این هفته خبرنگار ارشد آدام راجرز در مورد چگونه ما می تواند در مورد بازگشایی این کشور است.

بسته به جایی که شما زندگی می کنند, فروشگاه ها, پارک ها و زمین های بازی و دفاتر در منطقه خود را می تواند تعطیل برای استراحت در تابستان امسال است. و یا آنها می تواند تمام شود باز دوباره در حال حاضر. دولت باید نظرات متفاوت در زمانی که بهترین زمان برای شروع مجدد زندگی عادی (و اقتصاد) حتی اگر کارشناسان بهداشت عمومی در حال ارائه مشاوره به همه ما به ادامه پناهگاه در محل تا زمانی که ما به طور کامل مجهز به آزمون و مراقبت برای هر آمریکایی که بیمار می افتد.

این هفته در ابزار آزمایشگاه ما بپرسید سیمی خبرنگار ارشد آدام راجرز چگونه ما را با خیال راحت در مورد بازگشایی این کشور است. سپس گفتگو در مورد چگونه همه ما مقابله با کروناویروس. (بیشتر مشروب الکلی اما برخی از چیزهای دیگر بیش از حد.)

نمایش یادداشت ها

بیشتر بخوانید از آدم در مورد خانه های سفید’ برنامه ای برای کاستن اجتماعی فاصله اقدامات و مورد چگونه دولت اتحاد اینجا. دنبال تمام سیمی را coronavirus پوشش در اینجا. خواندن همه چیز شما همیشه می خواهم به دانستن در مورد الکل آدم در کتاب اثبات: علم مشروب الکلی.

توصیه های

آدم توصیه این کتاب مجبور دیدگاه توسط تیم قدرت. لورن توصیه Showtime درام این امر است. مایک توصیه دوباره منتشر Wim Wenders فیلم تا پایان جهان است.

آدم راجرز را می توان در توییتر @jetjocko. لورن گود است @LaurenGoode. مایکل calore زبان است @snackfight. Bling اصلی تدریس خصوصی در @GadgetLab. نشان می دهد که تولید شده توسط بون Ashworth (@booneashworth). ما تهیه کننده اجرایی است Alex Kapelman (@alexkapelman). ما تم موسیقی است که توسط انرژی خورشیدی کلید.

اگر شما نظرات خود را در مورد نشان می دهد و یا فقط می خواهید را وارد کنید برای برنده شدن 50 $gift card, نگاهی مختصر ما شنونده بررسی در اینجا.

چگونه برای گوش دادن

شما همیشه می توانید گوش دادن به این پادکست از طریق پخش کننده های صوتی در این صفحه اما اگر شما می خواهید برای به اشتراک به صورت رایگان برای دریافت هر قسمت در اینجا نحوه:

اگر شما بر روی آی فون یا آی پد برنامه را باز کنید به نام پادکست ها و یا فقط شیر این لینک. شما همچنین می توانید با دانلود یک نرم افزار مانند پوشیده از ابر یا Pocket Casts و جستجو برای ابزار آزمایشگاه. اگر شما با استفاده از آندروید, شما می توانید ما را در Google Play Music برنامه فقط با ضربه زدن اینجا. ما در Spotify در بیش از حد. و در صورتی که شما واقعا به آن نیاز دارید در اینجا خوراک RSS.

متن

مایکل calore زبان: بنابراین من باید بگویم که این چیزی است که واقعا کمک به من انجام این پادکست روند “پنهان کردن خود مشاهده گزینه” در زوم.

لورن گود: که شگفت انگیز است!

MC: اوه آره. آن مهم است. مثل این است که در جهان واقعی است.

[معرفی موسیقی تم]

MC: سلام به همه. به انجمن خوش آمدید ابزار آزمایشگاه. من مایکل calore زبان یک سردبیر ارشد در سیمی. من پیوسته از راه دور دوباره توسط من cohost سیمی نویسنده ارشد لورن گود.

LG: سلام از صفحه اصلی.

MC: ما همچنین در پیوست این هفته توسط سیمی خبرنگار ارشد, آدم راجرز. سلام آدم.

آدم راجرز: سلام همچنین از صفحه اصلی.

MC: خوش آمدید به نشان می دهد. امروز ما در حال رفتن به صحبت کردن در مورد راه هایی که ما به عنوان یک ملت در پاسخ به کوروناویروس. بعد از آن در نشان می دهد ما را به ارائه برخی از راهنمایی در مورد چگونه به مقابله عاطفی در یک زمان مثل این و ما احتمالا ارائه برخی از مشاوره است که شامل نیست مشروب الکلی اما تنها برخی از. برای اولین بار ما قصد داریم به بحث در مورد چیزی کمتر از دولت از اتحادیه. به عنوان پناهگاه در محل سفارشات در حفظ و گرفتن گسترش پاسخ از دولت را متنوع به طور گسترده ای. برخی از ایالات آمریکا با تشکیل ائتلاف به طوری که آنها می توانید استخر منابع و مبارزه با ویروس به طور موثر تر در حالی که برخی دیگر اعلام کرده اند برنامه ای برای بازگشایی کسب و کار و بازگشت به, نقل قول را تمام کردن “طبیعی” است که البته می رود در برابر مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی.

در بالا از آن دولت فدرال است که مشتاق به بالابر اجتماعی فاصله مورد نیاز بدون ارائه هر گونه دستورالعمل در دقیقا چگونه است که کار می کنند. در حال حاضر, آدم, حدود یک هفته پیش شما نوشت: یک قطعه برای WIRED.com که در آن شما به نام کاخ سفید قصد دارد برای پایان دادن به کروناویروس محدودیت “تفکر جادویی.” دیدن یک هفته احساس می کند مانند یک ماه این روزها چه چیزهایی پیشرفت پس پس ؟

علیرضا: ندارد که اتساع زمان اثر عجیب و غریب ؟ هنگامی که شما در حال محدود خود رفت و آمد به دفتر و یا هر آنچه در آن است که شما را با هر زمان ؟ زمان می شود خنده دار است. چیزهایی که باید پیشرفت ضعیف من می گویند. شده است وجود دارد این واقعی عجیب و غریب, شکاف بین … میان من حدس می زنم متحده که در حال اولیه اشخاص که در تنظیم بهداشت عمومی. بهداشت عمومی مسئولیت سقوط متحده و محلات در ایالات متحده و تنها اهرم که دولت فدرال واقعا با بهداشت عمومی و یا پول چقدر پول به چه مقدار پول شما می توانید کمک مالی به دولت است. بنابراین آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر این است که کشورهای مختلف برقرار اقامت خود در صفحه اجتماعی فاصله غیر دارویی مداخله سفارشات در زمان های مختلف و در حال حاضر کشورهای مختلف هستند و احساس فشار برای بلند کردن آنها را. که آهنگ تقریبا با کدام کشورهای بیشتر وابسته به مالیات بر فروش به عنوان مخالف به شرکت, مالیات و یا مالیات بر املاک.

