چگونه آرژانتین سخت Covid-19 مستند زندگی را نجات داد

که وجود دارد در اواسط ماه مارس به من یک پنجره به آنچه که آن را مانند نگاه به حال ما گرفته شده اقدام جدی از شروع. همچنین نزدیک به رشته من 5000 مایل از خانه.

آسمان هنوز تاریک زمانی که گابریل کشیده و ما انباشته شده ما کیسه های سنگین با uneaten کمپینگ غذا—به تنه خود را گرد و خاکی سدان. به عنوان او بینی ماشین خاموش جاده خاکی و بر روی آسفالت خیابان از El Calafate, شریک زندگی من J. من و اسکن شده به صورت نشانه هایی از ماشین پلیس بود که گشت زنی آنها را برای طی 36 ساعت سفارشات به ماندن در داخل جریان از خود بلندگو. گابریل میدانست که در آن ما می رویم. وجود دارد تنها یک مکان در آرژانتین دو نفر حامل گذرنامه آمریکایی می تواند در رفتن.

¿تیئنان سازمان ملل متحد vuelto?” او پرسید. بله, ما در حال پرواز است. اینکه آیا یا نه ما می خواهم که قادر به آن را دریافت کنید هر چند که سوال بود. من نگاه من, تلفن, تلاش برای حفظ عبارات من تا به حال به گوگل تایپ ترجمه و screenshotted شب قبل از. جواد روشن اطلاعات خود را بنابراین ما می تواند با تماس با شماره های اضطراری سفارت در بوئنوس آیرس داده بود و ما فقط در مورد.

جبرئیل خواسته ما اگر ما می خواهم در مورد یک زن گردشگر فرانسوی در بیمارستان که می خواهم آزمایش مثبت برای ویروس—دلیل شهردار El Calafate اعلام کرده بود در مجموع مستند شهر دو روز پیش. بله, ما می خواهم شنید. ما همچنین می خواهم در مورد شنیده استان گسترده پلیس جستجو برای 15 مسافران اروپایی که می خواهم طفره رفت قرنطینه برای تازه وارد خارجی با پنهان شدن در یک ایستگاه اتوبوس ، آنها را دوست دارم, من در حال حاضر شکستن هفته بهداشت عمومی به منظور مجازات آن جریمه نقدی و یا تا دو سال در یک آرژانتینی زندان است.

این چیزی است که تا به حال شده است در ذهن من به عنوان ما نشسته اند داخل اتاق های هتل ها و Airbnb آپارتمان ساخت و پاسخ نوری المالکی طرح چسب به زبان اسپانیایی سایت های خبری تلاش برای الهی چه اقداماتی جنوبی مقامات آمریکایی را در کنار بنیادی گسترش مرگبار coronavirus به کشور خود. و سپس هنگامی که ما موفق به پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی, تماشای با افزایش وحشت به عنوان خروجی بسته شده در اطراف ما یکی یکی. این بود که ما تاریخ و زمان آخرین شات; پرواز از تک دردار فرودگاه در El Calafate به Bariloche سپس به بوئنوس آیرس, پاناما شهرستان میامی است. اگر ما از آن ساخته شده که دور ما هنوز هم می خواهم که به کتاب نهایی پا به خانه ما در مینیاپولیس. اما ما تا به حال برای رسیدن به بوئنوس آیرس امروز. در نیمه شب تمام از راه دور و اتوبوس و قطار و پروازهای داخلی را متوقف خواهد کرد در حال اجرا است.

از طریق تاکسی جلو ما می توانید ببینید که طرح پاسگاه پلیس در برابر heathered صورتی فیلم سپیده دم است. J. رسیده و فشرده دست من. من احساس ضربان قلب در برابر طرح گذرنامه من در قنتد, ژاکت قفسه سینه جیب. گابریل آهسته ماشین را به توقف و نورد پایین پنجره. یک افسر زن با یک کم تنگ مستی در زیر او خستگی-کلاه سبز نزدیک و peered داخل. “¿Al aeropuerto?

Sí, sí,” ما پاسخ داد. او ما را برای 10 ثانیه. و سپس ورود به جاده برای حذف مخروط ترافیک است که مسدود شده و ما راه او به ما دست تکان دادند ،

مانند ده ها هزار نفر از آمریکایی ها که خود را در خارج از کشور در اواسط ماه مارس ما در تقلا بودند تا به خانه به عنوان کشور در سراسر جهان مهر و موم شده مرزهای خود را در برابر رمان coronavirus است که پدید آمده در چین در اواخر سال 2019. اما بر خلاف بسیاری از آنها من واقعا باید بهتر شناخته شده اند.

از اواسط ماه ژانویه, من می خواهم پوشش ویروس شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 و بیماری کشنده آن علل Covid-19. برای هفته من شده است خواندن هر گزارش بیرون آمدن از ووهان شماره گیری به جلسات روزانه با سازمان بهداشت جهانی و صحبت کردن به virologists اپیدیولوژی و هر کسی که می تواند به من بگویید که در آن این نکته بود. حتی زمانی که آن را برای اولین بار مشخص شد که فرد به فرد انتقال SARS-CoV-2 ممکن بود کارشناسان خوش بودند از آن نمی توانستم جهانی.

