گسترش آن در سراسر جهان فن را پیشنهاد کرده اند با استفاده از به اصطلاح تماس با ما-ردیابی نرم افزار برای ردیابی عفونت از طریق گوشی های هوشمند است. در حال حاضر گوگل و اپل teaming تا به تماس با ما-ردیاب مواد تشکیل دهنده است که سیستم ممکن است—در حالی که در نظریه هنوز حفظ حریم خصوصی کسانی که از آن استفاده کنید.

روز جمعه دو شرکت اعلام کرد نادر پروژه مشترک برای ایجاد زمینه برای بلوتوث مبتنی بر تماس با ما-برنامه ردیابی است که می تواند کار در سراسر هر دو سیستم عامل iOS و گوشی های آندروید. در اواسط ماه مه در آنها برنامه ریزی برای انتشار یک برنامه رابط برنامه نویسی است که برنامه های از سازمان های بهداشت عمومی می توانید به. API به شما اجازه آن برنامه با استفاده از یک گوشی بلوتوث رادیو—که طیف وسیعی از حدود 30 فوت—برای پیگیری, آیا گوشی های هوشمند را مالک است و در تماس با کسی که بعدا معلوم آلوده شده اند با Covid-19. یک بار هشدار داده که کاربر می تواند پس از آن خود منزوی و یا آزمایش خود را.

مهمتر گوگل و اپل می گویند این سیستم نمی شامل ردیابی مکان کاربر و یا حتی جمع آوری هر گونه تشخیص داده است که می تواند ذخیره شده در یک سرور. “این یک وضعیت بی سابقه ای برای جهان” گفت: یکی از پروژه مشترک را سخنگویان در یک تماس تلفنی با سیمی. “به عنوان پلت فرم شرکت ما هر دو فکر شده است سخت در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید برای کمک به مردم بازگشت به زندگی عادی و بازگشت به کار به طور موثر. ما فکر می کنیم در آوردن این دو سیستم عامل با هم حل کنیم دیجیتال تماس ردیابی در مقیاس با همکاری مقامات بهداشت عمومی و انجام آن در یک privacy-preserving راه است.”

بر خلاف اپل که دارای کنترل کامل بر نرم افزار و سخت افزار و فشار می تواند سیستم-تغییرات گسترده ای با سهولت نسبی, گوگل, چهره ها, تکه تکه, اندروید اکوسیستم. این شرکت هنوز هم چارچوب های موجود برای تمام دستگاه های در حال اجرا آندروید 6.0 یا بالاتر با ارائه به روز رسانی از طریق Google Play Services که بدون نیاز به سخت افزار همکاران به ثبت نام کردن.

چندین پروژه از جمله کسانی که به رهبری توسط توسعه دهندگان در MIT, Stanford, و دولت سنگاپور و آلمان در حال حاضر پیشنهاد شده و در برخی موارد اجرا شده مشابه بلوتوث مبتنی بر تماس با ما-سیستم های ردیابی. گوگل و اپل کاهش یافته است به می گویند که گروه های خاص و یا سازمان های دولتی بوده و برای کار با. اما آنها استدلال می کنند که توسط ساختمان های عامل در سطح توابع کسانی که برنامه های کاربردی می توانید به برنامه های بسیار موثر خواهد بود و انرژی کارآمد است. از همه مهمتر, آنها خواهید بود با هم در ارتباط باشند بین دو گوشی های هوشمند و سیستم عامل.

در این نسخه از این سیستم مجموعه ای به رول از ماه آینده این سیستم عامل در سطح بلوتوث ردیابی که اجازه می دهد تا به کاربران برای انتخاب کردن در به بلوتوث-بر اساس نزدیکی-تشخیص طرح زمانی که آنها دانلود یک تماس-ردیابی نرم افزار. تلفن خود را پس از آن به طور مداوم پینگ کردن سیگنال های بلوتوث به دیگران در این نزدیکی هست در حالی که همچنین گوش دادن به ارتباطات از نزدیک گوشی های.

اگر دو گوشی صرف بیش از چند دقیقه در محدوده یکی دیگر از آنها در هر رکورد تماس با تلفن دیگر تبادل منحصر به فرد چرخش شناسه “beacon” اعداد است که بر روی کلید ذخیره شده در هر دستگاه. عمومی هیت توسعه دهندگان نرم افزار را قادر به “لحن” هر دو در نزدیکی و مقدار زمان لازم برای واجد شرایط به عنوان یک مخاطب بر اساس اطلاعات فعلی در مورد چگونه Covid-19 گسترش می یابد.

اگر یک کاربر بعد از آن مبتلا به Covid-19 آنها هشدار برنامه خود را با یک ضربه بزنید. این برنامه می تواند در آن ها خود را در دو هفته گذشته کلید به یک سرور که پس از آن تولید اخیر خود را “چراغ” اعداد و ارسال آنها به گوشی های دیگر در سیستم. اگر تلفن شخص دیگری می یابد که یکی از این چراغ اعداد مسابقات یکی ذخیره شده بر روی تلفن خود را, آنها اطلاع داده شود که آنها بوده ام در تماس با یک برنامه به طور بالقوه فرد آلوده و اطلاعات در مورد چگونه برای کمک به جلوگیری از گسترش بیشتر.

graph with illustrations of phones and humans
حسن نیت ارائه میدهد از گوگل
graph with illustrations of phones and humans
حسن نیت ارائه میدهد از گوگل

استفاده از این سیستم از نظر حفظ حریم خصوصی است که آن بستگی ندارد جمع آوری داده های مکان. “مردم هویت ندارد به هر گونه تماس با حوادث گفت:” کریستینا سفید یک کامپیوتر دانشگاه استنفورد و دانشمند که توصیف بسیار شبیه بلوتوث تماس مبتنی بر ردیابی پروژه شناخته شده به عنوان Covid-سازمان دیده بان به سیمی هفته گذشته است. “چه برنامه ارسال به جای هر گونه اطلاعات شناسایی است فقط این عدد تصادفی است که این دو گوشی خواهد بود قادر به پیگیری کردن اما بعد که هیچ کس دیگری را به دلیل آن را به صورت محلی ذخیره شده بر روی تلفن های خود را.”