من فقط دیدم برخی از اعداد در این. اگر شما واقعا وابسته به مالیات بر فروش مانند فلوریدا و تگزاس هستند, برای مثال, سپس شما واقعا نیاز به کسب و کار برای بازگشایی دلیل این که شما نیاز دارید که پول آمدن به خزانه خود را. آنچه شما امید است که دولت فدرال ممکن است به ارائه برخی از نوع از تمرکز برای همه از این و آنها نیست. در زمان های مختلف از رئیس جمهور هم گفت: “این به طور کامل به ایالات متحده. من قصد دارم برای کمک به هواکش و PPEs و شما همه را در خود” و یا “همه باید به بازگشت به کار.” در واقع رئیس جمهور توییتی برخی از چیزهایی که در مورد رهایی بخش کشورهای مختلف و خواستار آن است که کشورهای آسانسور هر چه محدودیت انتخاب شده بود.

کاخ سفید دولت فدرال قرار دادن این نوع از یک راهنما برای زمانی که ایالات متحده می تواند در بلند محدودیت های خود را و این چیزی است که من در مورد نوشت: اما از آن گفت: چیزهایی مانند “خوب وجود دارد برخی از گلوئی عوامل و پس از آن وجود دارد این مراحل مختلف شما می توانید انجام دهید اما به محض این که همه در بسیاری از تست در محل و در اسرع وقت با شما تماس ردیابی و نگهبان نظارت است که به دنبال یک بیماری ظاهر به طور فعال به دنبال آن در گروه های مختلف سپس شما می توانید شروع به بازگشایی شده است.” همه بود “خوب اما ما لازم نیست که ایالات متحده به هیچ وجه از داشتن آن است.” متحده می گویند: “شما فقط به ما گفت که ما تا به حال به توسط خود ما تست و سپس شما رو در چهره ما هنگامی که ما رفت و خریداری آزمون خود ما و شما می گویید ما به خود ما تست.”

به طوری که آنها با قرار دادن این با هم وجود دارد و همه نوع از سردرگمی است. سپس فرماندار از دولت گرجستان گفت: “ما فقط در حال رفتن به بازگشایی در روز جمعه و آن را برای رفتن به خوب است. ما خوب است.” در حال حاضر شده است وجود دارد برخی از گزارش آمده است که گفت: رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور در تماس تلفنی پشتیبانی از فرماندار. سپس رئیس جمهور رفت و بر روی یکی از این جلسات مطبوعاتی شده اند که این عجیب و غریب مداوم صفحه نمایش از تمام چیزهایی که رفته اند اشتباه و گفت: “من فکر نمی کنم آنها باید بازگشایی نشده است.”

بنابراین پیام ها بدتر از مخلوط. آنها پوره این پیام است. که منجر به بسیاری از تنش بین ایالات و دولت فدرال است. که همیشه قرار است به وجود در یک سیستم فدرال. وجود دارد این کلیشه کشورهای در حال آزمایشگاه از دموکراسی است. ایالات متحده قرار است به آمده تا با خلاقیت و نوآوری است که پس از گسترش در سراسر اما در حال حاضر آنها در حال گفت آنها خود به خود و است که منجر به یک دسته کامل از دیگر بسیار عجیب و غریب و تقریبا تخیلی صدایی نتایج.

LG: آدم نیز وجود دارد که این اتحاد شکل گرفته در حال حاضر به خصوص آنهایی که ما دیدیم بین کالیفرنیا و واشنگتن و اورگان و پس از آن وجود دارد این جناح دیگر در سواحل شرق سواحل شرق ایالات متحده است که در واقع گفت: “ما قصد داریم به برخی از تصمیم گیری با هم.” من تعجب که چگونه این نوع از اتحاد مقایسه با سایر پاسخ ها در زمان بحران و بلایای شاید آنهایی که مرتبط با سلامت یا نه. منظورم این است که اگر ما تا کنون دیده ام پیش از این با آتش سوزی و یا طوفان و یا جغرافیای سیاسی بحران یا این بسیار خاص به چه تبدیل شده است و اساسا حزبی طبیعت COVID پاسخ?

علیرضا: آره کسانی که همه دقیقا حق سوال در مورد این. بنابراین کشورهای غربی پیمان که کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن است. تاپیک شمال شرقی که در منطقه Tristate به علاوه برخی از جدید انگلستان متحده است. تاپیک میانه یکی که از میانه و همچنین همراه با یک زن و شوهر از ایالات جنوبی. سپس بسته به اینکه چگونه شما فکر می کنم در مورد این چیزها وجود دارد یک دسته از ایالات جنوبی که اصلا رسمی داد اما همه آنها گفت: آنها در حال رفتن به بازگشایی واقعا به زودی و با آنها در حال رفتن به همان اجتماعی فاصله. بنابراین در راه آنها تشکیل یک چهارم ائتلاف البته یک مقدار شل تر ائتلاف و ائتلاف که رسمی تر هستند و قرار است برای انجام یک زن و شوهر از چیزهایی است. یکی این است که همه قدرت خرید این کشورها با هم به خرید چیزهایی که آنها نیاز به شخصی مانند تجهیزات حفاظتی و هواکش.