آن را سخت به یاد داشته باشید آنچه که من احساس در قبل از زمان, اما من فکر می کنم من باید خوش بینانه بیش از حد. یا شاید این فقط یک بهتر راه گفت: ساده و بی تکلف حاضر نگاه به اعداد و دیدن یک آینده که در آن من هنوز هم به رفتن در این تعطیلات به جنوب پاتاگونیا که جواد و من برنامه ریزی شده بود برای بخشی بهتر از یک سال است. وجود دارد قطعا خودخواه بخشی از من که فکر می کردم “هی اگر وجود دارد به یک اپیدمی چه جایی بهتر صبر کنید آن را از نزدیک تحت اللفظی به پایان می رسد از زمین است؟”

زمانی که من به عقب نگاه در حال حاضر سه هفته و یک عمر بعد من پر از خود نفرت در طاس غرور. اما من هم زده چگونه خود من تصمیم گیری مغرضانه بود توسط تنور از ما پاسخ به coronavirus بحران است. وقتی که من سوار یک پرواز از مینیاپولیس به بوئنوس آیرس در مارس 7, ما فقط در حال عبور 500 مورد. آرژانتین تا به حال هشت.

واشنگتن نیویورک و کالیفرنیا و اورگان اعلام کرده بود شرایط اضطراری. اما بچه ها هنوز هم برای رفتن به مدرسه و بزرگسالان هنوز هم به کار می کنند. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال فقط اعمال بی فایده ممنوعیت سفر غیر شهروندان از ورود از چین است. اما کارشناسان بهداشت عمومی به من گفت که ووهان-سبک مستندات هرگز نمی تواند اتفاق می افتد در اینجا. به ما پاسخ بود آهسته همراه خطرناکی در حرکت خطی فقط تست چند صد نفر در هر روز است. و با وجود علائم هشدار دهنده در برخی از بخشی از مارمولک مغز من جذب این را به عنوان طبیعی است. که از آن ساخته شده است که بسیار سخت به تصور کنید که آرژانتین را دولت می تواند جمع اوری تهاجمی پاسخ به مطابقت با نمایی گسترش ویروس. اما آن را انجام داد. و آن را احتمالا ذخیره ده ها هزار نفر از زندگی است.

امروز ما منجر جهان در Covid-19 مرگ و میر. از پنج شنبه این ویروس به کشته شدن نزدیک به 43,000 مردم در آمریکا و آلوده بیش از 842,000 با توجه به داشبورد نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آرژانتین فقط بیش از 3000 مورد تأیید و 159 مرگ و میر. سرانه coronavirus ثابت کرده است که 40 برابر بیشتر مرگبار در آمریکا از آرژانتین.

وجود دارد که در آمریکای جنوبی کشور بر خاست به اقدام بی سابقه ای به من داد یک پنجره را به آنچه در آن می خواهم که نگاه و احساس به حال ما گرفته Covid-19 جدی از شروع. همچنین نزدیک به رشته من 5000 مایل از خانه.

بسته شدن مرز تعلیق سفر سازندگان: کسب و کار و سفارش مردم به ماندن در خانه—اینها برخی از قدیمی ترین و مخل بهداشت عمومی ابزار در یک دولت را در اختیار هنگامی که مواجه با حاوی یک کشنده جدید بیماری است. امروز در جریان نبرد علیه Covid-19 هدف از این اقدامات این است که برای ممانعت ناگهانی سنبله در عفونت های جدید است که پایمال کردن یک منطقه بیمارستان. مسطح منحنی اقدام به خرید سیستم مراقبت های بهداشتی زمان برای آماده سازی و امیدوارم صرفه جویی در زندگی می کند.

در حالی که دسترسی به مراقبت های بهداشتی است که یک حق قانونی برای همه Argentinians کیفیت که مراقبت به طور گسترده ای متفاوت مطابق با این کشور بسیار زیاد اختلاف درآمد. حدود 10 درصد از جمعیت متمرکز بیشتر در بوئنوس آیرس خرید خود را بیمه آشکار است. که اقدام به خرید آنها دسترسی به بیمارستان های خصوصی که قادر به فریب بهترین پزشکان و پرستاران با دستمزد بالاتر و بهتر ساعت. حدود یک سوم از جمعیت عمدتا فقیر روستایی—ندارد رسمی پوشش و مراقبت از طریق یک شبکه مزمن کمبود بودجه روبرو understaffed بیمارستان های دولتی. باقی مانده اکثریت از آرژانتین دریافت بیمه بهداشت و درمان از طریق کارگران اتحادیه های کارگری و یا obras sociales. وجود بیش از 300 نفر از این اتحادیه هر یک در ارتباط با تجارت خاص و یا صنعت هر یک مختلف ارائه مزایای بهداشت و درمان به ترکیبات آن.

یک درهم آمیخته از منطقه ای و قوانین ملی متصل می شود و تمام این اشخاص هم بدون نظارت از واحد حاکم بر بدن است. نتیجه فوق العاده و منحصر به فرد سیستم تکه تکه می گوید مارتین Langsam, استاد و سیاستگذاری سلامت محقق در Isalud دانشگاه در بوئنوس آیرس. “هیچ سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان پیچیده به آرژانتین است,” او می گوید.

