چگونه می تواند ما را نجات دهد, سیاه و قهوه ای زندگی می کند در طول یک بیماری همه گیر? داده ها از مطالعات گذشته می تواند نقطه راه

یک دختر در استمفورد ایالت کانکتیکات لمس پدر او که تا به حال علائم COVID-19. برخی از جوامع شده است ضربه سخت coronavirus.

جان مور/گتی ایماژ

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

این هفته تیره و تار drumbeat از گزارش ها نشان داد که COVID-19 ویرانگر بسیاری از جوامع اقلیت. برای مثال مردم سیاه و سفید شامل 32 درصد از لوئیزیانا جمعیت—اما تکان دهنده از 70 درصد از coronavirus مرگ و میر. در اولین انتشار نژادی اطلاعات شهر نیویورک گزارش داد که اسپانیایی درگذشت از COVID-19 در نرخ 22 در هر 100000 نفر و نفر در یک نرخ از 20 در هر 100,000—دو رای از مردم سفید که در یک نرخ از 10 در هر 100 ، 000. همچنین در این هفته نگران کننده گزارش از میزان عفونت در آمریکایی های بومی در آمد از ضیا و سن فلیپ pueblos در نیومکزیکو.

این گریم حقایق تنها در حال ظهور در حال حاضر از آنجا که تا این هفته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و اکثر ادارات بهداشت محلی نیست, انتشار داده در مسابقه. بسیاری هنوز هم هستند.

فرماندار نیویورک اندرو کومو و دیگر سیاستمداران خواستار تحقیق در مورد چرا اقلیت هستند ضربه سخت. اما عامه محققان می گویند این دلایل هیچ رمز و راز. دقیق مطالعات گذشته نشان می دهد شیوع همان غم انگیز الگوی تکرار دوباره و دوباره: بیماری های عفونی بیشتر به راحتی نگه دارید در گروه قبل از بیماری های موجود و چه کسی باید زندگی در شرایط شلوغ و کار در کنار دیگران است. اقلیت نیز باید کمتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی و ثابت “هوازدگی” از تبعیض در مورد سلامت خود می گوید: ساندرا Crouse کوین یک متخصص سلامت در دانشگاه مریلند کالج پارک.

کوین صحبت کرد علم در مورد چگونه به مطالعات گذشته شیوع خواهم که از آنفلوآنزای H1N1 آشکار عوامل خطر—و پیشنهاد راه حل. این مصاحبه ویرایش شده برای concision و وضوح.

س: آیا تاثیر COVID-19 در مردم و دیگر گروه های اقلیت تعجب شما ؟

A: نه در همه. در اوایل ماه فوریه زمانی که من شروع به تماشای من می دانستم که ما را از اینجا دریافت کنید. اجتماعی و ساختاری عوامل است که گروه های اقلیت آسیب پذیر هستند به مدت طولانی است. چه بسیار خسته کننده و غم انگیز است که برخی از چیزهایی که می تواند آنها را ثابت نمی شد انجام می شود.

س: اگر چه همه گیر شده است مواج برای هفته ها در ایالات متحده نژادی اطلاعات در حال ظهور به آرامی و تدریجی. این است که یک مشکل جدید?

یک: هیچ. من یک حافظه مجزا از یک تماس تلفنی با برنامه من افسر در CDC در سال 2009 درخواست, “چرا شما انتشار داده؟” ما توصیه می شود پس از آن که CDC و ادارات بهداشت باید شامل نژاد و قومیت داده ها در گزارش H1N1 بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. این مهم به سند نابرابری بنابراین ما می تواند به شکل از چه باید بکنید.

س: در سال 2009 H1N1 آنفلوآنزای همه گیر کشته 18,500 مردم در سراسر جهان است. شما گزارش شده است که این ویروس آمار سیاهان و اسپانیایی ها در بوستون و شیکاگو به خصوص سخت است. و در میان 1081 موارد در اوکلاهما شما یافت می شود که 55 درصد و 37 درصد آمریکایی های بومی حتی اگر آن گروه را تشکیل می دهند تنها 8 ٪ و 9 ٪ از Oklahomans. چه تعجب شما بیشتر از این مطالعه ؟

ساندرا Crouse کوین به بررسی تاثیر گذشته آنفولانزا شیوع در گروه های اقلیت.