یکی دیگر به چین برنامه یا حداقل اصول پشت این برنامه برای بازگشایی, برای شل اجتماعی فاصله و ماندن در خانه سفارشات و بسته شدن چیزهای شبیه به آن. دلیل شما می خواهید برای انجام این کار است که باعث می شود بسیاری از حس زیرا برای مثال منطقه Tristate چگونه بسیاری از مردم در نیویورک اما در کانکتیکات زندگی می کنند و یا در نیوجرسی? بنابراین قوانین باید به طور یکسان و یا دیگری اگر شما بازگشایی نیویورک اما نه نیوجرسی و سپس شما را اجرا خطر گسترش این بیماری در اطراف دوباره. که چیزی است که واقعا در معرض خطر در اینجا است که تقریبا همه اذعان دارد که هنگامی که شما شروع به شل اجتماعی, فاصله, قوانین, شما اجرا بسیار بالا خطر … در واقع تقریبا مسلم است که این بیماری می آید و برخی از مدل ها نشان می دهد این اتفاق می افتد در چه یک نویسنده به عنوان یک دندان کوسه الگوی.

آن را کمی بیشتر از این نوسان امواج دو امواج سینوسی تعقیب هر یک از دیگر. بیماری می آید اجتماعی, فاصله, بیماری می شود کوبیده خواهد شد پایین. اجتماعی فاصله منتشر می شود این بیماری می آید و آن هم از نوع بالا و پایین می رود مانند آن است. شاید برای سال آینده بسته به اینکه چگونه این همه کار می کند و آیا وجود دارد واکسن و مواد مخدر و تمام چیزهای که. بنابراین سوال این است که آنچه در این مناطق در حال رفتن به انجام به دلیل متحده هستند که تا به حال به این قوانین محلی. در حال حاضر این مناطق می خواهم به اشتراک گذاشتن قوانین و خواهد شد و سپس مناطق مختلف قوانین متفاوتی?

حالا که اتفاق افتاده در بهداشت عمومی زیادی است. شما می خواهید مناطق به اشتراک گذاشته بهداشت عمومی ایده هایی برای چیزهایی مانند سن نوشیدن مناسب است ؟ از آنجا که شما نمی خواهید بچه های رانندگی به مرز دولتی و خرید مشروبات الکلی و رانندگی پس از آن به دلیل این که پس از آن شما باید بیشتر رانندگی در حال مستی و یا سن که مردم می توانند خرید سیگار و یا چگونه می توان آنها را زمانی که آنها در واقع دریافت گواهینامه رانندگی. تمام این چیزهایی که بهداشت عمومی مفاهیم. شده اند وجود دارد ایالتی اتحاد پس از بلایای طبیعی مانند نقطه بلایای طبیعی است. طوفان اتفاق می افتد و بنابراین مردم مجبور به فرار از هوستون و سپس آنها را به کشورهای دیگر و یا آنها فرار از خلیج فارس و یا افرادی که از فلوریدا خواهد فرار شمالی به کشورهای دیگر.

اما کسانی که تمایل به بسیار کوتاه زندگی می کردند. وجود دارد خیلی خوب است شاید بسیار خوب پشت کانال رسمی روابط میان مقامات بهداشت عمومی در میان همه انواع از دولت بوروکراتیک مقامات. است که به یک مقدار نامتناسبی از قدرت به بزرگتر متحده است که بیشتر بودجه به شدت بوروکراسی. بنابراین کالیفرنیا و نیویورک و ماساچوست همه واقعا خوب و بزرگ بهداشت عمومی زیرساخت. واشنگتن می کند بیش از حد. همچنین احتمالا نه اتفاقا به گفته یکی از محققان من به این همه مکان هایی واقعا خوب بهداشت مدارس. مردم در حال گرفتن کارشناسی ارشد بهداشت عمومی دکترای بهداشت عمومی دکترا در اپیدمیولوژی مقدار زیادی از تجربه و تخصص در آن مکان بیش از حد.

در حالی که ایالت های جنوبی مانند می سی سی پی به عنوان مثال, که جایی است که یکی از محققان من صحبت به مطالعات بسیار نزدیک به مراتب کمتر از این نوع منابع است. بنابراین شما را تا پایان با این مناطق از تجربه و تخصص به عنوان به خوبی. که به پایان می رسد تا به عنوان تجلی این اسمی آبی, دولت, قرمز دولت تقسیم شده است. بسیاری از این ائتلاف است که تراز وسط قرار دارد با هم تمایل دارند با فرمانداران دموکرات. که مرتب کردن بر اساس چیزی است که باعث می شود جمهوری خواه رئیس جمهور آجیل وقتی که اتفاق می افتد. در واقع در حال حاضر که وجود دارد بحث بر سر چه مقدار پول وجود دارد خواهد بود در صورت حساب های مختلف است که از کنگره برای دادن کمک میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا گفت که او نمی خواهد … او خواستار این آبی منافع دولت و یا این که او نمی خواهد پول را به بلوز به قید وثیقه آبی متحده است. که البته بدان معنی است که در کالیفرنیا و نیویورک گفته اند که کشورهای خود را پرداخت مقدار زیادی پول بیشتری به دولت فدرال است. کنتاکی که در آن میچ مک کانل را از نیش ترمزی میزند تا پول بیشتری به طوری که واقعا نجات?

پس از آن می شود این استدلال سیاسی است که یکی از چیزهایی که خیلی فاجعه بار در مورد این کل بهداشت عمومی فاجعه این جریان عمومی بهداشت و درمان فاجعه است سیاسی از دریافت کنید. من فکر می کنم بسیاری از جامعه علمی و قطعا علم روزنامه نگاری جامعه شده است نوع حرکت گسترده چشم در این ایده است که شما می توانید به مردم و می گویند وجود دارد یک بیماری بسیار خطرناک تر و کشنده تر از هر چیزی مردم را دیده اند در مدت زمان طولانی و ما نیاز به انجام کاری درباره آن. و مردم گفته بود “هیچ یک از ما خواهان” و یا “بله چون ما دموکرات” است که آشکارا مجنون پاسخ به یک بیماری همه گیر اما در اینجا ما هستند.