ملی Covid-19 pandemic پاسخ—beefing تا بیمارستان ظرفیت خرید هواکش و تجهیزات حفاظتی برای خط مقدم سلامت کارگران راه اندازی تست توده و تماس با ردیابی—نیاز به هماهنگی همه بازیکنان مختلف در این تودرتو سیستم. اما حتی چالش بزرگتر برای آرژانتین بوده است که چگونه به انجام این کار در حالی که در آستانه ورشکستگی است.

قبل از Covid-19 ناودان جهان اقتصاد به توقف آرژانتین در حال حاضر در وخیم مالی مشکل است. در ماه فوریه رئیس جمهور آلبرتو فرناندز رهبری به مذاکرات با این کشور بزرگترین بستانکار و صندوق بین المللی پول, امید به تاخیر در پرداخت آرژانتین 100 میلیارد دلار بدهی که آمده بود به علت. فرناندز به ارث برده است که تاریخی کسری بودجه در اواخر سال 2019 زمانی که او انتخاب شد به این کشور بالاترین مقام در ملامت از سیاست های قبلی رهبر Mauricio Macri. در تلاش برای راست این کشور دست و پا زدن اقتصاد Macri قرض گرفته به شدت در حالی که در همان زمان کاهش یارانه های دولتی برای کارگران کم درآمد است. این دردناک سیاست را تثبیت پزوی; در طول تصدی خود آرژانتین نرخ تورم افزایش یافت و به برخی از بالاترین در جهان است.

“در طول این دوره طولانی از ریاضت وجود دارد سرمایه گذاری کمتر در مراقبت از سلامت سازه ها می گوید:” بنیامین Gedan معاون مدیر آمریکای لاتین برنامه در مرکز ویلسون غیر حزبی سیاست جهانی فکر می کنم تانک. “آن را کافی برای پاسخگویی به تقاضای عمومی حتی قبل از این بیماری همه گیر. و در حال حاضر دولت قفل شده است و از بازار سرمایه به دلیل بحران بدهی. همه باعث می شود که آرژانتین به خصوص شکننده به یک بحران بهداشت عمومی.”

من نمی دانم هر یک از این زمانی که من لمس کردن در بوئنوس آیرس در صبح روز 8 مارس. تنها چیزی که من می خواهم تحقیق بود که در آن برای به دست آوردن یک وعده غذایی خوب. و برای پنج روز آینده, J. و من به آسان ریتم که حول مواد غذایی است. در صبح ما می خواهم به راه رفتن در اطراف غذا خوردن medialunas و تماشای مردم در پارک ها. پس از آن ما می خواهم به بازگشت به Airbnb در لا Recoleta به کار تا نزدیک از کسب و کار در ایالات متحده West Coast. پس از شب هنگام ما می خواهم سرمایه گذاری دوباره به خوردن خونین استیک در با صدای بلند دودی parrillas فشار به شلوغ پتیس به اشتراک گذاشتن یک بطری شراب و ایستادگی در اواخر شب برای خطوط teetering مخروط gelati در چروک القا طعم مانند دارابی و maracuya.

یک gelato ایستاده در هر خیابان فقط یکی از بناهای تاریخی به آرژانتین عمیق و جاودانه روابط فرهنگی به ایتالیا. در طول قرن 19th و 20th, جنگ و فقر راند میلیون ها نفر از ایتالیایی ها در سراسر اقیانوس اطلس به آرژانتین. امروز بیش از نیمی از شهروندان این کشور ادعا ایتالیایی اصل و نسب ساخت آرژانتین دومین ایتالیایی مهاجر جامعه در جهان پس از برزیل.

اما این هفته برای اولین بار در بوئنوس آیرس من نمی تواند کمک کند اما پیدا کردن این ارتباط دلسردکننده (در بین mouthfuls سرد, خامه, لحظه فراموشی). ما به عنوان نمونه در شهرستان گیج کننده gelato صحنه, ایتالیا, بود, سبقت چین در coronavirus عفونت و مرگ و میر. منطقه ای مستند وجود دارد به سرعت تبدیل به یک ملی به عنوان نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته دستور خود در کشور 60 میلیون نفر از شهروندان به قرنطینه اعلام کرد به کل ایتالیا “یک منطقه حفاظت شده.”

در بوئنوس آیرس اگر چه آن را مانند به نظر می رسید شاید من تنها کسی نگران است. پروازهای بین ایتالیا و آرژانتین بودند و هنوز هم در حال اجرا است. این شهر پر از اواخر تابستان انرژی متلاطم به مرطوب شب مانند گرمای نهان منتشر شده از مایلی از ترافیک خفه blacktop. در میدان زوج هنوز هم بوسید روی نیمکت. بچه ها هنوز هم در تعقیب یکدیگر در سراسر مدرسه و زمین بازی. Abuelitas هنوز هم تحت فشار قرار دادند آنها تاشو چرخ دستی های خرید از طریق باز هوا بازار.

و بنابراین در مارس 13, ما پرواز کرد به عنوان برنامه ریزی شده سه ساعت در جنوب به شهر El Calafate. این بود که ما پریدن نقطه نقطه برای سه هفته از کوه پیمایی در اطراف پاتاگونیا که شامل هشت روز در شیلی طرف در تورس دل پین و نتیجه گیری در یک پرواز به آمریکا را از شیلی در مارس 4.

