چگونه یک ایمونولوژی وبلاگ شد Covid-19 راهنمای برای بیرون رفتن

با مستندات پایان مردم بسیاری از سوالات در مورد نحوه محاسبه خطرات ناشی از بازگشت به فعالیت های روزمره. ارین Bromage است پاسخ.

زمانی که coronavirus مستندات آغاز شد و در آمریکا در ماه مارس اکثر آمریکایی ها آموخته است که چگونه به زندگی در یک رادیکال واقعیت جدید توسط اداره سه قوانین سفت و سخت: خانه بمانند محدود کردن تماس با هر کسی که خارج از خانه خود را و تنها رفتن به اماکن عمومی زمانی که کاملا ضروری است.

این ویروس فقط به عنوان مسری در حال حاضر به عنوان آن بود زمانی که مورد نرخ اوج خود رسید در بسیاری از کشورهای در ماه گذشته. و مردم باقی می ماند فقط به عنوان مستعد ابتلا به عفونت و از همه عجیب ترسناک و گاهی اوقات مرگبار علائم Covid-19 که می توانید با آن آمده است. هنوز هیچ واکسن و یا فیلمهای درمان است. آنچه در حال تغییر است به عنوان متحده شروع به سهولت اقامت در خانه, سفارشات, است که مردم شروع به انتخاب.

اما برای بسیاری از افراد داشتن گزینه های دوباره نیست دقیقا دلیلی برای جشن. به جای آن نیاز به اجرای یک مجتمع خطر حساب در هر زمان آنها تامل بیرون رفتن از درب. چه ریسک بیرون رفتن برای غذا خوردن یا کوتاه کردن مو ؟ اگر چه آن را فقط به من و من آرایشگر ؟ اگر چه وجود دارد دو نفر دیگر وجود دارد ؟ اگر چه وجود دارد پنج ؟ چه اگر آن را 10 دقیقه طول می کشد? چه اگر آن را طول می کشد 30? اگر چه پنجره ها و درها باز است ؟ اگر چه پنجره ها بسته و تهویه مطبوع در حال اجرا ؟

این نوع از سوالات ارین Bromage مجموعه به پاسخ در نوشتن یک پست وبلاگ در اوایل این ماه تحت عنوان “خطرات—آنها را می دانیم—اجتناب از آنها است.” ایمنی شناس در دانشگاه Massachusetts Dartmouth Bromage شده بود پس از شیوع کروناویروس از دسامبر و ارسال به روز رسانی روزانه در مورد آن به او Facebook صفحه. یکی از دوستان شروع به چاپ آنها را هر روز برای او رئیس یک قاضی فدرال در رود آیلند است که موقعیت منع او از بودن در رسانه های اجتماعی. در نهایت او بیمار از آن و خواسته Bromage برای شروع یک وبلاگ است. بنابراین او. او آن را به نام ارین Bromage: Covid-19 تفکرات و آن را به روز رسانی روزانه خود را با افکار در آخرین آمار و نتایج مطالعه.

برای ماه بسیاری از پست ها رو بخوانید چند ده یا چند صد بار. اما Bromage را مبین در خطرات و چگونه به وزن آنها رفت و به طور کامل ویروسی. تا پایان هفته اول, آن را تا به حال به دست آورد 13 میلیون بازدید. در حال حاضر آن را میلیون ها نفر گذشته است که شده است و ترجمه به هشت زبان از جمله آلمانی ، ایتالیایی و اسپانیایی.

سیمی صحبت با Bromage به بحث در مورد چگونه او مشاوره شات در سراسر جهان و آنچه شما می توانید به دور از آن را به حرکت زندگی در طول یک بیماری همه گیر.

سیمی: آیا شما تا به حال انتظار می رود خود را به تازگی birthed وبلاگ برای منفجر کردن مثل این ؟

ارین Bromage: نه در همه. پاسخ بوده است کاملا حیرت آور است.

چه چیزی شما فکر می کنم آن را می گوید در مورد این نوع از اطلاعات مردم گرسنه در حال حاضر ؟

من شروع به انجام این حس احساس ضعف با مقدار اطلاعات در مورد این ویروس و احساس قادر به تصمیم گیری منطقی به نفع خانواده و جامعه است. من فکر می کنم تقریبا همه درد و رنج از آن ،

شما رو بسیاری از رقابت منابع اطلاعاتی دریبل کردن در تمام این قطعات کوچک اما آن را تقریبا غیر ممکن است برای سنتز و همه آنها را با دقت ارزیابی ریسک. بنابراین من شروع به انجام این همه خواندن و رمزگشایی در ابتدا فقط برای خودم, بنابراین من می گویند: “در حال حاضر من یک طرح برای خانواده بر اساس آخرین علم است.” اما در برخی از نقطه هنگامی که آن را شبیه برخی از ایالت ها شروع شد برای بازگشایی, من فکر کردم شاید افراد دیگر نیز ممکن است علاقه مند در حال قادر به تصمیم گیری آگاهانه بیش از حد.

در واقع آنها هستند. چه مطالعات آموزنده ترین برای شما تا آنجا که ارزیابی خطرات ناشی از مکان های مختلف و فعالیت های?