MC: بنابراین بسیاری از این مرتب سازی بر اساس منطقه ای از قوانین است که تعیین شده است برای چه آن را مانند نگاه ما را قادر به بازگشایی خدمات و بازگشایی موسسات خرده فروشی … کالیفرنیا تا به حال قوانین آن در هفته گذشته دولت فدرال قرار داده و از طرح خود را که نگاه بسیاری مانند کالیفرنیا ، بنابراین همه به دنبال این سبک از برنامه های. همه آنها در آستانه استدلال درست است ؟ شما نمی توانید بازگشایی جامعه تا زمانی که شما از این توانایی برای تست X تعداد از مردم است. شما باید توانایی برای دیدن یک منحنی کاهش تعداد X شما باید توانایی به بستری X تعداد از مردم است. بنابراین با توجه به این آستانه, ما در حال رفتن به نیاز به تست کاملا همه را در جهت پیدا کردن اگر ما آمار این اعداد. بنابراین در صورت عدم وجود تست چگونه ما می دانیم که اگر ما آمار این اعداد و وجود دارد یک راه برای اندازه گیری آن آستانه بدون تست همه ؟

علیرضا: پاسخ کوتاه است. یکی از چیزهای عجیب و غریب در مورد فدرال اصول و دستورالعمل ها بودند که آنها را جذب نمی هر گونه آستانه. آنها گفتند که دولت ها باید پایین تر … موارد باید در یک روند نزولی دو هفته است اما شما می توانید در یک روند رو به پایین به عنوان به زودی به عنوان شما بیش از این اوج و هنوز هم تعداد زیادی از موارد است. نیویورک به نظر می رسد … ایالت نیویورک, شهر نیویورک به نظر می رسد بیش از آن اوج اما هنوز فوق العاده ای در تعدادی از موارد ، هیچ کس واقعا نمی داند که شما اشاره می کنند که چگونه بسیاری از موارد وجود دارد به دلیل وجود ندارد که نوع تست. چه شروع به اتفاق می افتد در حال حاضر جمعیت نظرسنجی serosurveys با استفاده از آزمایش خون است که در دسترس هستند در حال حاضر. وجود دارد بسیاری از آزمایش خون است که در خارج وجود دارد که به دنبال آنتی بادی بنابراین برای قبل از عفونت است. افرادی که در حال حاضر آلوده اما به ببینید که چه کسی تا به حال آن را و چگونه قابل اعتماد این آزمون هستند که واقعا در سوال در حال حاضر.

وجود دارد بسیاری از آماری نگرانی در مورد آن, اما آنچه که شما ممکن است انجام دهید این است بررسی یک نمونه از جمعیت و سپس سعی کنید به آماری معلوم است که چه درصدی از مردم در جمعیت خود را در حال حاضر آن را با یک امید که شما در رسیدن به آنچه به نام گله ایمنی. که مدت اخذ شده است bandied حدود زیادی اما با این ایده که مردم به اندازه کافی آن را به حال و بازیافت که پس از آن آنها در حال رفتن به ایمنی. آن را کاملا مطمئن شوید که هنگامی که شما تا به حال این شما هستید ایمنی بدن برای همیشه و یا برای چه مدت. هیچ کس انجام داده است که علم یا نه. که در روند و حتی بیشتر … من نمی دانم که آیا به تماس این بیشتر محافظه کار یا لیبرال ترین تفاسیر از ریاضی. این بستگی دارد که چگونه شما فکر می کنم در مورد این چیزها. اما مثل این یکی که بیرون آمد از سانتا کلارا در کالیفرنیا برای مثال بودند گفت: چیزهایی مانند آن ممکن است تا حد 40 درصد و یا چیزی.

پس از آن که کردم واقعا به شدت انتقاد برای من فکر می کنم مهم آماری و دلایل دیگر. اما حتی این کافی نیست برای گله ایمنی. حتی بالاترین تخمین می زند که تا کنون نمی کنید شما وجود دارد. بنابراین تعادل است که مردم خواسته شده را بین سود اقتصادی و زندگی از دست داده است. در واقع ما را که تعیین سیاست عمومی در همه زمان ها. که ضمنی و با بسیاری از سیاست های عمومی تصمیم گیری است که ساخته شده در این کشور است. اما ما خواسته شده به آن را انجام دهد … سیاست سازان و تنظیم کننده خواسته شده است که برای انجام آن در نابینایان. هیچ مخرج برای بسیاری از این تصمیمات است. آنها فقط نمی دانند که چگونه بسیاری از مردم بیمار هستند. آنها نمی دانند که چگونه بسیاری از مردم هست. آنها حتی مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند این بیماری است. در همان زمان آنها در حال گفت: “اما آن زمان برای مردم به بازگشت به کار.” آن را قابل دفاع است.

LG: آدم, ما در حال اجرا یک کمی طولانی در این بخش اما من می خواهم به شما بخواهید به سرعت آنچه که بهترین پیش بینی برای دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که دولت گرجستان باز می شود تا برخی از این کسب و کار به عنوان فرماندار گفت: آنها در حال رفتن به انجام این کار در هفته است. در واقع توسط مردم زمان گوش دادن به این پادکست خواهد بود سهشنبه, مارس 24 یا شاید بعد از آنها ممکن است در حال حاضر اتفاق افتاده است. ورزشگاه باربر فروشگاه ناخن سالن دیگر کسب و کار ممکن است باز دارند. چه اتفاقي مي افتد ؟

علیرضا: پیش بینی من این است که آنها را ببینید یک سنبله در موارد و من امیدوارم که من اشتباه می کنم و وجود دارد برخی از شواهد که من خواهد بود. هیچ کس واقعا می داند که چرا فلوریدا دیده نشده به عنوان بسیاری از موارد به عنوان افراد انتظار می رود. هیچ کس مطمئن شوید که مدل درست یا غلط در این نقطه است. شما نمی تواند درست است ؟ بنابراین این امر می تواند بزرگ اگر من و اپيدميولوژيستها در اشتباه بودند در مورد این که چیزی وجود دارد که مردم درک نمی کنند در مورد چگونگی گسترش بیماری. شاید بیشتر مردم آلوده و بهبود. شاید آن را نمی کند گسترش به راحتی در جمعیت های خاص به عنوان در دیگران است. یک چهارم از افرادی که مرده ام با توجه به سوابق رسمی از شمارش واقعا undercounted احتمالا در ایالات متحده تا کنون در جمع زندگی مثل خانه های سالمندان, مراقبت از سالمندان است. بنابراین وجود دارد چیزی در مورد اینکه در محله های نزدیک که در آن شما بیشتر در معرض و آن را بیشتر به راحتی.