پرواز به El Calafate, کوچک, تک دردار فرودگاه حادثه بود. هیچ کس حتی بررسی گذرنامه های ما. آن نیست تا زمانی که ما وارد هتل ما است که به ما آموخته است که ما (فقط من) در حال حاضر شکسته آرژانتین قوانین جدید. رافائل هتل مدیر به ما اطلاع داد که روز قبل از رئیس جمهور فرناندز اعلام کرده بود یک اضطراری برای بهداشت عمومی در یکی از اولین در آمریکای لاتین و دقیقترین تا کنون نیاز به تمام بازدید کنندگان خارجی از Covid-19 نقاط داغ (از جمله چین و ایتالیا و آمریکا) به خود قرنطینه برای 14 روز. آن را عطف به ماسبق فقط به اندازه کافی بلند برای بدام انداختن من اما نه J. که وارد شده بود در بوئنوس آیرس در اواخر فوریه به منظور آموزش یک کلاس در سراسر ریو د لا پلاتا در مونته ویدئو اروگوئه.

رافائل به نظر می رسید کمتر در مورد پناه دادن به یک سطح پایین فراری از این واقعیت است که در 24 ساعت گذشته تقریبا هر رزرو برای ماه بعد تا به حال به نام به لغو. روز پنج شنبه رئیس جمهور نیز به حالت تعلیق همه پروازهای مستقیم بین آرژانتین و آمریکا و اروپا برای 30 روز شروع زیر سهشنبه, مارس 17. پس از یک شب صرف در تلفن با گروه تور و رزرو عوامل رافائل نگاه خسته. در بوئنوس آیرس گفت: ما برخی از هتل ها نبودند اجازه می دهد مسافران برای ترک خود در 14 روز self-دوره قرنطینه حتی برای گرفتن تایید خروج پروازها. اما او خوشحال بود به ما ماندن یا رفتن. “شما ممکن است آخرین مهمان از فصل” او گفت: توزیع ما یک نقشه از شهر. “لذت بردن از آنچه شما می توانید.”

ما می خواهم برنامه ریزی شده به صرف سه شب در El Calafate, ما, پیاده روی, پاها, زیر با ما در نزدیکی پارک ملی Glaciares قبل از ابتلا به یک اتوبوس در سراسر مرز شیلی برای شروع ما بازحمت حرکت کردن. پس از پرواز تعلیق نمی گذارد ما سفر ما گیر به این طرح است. روز شنبه, ما مجموعه ای را برای آژانس تور دور بر روی نقشه برای خرید بلیط به Glaciares. رو به با این موفقیت ما را به صرف بعد از ظهر کاوش تنهایی نوین که منجر به خارج از شهر در امتداد یک دره قبل از پیچ در پیچ تا یک گرد و خاکی باد-حک شدهاست. در راه بازگشت ما سعی کردیم یک میانبر است که در زمان ما از طریق یک میدان آشغال با لاشه گاو ورقه های سبز رنگ خز قهوه ای هنوز کشیده در سراسر تکرار چالهها بین دنده استخوان.

در هتل یک پیام منتظر بود برای ما: ما سفرهای لغو شده بود. شروع پنج شنبه, مارس 15 تمام پارک های ملی که نزدیک به طور نامحدود به دستور دولت فدرال است. بعد از شام ما رو آنلاین به دنبال هر گونه شواهد پارک در شیلی ملاقات کرده بود همان سرنوشت, امیدوار, است که ما هنوز هم می تواند در عین حال دیدن این طبقه اسپارس از تورس دل پین. ما هیچ پیدا کند. شیلی تا به حال بیشتر موارد اما محدودیت های کمتری از جمله نیاز نیست قرنطينه برای غیر شهروندان از ورود به کشور. ما همچنین متوجه شدند که رئیس جمهور فرناندز اعلام کرده بود یک سفر جدید ممنوعیت امتناع از ورود به هر اتباع خارجی سفر از Covid-19-تحت تاثیر کشورهای موثر بلافاصله.

پس از ما در تلاش بودند به خارج از آرژانتین و سر به شیلی, ما نمی فکر می کنم این ممنوعیت خواهد ما را تحت تاثیر قرار. روز بعد ما راه می رفت به حمل و نقل و پایانه رزرو صندلی در اولین اتوبوس در دسترس برای 6 هستم صبح روز دوشنبه. بلیط امن ما صرف بقیه روز را سرگردان در اطراف خیس و باد و شلاق پناهگاه پرنده در لبه از شهر و خوردن خورش از یک جمعی آهن شخم دیسک. هنگام بازگشت به هتل که شب وجود دارد یکی دیگر از پیام. که اتوبوس لغو شده بود ،

صبح روز دوشنبه, ما رفت و برگشت به محل ترانزیت ترمینال که در آن یک اتوبوس شرکت کارمند با ریش بزی و کامل به زبان انگلیسی گفت: ما وجود دارد خواهد بود هر بلیط برای خرید. این شرکت به توقف خدمات. رانندگان بوده است گزارش هفت ساعت منتظر در نزدیکترین شیلی پاسگاه. برخی گفتند که می خواهم دیده می شود آرژانتینی مقامات مهاجرت از بین بردن خارجی ها بودند که نقض خود انزوا فرمان و مصرف آنها را به اجباری قرنطينه در امتداد مرز. کارمند در نگاه تاریخ ورود در گذرنامه من و سرش را تکان داد. “شما نمی خواهید برای رفتن به پایین وجود دارد,” او گفت:.