تا به حال, اما, بلوتوث, بر اساس طرح های مانند سفید توصیف رنج می برد از چگونه اپل محدودیت دسترسی به بلوتوث هنگامی که برنامه های کاربردی به اجرا در پس زمینه در iOS حریم خصوصی و قدرت صرفه جویی در حفاظت. آن بلند خواهد شد که محدودیت های خاص برای تماس-برنامه ردیابی. و اپل و گوگل می گویند که پروتکل آنها را انتشار خواهد بود طراحی شده برای استفاده از حداقل قدرت برای نجات تلفن همراه باتری زندگی می کند. “این چیزی که به اجرا 24-7 بنابراین آن است که واقعا تنها جرعه باتری زندگی” گفت: یکی از پروژه سخنگویان.

در دوم تکرار سیستم نورد در ماه ژوئن اپل و گوگل می گویند که آنها به شما اجازه می دهد تا به کاربران برای فعال کردن بلوتوث مبتنی بر تماس با ما-ردیابی حتی بدون یک برنامه نصب شده در ساختمان سیستم به سیستم عامل خود را. این امر می تواند در انتخاب کردن به عنوان به خوبی. اما در حالی که گوشی را ارز “beacon” شماره از طریق بلوتوث, کاربران هنوز هم نیاز به دانلود یک تماس-ردیابی نرم افزار برای هر کدام تعریف خود را به عنوان Covid-19 مثبت و یا به یاد بگیرند که اگر کسی آنها را در تماس با تشخیص داده شد.

گوگل و اپل بلوتوث-سیستم مبتنی بر برخی از حریم خصوصی مهم مزایای بیش از GPS مبتنی بر مکان-سیستم های ردیابی شده اند که پیشنهاد شده توسط محققان دیگر از جمله در MIT دانشگاه تورنتو و مک گیل و دانشگاه هاروارد. پس از آن سیستم های جمع آوری داده های مکان آنها نیاز به پیچیده رمزنگاری سیستم برای جلوگیری از جمع آوری اطلاعات در مورد کاربران حرکات است که می تواند به طور بالقوه در معرض بسیار اطلاعات شخصی از مخالفت سیاسی به امور خارج از ازدواج.

با گوگل و اپل در اطلاعیه ای آن را روشن است که این شرکت تصمیم به دامن کسانی که حریم خصوصی مشکلات و پیاده سازی یک سیستم است که جمع آوری داده های مکان. “به نظر می رسد مانند ما برنده می گوید:” استنفورد سفید که Covid-سازمان دیده بان پروژه بخشی از یک کنسرسیوم از پروژه ها با استفاده از بلوتوث مبتنی بر سیستم تا به حال حمایت به صورت بلوتوث-تنها روش. “این روشن از API است که آن را تحت تاثیر قرار بود با ما کار می کنند. آن را زیر دقیق پیشنهادات از مهندسان ما در مورد چگونگی پیاده سازی آن است.”

چسبیده به بلوتوث به تنهایی تضمین نمی کند که سیستم نمی نقض حریم خصوصی کاربران, سفید, یادداشت ها. اگر چه گوگل و اپل می گویند آنها تنها ها شناسه ناشناس از کاربران گوشی های یک سرور می تواند با این وجود شناسایی Covid-19 کاربران در راه های دیگر مانند خود را بر اساس آدرس IP. این سازمان در حال اجرا داده شده برنامه هنوز نیاز به عمل مسئولانه است. “دقیقا آنچه آنها پیشنهاد برای باطن هنوز روشن نیست و این است که واقعا مهم است” Whtie می گوید. “ما نیاز به نگه داشتن دفاع به مطمئن شوید که این کار به درستی انجام شده است و سرور نیست و جمع آوری اطلاعات آن نباید.”

حتی با بلوتوث ردیابی برنامه هنوز عملی برخی از چالش است. برای اولین بار آن را نیاز مهم تصویب و گسترده تمایل برای به اشتراک گذاشتن Covid-19 عفونت اطلاعات به کار می کنند. و آن را نیز نیاز به حفاظت است که تنها اجازه می دهد تا کاربران خود را اعلام Covid-19 مثبت پس از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی رسما تشخیص داده و آنها را به طوری که سیستم نیست تاخت و تاز کردن با مثبت کاذب. Covid-سازمان دیده بان به عنوان مثال نیاز به کاربر برای دریافت کد تایید از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

بلوتوث-سیستم های مبتنی بر, در مقابل محل سکونت مبتنی بر سیستم همچنین برخی از مشکلات خود را. اگر کسی در پشت برگ اثری از رمان coronavirus در یک سطح مثلا کسی می تواند با آن آلوده بدون تلفن های خود را تا کنون که در مجاورت.

یک سخنگوی گوگل و اپل پروژه را انکار نمی کند که امکان, اما استدلال کرد که این موارد از “زیست محیطی انتقال” نسبتا نادر است نسبت به انتقال مستقیم از مردم در نزدیکی هر یک از دیگر. “این را نمی خواهد قطع هر زنجیره از هر انتقال” سخنگوی گفت. “اما اگر شما به اندازه کافی از آنها را شما زیر و بم انتقال به اندازه کافی برای مسطح کردن منحنی.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de