سیستم ایمنی بدن در افراد مسن ضعیف تر از افراد جوان و به نظر می رسد به احتمال زیاد به دریافت بسیار بیمار و مرگ ناشی از این بیماری از دیگر گروه های جمعیتی. شاید از آن خواهد شد که. بنابراین شاید سنبله نمی تواند به عنوان بزرگ اما از آن خواهد شد یک افزایش قابل توجهی در جمعیت های خاص. این جمعیت های آسیب پذیر. مانند هر دیگر فاجعه ای که اتفاق می افتد در این کشور مردم از رنگ و افرادی که فقیر هستند افرادی که پیر هستند افرادی که بی خانمان هستند افرادی که به بیماری های دیگر افرادی که اصلا بیمه. آنها کسانی هستند که بیشترین صدمه دیده بود و بنابراین حتی اگر تعداد کلی پایین تر از مردم انتظار می رود جمعیت های خاص هستند ترجیحا تحت تاثیر آن است. من فکر می کنم که چه اتفاقی می افتد اگر شما برای باز کردن بیش از حد به زودی. که به نظر می رسد مانند آنچه شواهد در حال حاضر نشان داده شده است. من واقعا امیدوارم که من اشتباه می کنم. من امیدوارم که مردم می توانند به عقب نگاه کنید و بگویید: “وای که یک واکنش افراطی. که مرد نمی دانم آنچه که او صحبت کردن در مورد.”

MC: همه ما امیدوار است که. همه حق در آن توجه داشته باشید بیایید نگاهی به یک استراحت و هنگامی که ما دوباره ما قصد داریم به بحث در مورد چگونه ما همه مقابله. ما حق بازگشت.

[شکستن]

MC: همه حق خوش آمدید. بنابراین در طول چند هفته گذشته ما ارائه مقدار زیادی از مشاوره در این نمایش در مورد چگونه به کار از خانه بدون رفتن دیوانه و در مورد نحوه مدیریت بچه های خود را به عنوان یک پدر و مادر در قرنطینه. اما این تبدیل به یک بیرون کشیده شده فرآیند با هیچ پایانی در چشم. بنابراین در حال حاضر ما قصد داریم به بحث در مورد چگونه ما در مقابله با آن است. اضطراب و ترس از عدم قطعیت حس درماندگی. آدم اجازه دهید برخی از عکس های.

LG: آدم چگونه با شما برخورد گذشته از عکس?

علیرضا: من از بسیاری از پیاده روی با خانواده. من دوست دارم که راه رفتن در اطراف محله. من خوش شانس برای زندگی در یک مکان زیبا در برکلی است. و من در مشاوره شریک زندگی من دریافت یک زن و شوهر از به طور کامل بصری بازی پازل برای گوشی من, بنابراین من به دنبال کلمات از هر نوع بسیار کمتر در مورد کوروناویروس به طوری که آن را قبل از خواب و یا شاید در مقابل تلویزیون است. وجود دارد یک زن و شوهر از شراب خواری-سازمان دیده بان چیزهایی که ما در حال انجام در خانه و سپس کسانی که آنهایی که سالم است که من اعتراف کنم به. ناسالم آنهایی که ما می توانیم بحث در مورد اگر شما می خواهید.

LG: به نظر می رسد که مانند segue به بحث در مورد مشروبات الکلی, آدم, از شما به معنای واقعی کلمه نوشت: کتاب در مورد این. بنابراین من میخواستم بدونم که چگونه مردم باید فکر می کنم در مورد مصرف الکل در حال حاضر. برخی گزارش ها نشان می دهد که مصرف الکل است. در واقع من فقط خواندن یک در شارلوت آبزرور که پیشنهاد کرد که بیشتر مردم بعد از نوشیدن. در همان زمان سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند که مردم خود را محدود مصرف الکل در حال حاضر هم به دلیل این بد برای سیستم ایمنی بدن شما و دلیل آن می تواند منجر به رفتار مخاطره آمیز و یا حتی اعمال خشونت. سپس در همان زمان مردم وجود دارد که مبارزه با اعتیاد به الکل و در این زمان است که احتمالا به خصوص برای آنها. پناه در محل گیر بودن در خانه و هولناک که با مردم صحبت کردن در مورد الکل. بنابراین چه چیزی شما را در الکل در حال حاضر ؟

علیرضا: الکل روانگردان شیمیایی. این حالت از عمل بر خلاف تقریبا در هر روانگردان شیمیایی است که انسان مانند. آن را به خوبی درک شده توسط دانشمندان علوم اعصاب است که بسیار عجیب و غریب است اگر شما فکر می کنم در مورد آن. یکی از تنها اثر است که آن را به نظر می رسد که معمولا مصرف برای دسترسی در سراسر فرهنگ ها و در گروه های جمعیتی است که می تواند مردم را بیشتر خشونت. شما نمی خواهید که در محله های نزدیک. این است که یک چیز خوب به انجام بیش از حد مانند هر دیگر روانگردان شیمیایی که هر نفر مصرف می شود. این یک چیز خوب به انجام بیش از حد. یکی از چیزهایی که حرفه ای مشروب الکلی مردم bartenders و کوکتل نویسندگان و چیزهای که من واقعا دوست دارم در این دوره از کار خود را انجام دهد و گزارش را انجام خواهد داد این همه دقت و ظرافت و کار را به مطمئن شوید که آنها نمی مفاصل آن.

سپس بار من این مشکلات وجود دارد. وجود دارد تمام گروه های طراحی شده برای کمک به افرادی که به مشکل با این نوع از مسائل. که گفت آن آرامش شما. بنابراین در شرایط استرس زا, این می تواند یک چیز نه تنها تعداد زیادی از آن. که چیزی برای نگرانی در مورد این است که اگر شما در حال انجام یک مقدار زیادی از آن, و یا اگر آن را تنها چیزی که شما با تکیه بر, و یا اگر شما نیاز به آن را به حالت عادی نمی تواند بهتر یا متفاوت از حالت عادی است اما شما به آن نیاز دارید برای رسیدن به یک پایه احساس عادی است و یکی از چیزهایی که مردم به من است هم به نگرانی در مورد آن.