حق با او بود. در حالی که ما صحبت کرد مقامات شیلی اعلام شد کامل بسته که از مرزهای کشور به تمام خارجی ها. آن زمان برای پیدا کردن یک راه جدید به خانه است.

در هتل ما استقبال قرار گرفتند دست chalked نشانه اجازه ما می دانیم هتل خواهد بود بسته شدن در چند روز. ما می خواهم برای پیدا کردن جایی دیگری به ماندن بگیرید. رافائل نیز به ما اطلاع داد که مقامات مهاجرت خواهد بود و توقف آن بعد از ظهر به جمع آوری فهرستی از تمام مهمانان خارجی و به مطمئن شوید که هر کس خود quarantining در اتاق خود را. “شاید فقط نمی توان در اینجا بعد از” او به ما گفت.

در حالی که J. نگاه AirBnbs من کشیده تا وزارت امور خارجه آمریکا, سفر, مشاوره برای آرژانتین. زمانی که من می خواهم در سمت چپ صفحه اصلی آژانس تا به حال امتیاز از آرژانتین سطح 1: “ورزش طبیعی موارد احتیاط.” در حال حاضر یک هفته بعد از آن بود ارائه مشاوره به شهروندان ایالات متحده به “کشف تمام گزینه های برای خروج از طریق هوایی و زمینی و یا دریایی مسیرهای در حالی که گزینه باقی می ماند.” من نمی توانستم از طریق سفارت آمریکا در بوئنوس آیرس. اما زمانی که من به کسی که در اداره کنسولی وزارت امور خارجه و توضیح داد: این وضعیت در انتهای دیگر خط به من خاطر نشان کرد که من هنوز هم تحت قرنطینه سفارشات. گرفتار شکستن آنها وجود دارد می تواند هیچ چیز دولت ایالات متحده می تواند انجام دهد.

بیش از شام آن شب و به صبحانه صبح روز بعد جواد و من در مورد چه باید بکنید. من 14 روز به پایان رسید و در روز یکشنبه, مارس 22. امروز سه شنبه تا شد پنج روز بیشتر به آن بروید. J. پیدا کرده بود ما یک پرواز در روز اول من پاک شد به حرکت آزادانه. ما می تواند ترک هتل و اقامت در یک Airbnb که در آن هیچ مقامات مهاجرت می کنید ما تا آن زمان. این احساس مانند گزینه امن تر برای من. ما می خواهم از دست رفته مقامات مهاجرت قبلی بعد از ظهر اما رافائل به ما گفت که عذرخواهی او می خواهم تا به حال به آنها را در یک لیست با نام ما در آن است.

اما ما هر دو می دانستند که انتظار طولانی نیز با خطرات خاص خود. اگر محدودیت رو تنگ تر ما می تواند در این دور پاسگاه برای ماه می باشد. با آمدن زمستان و شهر بسته کردن ما تعجب که چگونه ما استفاده نشده کمپینگ غذا می تواند نگه دارید—اگر در آمد. گزینه های دیگر خواهد بود به سعی کنید به ترک بلافاصله جست و خیز Airbnb و فقط سر راست به فرودگاه در حال حاضر. در پایان من از ترس زندانی در طول یک کشنده بیماری همه گیر را برنده شد. ما رزرو یکشنبه پرواز بسته بندی کیسه های ما و 30 دقیقه بعد شد طبقه پایین چک کردن.

در حالی که ما ایستاده بود به من نگاه تلویزیون در سکوت بازی در لابی. قرمز اخبار chyron میگردین زیر پاک تراشیده مرد نقره و یک کت و شلوار تیره صحبت کردن به یک نازک میکروفون یک گالن اندازه بطری ضد عفونی کننده دست آشکارا در این نزدیکی هست. با توجه به عنوان این بود که آرژانتین وزیر حمل و نقل ماریو Meoni. او اعلام سراسر کشور تعلیق پروازهای داخلی و از راه دور اتوبوس و قطار خدمات. “این است زندگی می کنند؟” من از پابلو مرد در مقابل میز کار می کرد که صبح است.

“بله,” او گفت:. “هیچ هواپیما و قطار و یا اتوبوس شروع جمعه.” این پرواز که قرار بود ما را از El Calafate به بوئنوس آیرس دیگر نمی خواهد اجازه داده می شود به کار گیرند.

J. ابرو ناپدید شده در زیر خود فر به عنوان سر و صدا مثل کسی که پله در desiccated غوک بزرگ امریکایی فرار او دهان باز. “خوب,” او گفت: هنگامی که او آرامش خود را به دست آورد. “چیز خوب بوده ایم تمرین عدم دلبستگی.”

ما با بررسی خارج از هتل و تاکسی به Airbnb ما می خواهم رزرو چند مایل دور. Wifi به دست آورد ما آنلاین در نقش های مربوطه. J. تلاش برای یافتن پرواز که در سمت چپ قبل از مسافرت داخلی محدودیت رفت و به اثر جمعه. من scoured وزارت امور خارجه سایت برای اطلاعات جدید است. ما می خواهم برای امضا گام وزارت امور خارجه به مسافر کمک برنامه چند روز قبل اما هنوز رتبهدهی نشده است دریافت هر گونه اطلاعیه ها. من سعی کردم به سفارت آمریکا در بوئنوس آیرس دوباره. این زمان جدید “coronavirus اضطراری گزینه” مرا مستقیما به یک انسان واقعی. من توضیح داد که وضعیت من دوباره انتظار مشابه پاسخ دهد. به جای رسمی از من خواست اگر هر یک از مقامات اداره مهاجرت تا به حال به طور مستقیم دستور داد مرا به خود شده است. من به او گفتم. “سپس من بلانت” او گفت:. “شما باید هر تلاش برای بازگشت به آمریکا بلافاصله.”