دانشگاه مریلند دانشکده بهداشت

یک: ما حیرت زده شد توسط گروه های اقلیت’ ناتوانی در فراموش اجتماعی به دلیل فاصله از جایی که آنها زندگی می کنند و کار می کنند. آن عمیق بود. شصت و یک درصد از اسپانیایی زبان لاتینی ها تنها می تواند کار خود را در محل کار خود را از آنجا که آنها در مشاغل خدماتی برای مثال تمیز کردن بیمارستان ها و خانه ها و یا کار در رستوران و فست فود, فروشگاه ها. ناتوانی اجتماعی فاصله زیرا آنها بدون پرداخت مرخصی استعلاجی قرار اسپانیایی زبان در واقعا اوج خطر است.

برای آمریکایی های آفریقایی تبار, بار بیماری های مزمن ساخته شده آنها را بیشتر مستعد ابتلا به H1N1. ما نیز شاهد نابرابری در دسترسی به مراقبت های بهداشتی و آنها گزارش قابل توجهی در رابطه با تبعيض در مراقبت های بهداشتی.

س: چگونه می توانم به ما کمک اعضای این گروه های اجتماعی فاصله?

یک: ما باید برای پیدا کردن راه هایی برای کمک به مردم در خانه بمانند. اگر آنها بیمار آنها باید بیمار پرداخت. ما شده اند به نسبت افرادی که لازم نیست که بیمار را ترک کنند.

کاهش تعداد مراقبت های بهداشتی بیمه با قانون مراقبت مقرون به صرفه بود و یک قدم بزرگ رو به جلو است. اما در حال حاضر ما در حال پیاده سازی است و شاهد افزایش در بیمه. برخی فرمانداران در حال ساخت مطمئن شوید که مردم دریافت رایگان [coronavirus] آزمایش و که بچه ها دریافت رایگان و کاهش ناهار. من این را تحسین آن تلاش, اما آنها Band-ایدز که نیست پوشش زخم خمیازه.

س: چه چیز دیگری باید انجام شود ؟

یک: در حالت ایده آل ما خواهد بود استخدام رهبران جوامع مختلف برای برقراری ارتباط با افراد در معرض خطر. آنها می گویند به مردم است که این واقعی است, مردم در حال مرگ هستند. در ابتدا اسطوره بود که COVID-19 که به یک بیماری [چرا که] آنها آنهایی که سفر. ما نیاز به اطمینان حاصل شود که مردم در حال گرفتن تست شده و است که آنها را در درک آنچه تماس با ردیابی است—که آن را نه تنبیهی; آن را به کمک کند.

ما باید بیشتر سلامت جامعه کارگران در سراسر کشور—به طور منظم به افرادی که مورد اعتماد در جامعه است. آنها می تواند کسی که می گوید: “خانم اسمیت آیا شما چک کردن قند خون خود را? آیا شما را در درک آنچه دکتر گفت؟” ما در حال رفتن به نیاز کسانی که سلامت جامعه کارگران هنگامی که ما داروهای درمانی و واکسن. یکی از گروه های حداقل مایل به دریافت واکسن آنفولانزا در سال 2009 بود که آمریکایی های آفریقایی تبار.

س: پیامدهای اگر ما به آدرس این مسائل ؟

یک: من نگران آفریقایی آمریکایی طبقه متوسط است. هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد افرادی که دارای بیماری های مزمن و مرگ زودرس از COVID-19 در 40s و 50s که درآمد از دست رفته است. اگر آن را پدر یا مادر که در دراز مدت تهدید به رفاه اقتصادی آن خانواده.

ما به دلایل اخلاقی و معنوی به مراقبت در مورد هر کس است یک دلیل عملی—سلامت حداقل در میان ما تاثیر می گذارد همه ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>