایالات متحده و بسیاری از فعالیت رانده است رسانه ها با کنجکاوی مردم است.”

اما Vespignani معتقد است که اگر این بیماری گسترش می یابد و بیشتر به طور گسترده ای در ایالات متحده باید آن را آسان تر برای نظارت بر گسترش آن با استفاده از یادگیری ماشین به رسانه های اجتماعی, اخبار, گزارش و اطلاعات پزشکی است. ترکیب هوش مصنوعی با تکنیک های دیگر “می تواند بسیار قدرتمند” Vespignani می گوید.

Crowdsourced اطلاعات گردآوری توسط داوطلبان و یا از طریق وب سایت های راه اندازی برای ارائه اطلاعات در مورد coronavirus نیز مهم است به این تلاش. Brownstein در حال کار با یک بوستون شرکت های مستقر در شناور است که ارائه می دهد توصیه های بهداشتی به میلیون ها نفر از مردم در ایالات متحده به صورت آنلاین و از طریق ارائه دهنده سلامت پورتال. شناور را ارائه مشاوره برای کسانی که به گمان آنها ممکن است coronavirus تغذیه است که به Brownstein و دیگران به عنوان یکی دیگر از منبع داده.

تجزیه و تحلیل داده crowdsourced از یک پزشک وب سایت جامعه انجام شده توسط محققان در موسسه ملی بهداشت نشان می دهد یک عکس از تاخیر در گزارش موارد جدید در ووهان در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر. آن را نیز نشان می دهد که کسانی که کمتر از 15 سال سن دارند بیشتر انعطاف پذیر.

دیگر سیگنال ممکن است کمک به مقامات بهداشت در کشورهای مختلف آماده پاسخ. درخواستهای از دستگاه های تلفن همراه, همراه با, پرواز و آموزش برنامه های در حال کمک به اپیدیولوژی ساخت یک تصویر از گسترش ویروس و به احتمال زیاد مسیر.

اندی Tatem استاد در انگلستان دانشگاه ساوتهمپتون و همکاران به تازگی مورد استفاده ناشناخته خواهد ماند و داده های تاریخی از گوشی های هوشمند عرضه شده توسط چینی ها جستجو شرکت Baidu, به مدل چگونه این ویروس ممکن است نقل مکان کرد ووهان در روز پس از آن به نظر می رسد.

گروه دیگری از محققان با استفاده از دادههای Tencent به این شرکت چینی در پشت محبوب چینی برنامه WeChat برای مدل سرایت. این نشان می دهد که سفر از محدودیت های اعمال شده توسط مقامات چینی ممکن است کاهش گسترش بیماری با چند روز ارائه زمان بحرانی برای مقابله با. تکنیک های مشابه می تواند پیش بینی گسترش از طریق کشورهای دیگر باید از سرایت گسترش یافته است.

در حالی که آن را ممکن است برای مقامات برای ردیابی افراد با استفاده از حرکت خود را گوشی های هوشمند Tatem می گوید این است که کمتر مفید از درک گسترده تر روند و پویایی است. و اگر چه مشخص نیست که چگونه به طور گسترده ای این ویروس ممکن است در عین حال سفر او می گوید: بزرگترین نگرانی این است که آن را می تواند به نظر می رسد در کشور با کمتر از منابع مراقبت های بهداشتی برای مبارزه با آن است. “آیا می توان آن را موجود در چین است که این سوال برای جهان در حال حاضر” Tatem می گوید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • خوش آمدید به دوران سوپر لیتیوم-سیلیکون باتری
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر