در پایان 2018 کره شمالی انجام یک دزدی. هکرها اقدام از طرف دولت مخفی نفوذ و استخراج بیش از 250 میلیون دلار (£195m) در cryptocurrency. که در آن سرقت صورت گرفت یک راز است اما طرح استادانه درست شده به هکرها مورد استفاده برای انتقال وجوه پشت در کره شمالی در حال حاضر شروع به باز کردن.

در مرکز این دزدی بودند دو شهروندان چینی—تیان Yinyin و لی Jiadong. جفت شده اند تحت تعقیب توسط دولت آمریکا پس از بررسی توسط FBI امنیت و خدمات درآمد داخلی خود را به اتهام نقش در رفتار مجرمانه. آنها بعید است که تا کنون آورده شود قبل از دادگاه—آنها نمی تواند از تحویل آزادانه بازدید یک ملت است که می تواند استرداد آنها و یا بازدید از امریکا—اما این اتهامات در آخرین تلاش های اجرای قانون و سازمان های اطلاعاتی به عموم شرم خصمانه کشور ایالات متحده خود را برای رفتار آنلاین.

این جفت ارز در حال متهم در حال اجرا استادانه درست شده پول شویی طرح شامل بیش از $100m در cryptocurrency بین صدها حساب ترک یک دنباله از اختلال در پی خود. این طرح با استفاده از کره شمالی زیرساخت برای خرید 8,823 اپل گیفت کارت آیتونز برای $1,448,694 ایجاد هویت های جعلی و ساخته شده است یک شبکه ای پیچیده از معاملات.

دولت آمریکا به اتهام جفت با توطئه به شستن پول و برای عامل بدون مجوز انتقال پول کسب و کار. آن را نیز منتشر شد جزئیات (PDF) از نحوه $250m حمله انجام شد. این رمزنگاری ارز هک یکی از چهار است که مقصر شناخته شده است در کره شمالی بازیگران اخیرا توسط سازمان ملل متحد. یکی از این Youbit برای ثبت ورشکستگی پس از هک.

و این همه را با نرم افزارهای مخرب آلوده. در اواسط سال 2018 یک کارگر در هک cryptocurrency تبادل ایمیل به یک مشتری بالقوه. در طول این ارز آنها از دانلود نرم افزارهای مخرب است که متصل خود را به ارز زیرساخت های اجازه می دهد دسترسی از راه دور به تبادل و دسترسی به کلید خصوصی کنترل crypto کیف پول. در نتیجه هرج و مرج در اطراف $250m شد siphoned از ارز. ما اسناد دادگاه دولت 10,777.94 Bitcoins, شناخته شده به عنوان BTC حذف شدند (حدود 94m), 218,790 Ethereum, ETH, برابری $131m و مبالغ مختلف از پنج دیگر cryptocurrencies. این شامل Dogecoin موج Litecoin و Ethereum کلاسیک.

در ضمن در کره شمالی, یک شرکت conspirator جستجو برای اطلاعات در مورد هک رمزنگاری ارز. با توجه به اسناد دادگاه آنها تحقیق “هک”, “Gmail hacker فرمت”, “چگونه برای انجام فیشینگ مبارزات” و شاید مهمتر “چگونگی تبادل مقادیر زیادی از ETH به BTC”. اسناد و مدارک دولتی که “کره شمالی co-توطئه گران” که معتقد به درگیر شده اند در هک کردن از پرکردن ارز نیز تحقیق رابطه بین آمریکا و کره شمالی و کیم جونگ سازمان ملل متحد.

در حالی که جنبش cryptocurrency نسبتا ناشناس—سازمان های اجرای قانون استفاده از شرکت های شخص ثالث است که تجزیه و تحلیل الگوهای رفتاری در تلاش برای شناسایی افراد در حال حرکت 10,000 بیت کوین و یا صدها نفر از هزاران نفر از دیگر پرکردن برگ یک رکورد است. این blockchain, مهمتر به خاطر همه چیز. در تلاش برای پنهان کردن فعالیت های خود را از ما مدعی کره شمالی توطئه گران با استفاده از پوست های زنجیره ای.

این روش در تئوری ساده اما پیچیده به لحاظ نظری. آن را شامل یک حساب با یک مقدار زیادی از cryptocurrency که انتقال یک مقدار کوچک به حساب دیگر. این فرایند تکرار می شود تا زمانی که رمزنگاری منتقل شده است به طور بالقوه از طریق صدها نفر از حساب و سخت تر برای پیگیری. “به obfuscate BTC نوین و کاهش موشکافی کره شمالی از شرکت در توطئه گران که در صدها نفر از خودکار معاملات با BTC آدرس را به عنوان “پوست زنجیر” به چهار مبادلات” دولت ایالات متحده می گوید.

در یکی دیگر از تلاش برای فعالیت های خود را, آن را ادعا کرد کره شمالی توطئه گران نیز صرف به سرقت رفته رمزنگاری در راه اندازی یک شرکت جدید. آنها خریداری شده 12 ماه از کسب و کار خدمات ایمیل برای دامنه و شرکت Celas LLC است که ارائه یک قطعه, دانلود, رمزنگاری, نرم افزار تجاری. اما هنگامی که امنیت سایبر شرکت های بازرسی فایل های در سال 2018 آنها در بر داشت یک داستان متفاوت: آن شامل نرم افزارهای مخرب که hoovered تا اطلاعات شخصی. آنها با ارسال هزاران ایمیل های فیشینگ به تلاش برای فریب مردم را به دانلود نرم افزار.

