این هفته ما اندازه گیری تاثیر سیلیکون ولی را به تغییر از راه دور کار می کنند. همچنین ما سقوط محل باشگاه وانجمن.

دره سیلیکون را دوست دارد آن اختلال. اگر هر صنعت آماده مسئولیت رسیدگی به یاد ماندنی تغییرات در آورده با coronavirus آن بزرگ با تکنولوژی. شرکت هایی مانند Twitter و Facebook نیز برخی از نیاز به کارکنان خود را برای کار از خانه حتی قبل از رسمی پناهگاه در محل سفارشات به اثر رفت. در حال حاضر آنها و دیگران باید خود را گسترش داده از راه دور کار سیاست اجازه می دهد تا کارکنان خود را به ارتباط از راه دور از خانه برای همیشه حتی پس از همه گیر به پایان می رسد.

این هفته در ابزار آزمایشگاه سیم و نویسنده ارشد Arielle Pardes ما می پیوندد به بحث در مورد محل اتفاقات در دره سیلیکون. در نیمه دوم نشان می دهد ما در مورد محل باشگاه وانجمن های جدید شبکه های اجتماعی همراهی tech bigwigs متصل می شود.

نمایش یادداشت ها

جزئیات Arielle داستان در مورد چگونه دره سیلیکون است تجدید نظر دفتر خانه در اینجا. جزئیات سارا Frier داستان در بلومبرگ در مورد تکنولوژی کارگران مایل به فرار از دره سیلیکون اجاره بالا در اینجا. بیشتر بخوانید درباره اتوماتیک اسپرسو ماشین آلات از سیمی بررسی ویرایشگر جفری ون کمپ در اینجا.

توصیه های

Arielle توصیه جاذبه پتو و Allbirds’ ادم خودنما در حال اجرا کفش. لورن توصیه Nespresso Creatista به علاوه. مایک توصیه آنلاین آشپزی فروشگاه خود کتاب.

ژیلا را می توان در توییتر @pardesoteric. لورن گود است @LaurenGoode. مایکل calore زبان است @snackfight. Bling اصلی تدریس خصوصی در @GadgetLab. نشان می دهد که تولید شده توسط بون Ashworth (@booneashworth). ما تهیه کننده اجرایی است Alex Kapelman (@alexkapelman). ما تم موسیقی است که توسط انرژی خورشیدی کلید.

اگر شما نظرات خود را در مورد نشان می دهد و یا فقط می خواهید را وارد کنید برای برنده شدن 50 $gift card, نگاهی مختصر ما شنونده بررسی در اینجا.

چگونه برای گوش دادن

شما همیشه می توانید گوش دادن به این پادکست از طریق پخش کننده های صوتی در این صفحه اما اگر شما می خواهید برای به اشتراک به صورت رایگان برای دریافت هر قسمت در اینجا نحوه:

اگر شما بر روی آی فون یا آی پد برنامه را باز کنید به نام پادکست ها و یا فقط شیر این لینک. شما همچنین می توانید با دانلود یک نرم افزار مانند پوشیده از ابر یا Pocket Casts و جستجو برای ابزار آزمایشگاه. اگر شما با استفاده از آندروید, شما می توانید ما را در Google Play Music برنامه فقط با ضربه زدن اینجا. ما در Spotify در بیش از حد. و در صورتی که شما واقعا به آن نیاز دارید در اینجا خوراک RSS.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • سلام بچه ها! خواندن این کتاب در طول خود را بسیار. طولانی است. تابستان
  • چگونه برای جلوگیری از اسپم—یکبار مصرف با استفاده از اطلاعات تماس
  • نکاتی برای ساخت بهتر از قهوه در خانه
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im