هنوز هم وجود دارد چند پرواز او به من گفت که رفتن را از طریق پاناما سیتی. ما باید سعی کنید برای دریافت بر روی آن. او به من واتساپ شماره هواپیمایی و گفت که مردم تا به حال شده است با آرزوی موفقیت بیشتر پیام کوتاه به دلیل تماس با مرکز تاخت و تاز کردن. من پرسید اگر ما می تواند اجاره هر پرواز به بازگرداندن آمریکایی ها به عنوان آنها انجام داده بود در ووهان. “در این زمان” او به من گفت. پیام روشن بود: به خانه در حال حاضر. اما شما خود را.

گرفتن گذشته El Calafate, پلیس بازرسی شد ، در حال حاضر ما تا به حال به از طریق فرودگاه. من می خواهم شده است تا در اواخر شب قبل از خواندن اخبار و Facebook پست در مورد گردشگران تبدیل شده به دور از نقض خود شده است. بنابراین زمانی که ما به سلامت غربالگری ایستگاه (که شده است یک حمام زمانی که ما وارد روز قبل) و از آنها خواسته برای ما گذرنامه ما مطمئن ساخته شده J. بود ، این gowned نقاب دکتر بدبختانه به J. تاریخ ورود و کپی آن بر روی یک فرم همراه با ما نام و شماره گذرنامه. او مهر نام او دست تکان داد و ما را به حمام برای متوسط چک. یک پرستار پاک کردن یک دماسنج با پد الکل و گیر آن را به سمت راست من زیر بغل; همان برای جواد در حمام.

درجه حرارت خود را چک کنید پاک اولین و جواد بازگشت به جدول که در آن ما فرم گذرنامه منتظر. در حالی که من منتظر من گفتگو با پرستار من که خوشحال به نظر می رسید نمی تواند در خانه گیر کرده. از بیشتر داخل حمام, من شنیده ام یک beeping سر و صدا از یک دماسنج. او خودش را معاف به بررسی مردی که می خواهم وارد قبل از من. لحظه ای بعد او به سرعت راه می رفت گذشته من و خم شدن بیش از, دکتر, در, جدول, زمزمه, چیزی به گوش او. دکتر ایستاد و نگاه J. “شما در حال سفر با مگان؟” “بله” او راننده سرشونو تکون دادن. او گفت که او چیزی است که من نمی تواند بشنود به عنوان پرستار من ناپدید شد از طریق این خط در انتظار مسافران است. او به من نگاه کرد در سردرگمی است. “او می گوید: شما یک تب او گفت:” نه بیش از حد با صدای بلند اما با اغراق حرکات دهان بنابراین من می تواند او را درک. “این غیر ممکن است. هیچ کس را گرفته من متوسط رتبهدهی نشده است!” به من زنگ زد و با اشاره به دماسنج هنوز زیر بازوی من.

پرستار من خار پشت گذشته من این بار با یک گوشی در دست او است. دکتر به دنبال نزدیک پشت سر گذاشت. من می تواند آنها را بشنود زمزمه اما نمی توانستم مرد آنها بررسی شد. سپس خود من دماسنج beeped. به عنوان پرستار من شروع به راه رفتن دوباره من او را متوقف. او از جیبش دماسنج و دست تکان داد به من. “شما خوب,” او گفت:. من پیوست J. توسط جدول و ما پشت در حمام و سپس در قالب جمع به گذرنامه های ما روی میز و مدارک ما بدون علامت. J. برداشت آن و ما رهبری برای امنیت, تپش قلب من و من زیر بغل خیس.

من می خواهم به صرف بعد از 65 ساعت روشن نیست بین این که دولت از افزایش وحشت به عنوان یک چیز به هم ریخت و شوکه امداد هنگامی که دیگری را به محل سقوط کرد. اما آن را نمی خواهد تا بعد که l متوجه شدم چقدر نزدیک ما تا به حال آن را قطع.

در فرودگاه بوئنوس آیرس من ده ها تن از مسافران شلوغ در اطراف خروج هیئت مدیره تماشای آن را از آبی به قرمز چشمک می زند. یک به یک پرواز برنامه ریزی شده به ترک قبل از ما حرف از “a tiempo” به “cancelado.” وجود ندارد هر تلویزیون در ترمینال. اما اگر وجود نداشته است آنها می شده اند پخش یک سخنرانی فرناندز رئیس جمهور ارائه شد از داخل محل اقامت خود را اعلام کامل و فوری ملی مستند.

در حالی که من ء گذشته صدها نفر از مردم که می خواهم به حل و فصل را به فرودگاه فوقانی نیم اشکوب—غلتک و کیسه های اندود شده تا به شکل موقت حریم دیوار چمدان های خالی از لباس به ارائه برخی از کوسن در برابر سرما کاشی کف فولاد ماسک کشیده بیش از خستگی چشمها در تلاش برای فرار ابدی هالید سفید براق—نیروهای امنیتی وظیفه با اجرای این مستند در حال حاضر بسیج در خیابان های شهرستان. زمانی که ما سوار پرواز گذشته مسلح پلیس در مدت کوتاهی پس از نیمه شب آن دیگر هیچ قانونی به خارج از خانه خود را به جز برای خرید مواد غذایی و یا به دنبال توجه پزشکی.

