دانش آموزان در دانشگاه شیکاگو مطالعه کوانتومی بیت کلید کوانتومی اطلاعات شبکه است که بنیاد ملی علوم آمریکا پشتیبانی می کند.

دیوید Awschalom دانشگاه شیکاگو

در آن صورت پیشنهادی 2021 بودجه پرده برداری کرد این هفته برای آمریکا و بنیاد ملی علوم (NSF) به نظر می رسد مانند یک فاجعه: به طور کلی کاهش 6.5% از جمله 7.8 درصد کاهش در آن برنامه های تحقیقاتی.

اما نگاهی دقیق تر نشان می دهد خروجی NSF مدیر فرانسه Córdova ساخته شده است آن را به عنوان آسان که ممکن است برای کنگره نهایی داور از هزینه های دولت فدرال و کاهش نیش. او گردد او آخرین بودجه به درخواست تجدید نظر به هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه مجلس—و سمت چپ حفره است که کسانی که قانون گذاران به احتمال زیاد می خواهید را پر کنید.

Córdova مراحل را ماه آینده در پایان از 6 سال مدت به طوری که او نمی خواهد در اطراف هنگامی که تصمیم گیری نهایی در حال ساخته و احتمالا پس از انتخابات نوامبر. اما او ردی آژانس چشم انداز در حمایت هر دو حزب NSF به طور سنتی لذت می برد. در اینجا چگونه است.

صنایع آینده

با وجود یک خط پایین است که $537 میلیون زیر سطح فعلی خود را از $8.28 میلیارد NSF پیشنهاد 2021 بودجه می دهد یک افزایش بزرگ به کاخ سفید اولویت—هوش مصنوعی (AI) و اطلاعات کوانتومی, علم (QIS). آن را افزایش می دهد نزدیک به دو برابر بیش از سال 2019 باید درخواست تجدید نظر به نمایندگان مجلس که در حال حاضر نشان داده شده است که آنها را ببینید که این دو رشته به عنوان محرک های اصلی رشد اقتصادی آمریکا و امنیت ملی است. برای مثال یک لایحه معرفی شده در ماه گذشته توسط سناتور راجر ترکه یا چوب کوتاه (R–MS) رئیس مجلس سنا تجارت و علم کمیته تماس برای یک سال 2-دو برابر شدن بودجه تحقیق و پژوهش در این زمینه لقب “صنایع از آینده است.” سنا را بالا دموکرات چارلز شومر (نیویورک) است که فکر پیشنهاد چیزی است که می تواند حتی بیشتر سخاوتمندانه.

ترکه یا چوب کوتاه طرح که جذب دموکراتیک همکاری حامیان مالی است نه صرف یک لایحه است. اما آن را می تواند تحت تاثیر قرار تصاحب که نوشتن لوایح بودجه سازمان های خاص. این نیز هدف از نماینده فرانک لوکاس (R–OK) بالا جمهوریخواه در خانه علم کمیته. او به تازگی معرفی لایحه بازگشت 10 سال راه به دو برابر شدن بودجه از سازمان های مختلف از جمله NSF که حمایت از پژوهش های سوخت رسانی این بخش صنعتی.

برای 2021 شش از NSF هفت تحقیقات معاونت برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در مجموع $868 میلیون در هوش مصنوعی در مقایسه با $465 میلیون دلار در سال 2019. برای QIS درخواست برای $226 میلیون دلار 106 میلیون. (مقایسه با سال 2019 به جای 2020 به دلیل NSF بودجه را فراهم می کند بدون تفکیک سال 2020 هزینه های فراتر از سطح کل برای هر یک از آن پنج سطح بالا حساب.) در این سال NSF انتظار به صندوق شش در یک شبکه جدید از هوش مصنوعی موسسات تحقیقاتی در $20 میلیون پاپ بیش از 5 سال—و آن 2021 درخواست اجازه می دهد آن را به راه اندازی چندین اضافی مراکز.

