یک تیم بین المللی از زیست شناسان تکاملی و دیرینه شناسان را بازسازی تکامل از مرغی مغز با استفاده از یک مجموعه داده از حجم مغز از دایناسورها منقرض پرندگان مانند Archaeopteryx و Auk و مدرن پرندگان.

مطالعه آنلاین منتشر شده امروز در مجله زیست شناسی کنونینشان می دهد که قبل از انقراض در پایان دوره کرتاسه پرندگان و غیر مرغی دایناسورها تا به حال مشابه نسبی مغز اندازه. پس از انقراض مغز-بدن پوسته پوسته شدن ارتباط معطوف به طور چشمگیری به عنوان برخی از انواع پرندگان تحت انفجاری تابش دوباره اشغال زیست محیطی فضای خالی توسط منقرض شدند.

“یکی از شگفتی بزرگ بود که انتخاب برای کوچک اندازه بدن معلوم می شود یک عامل مهم در تکامل از مغز پرندگان” می گوید: دکتر دانیل Ksepka متصدی علم در بروس موزه و نویسنده سرب از مطالعه. “بسیاری از موفق پرنده تکامل خانواده به همان نسبت بزرگ مغز توسط کاهش پایین به بدن کوچکتر اندازه در حالی که مغز خود را اندازه ماند به کسانی که خود را بزرگتر سالم اجداد.”

به منظور درک چگونه پرنده مغز را تغییر, یک تیم از 37 دانشمندان با استفاده از CT اسکن داده ها برای ایجاد endocasts (مدل های از مغز بر اساس شکل جمجمه و حفره) صدها پرندگان و دایناسورها که آنها در ترکیب با یک پایگاه داده موجود در مغز را اندازه گیری از مدرن پرندگان. سپس آنها را تجزیه و تحلیل مغز-بدن allometry: راه اندازه مغز مقیاس با اندازه بدن است.

“هیچ خط روشن بین مغز پیشرفته دایناسورها و بدوی پرندگان” یادداشت همکاری نویسنده دکتر امی Balanoff از دانشگاه جانز هاپکینز. “پرندگان مانند emus و کبوتر را به همان اندازه مغز شما انتظار می رود برای یک theropod دایناسور همان اندازه بدن و در واقع برخی از گونه ها مانند معا باید کوچکتر از حد انتظار مغز است.”

دو گروه از پرندگان با واقعا استثنایی مغز اندازه تکامل یافته نسبتا به تازگی: طوطی و corvids (کلاغ کلاغ و kin). این پرندگان نشان می دهد فوق العاده ای ظرفیت شناختی از جمله توانایی استفاده از ابزار و زبان و به یاد داشته باشید چهره انسان. مطالعه جدید نشان می دهد که طوطی و کلاغ به نمایش گذاشته امتیازات بسیار بالا از مغز تکامل است که ممکن است کمک به آنها در رسیدن به چنین بالا متناسب مغز اندازه.

“چندین گروه از پرندگان نشان می دهد بالاتر از نرخ متوسط مغز و بدن اندازه تکامل” سخنان همکاری نویسنده دکتر N. آدام اسمیت از کمپل موزه زمین شناسی در دانشگاه کلمسون. “اما کلاغ ها واقعا خاموش نمودار — آنها به رشد پرندگان دیگر. نتایج ما نشان می دهد که تماس کسی “پرنده-brained” است که در واقع کاملا یک تعریف!”

“کلاغ ها hominins پرنده پادشاهی می گوید:” همکاری نویسنده دکتر Jeroen Smaers از دانشگاه استونی بروک. “مثل خود ما و اجداد آنها تکامل یافته همان نسبت گسترده مغز با افزایش هر دو بدن خود را اندازه و حجم مغز در همان زمان با اندازه مغز افزایش می دهد اتفاق می افتد و حتی بیشتر به سرعت در حال.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط بروس موزه. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de