حتی بدون دانستن این که بینی ما هواپیما برداشته و دور از باند فرودگاه مثل یک معجزه بود—با وجود seatmate که صرف بعد از هشت ساعت برطرف کننده عرق کردن سرفه بدون پوشش و littering ما ردیف با بافت استفاده می شود. ما فقط یاد گرفته آنچه که ما می خواهم پشت سمت چپ زمانی که ما لمس کردن در پاناما در صبح روز جمعه و کشف بعدی ما پا به میامی شده بود لغو شد. در حالی که ما تا به حال شده است در هوا پاناما دولت نقل مکان کرد به حالت تعلیق در همه مسافرت های بین المللی به کشور است. در حال حاضر, آن را هنوز هم اجازه دادن به مسافران مثل ما می رسند ارائه شده ما را ترک نمی فرودگاه. موانع و سپاه پاسداران با اسلحه در پله برقی به پایین چمدان ادعا مطمئن ساخته شده از آن است. زیر پنج شنبه, وجود خواهد داشت بدون نیاز به آنها را. پاناما حریم هوایی خواهد برای کسب و کار نزدیک به طور کامل.

پاناما تنها نبود. در حالی که ما می شده است ما داش دیوانه از آرژانتین سازمان ملل را در سراسر آمریکای مرکزی و جنوبی نیز battening دریچه. کلمبیا و پرو, شیلی اکوادور و دیگران تا به حال فرودگاه توقیف و مهر و موم مرزهای خود را. تنها در برزیل است که راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro هنوز تماس Covid-19 یک “فانتزی” گسترش رسانه ها شد سفر اقدام uncurtailed.

Gedan, از, Wilson Center, به من گفت بعد از آن که این اثر موج دار شدن در سراسر آمریکای لاتین بود که فقط یک تصادف است. این احتمالا یک نتیجه مستقیم از آرژانتین را در حال حرکت از هیچ coronavirus مربوط به محدودیت کامل ملی مستند در طول یک هفته تنها. “به یک کشور به اندازه آرژانتین تصمیم گیری به موقع و اقدام تهاجمی ساخته شده آن را آسان تر برای دیگر سران کشورها به عمل مسئولانه حتی در هزینه از آنچه بود مطمئن می شود فوق العاده ای اقتصادی رنج می برند,” او گفت:. فرناندز به حال دیدم چه Covid-19 انجام دهد ممکن است به کشور خود را در سیستم مراقبت های بهداشتی و نقل مکان کرد به سرعت به آن را خرید زمان است. در انجام این کار, او گالوانیزه منطقه دولت به دنبال کت و شلوار. “بهداشت عمومی اقدامات آرژانتین به تصویب رسید چیزی از شجاع” گفت: Gedan.

بنابراین آنچه که شجاعت به دست آوردن آرژانتین ؟

در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 10, رئیس جمهور Ferndandez مشترک برای اولین بار پیش بینی های دولت خود استفاده کرده بودند تصمیم به کشور است. در آن تاریخ اگر هیچ چیز انجام شده بود خود را در مدل برآورد 45,000 مردم خواهد بود شما با رمان coronavirus. در عوض با توجه به آمار رسمی فقط 2,277 مردم بود که تا کنون قرارداد Covid-19. قرنطینه شد مسطح سرایت منحنی فرناندز گفت: درخشان یک نمودار که نشان داد دو برابر شدن زمان تمدید کرده اند از سه روز به 10 از مستند آغاز شد. او به این نتیجه رسیدند ظاهر با اعلام یک فرمت از سیاست تا مارس 26.

امروز کشور هنوز کمتر از 3000 موارد تایید شده. آن همسایه در شمال برزیل که کندتر به قفل پایین به تازگی به تصویب رسید و در مجموع 38,000. و اینجا در ایالات متحده ما در حال اضافه کردن است که بسیاری از موارد جدید در هر روز یا دو. اگر شما فقط نگاهی به اعداد بیشتر از آمریکای لاتین به نظر می رسد به staved کردن فراری انفجار از عفونت دیده می شود در کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و ایالات متحده آمریکا. ممکن است که محدودیت های مسافرتی و اقامت در خانه سفارشات دقیقا آنچه که آنها قرار است انجام دهد.

اما این اعداد به عنوان ما می دانیم که در حال حاضر به ندرت به کل داستان. ما در حال حاضر در حال تست در حدود 13000 نفر از هر میلیون, با توجه به داده ها از Covid پیگیری پروژه. و در حالی که به مراتب کمتر از تعداد آزمون اپیدیولوژی می گویند ما نیاز به دریافت دقیق جزئیات در شکل واقعی از شیوع هر کشور آمریکای لاتین است که عقب مانده و حتی بیشتر ، “آن را مانند راه رفتن کورکورانه از طریق جنگل به دلیل رسمی تعداد موارد واقعی نیست” یک دکتر در مکزیک گفت: بلومبرگ در اوایل این ماه.