جای تعجب نیست که NSF کامپیوتر علم اطلاعات و دانش شناسی و مهندسی اداره (CISE) مدیریت بزرگترین سهم. اما آن آموزش و پرورش, زیست شناسی, و علوم اجتماعی معاونت نیز در نظر گرفتن بخشی برای مثال با یک augmented موسسه آموزش خواهد شد که بخشی از این شبکه جدید.

NSF را ایده های بزرگ

دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان است که به احتمال زیاد مشکوک از تمرکز محدود بر روی هوش مصنوعی و QIS. اعضای آن به طور سنتی مخالف تلاش برای انحراف NSF گسترده نمونه کارها در یک جهت خاص با این استدلال که تحقیقات در یک زمینه اغلب دارای نعمت غیر مترقبه تاثیر بر دیگر ظاهر نامربوط زمینه.

اما Córdova نیز یافت می شود به اندازه کافی پول برای حفظ حرکت برای ابتکار با درخواست تجدید نظر گسترده تر: NSF 10 ایده های بزرگ خود دید که در آن تحقیقات در راس است. این موضوعات که شامل مرور قطب شمال در آینده از کار و ویندوز در جهان که نیاز به پایدار سرمایه گذاری در سراسر بسیار گسترده تر آرایه ای از رشته ها.

در یک دولت است که تلاش برای کاهش NSF بودجه 4 سال راست جدید برچسب شده است یکی دیگر از راه های برنده شدن پشتیبانی برای بودجه اضافی. همراه با وسعت NSF بزرگ ایده های دموکرات کنگره تمایل به مانند نقش برجسته بسیاری را به محیط زیست محققان و کسانی که در علوم رفتاری و اجتماعی مناطق اغلب مشاهده شده با شک و تردید جمهوریخواهان.

عبارت “ایده های بزرگ” است که در واقع یک اصطلاح چتر پوشش فعالیت های مختلف که در هم رفته را دریافت $432 میلیون دلار در سال 2021 و یا $108 میلیون بیشتر از سال 2019. یکی از NSF را از ایده های بزرگ است که در واقع یک پژوهش frontier اما به جای تلاش برای سرعت بخشیدن به نتیجه نهایی از همه نوع از تحقیقات پایه. آن را انجام داده و با اتصال دانشمندان از بسیاری از رشته های یک فرایند NSF برچسب همگرایی پژوهش است. NSF نیز آغاز شده است برای آزمایش این روش در دو حوزه بودجه آنچه در آن خواستار همگرایی شتاب دهنده (CA) پروژه.

NSF در حال حاضر بودجه CA پروژه های ساخته شده در بهره برداری از داده های انقلاب و آینده کار در انسان-تکنولوژی مرزی. این 2021 درخواست شامل 35 میلیون دلار برای سومین, CA آهنگ. Córdova همچنین پیشنهاد صرف $230 میلیون دلار در شش تحقیقات “ایده بزرگ” از $180 میلیون در سال 2019.

که رشد کمک می کند تا نرم کردن ضربات به NSF شش سنتی معاونت پژوهش در سال 2021 درخواست. CISE متصلب افزایش تنها در 8 درصد. ریاضیات و علوم فیزیکی خواهد افت 3 درصد کمتر از این سازمان گسترده ای 8 درصد کاهش پژوهشی—اما زیست شناسی, علوم زمین و دفاتر بین المللی و تحقیقات قطبی رنج می برند دو رقمی کاهش است.

نه اینقدر تند و سریع

برای برنده شدن بازگشت پول از قانونگذاران, Córdova را 2021 همچنین درخواست استخدام زمان آزمایش استراتژی بریده شده فعالیت هایی که کنگره تقریبا قطعا می خواهید به صندوق در یک سطح بالاتر است. در بالای لیست برنامه تاسیس برای تحریک رقابتی پژوهش (EPSCoR) که earmarks پول برای 27 متحده و سرزمین های به مکمل مقدار کمی از پول آنها برنده از طریق NSF سنتی فرآیند رقابتی کمک های مالی.

