چگونه آمریکایی ها در حال مقابله با COVID-19 استرس

چند ماه به همه گیر اکثر آمریکایی ها با آن آشنا هستند جسمی تلفات COVID-19 طول می کشد در کسانی که قرارداد آن است. اما آنچه در مورد روحی و روانی ناشی از استرس ناشی از این بیماری همه گیر خود را ؟

یک مطالعه جدید توسط محققان دانشگاه کانکتیکات را فراهم می کند, اولین عکس فوری فوری تاثیر COVID-19 در آمریکا سطح استرس راهبردهای مقابله ای و پایبندی به دستورالعمل های بهداشتی.

برای مطالعه منتشر شده در مجله General Internal Medicine, تیم بررسی بیش از 1000 زبان انگلیسی افراد 18 سال سن و یا بالاتر زندگی در ایالات متحده است. پاسخ جمع آوری شد در اوایل ماه آوریل سال 2020 به محققان یک نمای منحصر به فرد چگونه آمریکایی ها در حال حمل جدید خود را به واقعیت است.

“تقریبا یک شبه ظهور سریع به COVID-19 همه گیر در ایالات متحده و پس از آن دولت فدرال و اقدامات پیشگیری به طور چشمگیری تغییر رفتار روزانه می گوید:” کریستال پارک استاد در بخش علوم روانی. “این منحصر به فرد در اوایل مطالعه و برنامه ریزی شده ما در آینده کار خواهد اجازه دهید ما را ببینید که چگونه آمریکایی ها حرکت همه این تغییرات و چگونه خود را برای پاسخ به این استرس در طول زمان تکامل می یابد.”

در اين مطالعه UConn محققان در حال حاضر اطلاعات پایه در COVID-19-مربوط به عوامل استرس زا در سه دسته بندی ها: استرس مربوط به ویروس استرس مربوط به تغییرات در روال روزانه ناشی از این بیماری همه گیر و مالی و یا منابع مربوط به استرس است. این اقدامات به آنها اجازه داد تا به بررسی شرایط خاص استرس زا از COVID-19 به جای جهانی استرس است که می تواند به علل دیگر.

بر اساس کار قبلی در طول شیوع بیماری سارس و اوایل ماه از COVID-19 همه گیر محققان ایجاد یک ارزیابی از 23 COVID-19 عوامل استرس زا و درجه خود را از stressfulness. این بررسی نشان داد که آمریکایی ها باید استرس بالا قرار گرفتن در معرض از COVID-19 و که برخی از گروه های جمعیتی به نظر می رسد به خصوص در معرض اثرات استرس. خواندن و یا شنیدن در مورد شدت و contagiousness از COVID-19 رایج ترین زای با تقریبا 97 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی در حال تجربه آن است. عدم اطمینان در مورد مدت اجتماعی فاصله مورد نیاز و تغییرات اجتماعی و روزانه مراقبت شخصی روال نیز رتبه بالا در لیست عوامل استرس زا با بین 80 و 88 درصد از افراد مورد بررسی دچار آنها.

در حالی که با ترس های مربوط به ویروس خود را شایع ترین این بررسی نشان داد که پاسخگویان بیشتر شدت نگران عواقب مالی ناشی از این بیماری همه گیر. از عوامل استرس زا را تجربه پاسخ دهندگان رتبه از دست دادن امنیت شغلی و یا درآمد به عنوان پر استرس ترین و به دنبال آن خطر ابتلا به یک بیماری است.

محققان همچنین نگاه روش های آمریکایی گزارش داده اند که برای مقابله با این عوامل استرس زا است. حواس پرتی به دنبال عاطفی و حمایت اجتماعی و فعال مقابله شد شایع ترین استراتژی است. جوانتر شرکت کنندگان جنسی, اقلیت ها و کسانی که با بیشتر بی ثباتی مالی به طور کلی گزارش استفاده بیشتر از کمتر از استراتژی های مفید از جمله استفاده از مواد مخدر رفتاری متارکه و طنز.

به دلیل طبیعت بی سابقه ای از COVID-19 pandemic, محققان می گویند آن را سخت برای تعیین استراتژی های سالم خواهد بود برای مدیریت استرس در طول هفته ها و ماه های آینده.

“حواس پرتی و یا اجتناب است که معمولا در نظر گرفته می شود بی فایده استراتژی های مقابله ای برای بسیاری از موقعیت های چالش برانگیز است و می تواند منجر به نتایج منفی می گوید:” بث راسل دانشیار توسعه انسانی و خانواده, علوم و مدیر مرکز پژوهش های کاربردی در توسعه انسانی (CARHD). “اما در این مثال که در آن افراد زیادی ندارد و کنترل بر ساخت این بیماری خود را بهتر از ما می توانید چیزهای کوچک برای کمک به خودمان و دیگران — به دنبال ارتباط از طریق telemediated حمایت عاطفی به عنوان مثال-و پیدا کردن راه برای اجازه دهید زمان بگذرد. خواهیم دید در دراز مدت چگونه این استراتژی کمک به مردم در سلامت روان.”

این نظرسنجی همچنین نشان داد که نرخ بسیار بالایی از انطباق اجتماعی فاصله فدرال و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) دستورالعمل. حدود 95% از پاسخ دهندگان اجتناب از غذا خوردن در کافه یا رستوران و بازدید از خانه های سالمندان اگر چه این رفتارها به احتمال زیاد تحت تاثیر سیاست های تصویب شده در دولت و شهرداری سطوح. تقریبا 90 ٪ از پاسخ دهندگان متوقف شده بود اختیاری سفر و نگه داشتن توصیه می شود شش فوت فاصله از دیگران است. حدود 75 ٪ از پاسخ دهندگان گزارش پیوستن به CDC دستورالعمل های مربوط به بهداشت مانند اجتناب از دست زدن به چهره خود را و به طور منظم تمیز کردن و ضد عفونی سطوح. برخی از گزارش رفتارهای نشان داد یک برنامه به طور بالقوه نگران کننده عدم پایبندی به بحرانی CDC دستورالعمل هر چند به خصوص در مردان و افراد میانسال.

نقش جمعیت در استرس مقابله و پایبندی به دستورالعمل خواهد بود که تمرکز مطالعات آینده با این تیم است. این نتایج مهم خواهد بود برای پزشکان و سیاستگذاران آنها به عنوان توسعه موثرترین مداخلات درمانی برای جلوگیری از پیش بینی های دراز مدت سلامت روان اثرات آنها می گویند.

“همانطور که ما تمرکز بر توسعه درمان و واکسن آن بسیار مهم است که ما نیز درک جنبه های اجتماعی این ویروس می گوید:” مایکل Fendrich دانشیار دین پژوهش در UConn مدرسه مددکاری اجتماعی و همکاری نویسنده این مقاله است. “درک چگونه آمریکایی ها تجربه و پاسخ به COVID-19 عوامل استرس زا و چگونه این متفاوت است با مشخصات فردی-اجتماعی انجام می تواند کمک به به طور موثر هدف اقدامات پیشگیری در سراسر گروه های مختلف.”

این تیم در ادامه به نظارت بر آمریکا در پاسخ به استرس از COVID-19 همه گیر در آینده امواج طولی از این مطالعه که آنها امید را به اطلاع موثر در سلامت رفتار مداخله برای جلوگیری از گسترش آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>