در یک سازمان بهداشت جهانی نشست خبری صبح روز چهارشنبه مقامات برجسته اهمیت گرفتن آزمایشگاه تست عملیاتی و آموزش تیم های تماس ردیاب در آمریکای جنوبی و مرکزی. “آنچه که ما شاهد وجود دارد روند افزایش از نظر تعداد موارد گفت:” ماریا ون Kerkhove این که Covid-19 فنی منجر شود. “اجتماعی اقدامات و اقامت در خانه سفارشات و خرید برخی از زمان, اما این مهم است که ما با استفاده از آن زمان عاقلانه است. خط سیر این بیماری همه گیر در هر کشور بستگی دارد که چگونه هر کشور واکنش نشان می دهد بدون در نظر گرفتن درآمد.” در آمریکای مرکزی و جنوبی گفت: افزایش تعداد مورد نگران کننده است اما برای بسیاری از کشورها وجود دارد هنوز هم وجود دارد یک پنجره فرصت برای جلوگیری از شیوع گسترده.

در ایالات متحده که پنجره بسته در هفته قبل از Covid-19 شروع به کشتن نیروهای جدید در یک سرعت وحشتناک از یک در هر سه دقیقه.

Langsam سلامت سیاست محقق در بوئنوس آیرس chalks این به سیاست بیش از هر چیز دیگری است. مانند ما و آرژانتین یک federalist سیستم از استان های تحت کنترل فرمانداران از احزاب مختلف. “اما بر خلاف آنچه که در ما در اینجا هر فرماندار توافق کردند که خرید زمان از طریق یک قرنطینه یک ایده خوب بود می گوید:” Langsam. در آمریکا و برخی از فرمانداران در ایالات مانند کالیفرنیا و اورگان, قفل کردن حق دور در حالی که دیگران با تاخیر به خاطر اقتصاد دولتی است.

در حالی که آرژانتین هنوز احاطه شده توسط یک طاعون از ضد قرنطینه تظاهرات مردم در حال گرفتن بی قرار است. در سراسر کشور و مدارس و کسب و کار شده اند توقیف. مگر اینکه آنها در حال رفتن به خرید مواد غذایی و یا به دنبال توجه پزشکی شهروندان مجبور شده اند به داخل خانه های خود بمانند. در برخی از مکان ها وجود دارد گزارش پلیس بازداشت هر نفر نقض این دستورات و قرار دادن آنها تحت بازداشت خانگی است.

بیش از 12 میلیون نفر را برای اعمال یارانه دولتی است که با این نسخهها کار به حدود 100 دلار در ماه و یا نیمی از حداقل دستمزد در آرژانتین. اما در ویلای 31 آرژانتین بزرگترین زاغه مردم دیگر نمی توانیم به منزوی کردن خود در داخل. در سایر نقاط آمریکای لاتین و کارائیب که در آن حدود 113 میلیون نفر کم درآمد باریوس شورش شکسته بین ساکنان گرسنه و نظامی نیروهای پلیس. “هیچ شانسی یک خانواده پنج زندگی در یک shantytown قادر خواهد بود به دنبال قرنطینه می گوید:” Langsam.

این نوع از اقتصادی و اجتماعی و ملاحظات او خواسته دولت آرژانتین تا به حال بررسی بیشتر به طور جدی قبل از رفتن بی پروا به کل مستند. با توجه به گزارش فرناندز رئیس جمهور و وزارت بهداشت در دیدار با کمیته ملت virologists اپیدیولوژی و بیماری های عفونی پزشکان در اوایل ماه مارس. کسانی که مکالمات تحت تاثیر تصمیم خود را برای تصویب یک رشته از افزایش coronavirus حاوی اقدامات است. “چرا ما نمی توانیم هم ایستاد کمیته کارشناس اقتصادی اثرات این تصمیمات?” می پرسد Langsam. “که می توانست تعادل بیشتر به ما پاسخ دهد.”

اما از جایی که من نشسته در ساختمان آپارتمان در مینیاپولیس—تماشای ما تلفات تیک senselessly بالاتر هر روز نگرانی در مورد من پزشک دوستان و اعضای خانواده که بوده ام به نام برای کار در اتاق های اورژانس, کمک J. مراقبت از یک بیمار ضعف سيستم ايمنی پدر و مادر—من احساس می کنم در حال حاضر می دانیم چه اتفاقی می افتد زمانی که ما پول را قبل از علم است. و من می خواهم علم هر روز.

بنابراین اگر شما تعجب که بله ما در نهایت آن را به صفحه اصلی. ما خوش شانس بودند. ما دو صندلی در یکی از آخرین پرواز از پاناما به میامی. هنگامی که ما در گذشته در خاک آمریکا هیچ کس بررسی ما در درجه حرارت و یا از ما خواست اگر ما احساس بیمار. هیچ یک از خواسته اگر ما می شده است در معرض کسی با Covid-19. در کنترل گذرنامه یک نقاب مهاجرت رسمی حتی از من بپرسید که در آن من می خواهم فقط به من مهر و دست تکان داد به من. سفر از کسانی که در دو هفته گذشته, من می خواهم احساس تغییر جهان در مقابل چشمان من. من می خواهم بخشی از یک حساب با بشریت جدیدترین تهدید وجودی. من فکر کردم که ترسناک بیت. اما در حال حاضر که من در خانه من بود و بیشتر از ترس به پیدا کردن آن تقریبا دقیقا همانطور که من می خواهم آن را ترک کرد.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>