LG: این چیز خنده دار اتفاق افتاده است زمانی که من خواندن این مقاله اشاره کردم قبل از آن که منتشر شد توسط CNBC در مورد توصیه است که مردم محدود کردن مصرف الکل خود را. که همان شب بود که من از رفتن به رختخواب این مقاله ظهور در خوراک اخبار از نیویورک تایمز. آن را از بازگشت در سال 2012. من نمی دانم چرا آن مطرح است. شاید برخی از کسانی که توییت های تبلیغاتی و یا چیزی است که شما را از زمان به زمان و ماده یکی از ریشه های این منطقه آبی جنبش که برخی از شما ممکن است با آن آشنا شود. یک زن و شوهر از Nat Geo کاوشگران سعی کردم با دقت اشاره کردن برخی از مکان ها در سراسر جهان که در آن مردم شناخته شده برای طول عمر خود را و سپس آنها را دور این مکان بر روی نقشه با رنگ آبی نشانگر آغاز شده و آنها خواستار آبی مناطق و آنها رفت و وجود کتاب در مورد آن و بنابراین در این مقاله از سال 2012 که ظهور در خوراک من بود در مورد مردم در جزیره ایکاریا در یونان که نوشیدن دو تا چهار لیوان شراب در روز و یا چیزی شبیه به آن و زندگی می کردند به 107.

پس از آن بود که واقعا خنده دار است که در اخبار سایت وجود دارد چیزی در مورد “آیا نوشیدن الکل در طول بیماری همه گیر. آن بد است” و سپس ساعت بعد من رو به این مقاله دوباره در مورد افرادی که خود را شراب و نوشیدن مقدار زیادی در طول روز تا پایان زندگی برای مدت زمان طولانی واقعا.

آر: یکی از چیزهایی که گسترش مقطر ارواح از طریق حداقل در اروپا بود طاعون. در یکی از اوایل دور از واقعی طاعون نه این یکی اما واقعی طاعون پزشکان تا به حال هیچ چیز به مردم اما الکل یکی از اولین مواد شیمیایی که آنها تا به حال دسترسی به آن در واقع تا به حال یک اثر. نه تنها آن را … شما می تواند احساس آن چیزی انجام می دهند اما شما همچنین می تواند تمام کسانی که در گیاهان است که راهبان بوده است در حال رشد در باغ خود و نوع لاغر کردن آنها و یا تقطیر آنها را و آمد تا با چیزی است که به نظر می رسید مانند آن را از دیگر اثرات دارویی نیز هست. نوشیدنی مانند نوعی کنیاک مقوی یا chartreuse این گیاهی … در حال حاضر آنها تمایل به فکر به عنوان digestifs. آنها کمک به هضم غذا مناسب است ؟ کسانی که این اوایل مقطر ارواح که دارویی برای مقابله با دقیقا همان نوع از وضعیت ما در حال حاضر.

باید بگویم آنها کمک نمی کند. من نمی دانم اگر آن را خوب یا بد است. من فکر می کنم دو چیز است. اول من با ارسال یک ایمیل برای یک متصدی بار و یک نویسنده در مورد مشروبات الکلی در پورتلند و جف Morgenthaler است که با اعتبار من فکر می کنم به درستی با اعتبار حداقل popularizing و ساخت این امکان را برای میله به بطری کوکتل. یکی از میله های زندان بود یکی از اولین مکان برای انجام این کار حداقل محبوب و در حال حاضر بسیاری از میله ها باز ماندن در شهرستانها هستند قادر به باز بماند با بسته بندی مایعات جایگزین کوکتل و سپس شما بروید و خط و انجام آنها را برای وانت. من فقط که آخر هفته گذشته. بنابراین تلاش برای نگه داشتن مردم در کسب و کار رفتن و برداشتن هر آنچه که آنها در حال بسته بندی مایعات جایگزین و قادر بودن به آن است به طوری که آنها در حال رفتن به می شود وجود دارد که این بیش از همه و همه ما می توانید به نشستن در یک نوار و نوشیدن مسئولانه در آن محل است. من به مایکل گفت که احتمالا اولین چیزی که من قصد دارم برای رفتن انجام دهید.

پس از آن دیگر چیزی بیش از حد است من … پس من شروع به انجام آن خودم. من یک بطری از martinis و باید که در فریزر به عنوان فقط یک چیز است. من فرض کنید که من معادل ساخت خمیر ترش.

LG: من مانند شما بزرگوار رویکرد به نوشیدن. شما مانند “من برای کمک به نگه داشتن میله های محلی باز پس آنها وجود دارد که همه ما برای زنده ماندن این است.”

علیرضا: ما همه در این با هم.

LG: Mike چه در مورد شما ؟ آیا الکل خود را عادت بود ؟

MC: خوب جعبه شراب شده است یک مزیت بزرگ برای من در آخرین ماه یا دو. به طور معمول جعبه شراب می شود رپ بد اما من همیشه طرفدار قوی از آن فقط به دلیل آن را مانند … این چه ؟ چهار بطری, درست است ؟ سه لیتر شراب ؟ در مورد که معمولا شما در یک جعبه و شما می توانید با نوشیدن یک لیوان در یک زمان یا دو عینک در یک زمان و یا یک لیوان و نیم اگر شما می نوشند که بسیار. این واقعا بزرگ است زیرا آن را به شما می دهد فواید نوشیدن شراب قرمز و آن را به شما می دهد کمی از آرامش بخش, اما آن را نمی مفاصل آن. آن را بسیار لذت بخش زمانی که شما جفت آن را با یک وعده غذایی خوب. بنابراین آن را فقط احساس می کند مانند متمدن راه برای باز کردن در پایان روز این است که یک لیوان شراب از جعبه من از شراب.

اما راستش آن زمان برای متوقف کردن ragging در جعبه شراب. به آن به خصوص در حال حاضر زمانی که شما باید به محدود کردن تعداد سفر است که شما را در خارج از خانه. این یک راه خوب به سهام تا برای چند هفته در یک زمان. صحبت از جوراب زنانه ساقه بلند, من فکر می کنم این چیزی است که نگه داشتن من عاقل است که بسیار معمول سخت. این است که احتمالا یک نوع برج جدی نشان دادن در حال حاضر, اما من نگه داشتن خیلی سخت روال. یکشنبه است و من در روز را به انجام بارگیری مواد غذایی و سفر که در آن من به همه سبزیجات و شدنی و سپس من به طبخ همه چیز برای هفته تمام در روز یکشنبه. بنابراین من در آشپزخانه به مدت سه ساعت در هر جمعه و این چیزی است که هر یکشنبه به نظر می رسد. هر دوشنبه شب وجود دارد یک جریان زنده است که من هر سه شنبه شب وجود دارد یک جریان زنده است که من دیده بان. وجود دارد یک جریان زندگی هر روز که همسرم می کند که در آن او یک نقاشی کلاس و داشتن آن چیزهایی است که شما می توانید مرتب کردن بر اساس از خواب بیدار می شوید و می دانید که چیزی در تقویم خود را من فکر می کنم واقعا مهم است در حال حاضر.