این بسیار شده است و هر فرد, انتشار, اما نه مکالمات است که دانشمندان در حال داشتن بر روی توییتر. وجود دارد یک اپیدمیولوژی در دانشگاه بوستون به نام Ellie موری که قرار دادن با هم یک خوراک از 60 برجسته ترین دانشمندان و ارتباط در این زمینه است. بنابراین شما می توانید در زمان واقعی این درخشان جمعی کندو ذهن, رفتن به محل کار در هر مقاله جدید که بیرون می آید. که اجازه می دهد تا اجماع به همگرایی نسبتا به سرعت.

اما شما به نگاهی به نزدیک در تعدادی از شناخته شده سوپر, پخش كردن, حوادث. چه موضوع مشترک است که پدید آمده از تجزیه و تحلیل?

اشتراکات با همه آنها—مرکز تماس یک رستوران یک رویداد ورزشی—همه آنها درگیر بسیاری از مردم در فضاهای محصور برای دوره های طولانی از زمان. اخیرا ما شاهد خوشه در مکان هایی مانند کلیساها تور اتوبوس در سنگاپور, کاباره ها در کره جنوبی. این همه همین است. دیگر شما با بسیاری از افراد دیگر در داخل خانه ، شواهد بر این است که تقریبا غیر قابل انکار در حال حاضر.

پس چه اپیدمیولوژیک اصل در بازی که از مشاهده ؟

این همه پایین می آید به این ایده است که برای عفونت به ایجاد خود را در بدن شما نیاز به یک دوز عفونی از ویروس. که به صورت متفاوت برای هر فرد بر اساس ژنتیک و چگونه سالم هستند. اما به طور متوسط در علم پیش بینی کرد که قرار گرفتن در معرض به عنوان چند به عنوان 1,000 SARS-CoV-2 ذرات به اندازه کافی برای ایجاد یک عفونت است.

و به عنوان بیشتر علم انجام شده است برای ایجاد مسیرهای مختلف انتقال با این کروناویروس جدید, ما می دانیم که اتفاق می افتد در راه های مختلف. آن می تواند همه در یک انفجار یک عطسه و سرفه با صدای بلند صحبت کردن یا آواز خواندن. اما شما همچنین می توانید دریافت کنید که دوز پاتوژن بیش از یک دوره طولانی از زمان که در اطراف افرادی که تنفس یا صحبت کردن به طور معمول. بنابراین آن را فقط به یک تعامل است که می تواند منجر به عفونت می توان آن را یک دوره طولانی تر از قرار گرفتن در معرض است که می تواند شما را بیمار. آن را به خوبی شناخته شده اصل است که دوز و زمان دو تا از مهم ترین عوامل خطر ابتلا به عفونت.

من کار با حیوانات کشاورزی عمدتا با عامل عفونی بیماری در مزارع پرورش ماهی. و هنگامی که یک پاتوژن می شود به یکی از بزرگتر عملیات آن را می توانید از طریق حرکت می کند که جمعیت فوق العاده به سرعت. ما در حال صحبت کردن در سه ماه به ضربه اوج عفونت; ما در حال صحبت کردن در عنوان کمی تا یک هفته. و به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر از حیوانات می میرند بیش از این زمان طول. بنابراین بسیاری از تحقیقات من این است که با تمرکز بر شناسایی ویروسی و باکتریایی تهدیدات و کاهش خطرات ناشی از گسترش بیماری یا از طریق واکسن و یا مدیریت محیط زیست از این حیوانات در یک راه به آن را سخت تر برای پاتوژن به حرکت را از طریق جمعیت. اما اصول همان اعمال به انسان و coronavirus.

وجود دارد هر گونه قوانین کلی استفاده می کنید برای تعیین چه نوع از چیزهایی که شما و خانواده تان را انجام دهید ؟

آره واقعا هیچ تفاوتی از عبور از جاده ها است. ما باید قوانین آن است. ما می دانیم آن را امن اگر ما نگاه و وجود ندارد, هر اتومبیل. این همین کار را با این ویروس. اگر شما در خارج از منزل و خوب وجود دارد فاصله—بیش از شش پا بین مردم—شما احتمالا لازم نیست که در گارد خود را. گروه زیادی از مردم نه احترام اجتماعی فاصله از درب است که ریسک به خصوص اگر آنها در حال حلق آویز کردن برای مدت طولانی از زمان. خطرناکترین سناریو شامل بودن در داخل خانه با دیگر افرادی که در حال صحبت کردن در بیش از پنج دقیقه. پایدار تماس با بخش مهمی است. که در آن شما واقعا نیاز به دقت و توجه.

برای رفتن به Ellie موری او ساخته شده است یک گرافیک زیبا با یک مقیاس کشویی از خطر است که می رود به قلب آنچه که مهم است. خارج شدن حتی با گروه به عنوان طولانی به عنوان شما احترام فاصله فیزیکی است کم خطر فعالیت های است که شما می توانید انجام دهید. ما باید قادر به لحن اضطراب ما به جایی که خطرات واقعی هستند.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im