هدف آن است که به سطح زمین بازی اما 40 سال در بسیاری از این کشورها همچنان به دریافت EPSCoR بودجه. جای تعجب نیست که EPSCoR است بسیار محبوب در میان قانونگذاران از این کشورها است. بنابراین NSF برنامه برای کوچک شدن آن توسط 17 درصد از 190 میلیون دلار در سال جاری بعید است به پیروز.

و نه کنگره به احتمال زیاد به نوبه خود پشت خود را در یک برنامه است که به دانشمندان مهارت های لازم برای تبدیل تحقیقات خود را به یک شرکت است. آغاز شده در سال 2011 با مبلغ 1 میلیون دلار بودجه نوآوری-سپاه (I-Corps) مسلما موفق ترین میراث سابق NSF مدیر Subra Suresh. این باعث شده است بیش از 500 راه اندازی شرکت. این 2021 درخواست خواهد قطع آن زمان $38 میلیون بودجه 17 درصد.

این 2021 بودجه پیشنهادی نیز قرار می دهد NSF گل سرسبد فارغ التحصیل فلوشیپ برنامه های تحقیقاتی (GRFP) زیر تیغ پیشنهاد 20% افت از سال 2000 سالانه بورس به 1600. آغاز کرده و در سال 1952 برنامه کمک هزینه تحصیلی است که یک ستون از NSF سرمایه گذاری در آموزش نسل بعدی دانشمندان و چندین کار اقتصاددانان استدلال کرده اند که موفقیت آن حکم رشد آن به 3000.

Córdova, اما بارها پیشنهاد پیرایش GRFP پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در برخی از سال به 1500. در سال 2017, او گفت: آن زمان مقايسه تاثير آن با مکانیسم های دیگر برای حمایت از دانشجویان تحصیلات تکمیلی به ویژه کارآموزی و تحقیق از طریق کمک های مالی. و NSF فعلی برنامه اعلام می گوید: این سازمان قصد دارد به 1600 جوایز مالی در سال 2020 و 2021.

سنا را رد کرده است تلاش های قبلی برای اصلاح برنامه ، برای مثال نهایی سال 2020 هزینه های لایحه تصویب شده چند سال پیش دستور داد NSF به ماندن در 2000 اسلات. NSF سخنگو می گوید این سازمان خواهد شد و مطابق با آن زبان.

یک مسابقه فضایی

با وجود این کنگره خشنود بودجه که NSF ساخته شده است قانونگذاران فدرال ممکن است پیدا کردن آن سخت تر برای بازگرداندن به طور کلی کاهش نسبت به سال گذشته بسیار کمتر به NSF هر گونه افزایش دهد.

که به دلیل تخصیص روند قرار می دهد NSF در رقابت مستقیم با ناسا که یکی از چند علم سازمان است که رشد قابل توجهی در مغلوب ساختن پیشی جستن 2021 درخواست بودجه. از رئیس جمهور درخواست 3 میلیارد دلار افزایش برای کمک به ناسا دیدار هدف خود را از بازگشت فضانوردان به ماه تا سال 2024, 4 سال جلوتر از زمان برنامه.

ناسا نیست تنها چالش برای NSF. در تابستان گذشته کنگره و کاخ سفید توافق را به نگه داشتن داخلی صرف اساسا تخت در سال 2021 در 634 میلیارد دلار و پس از آن رشد کرده بود با 32 میلیارد دلار در سال 2020 بیش از سال قبل است. مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفت که توافق و درخواست تنها $590 میلیارد در آخرین بودجه.

کنگره دموکرات ها قول داده اند که برای نگهداری به معامله. اما حتی توافق شماره داخلی برای برنامه های نیروی قانونگذاران به بازی یک بازی با حاصل جمع صفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su