نه تنها برای خودتان بلکه به دلیل آن را به شما می دهد یک حس اجتماعی. آن را به شما می دهد چیزی برای نگاه به جلو به. زمانی که من به تماشای این جریان زنده من در توییتر و من صحبت کردن در مورد آنها با دیگر هزار نفر که در حال تماشای آنها. بیشتر کنسرت. معمولا تنها زندگی می کنند طرفداران موسیقی که گم شده موسیقی زنده که همه به نوبه خود در توییتر و تماشای این بحث در مورد زنده موسیقی است که آنها در حال تماشای. بنابراین روال برای من بوده است بسیار قابل توجهی تا آنجا که نگه داشتن من ثابت است.

LG: این مهم است زیرا به عنوان آدم گفت: در آغاز این نشان می دهد که زمان واقعا خنده دار می شود و تمام ساختارهای اجتماعی و فعالیت های است که ما قبل از انجام به نگه داشتن خود را در برنامه دیگر وجود ندارد شما باید برای پیدا کردن چیزهایی است که من نمی دانم شما را احساس زندگی خود را تا به برخی از قوام و یا برخی از الگوی به آن است. من پیدا کرده اند که من نمی تنظیم زنگ هشدار در صبح دیگر که خیلی عجیب و غریب است.

علیرضا: مرسی.

ال جی: آره منظورم این است که من استفاده می شود به برنامه قطار و چیزهایی مانند آن, بنابراین من می خواهم مجموعه ای از یک هشدار بود و من بسیار سحر خیز برای یک مدت زمان طولانی و در حال حاضر من مانند “پیچ زنگ” و من هنوز بیدار شدن از خواب در هفت اکثر اوقات, گاهی اوقات کمی زودتر و گاهی نزدیک به 06:30 بنابراین من هنوز زود است و من هنوز هم گرفتن تا پس از آن در بیشتر قسمت ها بیش از حد. من نمی نورد و خواب اما چیزی در مورد داشتن فقدان یک زنگ هشدار است که فقط حذف یک کمی از استرس در برخی از راه عجیب و غریب. شما فکر می کنید این امر باعث استرس بیشتر. مانند “اوه نه من قصد دارم به oversleep” اما آن را نمی کند چرا که من نمی overslept در همه. بنابراین من فقط در حال حاضر.

MC: آن را آسان تر زمانی که خورشید در حال آمدن است تا کمی پیش از آن در صبح است.

ال جی: آره و من مطمئن هستم که برای برخی از مردم اگر شما حیوانات خانگی و بچه ها و همه این چیزهایی که اصلا به شما یک انتخاب در این موضوع که قطعا باعث می شود تفاوت به عنوان به خوبی.

علیرضا: قطعا تضعیف اقتدار خود به عنوان یک پدر و مادر ، من شما را به رفتن به اتاق بچه ها امروز صبح این اتفاق افتاد دوباره مثل “همه راست, زمان, برای دریافت”. آنها مانند “چرا؟” شما مرتب کردن بر اساس از آنجا ایستاده بود “خب …” درست است. [می خندد]

MC: “من شما نیاز به رفتن به فروشگاه و خرید یک جعبه از شراب. در اینجا $20 bill.” همه حق, خوب, اجازه دهید نگاهی به یک استراحت و هنگامی که ما دوباره می خواهیم توصیه های ما برای آنچه که ما در حال مصرف و دوست داشتنی.

[شکستن]

MC: همه حق خوش آمدید. در اینجا آخرین قسمت نشان می دهد که در آن ما توصیه. آدم شما مهمان ما هستند. شما اول بروید.

علیرضا: همه حق, خوب, بنابراین نویسنده های مورد علاقه من فقط بیرون آمدن با یک کتاب جدید. این نویسنده به نام تیم قدرت بود که یک دانش آموز از فیلیپ ک دیک و می نویسد که راز تاریخ, شهری, فانتزی, عجیب و غریب بودن. من او را دوست داشتم تمام زندگی من. بنابراین او یک کتاب به نام مجبور, دیدگاه, که عاقبت خود را به یک گذشته بود که به نام مسیرهای جایگزین. آنها را در لس آنجلس است که هم مخفیانه جمعیت با ارواح و افرادی که می خواهید برای بهره برداری از آن ارواح. من با خواندن این مطلب در همان زمان که به من خواندن به 10 سال یکی از اولین کتاب هایی که او می نویسد در سال 1979 به نام نقاشی از تاریکی. بنابراین من خواندن این کروشه … چون من خواندن آن زمانی که من در حدود 10 احتمالا. بنابراین من در خواندن هر دو در همان زمان به بچه من و یکی از جدید به من. پس از آن احساس بسیار مدور و آرامش و او یک نویسنده فوق العاده است و من آن را دوست دارم.

MC: خوب است. لورن مال شما چیست ؟

LG: توصیه من این است که یک نمایش به نام امر. آن را در اطراف برای مدتی بوده است. آن را برای اولین بار شروع به پخش در سال 2014 و مایک به من می گوید آخر فصل بود و فقط چند ماه پیش بود که مدتها پیش من نه چندان دور در پشت. اما من شروع به تماشای این قبل از همه گیر و پس از آن من کاهش یافته است آن را برای در حالی که کمی و در حال حاضر من آن را برداشت و دوباره. آن را در Showtime و آن را در مورد امر به عنوان شما ممکن است تصور کنید. این شرکت ایجاد شده توسط Sarah Treem و Hagai Levi یا لوی ممکن است شما چگونه تلفظ آن است. آن را در مورد یک مرد متاهل ازدواج با چهار بچه که ملاقات با یک زن و یک پیشخدمت زن در یک رستوران و آنها سوار بر یک امر و تمام چیزهایی که اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه از آن است. اما چیزی که من در مورد نشان می دهد که در هر قسمت شکسته است به دو دیدگاه متفاوت از شخصیت های مختلف و در برخی موارد حتی ممکن است وجود دارد سه دیدگاه از شخصیت های به عنوان نشان می دهد بیشتر می شود ،

