چگونه سلول های تشخیص مهمانان ناخوانده

تا به حال ایمنی سنسور TLR8 باقی مانده است در سایه علم است. یک تیم تحقیقاتی به رهبری دانشگاه بن در حال حاضر کشف کرده اند که چگونه این سنسور نقش مهمی در دفاع از سلول های انسان در برابر مزاحمان. آنزیم های RNaseT2 و RNase2 قطع ribonucleic اسید (Rna) از باکتری ها را به قطعات کوچک است که به عنوان ویژگی به عنوان یک اثر انگشت. فقط در آن می تواند TLR8 تشخیص خطرناک بیماری زا و آغاز اقدامات متقابل. نتایج در حال حاضر منتشر شده در مجله ایمنی.

زمانی که باکتری ها و یا عوامل بیماری زا که باعث مالاریا حمله به زندگی انسان سلول های این سلول ها می تواند بسیار غیر دوستانه. آنها سعی کنید به درایو دور با انتشار گونه های اکسیژن فعال — یک اصل است که مورد استفاده در توالت پاک کننده و ضد عفونی کننده. سلول وارد یک وضعیت اضطراری مکان خود را در یک نوع از قرنطینه و تولید التهابی رسولان که جذب و فعال کردن سایر سلول های ایمنی. این سلول های ایمنی می تواند پس از آن کشتن سلول های آلوده و یا به صورت آنتی بادی در برابر پاتوژن ها و ایده آل های مبارزه با عفونت در دراز مدت.

اما چگونه زندگی انسانی همراه رسمیت شناختن اگر نامطلوب مهمان است و حتی وجود دارد ؟ مانند یک رادار سیستم ایمنی بدن سنسور با نام علمی Toll-like Receptor 8 یا “TLR8” مانیتور که آیا داستان ribonucleic اسید (RNA) به نظر می رسد در طول بازیافت از سلول های مرده و یا خوردن زنده بیماری زا نشان می دهد مهاجمان خارجی است. این به این دلیل است که در یک فرایند گوارش کامل سلول ها و سلول قطعات است که دیگر مورد نیاز هستند در نظر گرفته و شکسته را به قطعات مجزا و دوباره بهم وصل به سلول های جدید سازه. اگر باکتری یا دیگر عوامل بیماری زا در آن پنهان شده در این اجزای مختلف خود را رنس ظاهر خواهد شد بر روی صفحه رادار TLR8 در طول فرایند بازیافت.

TLR8 ماند در سایه

“ایمنی سنسور TLR8 نادیده گرفته شد و برای مدت زمان طولانی می گوید:” دکتر اوا بارتوک است. “دلیل آن است که فعال در موش اما بسیاری از ایمونولوژیک مطالعات انجام شده بر روی این مدل موجودات زنده.” در انسان در آن نقش مهمی دارد. به عنوان رهبر گروه تحقیقاتی, در موسسه شیمی بالینی و فارماکولوژی بالینی در بیمارستان دانشگاه شهر بن توضیح می دهد که آن را تنها ظهور CRISPR-Cas9 ژن در حال ویرایش ساخته شده است که آن را ممکن است برای درک اهمیت TLR8 ایمنی سنسور در سلول های انسان است.

محققان در اطراف دکتر اوا بارتوک و پروفسور دکتر گونتر هارتمن از خوشه تعالی ImmunoSensation در دانشگاه بن برای اولین بار غیر فعال TLR8 با از بین بردن ژن با استفاده از CRISPR-Cas9. “نتیجه این بود که سلول های انسان شد دیگر قادر به تشخیص RNA از باکتری ها می گوید:” توماس Ostendorf نویسنده سرب از Bartok پژوهش ، “این نشان می دهد اهمیت مرکزی TLR8.”

CRISPR-Cas9 ژن ویرایش را فعال کنید رمان مطالعه

با خاموش کردن ژن دیگر محققان کشف دو ابزار مهم سیستم ایمنی بدن: RNaseT2 و RNase2. هر دو آنزیم اطمینان حاصل شود که سیستم ایمنی سنسور TLR8 قادر به تشخیص این داستان ribonucleic اسید باکتری ها و مالاریا در وهله اول. “شما می توانید شاید تصویر طولانی RNA به عنوان توپ از پشم شل پایان است که واقعا قابل رویت” توضیح می دهد که توماس Zillinger دیگر منجر نویسنده این کار از پروفسور هارتمن گروه. به عنوان طولانی به عنوان RNA در حال حاضر به عنوان درهم توپ توالی خود را نمی تواند شناسایی شود. TLR8 تنها می تواند تشخیص دهد که آیا RNA می آید از میزبان و یا مزاحم پس از آن شکسته شده را به خواندن قطعات توسط RNaseT2 و RNase2.

دانشمندان در ابتدا کار با کشت سلول خطوط از تومور. به اعتبار نتايج آنها با استفاده از سلول های خون از بیماران بسیار نادر مادرزادی بیماری التهابی است که در آن RNaseT2 را می توان تولید شده به دلیل یک نقص ژنتیکی و کسی که از رنج شدید روحی و ناتوانی جسمی به عنوان یک نتیجه. “اولیه سلول های ایمنی از این بیماران فعال بن محققان به اعتبار نتایج حاصل از CRISPR-Cas9 مدل سلولی به خوبی می گوید:” پروفسور دکتر Jutta Gärtner مدیر گروه اطفال و نوجوانان پزشکی در مرکز پزشکی دانشگاه گوتینگن که در توصیف این بیماری و ارائه بن محققان با سلول های ایمنی از این بیماران نادر.

تحقیقات پایه برای واکسن و immunotherapies

“تعامل RNaseT2 و RNase2 با ایمنی سنسور TLR8 یک عنصر کلیدی از پاسخ ایمنی بدن در برابر عوامل بیماری زا در داخل سلول ها می گوید:” بارتوک است. این یافته می تواند به طور بالقوه منجر به توسعه جدید واکسن در برابر عفونت و یا immunotherapies سرطان با فعال کردن TLR8 بیشتر به شدت و به طور خاص از طریق سفارشی ساخته شده RNA مولکول موجب توربو شارژر سیستم ایمنی بدن است. “با این حال این کار نیاز به بیشتر فشرده ابتدایی تحقیق و توسعه است. آن را احتمالا ممکن است منجر به اسپین آف جدید شرکت زیست فناوری به طوری که منابع قابل توجهی مورد نیاز برای توسعه بالینی موجود می توان ساخته شده” می افزاید: پروفسور هارتمن.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه بن. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>