“به کمک فیشینگ کمپین کره شمالی co-توطئه گران با استفاده از ایمیل های مختلف پلاگین ها” کیفرخواست می گوید. این شامل یک ابزار برای دیدن جزئیات رسید که شامل آدرس IP و مرورگر جزئیات; یکی اجازه داده است که به دنبال حرفه ای امضا می شود ساخته شده است; و در نهایت یک ابزار ویرایش که وعده داده شده این امر به نوبه خود نوشتن به “کامل به زبان انگلیسی”.

به Celas LLC یک روکش از صحت جعلی Instagram, Twitter, LinkedIn و Facebook حساب ایجاد شده برای کارکنان که گفته می شود کار بر روی محصول. Waliy درویش یکی داستانی کارمند بود و حتی ذکر شده به عنوان داشتن یک مدرک از دانشگاه روتردام.

این اولین بار نیست که افراد وابسته به کره شمالی ایجاد کرده اند نادرست crypto شرکت. در سال گذشته ما گزارش جزئیات مارین زنجیره ای, راه اندازی است که تا به حال لینک کلیک کنید برای کشور است. این ادعا به ارائه یک جایگزین cryptocurrency مرتبط با صنعت حمل و نقل. در آن زمان منابع امنیتی گفت که APT 38 کشور نخبگان هک گروه تا به حال به سرقت رفته بیش از 1 میلیارد دلار برای کمک به کشور مالی است. کره شمالی تحت سخت اقتصادی و تحریم های تجاری با توجه به آن ادامه داد: توسعه سلاح های هسته ای. “تحلیلگران امنیت به اتفاق آرا در ارزیابی که وجوه به سرقت رفته توسط APT 38 – درصد قابل توجهی از کره شمالی تولید ناخالص داخلی در حال channelled به کره شمالی این موشک و هسته ای برنامه های توسعه” یک منبع گفت که در آن زمان.

اما اشتباهات ساخته شده با نرم و پول شویی در اطراف رمزنگاری مبادلات. و این در نهایت منجر به این مورد داشتند. “با وجود استفاده از خدمات VPN به ماسک خود را به آدرس اجرای قانون قادر به ردیابی باری به یک آدرس IP در کره شمالی” مقامات می گویند.

اصلی 10,777 بیت کوین است که به سرقت رفته بودند بیش از 10,500 از این سپرده شد به چهار مجازی مبادلات ارز. افراد با قابلیت اتصال به کره شمالی نیز تلاش برای دور زدن چک هویت درگیر در طول ثبت نام برای فرآیندهای مجازی بورس. عکس ها در اسناد قانونی نشان می دهد که تصاویر تایید شده بود ضعیف فتوشاپیه: همان بدن با پوشیدن یک تی شرت سفید (بالا) تا به حال چهره های مختلف فتوشاپ بر روی آن قبل از ارسال به بورس.

تیان و لی هر دو با استفاده از نام مستعار در تلاش برای پنهان کردن خود را به اتهام نقش در پول شویی. دولت آمریکا می گوید که آنها هر دو از اتباع چینی با “دولت شماره شناسایی و شماره تلفن”.

دو تا از نام کاربری و تصویب شد “snowsjohn” و “khaleesi”. بین ژوئیه 2018 و 2019 آنها به کار گرفته شده $100,812,842.54 در cryptocurrency معاملات که مرتبط به $250m دزدی در رمزنگاری ارز. “تیان Yinyin و لی Jiadong خواهد تبدیل چنین پول مجازی به فیات ارز و انتقال آن به مشتریان برای هزینه” دولت آمریکا گفت: در کیفرخواست. این جفت ارز را انتقال سرقت cryptocurrencies به سنتی فیات ارز و همچنین خریداری شده از iTunes giftcards به عنوان یک راه برای پنهان کردن جنبش از پول است. این جفت ارز هویت شد نشان داد زمانی که حساب ارز مجازی است که آنها می خواهم ایجاد شد مربوط به بانک ها در دنیای واقعی. آنها نیز منتقل cryptocurrency بین هر یک از دیگر.

“هک شدن ارز مجازی مبادلات و مرتبط با پول شویی به نفع کره شمالی بازیگران شمار قبر تهدید برای امنیت و یکپارچگی سیستم مالی جهانی” ما وکیل تیموتی شیا گفت: در زمان کیفرخواست. “این اتهامات باید در خدمت به عنوان یک یادآوری است که اجرای قانون از طریق آن با مشارکت و همکاری را کشف فعالیت های غیر قانونی در اینجا و خارج از کشور و اتهام کسانی که مسئول اعمال غیرقانونی و تصرف غیرقانونی در وجوه و حتی زمانی که در قالب ارز مجازی.”

این داستان در ابتدا در ظاهر سیمی انگلستان است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه UFO sightings شد یک آمریکایی وسواس
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de