این تولید شده در یک راه خلاق است که شما می توانید ببینید که چگونه افراد مختلف دیدگاه و تفسیر وقایع و خاطراتی از گفت و گو و حتی خاطراتی در اطراف آنچه در نگاه مردم و آنچه که آنها در حال پوشیدن در یک وضعیت خاص چگونه هر یک از شخصیت درک همه چیز متفاوت است. می شود که ساختاری … روایت ستون فقرات در سراسر برنامه. من می گویم فصل چهار کاملا مسخره است. من تقریبا کاهش یافت و پس از وارد شدن به فصل چهار و من نگه داشته گفت: به مایک من cohost اینجا “این خیلی بد است. فصل چهار خیلی بد آن را بسیار عجیب و غریب است.” و او گفت: “شما باید به آن را از چوب. منتظر فصل پنج.” بنابراین در حال حاضر من در فصل پنج و من کاملا با آن انجام می شود. من فکر می کنم من در مورد سه قسمت به رفتن اما منظورم این است که من آن را ساخته ام از طریق پنج فصل تقریبا از این برنامه, بنابراین من فکر می کنم در این نقطه من می توانم آن را توصیه.

MC: من خیلی خوشحالم که شما دوست دارید نشان می دهد. این یکی از مورد علاقه من, درام است که تا کنون در تلویزیون است. چیزی که شما برجسته در مورد این که شما ببینید داستان از دیدگاه های مختلف آن را مانند یک کتاب درسی مثال از راوی غیر قابل اعتماد. من عاشق داستان است که انجام این کار به دلیل آن را واقعا ظریف است. آنها واقعا نمی سعی کنید به خمیر آن پایین گلو خود را و ظرافت فقط آن را می دهد این نوع از سبکی که در آن شما می توانید آن را به صورت سفت shenanigans و یا شما می توانید آن را برای novelistic نویسنده آزاد و آن را با این نسخهها کار در هر دو سطح. من واقعا فقط دوست دارم که نشان می دهد. اقدام بزرگ و تعداد زیادی از پشت صحنه درام.

LG: در بسیاری از درام. همچنین همانطور که با بسیاری از مطالب است که ما در حال تماشای این روزها از آن تولید شده بود قبل از همه گیر بنابراین من تا به حال این احشایی واکنش به چیزهایی که گاهی اوقات در حال حاضر که در آن گفتم: “وای خدا شما ساخت با کسی تصادفی که شما در نوار ملاقات کرد. که نمی کنند. که یک ایده وحشتناک است.” آن را مانند آینده من صحبت کردن به شما. “که نمی کنند. شستن دست های خود را.”

MC: درست است. بنابراین توصیه من این است که به عنوان Arielle Pardes می گویند در-برند برای من. آن است که ساعت پنج فیلم به نام تا پایان جهان. از آن بیرون آمد حدود 30 سال پیش در سال 1991, 1992. آن را توسط کارگردان آلمانی از Wim Wenders. که دو Ws, Wim Wenders, اما شما آن را تلفظ کنید Vim فروشندگان, اگر شما یک پرمدعا فیلم نفر مثل من. آن را مانند یک ساعت و 50 دقیقه است و در حدود یک در سراسر جهان فاجعه است که تغییرات جامعه و نیروهای همه برای رفتن به انزوا و سوال خود را در جایی در جهان است که عجیب prescient در حال حاضر. اما این دلیل به تماشای آن. دلیل برای تماشای آن به دلیل این است که زیبا 4k مرمت این فیلم که بسیاری از مردم به نظر از دست رفته کلاسیک زیرا هنگامی که آن بیرون آمد شرکت توزیع در 90s گفت: “هیچ راهی وجود دارد ما می توانیم ساعت پنج فیلم در سینما. شما نیاز به ایجاد دو و نیم ساعت قطع این طوری که ما می توانیم چیزی را تجاری که در واقع مانند درآمد یک دلار.”

به طوری که آنها انجام دادیم. من تو را دیدم که در نسخه VHS در ’90s بود و نه فوق العاده تحت تاثیر قرار. بنابراین زمانی که پنج ساعت قطع شد و در دسامبر سال گذشته در معیار مجموعه من قرار داده و آن را در صف و من در نهایت در اطراف به تماشای آن. من به تماشای آن را در دو نیمه است که کاملا معقول و منطقی است و من به شدت آن را توصیه. نگاه کردن آنلاین هنگامی که وقفه در اکران و که در آن شما می توانید مکث آن و پایان آن را روز بعد. بنابراین اگر شما معیار کانال های آن وجود دارد. اگر شما لازم نیست که معیار کانال شما می توانید سفارش بلو ری یا دی وی دی و آن را چک کنید. تا پایان جهان توسط Wim Wenders. موسیقی متن فیلم به عنوان یک پاداش است واقعا خوب است.

علیرضا: آیا تا به حال رفتن به یک فیلم است که تا به حال یک وقفه? یا شما بوده است ؟

MC: آره ،

LG: من نمی دانم. من به یاد داشته باشید. که در قبل از زمان آدم. من به یاد داشته باشید خیلی از آن.

علیرضا: برای من این یکی از آن definingly متمدن همه چیز. می دانستم که مثل “اوه این یک اورتور و تنفس.” احساس مانند رفتن به یک … لارنس عربستانیکی از لارنس عربستان دوباره منتشر شد.

MC: بله که یکی از. همچنین در سال 2001به 70 میلیمتر چاپ حمل با یک تنفس و هفت سامورایی.

علیرضا: منم یکی خوب است.

MC: آره هفت سامورایی.

علیرضا: پس در واقع آن را مانند چهار سامورایی و سپس تنفس و پس از آن سه سامورایی.

MC: من نمی خواهد از بین بردن هر چیزی, اما این چیزی است که اتفاق می افتد.

[خنده]

MC: اوه همه حق است. من خوشحالم که ما به پایان رسید در یک یادداشت بالا. با تشکر از شما همه برای گوش دادن و تشکر به آدم برای پیوستن به ما.

علیرضا: من لذت بخش است. همیشه خوشحال به آن را انجام دهد.

MC: اگر شما هر گونه بازخورد شما می توانید پیدا کردن همه ما را در توییتر. فقط بررسی نشان می دهد یادداشت ها. نشان می دهد که تولید شده توسط بون Ashworth و اجرایی ما تولید کننده الکس Kapelman. خداحافظی و ما خواهید بود در هفته آینده.

[Outro موسیقی تم]


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت Covid-19 مستند زندگی را نجات داد
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de